• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
Adri, máš novou fotku, já koukám, kdo to tady píše :wink: Ještě chvilku vydrž, už brzy to bude ok :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz
jajkaz:luky měl oslavu druhých narozenin tak jsem si tam šupla jednu čerstvou fotku :dizzy_face: :dizzy_face: pak si dám do alba fotky z oslavy :slight_smile: :wink:
24. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile: nová tabulka : http://www.modrykonik.cz/fotoblog/simasla/album/vanoce-2010-a-novy-rok-2011/5237063/
kdybych na cokoliv zapomněla, nebo jste chtěli něco doplnit - pište, pište, pište - určitě to opravím
jinak na Moravě bylo hezky ale už jsem ráda, že jsem doma
u Dr. dnes dobré - změnila mi hezky ten prášek na tlak a navrhla rizikové.. takže nad tím popřemýšlím
24. kvě 2010 v 18:10  • Odpověz
Ahojky kočky,

tak já dneska jím jak protržená, jinak by mi bylo blivno - co dvě hodiny něco drtím. Naštěstí už je manža doma, tak hned vaří večeři - přírodní řízky se šťouchaným bramborem :sunglasses:

Jinak spím taky napůl na břiše a na boku. Na zádech tlačí potom plod na nějakou žílu, takže ani maminkám to nedělá moc dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Simčo, zeptala jsi se na vycházky, kdybys šla na tu neschopenku???? Radši si to zjisti, abys potom nemusela být celé léto doma. Ale pokud máš náročnou práci, tak i přes vycházky asi neváhej :wink: :wink:

Adrous, taky jsem si říkala, že by nová maminka :grinning:
24. kvě 2010 v 18:17  • Odpověz
autor
ahojky kacerko - no těžkou ani náročnou práci nemám.. jen na ten tlak mi nedělají dobře ty cesty autem, metrem.. pak tři patra do práce.. no vycházky bych asi dostala.. to by nebyl problém..ale zkusím se nejdřív domluvit s šéfem.. že bych něco dělala z domova aniž bych šla na rizikové.. a do práce jezdila třeba jen 3 dny v týdnu :slight_smile: uvidíme co on na to.. a hlavně jak se budu cítit po změně toho léku..
24. kvě 2010 v 18:29  • Odpověz
ahoj simi, postřehla jsem že u hehe je TP 5.1.2010 :slight_smile: a u mě můžeš opravit datum KO na 1.6. :slight_smile:
a jen neříkej, to že při práci sedíš neznamená že to není náročná práce.... věř, že psychické vypětí je někdy i horší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2010 v 18:38  • Odpověz
simčo, to oni Ti nějaké vycházky dají, ale fakt je tu o každého dr. jinak - a mít v těhu vycházky 8-10 a 14-16 je fakt vopruz :pensive: Hlavně to musíš dodržovat i víkendy :confused:
24. kvě 2010 v 18:40  • Odpověz
autor
suzix - fakt díky - chudák hehe - to už by sakra přenášela :grinning: datum kontroly jsem ti upravila - tu je nová tabulka
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/simasla/album/vanoce-2010-a-novy-rok-2011/5237153/
no uvidíme, mám čas nad tím přemýšlet.. domluvili jsme se, že se když tak o rizikové přihlásím toho 8.6., kdy jdu na kontrolu...
24. kvě 2010 v 18:42  • Odpověz
simi rozhodnutí ti schvaluju a jestli máš nějakého rozumného doktora (což si myslím, že máš když ti tohle nabídl) tak se ty vycházky dají udělat velice variabilně :wink: Buď radši v klidu... já teď ka řeším zrovna jednoho klienta a také přemýšlím, že už se na to maličko vykašlu... mě zase tak vytočil :rolling_eyes:
24. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz
hezký večer všem.
byla jsem k vám nasměrována, protože v prosinci 2010 je prý plno.
miminko čekám na začátku prosince.
zuzka :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz
Jen ne přenášení!!!!!! :frowning2: To už mám jednou za sebou a ble ble. Už fakt nee. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nestrašte porodem.

Simi, když je dobrá vůle, může ti doktor napsat i neomezený. :slight_smile: :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz
simasla:a kde jsem v tabulce já :frowning2: :sweat_smile: ach joooo to počasí mě zabije :frowning2: :angry:
24. kvě 2010 ve 21:14  • Odpověz
autor
ahoj holky - adrou promiň asi jsi mi nějak vypadla - poprosím tě napsat mi údaje z tabulky do IP a já tě hned doplním :sweat_smile: ještě jednou promiň
koprivozuzko vítej mezi námi zajímavý nick
letím do práce.. teda spíš jdu pěkně pomaličku... abych se spíš procházela než lítala do práce
25. kvě 2010 v 07:14  • Odpověz
Ahojky,
dnes nám tu svítí sluníčko a do toho fouká vítr, tak snad dnes krásně poschne to bláto všude kolem dokola.... :wink:
Zuzi, tak tě tady vítáme :slight_smile: Hele ale zatím jsem měla nejdřívější TP já, teď to po mě převezmeš, jo??? :grinning:

