• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
suzix...super zpráva!!! gratuluji!!! :wink: ..já žádnou fotečku ještě nemám...no snad si o ni budu příště taky muset říct! :wink:
19. kvě 2010 v 18:17  • Odpověz
Suzix- gratuluji a věří, že sis oddechla :slight_smile:
19. kvě 2010 v 18:18  • Odpověz
Suzix - moooc gratuluju, takové zprávy jsou supeeer :slight_smile:
19. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz
suzix, gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To jsou krásné zprávičky :wink:
19. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz
suzix:gratuluji a kde je fotečka už jsem nakukovala několikrát :sweat_smile: :dizzy_face:
20. kvě 2010 v 08:09  • Odpověz
Dobré ránko,
Suzix, gratuluji a držím palečky, aby to takhle krááásně pokračovalo nadále :wink:
20. kvě 2010 v 08:22  • Odpověz
Dobré ráno, díky holky za podporu :slight_smile: a všem palce držím taktéž :slight_smile: fotku musim nascanovat, ale jelikož jsem včera vystřelila z kanclu bez NTB tak musím počkat až mi ho můj drahý přiveze domů :unamused: . Dnes jsem mu slíbila, že zůstanu doma...
20. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz
Ahojte holky,
suzix gratuluji a držím pěsti :wink:
20. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile: - suzix - také moc gratuluju.. já mám kontrolu zítra, jdu se do tabulky juknout, kdo má se mnou kontrolu...
samozřejmě, že držím palečky všem.. ale já už se dneska nervuju, zda bude zítra všechno OK
20. kvě 2010 v 09:49  • Odpověz
Ahojky Simi, koukala jsem do tabulky, nenahlásila jsem nové datum kontroly - 2.6. a podle posledního utz se mi DP posunul na 10.12...Tak budeš-li opravovat, diky :wink: A tobě k zítřejší kontrole přeji hodně štěstíčka a držím palečky :wink:
20. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak my už máme slunceeeee!!! :wink:))) Po včerejší kose jako na Sibiři jsem malou na cestu do kroužku opět navlíkla do zimní bundy...no vypadaly jsme dosti jako blázni! :wink:)))...ale co...hlavně, že už se počasí umoudřilo a snad zase bude léééto! :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: huráááááááááá!!!!
20. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz
tak je to v albu :slight_smile:
nicoleta - tady je taková remíza :wink:
app. dívala jsem se do tabulky a příští týden můžeme směle nazývat "kontrolní" :grinning:
simčo, tobě na zítra držím palce a budu od rána slídit, kdy napíšeš co a jak :wink:
20. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz
jinak já dneska dělám lenorku, včera jsem to krapítek přepískla a večer mě pobolívalo bříško... tak dnes jsem se převlíkala z pyžama až ve dvanáct :zipper_mouth:
20. kvě 2010 ve 14:14  • Odpověz
Hm, tak u nás je hnusná mlha a chvílemi opět prší :confounded:
Suzi, já mám pocit, že lenorku dělám už delší dobu... Nějak se nemůžu dokopat k bohulibé činnosti... :wink:
20. kvě 2010 ve 14:28  • Odpověz
Holky lenora musela být násilím vyhnána! :grinning: :grinning: :grinning: ...Napřed jsem se asi hodinu přemlouvala, ale nakonec jsem přeci jen ten vysavač vytahla...chystala jsem se na to už několik dní...bohužl marně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to jsem tvor velmi činorodý a v podstatě neumím odpočívat :grinning: :grinning: :grinning: ...to co jsem naválela za poslední dobu se mi už asi zasle dlouho nepoštěstííííí!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 v 15:14  • Odpověz
no já se nemůžu dokopat dnes téměř k ničemu, ... teď jsem horkotěžko dodělala smlouvu (která už ale fakt hořela :unamused: ) a dala jsem si oběd.. a je mi zase tak "báječně", že jdu do postele ucucávat colu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2010 v 15:46  • Odpověz
Ahojky děvčata,
simasla, já jdu zítra taky na kontrolu a už teď jsem z toho na prášky. Myslím, že dnes strachy ani neusnu :frowning2: . Bojím, bojím.
20. kvě 2010 v 17:46  • Odpověz
tak to samozdřejmě držíme palce i tobě :wink: .... mně dnes opět ani ta cola nepomohla... takže jsem se opět krásně poobjímala se záchodovou mísou :slight_smile:

a co vám ostatním? jak vám všem je?
20. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz
ahojky holčiny můžu k vám? :slight_smile:
termín mi sice vychází na leden ale vypadá to že to bude ještě prosinec protože bude císař takžře asi tak

první děcko jsem měla po ivf na poprvé a ted přirozeně takže jsou všichni v šoku jelikož mi bylo řečeno že s jedním vaječníkem a neprůchodným vejcovodem to nepůjde a šlo jsem moc štastná jen doufám že to dojde až do konce...

