• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
Simi jo jo to plánuju někam uložit. Koukala jsem že takhle byla nějaká malinká. Zmenšená.
Jinak já na chatě se taky vzbouzela už někdy v 6 a nemohla spát :confused:, zatímco normálně bych tam klidně spala až do poledne :grinning:. No jo asi nám to mimča pěkně rozhazují :grinning:. Ale jen ať klidně rozhazují, hlavně že tam jsou :grinning:.
11. dub 2010 v 08:24  • Odpověz
autor
Jinak hlavně aby už bylo lépe Vendulko... takže hezky lež - pij horké čaje, inhaluj... jo a kdybys měla horečku tak v těhu se může snad jen Paralen - ale pořád je to lepší než horečka - někde jsem četla, že za ubližuje mnohem více.
11. dub 2010 v 08:24  • Odpověz
Simi čaje nepiju. Bylo mi řečeno že je to stará blbost, že v teple se ty bakterie akorát množí :unamused:. No tak hlavně se pokusím jíst ovoce - vitamínky, ale děsí mě tedy představa prondavat nějaký jídlo přes ten bolavej nateklej krk :unamused:. A horečku nemám, kontroluju, i příťa :grinning:.
Jinak do tabulky už jsem nás zapsala, tak jí jdu uložit a doufám že se budou holky přidávat a budeme se hezky množit :grinning:.
11. dub 2010 v 08:34  • Odpověz
Akorát ty jména v tom nejsou nějak moc vidět...myslím miminek :grinning:...tak to asi budu muset ještě nějak ošéfovat.
No nic, zatím letím k snídani pojíst nějaké to ovoce :slight_smile:.
11. dub 2010 v 08:39  • Odpověz
Jo Simi a máte mooooc hezká jména! :wink: O Natálce jsme si myslím už říkali...taky se nám líbila, ale příťovo příjmení začíná taky na N a uprostřed má L jako to Natálka, takže to znělo divně. Ale jinak moc krásný!!! :wink: :dizzy_face:
11. dub 2010 v 08:40  • Odpověz
autor
no krásná tabulka - a vy máte také krásná jména - jen já zas volila jméno, kde není R - tak trošku ráčkuju - tak nechci na mimi ráčkovat při každém vyslovení jeho jména.. :slight_smile: No mi máme ještě rezervní jméno pro holčičku Michaela - protože skoromanžel se jmenuje Mika - takže Michaela Miková - by se nám moc líbilo :D - ale zatím vede Natálka
11. dub 2010 v 08:49  • Odpověz
Simi Michalka je taky moc hezký! Známá má teď malou Michalku a je to slaďoučká holčička :dizzy_face:. My máme taky ještě nějaká rezervní, ještě se nám líbí moc Oliver, a nebo Štěpánek, ale ten by měl tedy teď svátek kousek po narozeninách a ještě mezitím Vánoce, tak by to měl chudák všechno v jednom. A pro holčičku se nám ještě docela líbí Elenka. Ale jinak nic moc, s holčičíma jména byl u nás nakonec větší problém než jsem čekala :grinning:. Ještě se mi docela líbila i Laura, ale pak mi to přišlo takový dost německý :unamused:.
11. dub 2010 v 08:59  • Odpověz
Jééé Simi koukala jsem ti na dnešní test...tedy doufám že dnešní, jestli je už včerejší a já sem zpožděná tak se omlouvám :pensive: :grinning:. A čárky jsou nááádherný :wink:. Já dneska netestovala. Testuju fakt ob den, ještě jsem neporušila. Protože si říkám že pak bych se akorát nervovala že čárka třeba nesílí.
A koukám že už tam máš i oblečky! Nádherný dupačky!!! :wink: My si zrovna říkali že budeme muset vytáhnout to co máme pro miminko schované a zapsat si a spočítat kolik toho máme (máme skoro samá body :grinning:. Aby jsme nekupovali zbytečně další a neutráceli penízky za něco co už tu mimčo má.
11. dub 2010 v 09:05  • Odpověz
autor
S holčičkama byl u nás taky problém.. na klukovi jsme se shodli hned i když Jarda chtěl Maxmiliána po dědečkovi, ale to jsem mu zatrhla - jako to jméno není škaredý, ale každý mu bude říkat Maxi a to už je jak na psa... No a já zase strašně chtěla Julii - ale taky to neprošlo - nakonec jsem sama usoudila, že mít takhle svátek a u toho narozeniny je na nic...
i když ono i Natálie je 21.12. takže žádná sláva - no ještě to možná přehodnotíme - času na to je dost :D
11. dub 2010 v 09:06  • Odpověz
autor
Vendu oblečky jsem nakoupila včera :grinning: no prostě magor - ale když už si to mám užít - tak pořádně, ne? Tak jsme se načekali.. že teď si to prostě zasloužíme...
No a testík je ze dneška - byl to můj poslední test - tak jsem si ho schovávala na teď někdy a čárka už je ukázková, tak věřím, že je vše OK... už testovat ani měřit nebudu - stejně jdu na krev v úterý... takže to nemá ani cenu..
11. dub 2010 v 09:08  • Odpověz
Simi to jo Natálka je vlastně taky kolem Vánoc. To fakt asi nic moc. No třeba necháte Natálku nakonec pro druhou a nebo to bude Vojtíšek a tohle bude mimo starost. Tedy i když netuším kdy má svátek ten :pensive:. U nás na chatě mají jedni známý malého Vojtíška, z umělýho. A je to nádhernej kluk! Na Velikonoce mě byl vyšupat a už to krásně uměl povídat tu koledu :slight_smile:. Necháte si říct co to bude?
Jinak jasně! Já si taky říkám, že se musím krotit, ale taky jsme se na to pořádně načekali takže si to taky plánuju teď užívat :dizzy_face:. A taky jsem po tom testu v úterý po Velikonocích kdy už byli jasné // koupila něco. Prostě na oslavu :grinning:. A strašně mě blažil pocit že to není prostě pro miminko co snad možná někdy bude, ale že to kupujeme pro naše miminko, které už máme v bříšku :dizzy_face:.
A jinak máš recht. Pokud čárky nemají kam dál sílit...a navíc jdeš už zase na krev tak ani ta teplota už na tom nic nezmění :wink:. Koukám že tedy jdee obě v úterý. Si budeme držet palce :wink:.
Jinak já testů mám ještě 5 krabiček mamáčů :grinning:. Po 3.testu už jsem další neměla a dělala ten gravitest, ale tam byla čárka slabší tak sem prostě nervovala, takže příťa jel z chaty do vedlejšího městečka a přivezl troje mamáče :grinning:. A další troje sám z vlastní iniciativy došel koupit při cestě z chaty domů :grinning:.
11. dub 2010 v 09:32  • Odpověz
autor
tééda - ty jsi zásobená... tak ty můžeš testovat jako stroužinka :D - ale já už nebudu v úterý držím palec - mě tedy Dr. řekl, že buď v úterý nebo ve středu se mám ráno zastavit na krev... tak prostě v úterý a basta..
no a my si necháme říct, co to bude...chceme tomu miminku už ještě když je v bříšku říkat jménem, takže je nám jedno, co to bude, ale říct si to necháme a co vy?
11. dub 2010 v 09:38  • Odpověz
Simi no tak myslím, že na Strouži zdaleka nemám :grinning:, to asi jen tak někdo mít nebude :grinning:.
My sme si to říct nenecháme. Dřív jsme chtěli, ale pak jsme se už nějak tak napevno rozhodli že nenecháme. Je nám to jedno a aspoń budeme mít krásné překvapení. A navíc věcičky budou neutrální tak z praktického hlediska půjdou použít i na to druhé :grinning:.
11. dub 2010 v 09:55  • Odpověz
Vidím, že Stroužek bude známá po generace :slight_smile:)

