• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
autor
vodu taky miluju, ale klidně si to odpustím, ale ty nohy.. to si budu v práci asi sprchovat... protože to krásně ochlazuje.
Jinak já už jsem to řekla a no problem, šéf je rád, že zatím chci chodit do práce a pak i něco dělat z domova při miminku...
9. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz
Ahoj všem!
Smím se k vám přidat? 25.12.2010 oslaví má dcera 11.narozeniny...a k nim dostane sourozence :wink:
9. čer 2010 ve 12:58  • Odpověz
nazdar, tak já mám už všecko naplánovaný od tchánovců :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale jsou super o tom žádná... odjíždějí na červenec a srpen do austrálie takže chtějí abychom bydleli u nich. Mají rodinný domeček za Prahou s přepečlivě staraným velkým bazénem, takže koupat se rozhodně letos budu :slight_smile: ale normální veřejný koupaliště nebo volnou vodu v přírodě bych asi neriskovala
9. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz
suzix.....toz asi dojedu za vama kdyz budete mit takovy veliky bazeeeen :slight_smile: jinak s tou praci....ja uz to rekla davno....mela jsem z toho hrozny strach pac su v prai oficialne prvni mesic...a hned tehule..ale bylo to v poho...sef se zacal uplne rechtat a aj me pogratuloval.... :wink: holky ale mam strasny problem....silene me boli zada....ale fakt je to cimdal horsi....asi na to umru...
9. čer 2010 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz
@rozalenka - a která část tě bolí?
9. čer 2010 ve 14:46  • Odpověz
boli me pater....od krku pomalu az po kostrc....zada kolem vubec jen ta pater uprostred....a nejhorsi je to kousek pod podprdou....jak se tam ta pater ohyba.....uznavam ze jsem mela se zady problem uz pred tehu...pak se to ale nejak srovnalo a ted se to probudilo v plne sile...ale myslim ze k tomu taky prispiva ta moje prace ...cely den u pc...nebyla jsem zvykla...
9. čer 2010 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz
holky jak to máte s váhou už při začátku těhu nabrala jste některá nějaké to kilo??? :sweat_smile: :sweat_smile:
9. čer 2010 v 15:25  • Odpověz
ja zitra zacinam 12tt a nabrala jsem asi kilo nebo dve....u me ale vaha vzdycky tak nejak kolisa. ale jinak pupik uz mam hezky....nikdy jsem nebyla nejaky hubenour ale ted se mi ty speky tak nejak spojili dohromady a vytvorili hezky pupiiiik :slight_smile:
9. čer 2010 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,
Adrous, já jsem slyšela - a tuším, že to bylo i od nějakého odborníka, že ten tampon do vody není vůbec vhodný. Že naopak ti tam tu vodu nasákne a podrží ji tam... Já teda nikdy problémy neměla a v době ms jsem se prostě nekoupala. ani s tamponem. Tak nemůžu soudit. Ale co se týká těhu plaváníčka, tak se chystám zeptat dr. jestli mi to schválí, tak budu chodit. Je jeden bazének v naší dědince, tak to nemám tak daleko :wink:
9. čer 2010 v 16:08  • Odpověz
adrous, já jsem se nemohla koupat ani v prvním těhu, páč jsem měla výtoky - dostala jsem na to nějaký globule, ale ty pomohly tak na 14 dní a potom to jelo zase nanovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a teď to vypadá podobně - mám spotřebu tak 3 intimky za den - nepálí, nesvědí, ale pořád něco teče :angry: Jo a s tím tampónem jsem slyšela různé názory - jo i ne, tak si vyber - je to jako se vším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2010 v 16:11  • Odpověz
cauko holky, mazec dneska je uplne mega mega hic....je mi z toho az zle....fuj.uz aby se trosku ochladilo....taky bych nejraci lehla a spala....
10. čer 2010 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz
rozalenka:my máme nafouklý bazenek pro malýho na balkon a bude se cachtat :slight_smile: :wink: a ja budu s ním :slight_smile:
10. čer 2010 v 09:10  • Odpověz
adrous :slight_smile: , já včera zakoupila těhu tříčtvrtáčky tak je rovnou vyzkouším a hic je i tu...
10. čer 2010 v 09:11  • Odpověz
Ahoj děvčata, i tu je vedro, nicméně dneska musí zahrádka počkat :frowning2: Jedeme s dcerou do půjčovny šatů, o víkendu má slávu :sunglasses:.... no a potom pro velký bazen na chatu, neb se velcí potomci vzbouřili, že chtějí taky plavat, když po návratu ze školy viděli malou jak se spokojeně na zahradě cachtáááá :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: Takže úúúúmorné vedro až do 4, pak snad napustím vodu a ponořím se i jááááá :grinning: :grinning: :grinning:..... jen ten pupek...ten nevím jak schovám před zvědavými zraky čumilůůůů :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2010 v 09:42  • Odpověz
hej holky tak to teda tezka zavist...s tema bazenkama....ja tu zadny bazenek nemam:frowning2: ja se dneska snazim trochu pracovat....u toho blbeho pc....tak snad to rychlejc utece....
