• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
autor
čau holky, no tak mě prsa boleli strašně ze začátku těhu a teď mě zas píchá v podbřišku.. ale prsa na štěstí už tolik nebolí, nicméně vím jaký je to hnus.. ale za toho bobíska v bříšku mi ta bolest stojí :slight_smile:
16. čer 2010 v 09:38  • Odpověz
ahoj holky, no mě prsa nebolí vůbec...až se sama divím, ale včera jsem byla ještě v poradně a doktorka potvrdila, že je všechno v pořádku, placenta tepala, srdíčko bilo, krevní testy na infekci, toxoplazmózu apod. prý byly ukázkové, cytologie taky. Takže asi to má každá jinak. Já prsa nikdy neměla moc citlivá, takže možná proto...
16. čer 2010 v 09:52  • Odpověz
Ahojky,
Janetko, vítáme tě, máš to tedy opravdu zajímavé, držíme palečky :wink:

Veruš, prosím tě, co to je, ten syndrom? Mě teda prsa bolely v tom prvním trimestru. Teď už ne. Jen mám dost citlivé bradavky, skoro pořád stojí. Ale když se třeba stanou "středem zájmu :wink: " mého manžílka, tak teda můžu říct, že levá je někdy taková dost bolavá. Tak mám trochu obavy z toho, aby to bylo vpořádku a dalo se kojit...

Ali, super, že jsi tak dobře dopadla na poradně :wink:
16. čer 2010 v 10:12  • Odpověz
Ahoj,

rozalenko, tak prsa mě bolí na dotek - nejhorší je, když se po mně začne Karlík válet, tak to tedy řvu bolestí. Ale v klidu je necítím :confused:

alčo, krásné výsledky, jen tak dál :slight_smile:

jajkaz, docela dobré je masírovat bradavky - ale asi až tak od 30 tt něčím hrubým - třeba kartáčkem, aby si jakoby zvykly na zápřah :wink:
16. čer 2010 v 15:01  • Odpověz
s tema prsama...neboli me jen tak v klidu...boli me treba kdyz zmenim polohu...otocim se v leze nebo si sednu predklonim se...cokoliv tak me v nich uplne necekane vzdycky rypne...
16. čer 2010 v 15:43  •  2 děti  • Odpověz
ahojík holky tak zas na vás nakukuju...copak je nového?Vy jste tu všechny trochu přede mnou,mě čeká ještě ta fůra vyšetření a stresu,ale snad to bude všechno v pohodě.Zítra si jdu pro průkazku...aspoň něco pozitivního,jinak bych nejradši měla doma UTZ abych mohla mimi kontrolovat :slight_smile:
16. čer 2010 v 19:28  • Odpověz
tak to by asi chtěly všechny, ten UZ, v začátku je to čekání nejhorší, nevíš, zda je mimi OK, já byla vystresovaná před tím UZ v rámci toho I.screeningu, po měsíci na UZ.....ale dobře to dopadlo, ale chápu obavy všech....snažili jsme se 5 let a i doktoři říkají, že se stal zázrak, že se to povedlo normálně....ale janet neboj, to bude OK
16. čer 2010 v 19:55  • Odpověz
@alena36 díky za potporu,já mám za sebou 2x MA jeden ve 12tt, zjistili ho na NTscreeningu tak si asi umíš představit ten šok...proto se teď jen modlím ať týdny naskakují a my se překulíme přez ty černé týdny.Na NT screening jdu tentokrát hned 1.den po dovolené tak snad to nebudou moc velké stresy.Jinak jdu na kontrolu až 14.7 takže do té doby budu šílet...ještě uvažuju,že poprosím dr. o kontrolu před dovolenou,ale nevím jestli mi v mém šílení vyhoví... :grinning:
16. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz
@janettka podporu...těhudemence,že ?
16. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz
ahoj holky,já jdu na screning už 24.6 se fakt těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: že se to už blíží a zeptám se i na pohlaví jestli tam dr něco uvidí :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2010 ve 20:15  • Odpověz
alenka:četla jsem tvůj příběh a moooooooc držím palce ať ve zdraví dojdete do vítězného konce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: máte můj obdiv taková velká odvaha a hlavně že jste to spolu zvládly :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz
Krásný večer děvčata, tak jsem včera byla na té genetice a teď tu sedím a tupě hledííím...no vůbec z toho nejsem moudrá... geneticky údajně vše v pořádku, nicméně uprostřed dělohy mi našli nějaký amniový pruh..ještě jsem se s tím nesetkala...no a to co píšou na netu...to mě fakt dostalo! :frowning2: Holky nemáte s tím některá zkušenosti nebo alespoň kontakt na někoho kdo by věděl více? Já už jsem s informacemi v koncích..dokonce ani doktorka o tom moc mluvit nechtěla...nebo neveděla?? ..nevím...
16. čer 2010 ve 20:45  • Odpověz
nicoletko:to je to tak strašný???a kde jsi byla na ty genetice v olomouci kde přesně??? :frowning2: :frowning2:
16. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz
nicoletka:našla jsem pár odkazu a něco ti poslala do ip,ale asi bych určitě šla k někomu jinemu na UTZ k jinému dr a nechala si to pořádně vysvětlit jak je časté se tato vada vyskytuje a jak velké riziko je pro miminko.

