• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
ahoj, hledám maminku, se kterou jsem se potkala na mělnickém bazénu!!! už moc do tohoto tématu nechodím, tak nemám šanci to dohledat. Prosím napiš mi do IP.
30. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak už máme po kontrole, máme 3,84 cm, odpovídáme 10tt+6 --> jsme 5 dní napřed a pěkně se vrtíme :grinning: . Dále nás čeká 21.6. screening a pak 25.6. poradna.
Jinak já si připadám jak průtokový ohřívač, ale to je tak naštěstí jediný těhotenský příznaky. Nevolnosti naštěstí vůbec neznám, prsa se trochu ozvali, ale naštěstí už zase přestali (při mé velikosti 90E) se děsím dopředu. A pomalu se začínám nevejít do některých mých kalhot :slight_smile:
31. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz
Tak ještě přidávám jednu fotku.
31. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz
Chita, máš krásnou fotečku a gratuluji ke kontrole :wink: S obvodem hrudníku jsme na tom přibližně stejně a můj manža si teda rozhodně nestěžuje :grinning:
Já jdu na ko. ve středu a už se nemůžu dočkat!!!!! :dizzy_face:
31. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz
také gratuluju chitě ke kontrole, já jdu na KO zítra :slight_smile:

a s tím obvodem tedy... jsem na tom taky přibližně stejně a taky se pomalounku začínám děsit, kam je jestli začnou ještě růst dám :grinning:
zítra jsem taky s MM taky dohodnutá, že když bude na KO vše v pořádku tak půjdeme koupit nějaké nové kalhůtky... musela jsem totiž už vyřadit většinu svého "nožního" šatníku :fearful: :slight_smile:
31. kvě 2010 v 15:03  • Odpověz
Suzi, já jsem si koupila na doma takové ty jednoduché elasťáky s menší gumou, ať tolik netáhnou. Ale taky budu muset shánět něco na pěkno. Stávající dlouhé začínají být těsné. S malou rezervou mám jen tříčtvrťáky . Tak doufám, že bude brzy hezky, ať nevypadám divně v takové zimě a s holými nohami.....
A držím palečky na kontrolu :wink:
31. kvě 2010 v 15:34  • Odpověz
sim - asi se ten náš malej prďola uvrtal dýl :sweat_smile: 25. května jsem byla na utz a měříme 35,8 mm - což prý odpovídá 10+3 :sweat_smile: Takže buď ty budeš rodit o pár dní dýl...nebo já dřív!!! Ale jdem do toho spolu, jasny? :grinning:
31. kvě 2010 v 15:42  • Odpověz
holky, tak já jako druhorodička se do těhu oblečení moc neženu - ale pamatuju si, jak jsem v prvním těhu chtěla co nejdřív vypadat těhotně a já ještě ve 20tt neměla břicho a nosila svý původní džíny :grinning: :grinning: :grinning: A teď je taky v pohodě zatím obléknu, i když si myslím, že mi podruhé to bříško vyskočí dřív. Už teď, když se pořádně najím, je to trochu znát, ale kalhoty mě fakt zatím neškrtí. Nebo se prodávají i takové pásy na džíny/ kalhoty - máte je jako rozepnuté a přesto pás, který je drží a maskuje rozepnutý zip a knoflík - tak to jen, kdybyste ze začátku nechtěli nakupovat speciální oblečení :wink:
31. kvě 2010 v 18:11  • Odpověz
koukejte, to je taky super, když máte krátké tričko a přes ty kalhoty by to taky určitě drželo http://www.helenmode.cz/katalog.php?typ=12066&kategorie=81548, http://www.mamimimi.cz/detail.php?zbozi=2056842
31. kvě 2010 v 18:15  • Odpověz
kačerko:souhlasím jako taky druhorodička zatím nosím taky to samé a zatím mě stačí :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile: a jsem i ráda a doufám že chvilku vydrží jen ty větry holky a kolikrát si nemůžu brknout je to děs tady toto :angry: :frowning2:
31. kvě 2010 v 18:17  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile:
chito - moc, moc, moc gratuluju ke kontrole a jsem moc ráda, že je všechno v pořádku
lip - no tak to vidíš - my jsme měli 38mm a prý jsme byli také 10tt+3 - ale jasnačka - jdeme do toho spolu :slight_smile:
jinak oblečení - zkoušela jsem si tuhle svoje pláťáky - mají pas, celkem nízko a ty už jsem teda nezapla :D no jsem jak velryba už teď a bude hůř :D
31. kvě 2010 v 19:03  • Odpověz
Ahojky, tak k oblečení, já zatím zapnu všechno, ale v kanceláři v sedě už mně kalhoty tlačí, takže musím rozepínat knoflík a mám ho zapnutý na gumičku, ale letní kalhoty, kde jsem měla trochu rezervu, můžu ještě v pohodě nosit. Ale myslím, že tak do měsíce si budu muset něco pořídit. Teď si tedy musím koupit novou podprdu, protože z těch co mám už mi prsa lezou - nabrala jsem 5cm
31. kvě 2010 v 19:10  • Odpověz
dobré ráno těhulky,
chito-gratuluji k úspěšné kontrole
já jdu dnes,stejně jako suzix-snad nás prťátka na den dětí potěší
k oblečení-podprsenku už mám větší a kalhoty nosím ty z volnějších a s nižším pasem,na těhukalhoty to vidím až později i když je určitě pravda,že bříško mi vyskočilo dřív něž u prvního těhu