10. čer 2010 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz
Rozalenko, tak se k tobě s tou závistí bazénků přidávám... My máme zahradu dosti z kopce, takže bazének leda po řádné úpravě terénu. A navíc tchánovci jsou proti. Jednak kvůli vodě a taky bezpečí budoucích prcků na zahradě... Mě hold musí stačit sprcha. Teď se jdu pustit do vaření, nevím, jestli se u toho sporáku nerozpustím :sweat_smile:
10. čer 2010 v 10:29  • Odpověz
jakaz:kup si teda nafukovací :grinning: :grinning: :grinning: my s lukym máme nafukovací :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2010 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holky, já se koupání ve veřejných koupalištích a bazénech vyhýbala, ale pak jsem začala používat tampony na koupání a jsem naprosto spokojená. Jsou to tampony SENTA Protect určené na koupání a jsou vhodné i pro těhotné.
http://www.lekarna-online.com/zbozi/1349258-dh-tampony-senta-protect-4ks
10. čer 2010 v 11:01  • Odpověz
chita díky asi taky pořídím abych mohla s malým jít se cachtat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2010 v 11:40  • Odpověz
taky o tech tamponech premyslim....ja obcas trpela na mykozy i predtim....myslite ze to fakt pomaha???
10. čer 2010 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz
Já jsem je začala používat po opakovaných kvasinkách z bazénu, tak jsem se přestala chodit koupat. Pak mi doktor doporučil ty tampony a opravdu fungují. Teď se koupu jen s tampony a už jsem kvasinky rok neměla.
10. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz
ahaha tak to teda musim vyzkouset.....musim zitra nabehnout do lekarny....chjo holky tady je tak desny vedro...tak bych se nalozila do nejakeho bazenkuuuu
10. čer 2010 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz
Zdarek holky chtela jsem se zeptat...chystate se nektera nekam na dovcu???nebo byli jste v predchozim tehu na dovci????mi uvazujeme ze by jsme jeste na dovcu jeli....asi by to bylo autem....nejspis chorvatsko....ja tam jeste nebyla(su houby cech:slight_smile:)
11. čer 2010 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz
no já zůstanu radši v Čechách, je to mé vymodlené těhu po 5 letech snažení, tak nebudu riskovat
11. čer 2010 v 08:41  • Odpověz
Ahojky,
Rozalenko, tak já zaplatila zálohu na dovču den před tím, než jsem na testu objevila tu druhou vytouženou čárečku. Má to být se známými někde skoro do Krkonoš. Ale vzhledem k tomu, že za pár týdnů začnu navštěvovat i hematologii kvůli tomu těhu, tak jsme se rozhodli, že nikam raději nepojedeme. A penízky pošetříme na kočárek apod... :wink:
11. čer 2010 v 09:52  • Odpověz
no tak ja nevim...mi puvodne chteli jet jenom do Praglu...mame tam kamosku tak o ubytko by bylo postarano....a pak prejet na dva dny do Českého Krumlova....no ale ted me nejak uplne uchvatili ty nabidky na Italii a Chorvatsko....pracuju totiz pod cestovkou.....
11. čer 2010 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,

my v prvním těhu - v mém 8. měsíci byli v Jeseníkách - dělali jsme docela túry - cca 10 km denně a vše bylo v pohodě - já měla blbej 1. trimestr a pak samou pohodu. Jen MM měl pořád špatné svědomí, že mě tam takhle vláčí a aby ho někdo nenabonzoval za týrání těhotné :sweat_smile:

A letos v září - pokud bude vše bez problémů, bysme chtěli do Řecka. Ale budeme to brát jako Last minute jako vždy :wink: A chystáme se teď v červenci, že možná se stanem vyrazíme buď Jeseníky nebo Šumavu - ještě uvidíme :slight_smile: Jako pokud nejsou komplikace, tak druhý trimestr, který nám tak krásně vychází na léto, je naprosto ideální na dovolenou :sunglasses: Jděte do toho, holky - s mimčem je to pak ještě v pohodě, ale ty roční a dvouletí raraši jsou na dovolených k neudržení - už to není o odpočinku, ale plánování, aby se děti zabavily a neustálý dozor v cizím prostředí, které nemáte prozkoumaný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2010 v 11:46  • Odpověz
šmarjáááá holky at uz se trochu ochladiiii nebo tady v te praci asi padnuuuuu
11. čer 2010 v 15:30  •  2 děti  • Odpověz
Já jsem plánovala dnes jít nakupovat, ale když vykouknu z okna, říkám si, že to dobrý nápad není. To horko je příšerný. Navíc bych se musela namazat krémem s faktorem 50, abych se se svojí super bílou pokožkou hned nepřismahla :frowning2: , nebo se do něčeho zakuklit :rolling_eyes: .
11. čer 2010 v 15:41  • Odpověz
no spis se vyslect aj z kuzeeeee :rolling_eyes:
11. čer 2010 v 16:07  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.