• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
suzix: rozhoduju se mezi podolim a apolinarem. V podoli jsem rodila pred 2,5 roky, porodni saly super, intimni prostredi, fajn personal. Bohuzel sestinedeli dost zastarale, pokoje vetsinou po 3 a zachod se sprchou jeden na druhem konci chodby... nadstandarty tam maji za opravdu vysoke penize. Apolinar co se tyce pece je stejne srovnatelny, rodi se ale v boxech a prvni doba porodni je na "hekarne" kde partner nemuze byt spolecne. nadstandarty na sestinedeli maji levnejsi nez v podoli. O ostatnich jsem neuvazovala. Registrace v obou je ale presne v den14+0 coz znamena fronty :frowning2:
26. kvě 2010 v 16:33  • Odpověz
chita: porodnice v neratovicich je pry dobra, ale taky si nechaji dost zaplatit, 1500 za vyuziti porodniho luzka a pak na sestinedeli se plati za ubytovani take. V pripade komplikaci pak prevazeji do Prahy, ale nedovedu si dost dobre predstavit jak to stihaji, nekdy hraji i minuty.... Radeji proto volim mezi prazskymi, kde jsou odbornici. Na Brandys jsem slysela dost negativnich referenci tak nevim.
26. kvě 2010 v 16:38  • Odpověz
Ahoj hoky! tak dnešní kontrola o.k. huráááá! :grinning: No snad dopadne dobře i genetika :wink:
Přikládám fotečku pupíku a mimča :wink: Další kontrolu mám 23.6. :sunglasses:
26. kvě 2010 v 16:43  • Odpověz
nicoletka ty jsi hubeňounka a to po 3 dětech fakt smekám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já si po druhým porodu asi zaplatím trenera mam 3 špeky a hlavně ten pod prsama asi se jen tak nezbavím :frowning2: :sweat_smile: to bude mazec :slight_smile:
26. kvě 2010 v 18:16  • Odpověz
26. kvě 2010 v 18:21  • Odpověz
Dobrý večer,

tak poctivě zobu pilulky a dnes je to bez špinění - ťuky, ťuk :sunglasses: Snad to bude v pohodě :slight_smile:

Nico, krásný obrázky :dizzy_face: a jak píše Adrous - po třech dětech vypadá Tvé bříško fakt skvěle :wink:
26. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz
ahojky zlatíčka
bohužel už mezi vás nepatrím potratila jsem . :frowning2: v uterý jsem začala špinit a po vyšetření krvácet i cucky takže jsem včera byla na vyčištění a dnes doma. je to bolest v srdi hrozná ale půjdu dál a začneme znova tak za půl roku... a věřím že to vyjde
přeji vám všem hodně štěstí
27. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz
anitto, to je mi hrozně líto :pensive: :pensive: :pensive: Máš Davídka - on Ti to prozatím vynahradí a až přijde ten pravý čas, další mimísek se určitě ozve :sunglasses: Já jsem taky pořád ve střehu, chodím neustále kontrolovat - jsou to nervy :confused:
27. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz
anitta.to mě strašně mrzí :frowning2: :cry: ani nevím jak tě potěšit aby to pro tebe nebylo tak bolestivé :frowning2: hlavně hodně sil do dalšího snažilkování a hodně štěstí drž se :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: x -) jen se chci zeptat v kolikatem jsi byla týdnu??? :frowning2: :frowning2:
27. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz
kačerko kdy máš kontrolu??? :slight_smile: :wink:
27. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz
@ anitta - je mi to moc líto, ale drž se ... myslím na tebe :frowning2:
27. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz
Annita - to mně moc mrzí, drž se a přeju, abys měla brzy v bříšku dalšího mimíska
27. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz
adrous, mám přijít za 10-14 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz
kačerka já už 1.6 odpoledne se nemůžu dočkat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz
To já už bych chtěla 16.6., to zase uvidím mimíska a nahrajou i ho i na flash. Hlavně, aby bylo vše v pořádku.
27. kvě 2010 ve 13:28  • Odpověz
Anito, to je mi líto. Vím, jak moc to bolí a člověk si to musí obrečet... :cry: Malý tě ale určitě zaměstná a brzyčko se vám podaří a konečně už bude mít sourozence. Přeji hodně sil a naděje :wink:
27. kvě 2010 v 16:34  • Odpověz
Já mám kontrolu až příští středu a přijde mi to od poslední ko už neskutečně dlouho...
27. kvě 2010 v 16:34  • Odpověz
děkuju za podporu byla jsem v sedmém týdnu, Davídek už mě zaměstnáváv docela solidně je to zlatíčko a sourozence se brzy určitě dočká..
holčiny držte se a dotáhnete to do ko nce držím palce
27. kvě 2010 v 18:28  • Odpověz
Tera -já rodila v podolí, popordoní péče děs, jinak sál atd super....Druhý jsem rodila v krči a jdu tam znovu..... :wink: poporodní péče je bomba, nesrovnatelná s Podolím.....moje zkušenost
27. kvě 2010 ve 22:53  • Odpověz
Ahojky těhulky tak včera jsme byli na screeningu a na ultrazvuku to je vše ok a na výsledky z krvesi musím počkat na začátek týdne tak snad to vydržím :confounded: Jinač přeji hezký den :slight_smile:
28. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz
Ahoj kočky,
to se nás tu pěkně schází-vítám nové těhulky
taky je u Vás to poačasí jakési divné???
Anitta:je mi moc líto,čím ted procházíš,vím jak Ti je,zažila jsem to,brzy bude líp a hlavně až zase najdeš //-držím pěstí