zatím je mi dobře naštěstí a s mísou se neobjímá doufám že to tak zůstane :grinning:
20. kvě 2010 v 18:05  • Odpověz
autor
ahoj holky - tady aktualizovaná tabulka :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/simasla/album/vanoce-2010-a-novy-rok-2011/5229236/

vítej anitto :slight_smile: tak to je takový zázrak co? ale je to krásné - my jsme čekali na ovulaci skoro rok a hned při první ovulce se miminko povedlo.. teda doufám, že je v pořádku - jsem fakt z té zítřejší kontroly v nervu.. no a řekni mi proč myslíš, že by mělo jít císařem?
20. kvě 2010 v 19:31  • Odpověz
Dobrý večer,

vítám nové těhulky a k zítřejším kontolám přeji jen ty nejkrásnější zprávy :sunglasses:

My měli dnes pohodový den, dopoledne jsme dojeli na nákup, pak si hráli, uvařili a odpoledne koukali na hokej - to byly nevíky, ale vyplatily se :dizzy_face:

Teď jsem si musela rozdělat čokotku, páč mě přepadla neskutečná chuť na sladký :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Tak si dávám do nosu :wink:

Simo, taky Ti napíšu údaje do IP :wink:
20. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz
Ahojky, můžu se taky přidat? :slight_smile:

Zatím jsem jen nakukovala, ale po dnešní kontrole u dr. se hlásím mezi Vás. Před 14 dny toho moc vidět nebylo a dělal mi starosti krevní hematom. Ale už je to vše ok. Helča :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 21:04  • Odpověz
autor
ahoj kacerko :slight_smile: tak jsem tě přidala - tu je nová tabulka
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/simasla/album/vanoce-2010-a-novy-rok-2011/5229468/
hehe - vítej :slight_smile: a jsem moc ráda, že všechno dobře dopadlo - jen tak dál :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz
simčo, díky :wink:

helčo, vítej a velká gratulace k těhu :dizzy_face:
20. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz
Díky za milé přijetí :slight_smile: :slight_smile:

simčo, tady jsou údaje do tabulky - hehe/helča 28 TP 5.1. srdíčko 7tt+2 dnes 20.5. kontrola 22.6. zatím nevíme :slight_smile:

My jsme na první čekali rok a teď to vyšlo skoro hned :slight_smile: Ale mám žaludek na vodě a všechno mi neskutečně smrdí. To jsem neznala. :slight_smile: Na net se dostanu jen večer, když malý spí. Někdy přes oběd, ale to chodím do hajan taky. :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 21:47  • Odpověz
helčo, my jsme se o první snažili 8 měsíců a teď to přišlo nečekaně a neplánovaně :grinning: No jo, to je život :wink: Jak starýho kloučka máš??
20. kvě 2010 ve 22:06  • Odpověz
kači, Kubíkovi je rok a 3 měsíce. My nechtěli dlouho čekat, ale že to bude hned po první MS po porodu, kojení a dobraný antikoncepci by mě nenapadlo. :slight_smile: Ty už máš velikýho klučinu, dá taky zabrat, viď? Kuba je rychlík, ale mluvit se mu moc nechce. Sestřička u dr. mi říkala, že je jak tornádo. Si ho vzala od manži do sesterny a nestíhala. :sunglasses: Ale já jsem zvyklá, jen se začíná vztekat a nevím, jak na něj.
20. kvě 2010 ve 22:16  • Odpověz
helčo, jj, už je větší - jsem ráda, s takhle malým prckem si to nedokážu moc dobře představit :wink: Já mám taky raubíře, ale čím je starší, tak už tak nezlobí - uvidíme, kdy se to zase obrátí :slight_smile: Ale před rokem taky nechodil, ale jen běhal a to vždy přesně na druhou stranu, než jsem potřebovala - teď už hezky jde za ruku, docela poslouchá - tak to snad s tím druhým nějak skloubíme :sweat_smile:
21. kvě 2010 v 08:04  • Odpověz
ahojky holčiny

simasla císařem protože jsem už po jednom císaři a měla jsem již před tím nekolik operací tak dr. chce znovu .. chtěla jsem normál ale věřím mu je to fakt vynikající lékař...hlavně zdraví miminku...

hehe tak koukám žebudeme mít témeř stejně staré prcky bude to fuška to je jasný ale zvládneme to... taháš malého? já teda jo ale snažímse co nejméne.. spíš když ho uspávám bohužel se chce u uspávání chovat a já nejsem dost tvrdá na to ho položit do postýlky a nechat vyřvat ach joo. jak jste děti naučily usínat samotné :confused: ?
21. kvě 2010 v 08:10  • Odpověz
anitto, my to učili už někdy od třech měsíců - jako řvát jsme ho nějak nenechávali. Ze začátku brečel, ale každou chvíli jsme ho uklidňovali, hlavně jsme nevyndavali z postýlky. Musím říct, že se to naučil brzy a určitě je lepší začít ještě u miminek. Ty větší děti potom spíš vydírají. A jsem za to ráda - když vidím rodiče, jak ještě pětileté děti uspávají, tak si říkám, že to už je fakt otroctví. Ale každý na to má jiný názor a každému to vyhovuje jinak :wink: Hodně nám pomáhal i kolotoč nad postýlkou - ten se K.moc líbil a vlastně se pak naučil, že když se zapne, tak se jde hajat :slight_smile:
21. kvě 2010 v 08:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.