• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
autor
@liptonek to je zajímavá fotka :slight_smile: a bude to kluk ne? já tam něco vidím :slight_smile:
8. čer 2010 v 17:23  • Odpověz
gratulace ke kontrolám liptonek a taky simčo :wink: také bych si z liptonky tipla kluka :grinning:
8. čer 2010 v 17:38  • Odpověz
ahoj holky, ráda bych se k vám přidala, termín mám 23.12.2010. Kromě únavy se cítím docela dobře, je to normální ve 12 tt? na screening jdu příští pondělí a mám děsnej strach, naposledy jsem byla na kontrole před měsícem...
8. čer 2010 v 18:04  • Odpověz
jééé, vy fakt vidíte kluka? Já nevidim vubec nic :grinning:
8. čer 2010 v 18:21  • Odpověz
autor
Ahoj Alenko,
určitě se přidej a je to hrozné to čekání co? Ale za chvilku už uvidíš miminko a mě bylo špatně jen mezi 9.-10. týdnem - pak to přešlo a celkem mě i přestaly bolet prsa, takže si přijdu trošku normálně až na ty výkyvy nálad :slight_smile:

Jinak holky pište nové údaje ddo tabulky - mám tam u někoho staré údaje.
Tady je nová aktualizovaná :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/simasla/album/vanoce-2010-a-novy-rok-2011/5271685/
8. čer 2010 v 18:22  • Odpověz
8. čer 2010 v 18:36  • Odpověz
Ahojky,
Suzi, je fajn, že jste oba vpořádku. Já byla taky pořádně vyděšená, když mi přestalo být ze dne na den špatně a přestalo mi všechno smrdět.... Ale prostě už se dostáváme do toho pohodovějšího období :dizzy_face:

Sim, to je fakt nádherná fotka :wink: Já jdu teď na kontrolu až 23.6 tak se taky nemůžu dočkat, až Prďolku zase uvidím. Už se nám pomaličku blíží i čas, kdy bychom měli začít cítit ty zázračné bublinky v bříšku... Kamarádka říkala, že je zpozorovala celkem brzy. A asi je na to ještě brzyčko, ale v neděli, když jsme tak večer v leže odpočívali u TV jsem ucítila slabulinké polechtání někde tam v podbřišku. Ale jestli už to třeba mohlo být ono, to netuším. Bylo to jen jednou :dizzy_face: Ale podle moudrých knih se tam boban už pěkně mele, takže už to tak dlouho nebude a dočkáme se :dizzy_face:

Jo a ještě gratuluji k tomu NT screeningu... Já jsem tam nebyla. Dr mě na to neupozornil a promeškali jsme tu správnou dobu. Ale holky, můžu vám říct, že si vůbec nejsem jistá, jestli bych dokázala něco udělat i kdyby to nedopadlo dobře... Asi bych nedokázala ten vytoužený živůtek ukončit.... Radši o tom ani nechci přemýšlet......

Jinak já jsem z Hané :wink: Což je kousíček výše než vy, ale na jižní Moravu se před nedávnem přestěhovala moje mamka a nějaké kořeny tam taky máme :wink:
8. čer 2010 v 18:36  • Odpověz
Sim, u mě je ta kontrola - 23.6. :wink: Díky
8. čer 2010 v 18:40  • Odpověz
@tak já mám kontrolu až 29.6. - ale obyvatele bych měla vidět na tom genetickém screeningu 22.6. :slight_smile:
8. čer 2010 v 18:49  • Odpověz
díky holky, jinak je mi 35, srdíčko bilo v 8+2 , jména Daniel nebo Petra. Díky za opravení
8. čer 2010 v 18:49  • Odpověz
jo to srdíčko bylo 14.5.2010
8. čer 2010 v 18:58  • Odpověz
další kontrola 14.6. bojim, bojim
8. čer 2010 v 18:59  • Odpověz
autor
uff tak to srdíčko opravím příště - tabulka totiž dnes již po třetí :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/simasla/album/vanoce-2010-a-novy-rok-2011/5271768/
8. čer 2010 v 19:00  • Odpověz
tak tady je to naše akrobaťátko :slight_smile:
8. čer 2010 v 19:41  • Odpověz
autor
jejda krásná myšička - to je bobeček viď :slight_smile: a taky hyperaktivní a nechtělo se měřit?
8. čer 2010 v 19:53  • Odpověz
dělalo strašné přemety ale nakonec se povedlo máme nosní kůstku, šíje 1,4 mm takže v pořádku
jinak měříme 5,5 cm teď jen musím počkat na výsledek krevních testů ... ale nebudu se nervovat, nebo (jak říká manžel) budeme mít nervní dítě
8. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz
pěkně mě tím mimčem "vydírá" ... nesmím se rozčilovat = tedy nadávat mu co zase neudělal, zapomněl atd. :wink:
8. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz
Dobrý večer děvčátka,