mě bylo divné,že mi posledních pár dnů není vůbec divně,únava nikde,bolavá nateklá prsa nikde,kontrola mě čekala až v úterý,takže jsem dnes naběhla na utz a prcek je v pořádku,víc se dozvím v to úterý,pak poprosím o zapsání do tabulky a změním si i údaje v pase,jsem ráda,že budu mít klidný víkend

ad porodnice:i když jsem z Mělníka,rodila jsem taky v Krči,určo to tam není vybavené jako třeba právě v podolí-myslím pokoje,soc.zařízení atd ale přesně jak píše Markét personál a následná péče na 1*
ted zvažuji,že bych zůstala na MK,u prvního porodu jsem chtěla mít svého dr,což se nekonalo boť Vítek se narodil 37tt a on byl v tu dobu někde na stáži a my tu máme nově neonatologii v porodnici,tak bych se možná tolik nebála,no nevím ještě mám času dost

jdu si číst
mějte príma víkend
28. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz
ahojky holky, dlouho jsem se tu neukazala....ale ted uz mezi vas zase zacnu chodit....porad jsem nevedela nejaky ten termin od dr ale ted nam rekl ze by to melo byt na silvestra....
28. kvě 2010 v 16:07  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj holky - tak nová tabulka - jajulik mi napsala, tak jsem jí přidala :slight_smile: kdo chce ještě přidat.. tak jen pište do IP...
Teď se jdu podívat jak jste se tu měli :slight_smile:
28. kvě 2010 v 16:18  • Odpověz
ahojte :slight_smile:

tak co simčo, přípravy v plném proudu? :wink:
28. kvě 2010 v 16:23  • Odpověz
hezký večer všem
rozalenka: já být tebou tak počkám až na nový rok 1.1.11 je pěknej datum :wink:
28. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz
i když koukám do tabulky že tenhle datum už má rezervovaný Suzix :wink:
28. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz
Dobré ránko,

tak u nás zatím taky vše v pohodě - akorát ráno, když jsem šla čůrat, tak mně hrozně začalo bolet břicho - jakoby mi tvrdlo - pro jistotu si koupím magnézii a budu preventivně popíjet - to je docela brzy na tvrdnutí. I když v prvním těhu mi taky tvrdlo ještě před 20 tt a nakonec jsem přenášela :sweat_smile: :sweat_smile:

veru, já taky těch příznaků moc nemám - nevolnosti jsou takové lehčí, únava se dá překonat - jen ty prsa bolí fest - hlavně, když mě malej Karlos valchuje :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Tento týden jsem mu vysvětlovala, že až se mimi narodí, tak budu mít v prsou mlíčko a budu z nich to mimi krmit - a on se ke mně tak nádherně přitulil a pohladil mě - no bylo to takové dojemné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. kvě 2010 v 07:56  • Odpověz
marketovna, verunka: ahoj holky, nevite jak je v krci s epiduralem? kamaradka tam rodila a rikala mi ze musela platit za epidural 5000,- ze to tam dela externi firma a nehradi se to z pojisteni... to mi prijde divne, protoze jinde to hrazene je.. O Apolinari jsem se ted bavila se znamou a moc mi ho nedoporucovala, ze uroven personalu pri porodu nic moc, tak nevim asi zas podoli, ale ta ranni fronta je fakt odrazujici :frowning2:
29. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz
Ahoj sim, tak jsi nás předhonila. Podle utz jsme o 4 dny pozadu :grinning:
29. kvě 2010 v 16:33  • Odpověz
autor
ahoj lip- jakto, že 4 dny pozadu? kolik měříte? a žádné takové 15.12. nechci rodit sama :D
29. kvě 2010 v 16:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.