u nás opět prší
mějte fajn den
1. čer 2010 v 06:53  • Odpověz
holky chita úplně jsem to zazdila ti po gratulovat :slight_smile: :wink: jinak holky dnes jdu na gyndu taky,ale až odpoledne tak jsem docela napnutá a těším se na obrázek :slight_smile: :wink:
1. čer 2010 v 08:37  • Odpověz
Ahojky, kontrolám dnes držím mooooc palečky :wink:
1. čer 2010 v 10:39  • Odpověz
díky jajkaz, budeme palečky potřebovat :slight_smile:
1. čer 2010 v 11:14  • Odpověz
Nazdarek holky tady porad prsi a me zacina pekne hrabat jelikoz jsem na nemocenske a furt sedim doma je to fakt silene a navic kdyz furt prsi tak clovek nemuze jit ani ven a jsem podrazdena no hruza ja uz chci slunicko :unamused:
1. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz
Terez, je to děs, když se nedá jít ven. Jsem na tom stejně... :unamused:
1. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz
Ahojda, tak mám po KO a hurááááá rosteme jsem přesně 9+3 jak podle UTZ tak PM a máme 2,43 cm :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fotečku dávám do albíčka
1. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz
@jajkaz Je to mazec a navic me doma nic nebavi to je silene :unamused:

@suzix Ahojky tak to je super ze je vse ok :slight_smile:
1. čer 2010 ve 13:57  • Odpověz
Suzi, to je paráda :dizzy_face: :wink: Gratuluji!!! My jdeme na kontrolu zítra, tak snad budeme také krásně odpovídat tak jak máme :dizzy_face:
Terez, já se nemůžu do ničeho dokopat. Doma hromada čistého prádla... Kdybych ho poskládala hned, ulehčila bych si tolik práce... Včera říkali, že víkend bude krásný a pak už to konečně bude fajn a v zápětí jsem na netu četla, že červen bude teplý, ale proprší. No tak si pak vyber... :confounded:
1. čer 2010 ve 14:59  • Odpověz
@jajkaz Ja taky ne tolik veci co bych chtela udelat ale ani nahodou se do toho dokopat jestli to tak pujde dal tak fakt nevim...Taky sem to cetla na netu ze ma byt teply ale prset tak uvidime :confounded:
1. čer 2010 v 15:02  • Odpověz
suzix:gratulujíííííííííííííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: tak já dnes taky po kontrole holky jsem šťastná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: srdíčko nám bije jak zvon dnes jsem 9+4tt takže o den víc jak suzix :slight_smile: :wink: měříme2,6 cm a termín porodu mám 31.12 :grinning: :grinning: :grinning: a mám i těhu prukazku :dizzy_face: :dizzy_face: fotku dám do albíčka :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2010 v 16:10  • Odpověz
Ahoj holky , moc gratuluji ke kontrolám. Jen ať hezky rosteme a prospíváme. :slight_smile:
1. čer 2010 v 16:48  • Odpověz
@adrous, gratulace obří.. takže o první novoroční miminko bude ještě sveden boj :slight_smile:
@jajkaz držím ti palce holka, aby bylo všecko OK a dej hned vědět

