• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
@adrous , jsme Havlíčkovi - takže takové neutrální :wink: :wink:
15. čer 2010 v 18:06  • Odpověz
kacerko myslím že se to hodí k těm cizím přijmením jako ella osendorff to má známa :slight_smile: :wink:
15. čer 2010 v 18:08  • Odpověz
@adrous , jj určitě se to hodí k cizím, ale myslím, že s tím našim se to vzájemné netluče jako třeba Ella Krupičková nebo Pažoutová :wink:
15. čer 2010 v 18:12  • Odpověz
jo to máš pravdu ja si myslím že u nás bude taky holčička tu ple´t mám hroznou,ale je to takový vnitřní pocit :dizzy_face: :dizzy_face:
15. čer 2010 v 18:17  • Odpověz
@adrous , já pleť mám pořád stejnou, jak jsem přestala brát prášky a u K. jsem byla taky vyhozená, takže nevím. Ale taky spíš mám pocit na holčičku, jen si to nechci nějak vsugerovat, abych pak nebyla zklamaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: A necháte si to říct???
15. čer 2010 v 18:36  • Odpověz
Ahojky,
Adrouš, podle tvé teorie bych měla naději na holčičku, i když si myslím, že to asi bude kluk. Ale nevadí mi to. Hlavně, že bude zdravý :wink: Ale abych ti to trochu vyvrátila, kamarádka v prvním těhu opravdu vypadala podle toho pořekadla, že holčička bere krásu a byl to kluk. U druhého těhu jí to děsně slušelo a mají holčičku :wink:
15. čer 2010 v 18:41  • Odpověz
ahoj holky, tak já zatím pozoruju zhoršení pleti :slight_smile: a MM se zdálo, že je to holčička... já nevím, mísí se ve mně pocity :grinning:
15. čer 2010 v 18:49  • Odpověz
a nicoletka byla na té genetice a nepíše.... :unamused: holka jedna zlobivá :slight_smile:
15. čer 2010 v 18:50  • Odpověz
kačerka my si to necháme říct :dizzy_face: :dizzy_face: jo někdy to docela mate ty příznaky přeji si holčičku,ale když to bude kluk nevadí ikdyž mě říkají některý lidi že mě vidi na holčičku. :sweat_smile: :sweat_smile:
15. čer 2010 v 18:54  • Odpověz
nicoletka mooooooooooooc zlobí :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 v 18:55  • Odpověz
@adrous , já to beru tak, že když to bude kluk, tak to bude super pro Karloska :wink: MM má o 3 staršího bráchu a mají spolu naprosto skvělej vztah :wink: U mě se zatím moc netipuje, jen všichni, co znají Karlíka, mi přejí hodnou holčičku :sweat_smile:

Nicoletka na to má se třemi dětmi právo :wink:
15. čer 2010 v 19:05  • Odpověz
kacerko:mě taky přejí holčičku luky je strašnej ďábel a záškodník :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 v 19:40  • Odpověz
autor
čau holky - mám konečně fotky ze svatby, tak vám jich sem pár přidám :slight_smile:
15. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz
autor
a ještě pár :slight_smile:
15. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz
jéééééééééééééééé simi krásný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz
autor
díky, díky :slight_smile:
15. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz
no krááása, moc pěkné fotečky :slight_smile:
15. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz
@simasla , moc pěkné a ten dort se taky povedl :wink: Super :dizzy_face:
15. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz
@adrous budete pořizovat novej kočár, nebo si necháš po Lukym???
15. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz
kačerko:my necháme po lukym :slight_smile: :wink: nebudu zbytečně vyhazovat :sweat_smile: když nám krouhnou porodný :frowning2: my koupíme jen golfky nebo tak něco na léto :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz
@adrous taky si chci potom koupit nějaký golfáče. Jinak máme Slalom od Jané, takže ten by se měl dědit :grinning: :grinning: :grinning: Nejdřív jsem myslela, že ho prodám a koupím si jiný, ale přijde mi to zbytečný a hlavně jsem s ním byla spokojená :wink:
15. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz
ahojík holky můžu se k vám přidat???
15. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz
janett, jasně, vítej v klubu :wink: :wink:
15. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz
u nás to v tom lednu trochu skomírá,jak si holky ze slovenska udělali soukromou skupinu tak nějak nám to tam uvadá...a na soukromou skupinu se mi nechce pořád přeblikávat...a vidím,že tu máte malé miminka tak mi aspoň poradíte....já už mám velké děti tak je to pro mě nové
15. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz
@janettka já jsem taky do ledna ze začátku nakukovala, ale tady mi to přijde takové milejší :wink: :wink: Určitě rády poradíme, i když mi přijde, že už zase řadu věcí nevím :sweat_smile: Koukala jsem do albíka a píšeš tam, že už máš tři děti - pochopila jsem to správně? :confused: :wink:
15. čer 2010 ve 21:07  • Odpověz
jojo ale dvě už jsou dospělé,syn se v sobotu ženil a holka čeká taky miminko,měsíc a půl přede mnou :wink:
15. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz
@janettka Tý jo, tak to je dobrý :sweat_smile: To se jen tak někomu nepoštěstí mít mladší tetu nebo strejdu :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 21:15  • Odpověz
@janettka Tý jo, tak to je dobrý :sweat_smile: To se jen tak někomu nepoštěstí mít mladší tetu nebo strejdu :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 21:15  • Odpověz
no ještě nevím jak z toho bude nadšená....ale my to takhle neplánovali
15. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz
cauko holky...
teda tady se ta diskuze nejak rozjela...ani nestacim cist.
Holky mam problem...strasne me boli prsa...je to des...jenom se nejak pohnu a mega me v nich rypne...az by me pomalu slzy vyhrkly...jak jste na tom vy????
strasne me boleli na zacatku kdyz jsem jeste ani nevedela ze su tehu pak to chvilu prestalo a ted to zase boli jako cert...jinak bricho me taky trochu poboliva ale to je prej normalni...
16. čer 2010 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,
tak ja jsem taky ve 12tt, cekame druhy miminko, starsi braska ma 14 mesicu.

Rozalenka, dost me picha v podbrisku a o prsach mi ani nemluv. Strasne me svedi bradavky a navic me prsa hodne boli. Cele minule tehotenstvi a kojeni jsem mela Syndrom belave bradavky a mam to zas :rolling_eyes: . Kdyz vzpomenu, kolikrat jsem brecela bolesti a nic nepomohlo, tak uz se tesim, az dokojim :grinning:
16. čer 2010 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.