• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
Ahojky,
Verun, gratuluji ke kontrole :wink: Krásná fotka
Suzi, tobě gratulka k prukajdě :dizzy_face: Jen tak dále :wink:
U nás dnes dopadlo vše ok. Jen nemám fotku ani nevím velikost mimíska, protože mi dr. poprvé dělal utz přes břicho a přes ty moje špeky Bublinku nešlo dostat do záběru tak, aby to šlo změřit. Ale dr. říkal, že rosteme krásně, tak já mu věřím. :dizzy_face: A od poslední ko. jsem 1,5 kg zhubla - :dizzy_face: změna stravování
2. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz
@jajkaz, tak vidíš to ... ty budeš ještě při porodu vyhublina :sweat_smile: , a to tvoje mimi už musí být obřík ne? vejde se ještě vůbec na celý na jeden záběr?
:wink:
2. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz
Suzi, jo tak do vyhubliny mám hoooodně daleko. Ale naděje, že si zvyknu na ten zdravější způsob jídla, se mi líbí. Jen doufám, že se nepokazí, až budou fofry kolem miminka a domácnosti, že nebude ani čas se najíst... Ale třeba bude Bublinka zlatíčko :dizzy_face:
No podle internetu by mimimečko mělo být teď velké cca 7 - 7,5 cm. Nevím, jak je to s tím utz, ale myslím, že do toho vaginálního se už nevleze, proto se snažil o ten přes břicho. Ale říkám, ty moje špeky.... :unamused:
2. čer 2010 ve 14:17  • Odpověz
vy vyhubliny :grinning: :grinning: :grinning: já mám díky štítné žláze zase přes 80 kg :frowning2: :cry: naštěstí zatím nějak nepřibírám ale to není na dlouho :rolling_eyes: hlavně že mimi bude zdravé :slight_smile:
2. čer 2010 v 19:18  • Odpověz
@adrous máš recht, taky jsem vyhublina a ani jsem nikdy nebyla .. po operaci ŠŽ jsem přibrala 4 kg, tak doufám že si mimi zatím bere z nich :slight_smile:
2. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz
suzix:no mě se 70 kg zvedlo na 80 kg rovných 10 kilo a bojuju s tím už 4 roky a vždycky zhubnu a pak to jde nahoru no nevím :rolling_eyes: :sweat_smile: je mi z toho smutno protože veškery moje snažení a hubnutí k ničemu :cry: :frowning2: uvidíme jak s mou váhou zamává operace prsou možna nějaké kilo půjde dolů :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz
Dobré ránko,

tak já problém s váhou nemám, já mám zase problém něco přibrat - ale mám k tomu rodinné dispozice a vůbec se nezlobím. Zrovna včera mi kamarádka říkala, že když mě viděla její mamnka, tak prohlásila, že jsem jak věchýtek a to dítě asi nosím v kapse :grinning: :grinning: :grinning:

@jajkaz jak vypadá Tvůj jídelníček???? Já se teda k té super zdravé stravě nemůžu nějak dokopat :pensive: Dřív jsem baštila tolik ovoce a zeleniny, ale nějak na to nemám chuť.
3. čer 2010 v 08:48  • Odpověz
@adrous Ty jdeš na operaci prsou??? Až odkojíš???
