• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
. . . nevím, jestli to nevyznělo tak, že dítě dáme do postele a adié - čteme od malička pohádky - tak 15 minut čteme nebo si povídáme, rozloučíme se, pusa a jdeme. K. si v postýlce ještě chvíli hraje a usne sám :wink:
21. kvě 2010 v 08:35  • Odpověz
kacerko tak to je super hm tak to jsme zmeškali u druhého už to taky tak udělám jinak bych se zbláznila no co sedá dělat ted už toho moc nezachárním asi no... ale naštěstí ráno uspává manža v poledne já a večer většinou usne u jídla nebo přijde manža takže toho není už tolik :slight_smile:
D je ště nechodí no tak musím trochu tahat už aby chodil sám ted jen za ruku nebo s odstrkovadlem
21. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz
AHoj holky!! :slight_smile:

elyn - tak co kontrola? jakpak jsi dopadla? :wink: asi screening co? ......no já jdu za 14 dnů asi...nechci si to připouštět, ale občas ten splín na mě padne a jsem z toho na nervy...

vítám nové maminky !! :wink: ...hehe...anittu :wink: Přeji jen pohodu, klídeček a žádné nervíky :wink:
21. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
ahojky já jdu na ko v polovině června tak se taky třesu tak jednou za 4 dny si dělám test jestli čárka neslábne uf už se nemůžu dočkat až ucítím pohyby to je pak jistota ž e je ok... :slight_smile:

pohodu a klídeček se snažím i když zítra tchánovci uf a malej rebel mě taky nenechá chvilu odpočívat ale chodíme spinkat v poledne spolu tak si dáchnu a pak jdeme po sváče ven na co nejdéle :slight_smile: jen to hrozné počasí je síla uf
21. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz
Ahojky všem a hlavně nováčkům :wink:
Jak jsem tak koukala do tabulky, jsem tu z vás zdá se nejmladší. A taky tu máme převahu maminek nejen nastávajících :dizzy_face: No musí to být náročné. Jste holky šikovné. Taky bychom rádi nedělali velkou mezeru. Ale to se uvidí, jak to první budeme zvládat. Už se na něj neskutečně těším.
Dnešním kontrolám hodně štěstíčka :wink:
21. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz
ahoj, ... tak co dnešní kontrolářky, hlaste dobré zprávy :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz
autor
Ahoj holky... omlouvám se, že se ozývám až tak pozdě, ale teprve teď jsem se dneska dostala k PC. Miminko roste dobře má 3,8 cm a odpovídáme 10tt+3. Srdíčko krásně buší a brali mi dnes asi 6 ampulí krve na ten NT screening - který se sám dělá až v 13.týdnu - takže jsem objednaná na 8.6. To byly pozitivní zprávy pana doktora, no a nezapomněl jako vždy postrašit také tím, že s tím mým vysokým krevním tlakem to nebude sranda - no a nakonec hledal lék co beru v chytré knížce a tam se dozvěděl, že se tenhle lék nemá brát od 2. trimestru - že způsobuje problémy s placentou no a jeho užívání v 1. trimu není vlastně odsledováno... tak mám hrůzu - jestli něco nezpůsobil. No my nemůžeme mít nic úplně bez problémů. Nechápu proč jsem tedy hned jak jsem to zjistila mazala k doktorce se zeptat, zda ho můžu dál užívat a ta mi řekla, že ano. V pondělí k ní jdu a neodejdu dokud mi to nezmění na variantu, kteerou mi navrhl gynekolog.
Ještě přikládám fotečku a dávám jí i do albíčka.
21. kvě 2010 v 17:40  • Odpověz
autor
ještě tu fotku holky - jsem to ale hlava děravá
21. kvě 2010 v 17:41  • Odpověz
simasla gratulace ke ko krásná fotečka jeee. taky se už těším :slight_smile:
neboj určitě budete v pořádku hlavně klid nemyslet moc na to :wink:
21. kvě 2010 v 18:07  • Odpověz
autor
díky anitto - určitě budeme v pořádku... nebudu si připouštět jinou možnost, ale trošku víc v klidu budu snad až po tom screeningu - jdu se najíst a pak si dočtu co vy?
21. kvě 2010 v 18:12  • Odpověz
simasla...krásná fotečka :wink:...my už jsme si nacpali pupíky k prasknutí a tak tu všichni sborově jen funíme :wink:))
21. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: :slight_smile:

anitta: jj budeme to mít hoodně podobný. Malý se taky rád nosí. Snažím se to omezovat, beru si ho na klín a pomazlím ho. Trénujeme chození za ruku. Ale to nechce, nestíhá pozorovat dění kolem sebe. Radši se veze v kočárku.