Já ještě jména nemám, ale nedivíte se mi, že bych chtěla holčičku? :slight_smile:)) Asi budu muset obeznámit stroužka, protože i po třetí to chci strašně vědět, i když samozřejmě budu atakovat doktora :slight_smile:)

V pondělí volám Mudra, takže tento týden budu vědět stoprdo, ale pokud mi více jinýc testů ukazují //, tak tomu prostě věřím a nepochybuji....

Ad jména chtěla bych já osobně Nikolku a kluka Matyáše...ale manža je proti :cry:
11. dub 2010 v 11:07  • Odpověz
Ahojky holky,
teda vy jste toho hned z rána nakecaly :wink: Jojo, v noci taky chodím... Šla jsem v 11 těsně před spaním a ve 2 znovu... Sotva se probudím, letím zas :dizzy_face:
Tabulka je krásná, holky, držte mi tam místečko, po druhé kontrole 21.4. se tam zapíšu :wink:
Jinak jména máme spíše holčičí (Alenka, Anička, Míša, Rozárka, Maruška, Verunka), to jsou jména, co se nám líbí, teď ještě, nutný průběr. Např. Anička stejného příjmení je manželova sestřenka, Verunky už máme zase z mé strany dvě..... No a tak... A kluk? To bychom chtěli Ondru - jenže ten je 30.11., dále Vojtu - to je poslední dobou každý druhý, Jakub - příjmení začíná na P, těžko by se vyslovovalo, tak zatím to vypadá na Matěje :wink:
Ale co to bude si nenecháme říct. Já bych teda i jo, ale manža nechce a já bych nevydržela mu to neříct :sweat_smile: A v poslední době si taky říkám, že to bude krásný překvapení :wink:
11. dub 2010 v 11:24  • Odpověz
autor
téda tak vy se necháte překvapit, jo? no je to sice krásné... ale asi bych to nevydržela :D
uff holky, to jsem se přecpala - měli jsme dneska svíčkovou a nacpala jsem se a je mi tak těžko... asi to nebyl dobrý nápad... snad to vydýchám :D
11. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz
Simi, přidávám se...sice jsme neměli takovu šílenou mňamku, jako ty, ale taky jsem se naprala :slight_smile:)
11. dub 2010 ve 12:43  • Odpověz
autor
no jsem jak hroch.. teď jsem se svalila k televizi přejedená a jen funím :D
11. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz
Já ještě dožírám...jsem hladová :slight_smile:))