Holky, já už jsem zase včera objevila drobnosti pro našeho Bublouška a už zase jsem objednala.... To je se mnou hrozné :wink:
Jo a já teda jsem na neschopence a mám vycházky neomezené. :wink: Záleží na dr.
25. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz
ahoj, vcera jsem byla na prvni prohlidce u doktora a mam potvrzene tehu :slight_smile: TP mam 27.12. Rovnou jsem dostala prukazku a na ultrazvuku bylo videt krasne pidi mimi. Chtela jsem se zeptat, je tu nekdo z Prahy? Zanedlouho se budu muset registrovat do porodnice, hodne jich tu ma nutnost registrace 14+0 a nejak se nemohu rozhodnout.
25. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz
Tera, gratuluji k úspěšné prohlídce a prukajdě :wink:
Holky to je strašné, registrovat se v porodnici takhle brzy. Já teda nejsem z Prahy a myslím, že u nás to tak aktuální není. Porod ještě v nedohlednu...
25. kvě 2010 v 11:16  • Odpověz
Ahoj tera28, já jsem z Prahy a myslím, že i Simasla je ...
s těmi porodnicemi máš pravdu.. a o jaké uvažuješ?
25. kvě 2010 v 11:57  • Odpověz
Ahojky, tak mám za sebou kontrolu a už jsem oficiální těhulka i průkazkou. Dneska mi jen vyšetřila - tak prý miminko (tedy spíš děloha) krásně roste. Další ko mám 16.6. - to mi bude dělat podrobný UTZ a budu se objednávat na ten dřívější sreening (či jak se to píše), ale platí se za něj 1000,- Kč - ale půjdu na něj, kdyby náhodou něco, tak aby se to zjistilo dřív než v tom 16tt.
Jen mi napsali TP 24.12., což si myslím, že mám mít 23.12. - Nikoleto, kdy jsi měla ty PM?
25. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz
autor
ahoj holky - vítej tero - no já nejsem přímo z Prahy, ale bydlím necelých 25 km za Prahou no a Dr. mi už říkal, že jestli jsem uvažovala o tom, kde budu rodit? Tak jsem na něj koukala jak na zjevení no a on, že v některých porodnicích v Praze se musí registrovat maminky už od 13tt. No já nejspíš zvolím variantu, aby mě rodil on a to v Mladé Boleslavi.. hold se trošku projedu, pochybuju, že bych rodila tak rychle, aby se to nestíhalo do porodky.
mirkf a tero - oběma moc, moc, moc gratuluju a jen tak dál.. ať pěkně rostete :slight_smile:
25. kvě 2010 v 17:03  • Odpověz
Ahojky holky,

tak já pořád špiním - byla jsem dneska na kontrole u dr., tak nic nenašel, mimčo normálně roste, srdeční akce v pořádku. Tak jsem dostala Ascorutin a Utrogestan a kdyby něco, tak do nemocnice :pensive: Fakt si říkám, že už nechci být nikdy těhule - já si to zažila i prvního těhu, byla jsem dvakrát hospitalizovaná, skoro celé těhu na neschopence - no a ten klid teď fakt dodržet nejde . . . Doufám, že to nic není a mimís se udrží a už se nebudu muset do budoucna nervovat, zda to těhotenství zvládnem nebo ne :confused:

Jinak samozřejmě gratuluji k pozitivním kontrolám a zprávičkám :wink: :dizzy_face:
25. kvě 2010 v 18:45  • Odpověz
Ahoj holky, já tedy taky nejsem přímo z Prahy, ale není to zas tak daleko. Bydlím cca 5 Km od Neratovic a 12 Km do Brandýsa nad Labem, takže do Prahy se určitě tlačit nebudu. Sice ani jedna porodnice nemá novorozeneckou JIPku, ale v případě nouze je zajištěn okamžitý letecký transport na Bulovku. Ani do jedné malé krajské porodnice není třeba registrace :slight_smile: Jinak v Praze je povinná registrace od 12tt do 14tt všude. U Apolináře se musíš registrovat přesně 14tt+0 jinak máš smůlu a být tam tak od 6:00 aby se na tebe dostala řada, neboť denně zapisují jen 12 rodiček.( známá rodila před 6 týdny)
25. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz
kacerka:tak ať jsi brzy v pořádku :slight_smile: :wink: a nešpiníš to je nepřijemné :frowning2:
25. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz
ahoj můžu se k vám přidat?
mám termín 22.12. budeme mít vánoční miminko :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 22:46  • Odpověz
Nazdárek tak jestli by to šlo tak bych se taky ráda přidala mezi vás :wink: Miminko čekám v prosinci 11.12.2010
26. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz
zdravím nově příchozí, já jsem dneska nějak bez nálady :frowning2:
26. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz
též zdravím nové těhulky :slight_smile: :wink: mě je zase blbě to by se jeden zblaznil :frowning2: jdu zkusit banán nebo nevím :rolling_eyes:
26. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz
Ahojky :wink:
Kači, tak snad jste v pořádku a bude to všechno ok :wink: , držím palec!
Zdravím Jajulik a Terezii :grinning: Terez, to máme stejné, já měla původně 9., podle posledního utz už 10.12.2010 Příští týden jdu na kontrolu, tak snad už se to tak nějak ustálí a napíše mi to i do průkajdy. :wink:
Adri, teda tebe to pořád trápí. Mě pomáhlal zelenina, nebo suchý rohlík :wink:
26. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz
autor
Ahoj holky.. vítám všechny nové těhulky a mám úžasnou zprávu :slight_smile:
V pátek jsem byla na krvi na ten NT screening (na ultrazvuk jdu až 8.6.) no a dneska jsem volala na výsledky krve a všechny jsou úplně v pořádku.. takže jsem moc šťastná.. že snad i ten ultrazvuk dopadne dobře.. a budu zas o trošku klidnější, že ten strašák v podobě vrozených vývojových vad nás už nebude trápit. :slight_smile:
26. kvě 2010 v 15:16  • Odpověz
sim, tak to velká gratulaceeee :dizzy_face: :grinning:
26. kvě 2010 v 15:21  • Odpověz
holky, a kdy vám skončily nevolnosti?... mě bejvalo blbě celý minulý měsíc.. denně, dneska ale téměř nic... akorát jsem úplně bez nálady... tak se ale FAKT strašně bojím jestli je všecko OK :frowning2:
26. kvě 2010 v 15:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.