Add spaní, Kuba začal pořádně spát až po prvních narozeninách. Předtím se budil i po půl hoďce a to jsem si myslela, že bude jedináček. Začla jsem mít problémy se spaním, nemohla jsem usnout. Nakonec jsme zkusili metodu dát v klidu do postýlky a když brečel, tak se za ním po x minutách chodí, dokud neusne. Tak do 45 min. spal. Sem tam se vzbudil na mlíčko, ale byla jsem ráda. :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz
@simasla krásná fotečka :wink: máš pečlivýho dr. určo bude všechno v pořádku, dávej na sebe pozor :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz
Sim, gratulka k mimískovi, krásně rostete :wink: A s těmi léky, určitě to bude ok, musí :wink:
22. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz
sim:gratuluji k mimišákovi moc krásná fotečka :slight_smile: :wink: já už se taky těším :grinning: :grinning:
22. kvě 2010 v 19:07  • Odpověz
simčo, také se připojuju ke gratulaci :slight_smile:
22. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz
ahojky holčiny jak se máte a co miminka v bříšku :slight_smile:
přeji hezkou neděli u nás je ošklivo :unamused:
23. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz
Krásné nedělní dopoledne,

u nás se to zatahuje - právě jsme se vrátili z kratší procházky, tak teď může klíďo pršet :wink:

simčo, krásná fotečka :dizzy_face: gratuluji :wink:

Jinak já dneska zase špiním - stejně jako minulou neděli dopoledne - tak doufám, že to zase rychle odezní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz
kacerka...to bude určitě v pořádku...odpočívej a zapoj rodinu ať řádně fungují :wink:

...tady je to jak na houpačce...vylezeme ven za sluníčkem a po chvíli nás bombardují kroupy...nebo aspoň řádně zmoknem...no nechali jsme se dneska takto napálit 3x...po čtvrté jsme se rozhořčení odebrali ze zahrádky natrvalo domů...a od té doby svítí sluníčko v kuse...no to je vrchol!!! :grinning: :grinning: :grinning: to počasí si z nás dělá opravdu šoufky!!! :sunglasses:
23. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz
Ahojky holky, k počítači jsem se dostala až dnes večer. Kontrola dopadla dobře, želvička má 3,6 cm, srdíčko bije :slight_smile: . 4.6. mě čeká screening a 18.6. kontrola. Jsem z těch kontrol na prášky, ale nejvíc se bojím toho screeningu :frowning2: .
Jinak vítám nové maminky, pokud jsem vás ještě neuvítala :grinning: .
Chtěla jsem se ještě zeptat: v jaký poloze spíte? Já vždy usínala na zádech, ale teď je to pro mě naprosto nemožný, začnu mít bolesti a cítím takový divný táhnutí v břichu :unamused: .
23. kvě 2010 ve 22:45  • Odpověz
elyn gratrulace ke ko... super.. a neboj se ničeho vše bude ok
na zádech by se už ted spát nemělo není to dobré pro mimi já spím na boku a jsem tak i zvyklá takž e je to ok,, :wink:
24. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:

Vidím, že vše je ok, v družném rozhovoru :wink:

Tak moje spací typická poloha je na břichu!! :sunglasses: No, jelikož jsem těhu, tak jsem začala alespoň usínat na zádech bo mi je jasné, žo břicho za chvilku neprojde :slight_smile: Takže usínám na zádech a za chvilku se hodím na bok, druhý bok až se vykroutím lehce na břicho :slight_smile: S tím, že se na zádech nemá spát slyším poprvé.....Já zatím vše ok...jen na tom bříšku, když jsem lehce již uhýbám...zatím si to užívám, ale brzy mi to mé "nejloblíbenější" asi zkončí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
24. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz
Ahojky těhulky, zítra mě čeká kontrola a jsem z toho pěkně nervozní, snad víc, než když jsem šla prvně na potrvzení těhu.

K spaní - já spím všemožně - na zádech, boku i na břiše a zatím mi nedělá problémy nic. Na zádech jsem moc nemohla spát až ke konci těhu - to jsem se "dusila", ale protože mně braly hodně křeče do nohou, tak jsem spala v takovém dolíku - nohy zvednuté a hlavu taky.
24. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz
jj se spanímje to ještě ok ale bude huuuur uf uf..

jámám ko až desátého června tak se nemůžu dočkat :slight_smile:

mirkf držíme pěsti na zítra :wink:
24. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz
Ahojky,
tak moje spící poloha je hodně podobná té, co se používá jako stabilizovaná. U fyzioterapeutky, kde jsem chodila na Mojžíšovku, tak mi zakázala spát na břichu. Tak jsem jí říkala, že moje poloha je něco mezi na břichu a na boku. Tak říkala, že s tou pokrčenou nohou se to dá. Na zádech se nemá spát myslím hlavně v pokročilém těhu. Prý se nedostává dost kyslíku mimču, nebo co to...
24. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz
jajkaz stabilizovaná je moje oblíbená také :slight_smile: a v pokročilém jsemměla ještě polštář mezi koleny :grinning: jj na zádech v pokročilém je lepší nespat .
24. kvě 2010 v 11:47  • Odpověz
Ahoj,

"kontrolkám" držím palce :slight_smile: Já jdu až 22. června. Si ještě počkám.

anitta polštář jsem používala taky :wink: ke konci je spaní skoro nemožný, já obvykle spím na břiše, ale v těhu víc na boku a s pokrčenou nohou :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz
Anitto, já přemýšlím, že bych si už sehnala ten kojící, zatím teda k využití jako spací. Někde jsem to viděla na obrázku a přišlo mi to pohodlné :wink:
24. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz
ten kojo je super tay to tak udělám
24. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz
čau holky,tak já polehávala :sweat_smile: :rolling_eyes: co tu mám mamku tak jsem víc odpočívala,ale zase jede domů tak budu muset zvládat bez ní :rolling_eyes: :rolling_eyes: jsem unavená a není mi dobře bléééé :frowning2: :unamused:
24. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.