zítra jdu na první odběry krve a taky jsem se dneska objednávala na genetický screening, nevíte některá jak to probíhá v Motole? objednání byla trošku obštrukce :slight_smile:
1. čer 2010 v 17:17  • Odpověz
suzi a adrous, velké gratulace ke krásným kontrolám :wink:

Já jsem dneska nějaká unavená, byla jsem v práci, pak na nákupu, manža rychle uvařil brambory a dali jsme si na loupačku. Když jsme Karlíkovi říkali, co budeme baštit, tak pořád ukazoval směrem, kde je houpačka - prostě na loupačku = na houpačku :grinning: :grinning: :grinning: Já půjdu k dr. asi za týden, zatím mě pevně neobjednává, jen řekne za 10-14 dní :wink: Tak jsem zvědavá, jak se ten náš prďous bude mít k světu a jakému termínu bude odpovídat - minulý týden byl prý tak o 4-5 dní mladší :slight_smile: Ale vzhledem k mým nepravidelným a delším cyklům by to nebylo nic nenormálního :wink: U K. jsem věděla, kdy jsme ho počali, tentokrát netuším :wink:
1. čer 2010 v 19:18  • Odpověz
Ahojky děvčata, gratuluji ke všem kontrolám :slight_smile: , jen tak dál. Já jdu v pátek na screening a vůbec nevím, co mě čeká :confused: Vím jen, že mi budou dělat ultrazvuk přes břicho a za 2 týdny by mi u mého gynekologa měla vzít sestřička krev. Nějak jsem se na poslední kontrole zapomněla zeptat, co mám od toho vyšetření čekat a co mě nemine, protože jsem byla šťastná, že je zatím vše ok, a všechny otázky se mi vykouřily z hlavy :rolling_eyes: .
Jinak je mi stále špatně, oblečení mi zatím všechno sedí, ale u podprsenky už začínám mít pocit, že větší číslo by neuškodilo :grinning: . A stále bych spala a spala a spala, připadám si jak medvídek během zimního spánku. Což mi připomíná, že už bych mohla jít do postele :slight_smile: . Dobrou noc.
1. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz
Dobré ráno těhulky,
i moje včerejší kontrola dopadla na výbornou-dle PM 8tt+6 a dle UTZ 9tt+1,mimčo má 2,53cm a krásně hýbalo ručičkama a nožičkama-takže super,TP vychází tedy na 3. a 5.1.,ale Vítek se narodil 37tt,takže kdyby to tak šlo i ted,jsme na Vánoce komplet-no už aby to bylo
ted ve čtvrtek mě čeká odběr krve a 22.6. další kontrola plus screening ,to už bych měla být 12tt-tedy nejkrizovější období za mnou a pak si to teprve začnu naplno užívat

držím pěstí nám všem na další kontroly a gratuju ke skvělým zprávám
2. čer 2010 v 07:26  • Odpověz
nazdar holky, tak hlásím že jsem dneska po odběrech dostala průkajdu :slight_smile: :dizzy_face:
2. čer 2010 v 10:13  • Odpověz
@verunka62 ahojky super zpravicky jen tak dal a krasna fotecka
2. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.