teda dneska jste se rozjely, kdo to má dočítat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ???

Jinak já byla na kontrole odpoledne - mám taky fotečku, podle velikosti jsme o 4 dni mladší - takže termín dle UZV 7.1., mimčo taky dělalo přemety a akrobatické kousky :grinning: :grinning: :grinning: a hlavičkou a bříškem svého brášku nezapře - všechno pěkně kulaťoučké :grinning: Jinak další kontrola 29.6. a rovnou z kontroly jedu na ten NT screening - a dostanu průkajdu :wink:

A všem moc gratuluji ke krásným výsledkům a fotečkám :dizzy_face:

Jo, a já tady asi jako jediná nejsem z Moravy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Žiju už 9. rokem v Turnově, jinak pocházím z Českolipska :wink:
8. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz
jo a délka od hlavičky po prdelku 27,9 mm - my přišel docela malej :confused:
8. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz
9. čer 2010 v 07:40  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
kacerko - tak jsi možná měla později ovu - pokud bys to přepočítala podle Dr. ten termín porodu, tak by určitě délkou odpovídalo :slight_smile:.
No a i když jsem kousek od Prahy - tak rodit budu radši v Mladé Boleslavi. Sice cesta do MB trvá asi 40 min, což je snad i do Prahy kratší, ale kašlu na to. Stát někde frontu v nemocnici se mi fakt nechce.
9. čer 2010 v 08:13  • Odpověz
Cauko holky, no teda nejak se tu toho nakupilo...ja jsem se dnes objednala na ten screening....takze jedeme tam 23.6 tak se moc tesim...samozrejme mam i strach...ale ma se myslet pozitivne takze doufam ze mimisek bude v poradku....dneska zaciname 12tt...takze jeste nejakych 6 dnu a bude konec 3mesice!!!!!
9. čer 2010 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz
no já se na konci června musím zaregistrovat v Motole, v pondělí se tam zeptám, jak to probíhá
9. čer 2010 v 11:33  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: :wink: vy kecalky gratuluji všem k úspěšným kontrolám a hlavně screningum :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já jdu až 24.6 holky kolik vás stály fotečky na screningu???jo a ptala se některá třeba na pohlaví jestli dr vyděl??? :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2010 v 11:49  • Odpověz
Ahojky taky vsem gratuluji k super zpravickam od DR..... chci se zeptat co vy a koupani budete chodit nebo uz nektera chodite?? jinac v tom vedru je to silene
9. čer 2010 v 11:57  • Odpověz
terezie:tak já byla s manžou a lukáškem a ikdyž jsem měla tampon jsem dostala zanět takže mám mastičku,ale raději to nechci riskovat :rolling_eyes: :fearful:
9. čer 2010 ve 12:01  • Odpověz
@adrous tak to je celkem blbe ja totiz vodu miluji a nedovedu si predstavit ze cele leto prosedim doma a ne u vody
9. čer 2010 ve 12:04  • Odpověz
teri:a to neni jeden problém prsa se mi nevlezou do plavek :frowning2: :angry: já taky vodu miluju :cry:
9. čer 2010 ve 12:12  • Odpověz
no holky taky bych se sla nekam cabrat...aspon nohy...a zatim sedim jen v praci...
9. čer 2010 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz
holky, už jste to oznámili v práci? já čekám na pondělí, kdy jdu na screening a pak to asi řeknu
9. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.