• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
rozi, my si v práci pustily klimošku, ale ne na moc velkou kosu - tak těch 24 st. A teda myslela jsem, že to horko bude horší - ještě se v tom existovat dá, i jet v autě (a to v tom, v kterém jezdím do práce, nemáme klimošku a je černý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) Řekla bych, že tyhle hici, když jsou v červenci, v srpnu, tak jsou mnohem únavnější :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2010 v 17:55  • Odpověz
já bych snad ten červenec a srpen raději přeskočila :unamused: nakonec jsem se odhodlala vyrazit na nákupy a byl to děs. Největší zážitek bylo obuvnictví. Rychle jsem chytla jedny pantofle ve své velikosti, ozkoušela a rychle pádila pryč, jinak bych asi tím smradem padla :grinning: . Obdivuju ty prodavačky, že tam celý den vydrží prodávat.
11. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz
Dobré ráno,

elyn.s, nic se přeskakovat nebude - já se na to celý podzim, zimu těším :sweat_smile: :wink: Jako nevyžívám se v tom parnu, ale nijak mi to nevadí - mám ráda teploty kolem 25 st. - to si užívám, přestává mi být zima a je mi příjemně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2010 v 08:14  • Odpověz
Cauko holky....zase jsem v praci...ale odpoledne pojedeme na nejaky ten nakupek....a jsem odhodlana ze jestli narazim na nejaky mensi bazenek na takove to domaci cabrani tak ho koupim....to je sileny.....dam ho na nas totalne rozkopany dvorek a lehnu si tam....asi aj se psem....bo ta nase prisera spala v noci mezi dverma na parketach a kazdou chvili byla hore a nevedela chudak co ma delat...
12. čer 2010 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz
tak já tady taky umírám horkem, doma se s manžel pereme o větrák, celý čtvrtek a pátek jsem pracovala venku a strašně mi z toho horka natekly nohy
jinak o bolesti páteře mi ano nemluvte chodím každých 14 dní na rehabilitace a moc to nepomáhá .. .trpím jak zvíře
jinak na dovolenou jedu příští týden ... jedem do Beskyd, tak jsem zvědavá jestli se na tu Lysou horu vyškrábu nebo ne
a pak jedem v srpnu na týden do maďarska , tak zkusím ty tampóny do vody, abych mohla do lázní
12. čer 2010 v 11:11  • Odpověz
pak jsem si ještě naplánovala překopat v září koupelnu tak doufám že bude mimčo hodné a nechá mě všechny plány zrealizovat :wink:
12. čer 2010 v 11:13  • Odpověz
na kontrolu jdu až 7.7. a furt přemýšlím jestli se objednat na ten 3D ultrazvuk ... ale asi jo ... půjdete na něj některá?
12. čer 2010 v 11:14  • Odpověz
autor
Ahoj holky - tak horko mi dává taky zabrat - v práci mi také natekly nohy, ale dneska doma, to celkem jde :slight_smile: Dokonce se chci donutit i něco popracovat...
Jinak my chceme malovat a přestavovat ložnici, takže miminko musí být také hodné :slight_smile: což zatím je, že :slight_smile:
a taky jsem přemýšlela o 3D ultrazvuku a asi nepůjdu - mě se ty fotky z toho zdají jak z hororu a pak, jsou tam až moc dobře vidět rysy a já se nechám překvapit, jak bude vypadat.. jediné, co chceme vědět je, že je zdravé a pohlaví si taky říct necháme
12. čer 2010 ve 12:01  • Odpověz
já jsem spíš zvědavá na to video z 3D. A co to bude chce vědět hlavně manžel ... jinak by asi pukl zvědavostí :wink:
12. čer 2010 ve 12:58  • Odpověz
ahoj holčiny,
zdravím po dlouhé době
vítám nové těhulky,gratuluji k dobrým výsledkům z kontrol a držím pěstí na ty další
já jdu až 22.6.odpo,dopo na NT screening-no už aby to bylo,však to znáte ten strach a obavy zda-li je vše jak má