3. čer 2010 v 08:48  • Odpověz
kacerka:ano půjdu na operaci prsou na zmenšení ted 85d no možná větší a pri prvním kojeni 100 f a hlavne obrovske bolesti zad takže mám to schválene od dr a jsem v podstatě rozhodnutá a manžel mi to schválil hlavně když nebudu mít takové problemy jako do teď :frowning2: :pensive: kež bych měla malé a nemusela to podstupovat,ale nedá se nic dělat :frowning2:
3. čer 2010 v 10:29  • Odpověz
Ahojky,
Adrous, tak to mě je ještě větší kousek. Já měla 75kg když jsem začala chodit se svým nyní již manželem. Ale od té doby jsem to postupně fakt dotáhla na stovku. Je to děsné a chtěla bych zhubnout, ale jsem na to líná a strašně mlsná.... Tak se děsím toho, kam to dotáhnu teď v těhu. Tak mě ta včerejší váha celkem potěšila :wink:
Kacerko, no úplně zdravě zrovna nejím. Nemám teda moc ráda třeba tučné maso. Raději libovější. Vařím spíše s olejem než sádlem a to minimálně. Zeleninu celkem ráda, dokonce i můj manžílek si rád dá (mám v něm štěstí, fakt mi sní všechno :wink: ) No ale můj problém je rozhodně to mlsání a strašné návyky. Na střední jsem ráno skoro ani neposnídala, přes den toho taky moc nebylo a když jsem se odpoledne vrátila domů, tak jsem nevěděla co dříve. Na výšce to pokračovalo, že.... Postupně jsem aspoň ty snídaně zvládla zavést a v práci pravidelný oběd, tak se to spravilo. Teď, co jsem těhu (hlavně teda do toho 10. týdne) mi dělalo zle, když jsem se nenajedla, nebo když jsem snědla více... Nezvládnu porci, co jsem jídávala, ale už za hodinku bych zas něco ďobla... Takže jím méně a častěji. Takže ani tak sestava jídelníčku, jak porce. :wink: A je mi dobře :dizzy_face:
3. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz
zdravím všechny maminky a gratuluju k úspěšným kontrolám a fotečkám
já jdu v pondělí na ten NT screening tak uvidím co mi řeknou a pak taky přidám fotečku
o váze mi ani nemluvte ... za poslední rok jsem přibrala asi 8 kg a úplně se děsím toho kolik přiberu během těhu
hrozně mě honí mlsná ale jinak kalhoty ještě obleču, už aby bylo teplo a šlo nosit šaty.
přeju hezký večer a krásný (snad) slunečný víkend
3. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem na tom s váhou taky děsně. Když se mě doktor ptal, kolik vážím,ani jsem mu to nechtěla říct. Ale na druhou stranu si ze své vány 86kg nedělám mindráky. Celou dobu jsem měla 75 kg, pak jsem přestala kouřit, celý den jsem nejedla, úspěch byl, když jsem stíhala oběd a pak něco večer, tak se pak nesmí člověk divit jak přibere. Manžel mě naštěstí poznal, už silnější a vždy když mi hladí mé špeky, tak říká, že se mu líbí mnohem víc než kosti.

4. čer 2010 v 15:05  • Odpověz
Ahojky, tak mám dnes za sebou screening. Ultrazvuk vypadal ok a teď akorát dočkat pondělí a děsit se, jestli mi nezavolají z genetiky :frowning2: .
Já jsem na tom s váhou zatím dobře, ale s přibývajícími týdny to začne být určitě veselý :grinning: . Budou z nás malé velryby.
4. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz
krásný den holky
tak nám konečně opravili pc, tak snad už budu moct přispívat pravidelně.. :slight_smile:
5. čer 2010 v 10:44  • Odpověz
Ahojky, jak se tak dívám, na diskuzi, je živo :grinning: všechny jsou nejspíš venku a užívají si sluníčka :slight_smile: Já jsem dnes šla Avon pochod, ale myslela jsem, že ani nevyrazím ze startu. Udělalo se mi na začátku špatně a viděla jsem snad všechny svatý, ale zachvilku to bylo ok a já došla až do konce :grinning: Jen jsem si trošku připekla prsa :angry: .
5. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz
@elyn.s
Ahoj,
taky jsem šla dnes pochod :slight_smile: Opravdu se to letos vydařilo. počasíčko krásné. Je potřeba podporovat takové věci. A taky jsem se pořádně přismahla :grinning:
5. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz
Nj, trochu jsme to sluníčko podcenily :slight_smile: . V polovině trasy jsem se začala už maskovat šátkem, který se mi objevil v tašce ani nevím jak :grinning:. V cíli jsem pobrala pár časopisů, dala si kukuřici - abych pravdu řekla, tak to byla i trochu motivace to dojít :sweat_smile:, měla jsem na ní hroznou chuť .
A s kýmpak jsi vyrazila na pochod? Mě vytáhla kolegyně z práce, šla i její dcera s kamarádkou, ale ty to vzdaly v půlce cesty, to sluníčko je zmohlo :grinning: .
6. čer 2010 v 10:59  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak se hlásím už jako vdaná... vůbec jsem posledních pár dní nestíhala...doufám, že se máte všechny dobře... Já jsem teď moc šťastná, až na to, že je tu šílelné práce doma.. a vůbec se mi do ní nechce a to mám zítra jít zase do práce. Už se těším na úterý - to jdu na ten NT screening budeme v 13tt+0, krev vyšla dobře, tak snad vyjde i toto :slight_smile:. Hezký den všem.
6. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz
simasla, gratuluju :slight_smile: a držím pěsti, aby ti vyšlo dobře to úterý :slight_smile:
6. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz
@simasla také gratuluju a přeju vám do společného přístavu manželského pouze a jednině klidné vody :slight_smile: app. šup sem fotečky
6. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz
simsala:TAKY GRATULUJI KE SVATBĚ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hoď nějakou fotečku až budeš mít :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. čer 2010 ve 21:06  • Odpověz
Simčo, také gratuluji a těším se na fotečky :slight_smile:
7. čer 2010 v 07:20  • Odpověz
Ahoj všichni...tak jsem tu zase po delší odmlce mezi vámi :wink:)...dovolená byla super, ale cesta autem v noci....ooo t...o byl hnus :grinning: :grinning: :grinning: ...tak se tu budu opět několik dní vzpamatovávat :wink:)))....venku krááásně.... no holky, co si víc přát!!!...teda já jedno malé skromné přání mám...ty tašky...co stojí uprostřed chodby, kdyby za mě někdo vybalil ....a hromady špinavého prádla vypral :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2010 v 08:17  • Odpověz
Simi, gratuluji k novému příjmění, v sobotu bylo nádherně, to se vám to určitě vydařilo :wink: A zítra držím palečky...
Nicol, jojo, tuhle část dovolené taky moc nemusím :confounded:
7. čer 2010 v 09:41  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky, tak jsem v pracovním procesu a jsem z toho hned mimo... no dneska se asi nepředřu..
profi fotky od fotografa budou až příští týden, ale zatím máme doma pár od známých, tak nějakou pošlu no :slight_smile:
7. čer 2010 v 10:00  • Odpověz
simasla...super fotečka...na tyhle se vždycky moooc ráda dívám! :wink:) tak šup dalšííí :wink:)) ...a dneska to v práci nepřeháněj....nové jmeno vyžaduje taky řádnou a hlavně pomalou aklimatizaci!!!! :grinning:
7. čer 2010 v 10:51  • Odpověz
ahoj holky,tak dnes genetika krev a 24.6 jdu UTZ tak se modlím ať mi do té doby nevolají že je něco špatně :frowning2: :pensive: jinak jsem musela i dnes na gyndu včera jsme byli s malým na bazéně a já měla tampon,ale stejně jsem dostala zánět takže super fakt :rolling_eyes: :fearful: no co nadělám. :frowning2: :confused:
7. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz
autor
ahoj adrous - no a kdy můžeš volat na výsledky krve? - já volala asi tak po 5 dnech, no a zánět to je nepříjemné - asi proto si letos nejspíš odpustím koupání a také lození po lese - to zas kvůli klíštěti
7. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz
ahojky holky, dlouho jsem tady nebyla....ale ted bych se rada vic pripojila....
chtela jsem se zeptat...asi za 2tydny by jsme meli jit na ten prvni NTscreening. Doktor mi navrhnul dve varianty...tak nevim kterou si vybrat...jsem z maleho mesta...takze muzu jit bud k memu doktorovi na nejaky vetsi uzv....ten by stal asi 300Kc ale bylo by to bez krevnich testu....kdyby se jim nahodou neco nepozdavalo na tom uzv vysetreni tak by me poslal na krev na genetiku...a nebo druha moznost ze muzu jit primo do Brna a tam by tohle vysetreni bylo i s krevnima testama....ale stalo by 1400Kc...take rikal ze si mysli ze staci to za tech 300Kc u nich...ze v 16tt pujdu stejne na to velky vysetreni.....ale ze jestli chci neni problem a posle me do toho Brna....tak poradte co si mam vybrat????
7. čer 2010 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz
simasla:mě neříkali že mám volat na výsledky :fearful: :astonished: jen že výsledky budou toho 24.6 a že kdyby něco asi mi zavolají,ale to sestra neříkala to jsem si spíš tak jako domyslela :frowning2: :rolling_eyes: jinak na gyndě mam další kontrolu 30.6 tak mi to dopiš do tabulky :slight_smile: :wink:
7. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.