Jinak manža je vážně nemocnej, má rýmičku....chjo :grinning:
11. dub 2010 ve 14:27  • Odpověz
Holky obě máte krásná jména!!! :wink: (i když tedy musím se přiznat že v poslední době mi přijde že je děěěsně přematýskováno ať už Matyáš nebo Matěj, ale jména to jsou krásný to jooo!)
Jaj neboj tobě držíme v tabulečce V.I.P. místo a těšíme se až se přidáš!!! :wink:
Jé holky tak přecpání vám závidím!!! :pensive: My byli teď nakoupit a já se skoro nevešla ani do džín ani do klasických kalhot :confused:. Takže mám na sebe zase pěknýho vzteka :angry: a musím se už i kvůli miminku začít trochu krotit.
Jinak jsme koupili miminku 5 nebo 6 věciček a nechali pryč 1400,- :grinning:
11. dub 2010 v 15:16  • Odpověz
autor
no vendul - to to lítá, co? ale koukala jsem na netu a myslím, že budu něco kupovat i přes net - třeba taková zavinovačka je v obchodě příliš drahá a na netu se dá sehnat o něco levněji - úplně ta samá, stejně tak jako zimní fusak do kočárku..
11. dub 2010 v 16:50  • Odpověz
Simi já taky plánuju nakoupit v krámkách jen takový věci jako oblečení, dudlíky, flašky, kosmetiku a já nevím co podobnýho :grinning:. Ale zavinovačky, povlečení, fusak jak do kočárku tak autosedačky to už mam vyhlídnuté na netu, i postýlku. A kočárky máme pár favoritů tak pak nejspíš koukneme kde v okolí je mají sjedeme to okouknout, vyzkoušet a pak až by jsme se rozhodovali podle cen, i vzdálenosti krámu jestli kočár taky z netu nebo přímo v krámu. I když ten by byl asi lepší v krámku a nejlíp blízko, kvůli opravám a tak...
A peníze...no lítají děsně!!! My máme pro miminko peníze už dávno schované. Ale nemít je, tak tohle asi nedáme :unamused:. No ale máme a hlavní že miminko je a bude zdravý :slight_smile:.
11. dub 2010 v 16:55  • Odpověz
Holky...já vám nevím teda....furt se testuju, pokaždý jinej test, ale zatím teda bych neřekla, že čárka nějak sílí....Jako je tam, ale fakt slabá....je vidět, to jo....Tak nevím no....zítra volám gyndu a uvidím až mě naberou...

Jinak co se peněz týče, lítá to :slight_smile: Kdbychom měli o5 kluka, tak je to v klidu, ale pro holčičku bych kupovala všechno komplet nový :wink:
11. dub 2010 v 18:20  • Odpověz
ahojda, můžu mezi vás? :slight_smile:
11. dub 2010 v 18:27  • Odpověz
Ahojky dnes ještě jednou..
Tak jsem právě vyprovodila návštěvu, známí s dvouletým klučinou a 3 měsíční holčičkou.. Tak pohodový dětičky :dizzy_face:
My měli na oběd zbytek ze včerejška, tak jsem dnes udělala jen polévku... Já už se taky musím hlídat - zjistila jsem, že špatně mi bývá, když mám prázdný žaludek. Tak jsem se snažila pořád něco ďobat, ale zároveň mě chytla zácpa, tak jsem dva dny trpěla - až včera po ovocném salátku to povolilo :dizzy_face: Dnes se mi celkem točí hlava, tak spíš jen odpočívám...
Holky, já už to někde psala... Píšu si seznam s odkazy na různé stránky, co by se nám hodilo, pak to přepošleme rodině a budou-li chtít něco koupit, ať nám pomůžou s výbavičkou - místo 10 plyšáků a podobných kravinek, myslím, že je to rozumnější. I oni budou raději, že budou vědět, co koupit... :wink:
Je to děsně drahé... Ale nějak se to vždycky udělá :wink:
11. dub 2010 v 18:28  • Odpověz
Zdravím novou nadějnou těhulku :wink: Krásná čárka, ať jen sílí...
Market, čárka je tam, tak to nezkoumej a uvidíš co ti řeknou z krve... Nevím jak často testuješ, ale když už je tam.... :dizzy_face: bude to OK :wink:
11. dub 2010 v 18:31  • Odpověz
jakaz - kdy jsi byla poprvé u doktora?
11. dub 2010 v 18:32  • Odpověz
Vítájm tě Lipotku :slight_smile:

Jajko, testuju se od 8.4. kadžej den :grinning:
11. dub 2010 v 18:34  • Odpověz
Teda Liptonku, pardóón :wink:
11. dub 2010 v 18:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.