my máme na zahradě bazén,takže s koupáním by úrpblém nebyl,ale raději se přeptám dr,nerada bych si zavlekla nějakou infekci-ale o těch tampónech do vody jsem už taky slyšela
na dovolenou určo chceme,vždyť to bude poslední jen ve ,samozřejmě pokud bude vše v pořádku,tak v září někam na řecký ostrov
těhulky držte se
jdu s malým k bazénu

pohodový zbytek víkendu
12. čer 2010 v 16:29  • Odpověz
ahoj holky,tak my včera byli u pradědy maji krásnou terásku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak jsme s lukym dorazily dopoledne a šly až večer.já se teda připekla nechtěně od sluníčka :sweat_smile: :rolling_eyes: ale naštěstí jsem spala dobře naštěstí mě ty záda nechytly moc :rolling_eyes: :sweat_smile: dnes zataženo tak budu odpočívat doma :slight_smile: :wink: no a manža je zas v praci co naděláme :frowning2:
13. čer 2010 v 08:13  • Odpověz
Ahojky,
tak nevím, co kde ta bouřka napáchala, ale je neskutečně příjemné to ochlazení :dizzy_face: Máme otevřená všechna okna ať se pořádně provětrá ten dusný vzduch.... Uf, bylo to náročné.
13. čer 2010 v 08:45  • Odpověz
jakaz:tak to s tebou souhlasím byl to hnus ten vzduch tak my máme i ventilátor zaplej :wink: :slight_smile:
13. čer 2010 v 08:49  • Odpověz
ahojky holky tak se tu zase hlasim po vikendu....mazec bourka...ale vzdousek je krasny....ba uplne luxusni:slight_smile:perfekt.jinak ta nase dovca...asi nejak pada pojedem se podivat jen do Praglu a Českeho Krumlova a taky ke kamosce do Kutne hory...a jinak asi zustanem doma...budem chystat to nase bydlenicko pro mimise.... :wink:
14. čer 2010 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky těhulky, koukám, že některé plánují dovolenou :slight_smile: taky bych ráda někam vyrazila, ale my rekonstrujeme baráček, takže to vidím max. na výlet do okolí :slight_smile: .
Chtěla jsem se zeptat, byla jste některá na endokrinologickém vyšetření? Vyšla mi zvýšená hodnota v rozborech na štítnou žlázu a ve čtvrtek jdu na endokrinologii :frowning2:. Nesnáším odběry krve a koukám, že si jich v těhotenství dost užiju :frowning2: .
14. čer 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahoj děvčata,

už přemýšlíte o jménech - hoďte nějakou inspiraci, i když my už máme asi vybráno - stálo to trochu přemlouvání drahé polovičky, ale nakonec k 99% spokojenosti se rýsujou mnou vybraná jména :slight_smile:

elyn, jj, krve z Tebe potoeče jak z vola. Akorát je dobrý, že jako těhule nemusíš být nalačno, ale to zvládneš :wink:
14. čer 2010 v 11:15  • Odpověz
Kacerko, tak se jménama to je boj :wink: Hlavně co se týká klučičích a já si teda myslím, že to asi kluk bude - teda je to jen takový můj dojem... Zavrhnutá jména jsou Vojta, Ondra, Adam, Matěj, Jakub a momentálně to vypadá na Míšu, Toníka nebo Tomáška. Holčičí možná Anička, Michalka, Adélka, možná taky Magdalénka.... No všechno se to ještě uvidí :wink: Zajimavé je, že před těhu jsem měla celkem malý okruh jmen, teď se celkem rozšiřuje i o jména, které bych dříve nechtěla :wink:
14. čer 2010 v 11:23  • Odpověz
Ta zavrhnutá - ne že by se nelíbily (spíše naopak, jsou to naši favoriti), ale nehodí se z různých důvodů - návaznost na příjmení, datum svátku vs. vánoce a narozeniny atd.... Nechtěla bych, aby měl náš drobeček svátek, narozeniny a vánoce v jednom měsíci. Ať z toho chudák něco má a ať to taky maminku a tatínka v jednom měsíci nezrujnuje, že jo... :grinning:
14. čer 2010 v 11:25  • Odpověz
jajka, mně taky štve, že kolem Vánoc je spousta krásných jmen - mně se líbila Esterka, ale 19. prosince, to případné holčičce fakt neudělám :stuck_out_tongue_closed_eyes: I když Karlík má svátek 13 dní po narozkách, ale zase nemá tak blízko Vánoce :wink: A Magdalenka se mi líbí moc, jenže my máme poměrně dlouhé příjmení, takže bysme ji třeba v krajní nouzi dali, ale vybojovala jsem si krásnou Ellu a už mě ta Majda nemrzí :slight_smile:
14. čer 2010 v 11:42  • Odpověz
elyn:to mě mrzí s tou endokrinologii,ale já už s štítnou žlazou opětovně chodím 5 let a neboj užívam si plnými doušky nejenom že nemůžu shodit některá kila,ale i beru tes letrox 150 a jod 100 v tabletce :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: takže neboj ty máš jen v těhu :dizzy_face: :dizzy_face:
14. čer 2010 v 11:43  • Odpověz
kačerko jak dlouhé mam nakladalová a taky není nejkratší :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2010 v 11:45  • Odpověz
adrous a jaké :wink:?
14. čer 2010 v 11:55  • Odpověz
Ahoj holky, tak by už řešíte jména jo? tak to já ještě bojím jak čert.... ze zkušeností z minula už rozhodně nepoužijeme Nelu, Martinu a Marušku, stejně tak Matěje, Karlíka a Filipa...
elyn.s neboj některé z nás jsou na tom ještě hůře s těmi odběry :slight_smile: např. já a můj výčet mimo všechny ty běžné, které podstupují všechny těhulky mám resp. už nemám :slight_smile: ŠŽ takže kontroly co 2 měsíce a s tím spojené odběry, pak odběry na imunologii + rizikovou genetiku a taky máme kolizi Rh faktorů - já jsem samozdřejmě - a manžel + takže další 3 odběry navíc... vůbec nevím jak budu stíhat tu krev vyrábět :slight_smile:
14. čer 2010 ve 12:12  • Odpověz
přečti předešlý příspěvěk je to tam napsáno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2010 ve 12:12  • Odpověz
adrous, já myslím, jaké křestní máte vybrané ???
14. čer 2010 ve 12:17  • Odpověz
suzix, já jména celkově řeším celý život, nepřipouštím si, že by se mohlo něco stát. Ale je to daný tím, že mám doma Karlíka a tohle mimi bylo neplánované - o to víc si říkám, že se prdek udrží :wink:
14. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz
no klučičí se mi líbí -alex,richard, no holčičí nevím-adélka,nina,nela,esterka,hanička.
14. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz
adrous - my máme taky Richarda jako silného favorita . . . :sweat_smile:
14. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz
Ahojky, tak koukám, že řešíte jména - tak ty my zatím ne - nebo jen spíš já sama. Kluk asi bude po tatínkovi Jiří a u holčičích se mi líbí Iva, Markéta, Andrea nebo Beáta - akorát Iva je v prosinci. :unamused: Ale ještě to vůbec není jisté - i když tatínek to celkem nechává na mě. :grinning: :grinning:
14. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz
suzix, tobě by mohli rovnou dát flexilku a jen si z ní odpouštět do zkumavek :sweat_smile:
Jinak se jmény to bude boj :unamused: přítel by chtěl pro kluka jméno Josef - po něm - ale to naštěstí odpadlo, protože tak pojmenuje svoje dítě jeho bratr, narodí se jim to dřív jak nám, a pak by chtěl Františka, což jsem rezolutně odmítla. Pocházím ze západních Čech a když mi někdo řekne František, tak se mi vybaví ten malý nahatý chlapeček s vyleštěným pindíkem, jak sedí na kouli ve Františkových lázních v parku :angry: . Zatím to asi vypadá na Richarda. A co se týče holky, tak to vůbec nevím. Líbí se mi Ester, Elisabeth, Viktorie, ale co jsem se tak dívala, tak jsou to teď nejčastěji dávaný jména. Rozhodně vím, že pokud to bude holčička, nepojmenuju jí jako Krimhildu, Kurnhutu apod. :grinning:
14. čer 2010 ve 12:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.