http://www.porodnice.cz/search/node/amniov%C3%BD++pruh
16. čer 2010 ve 21:06  • Odpověz
@adrous ...díky moc, něco z toho už jsem též objevila, nicméně asi nebudu klidná pokud znovu nenavštívím nějakého doborníka...asi se vydáme do Brna...ať to stojí co to stojí...
16. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz
@nicoleta3 určitě uděláte dobře že pojedete do brna tam jsou fakt dobří doktoři já to vím byla jsem operovaná u sv.anny budu na tebe myslet ať řeknou něco povzbudivějšího :dizzy_face: :dizzy_face: hodně síly.
16. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz
bude to dobrý, neboj, vím asi co prožíváš, já být na tvém místě, tak vypláču rybník....nejhorší je ta nejistota, každopádně držím pěsti !!!!!! Bude to OK, určitě
16. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz
@adrous ...díky...pokusím se najít nějaký kontakt a objednat se :wink:
16. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz
no já ty krevní testy toho .screeningu taky nevím, ale UZ byl v pohodě, díky Bohu
16. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz
adrous: no odvaha, člověku nic jiného nezbývá než to zkoušet a zkoušet....nejdřív si člověk nechce připustit, že on patří do té skupiny neplodných, před okolím to tají, pak se člověk smiřuje, ale doufá, že dnešní medicína dokáže pomoct...až když jsou další a další neúspěšné pokusy,tak člověk ztrácí naději, straní se dětí, když vidí kočárek, tak se mu chce brečet, ale uvnitř chce furt a furt bojovat a říká si, já přece neskončím jako bezdětná????? No a pak se stane zázrak....asi osud, nevím
16. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz
@nicoleta3 asi bych navštívila určitě ještě jiného odborníka,a pokud řekneš,že tomu nerozumíš a nebylo ti vyvětleno co a jak tak se ti určitě budou věnovat.Ale znáš to,to naše zdravotnicví...není si potřeba dělat iluze.Tak drží pěstičky ať je to všechno dobrý.
16. čer 2010 ve 21:43  • Odpověz
@janettka ...díky za palečky, momentálně hledám a pátrám, holky radí dr. Poláka, tak jdu hledat kontakt... :wink:
17. čer 2010 v 08:57  • Odpověz
@nicoleta3 já jsem k němu objednaná a mam i telefon jestli chceš :dizzy_face: :dizzy_face:
17. čer 2010 v 09:18  • Odpověz
@nicoleta3 , doufám, že to nebude tak hrozné a amniový pruh nebude potvrzen a nebo když bude, tak snad miminku neublíží. Přiznám se, že o tomto slyším prvně a je to docela strašák :stuck_out_tongue_closed_eyes: Drž se a ať Tě co nejdříve prohlédne ještě někdo jiný a přeji samé pozitivní zprávičky :wink: :wink: :wink:
17. čer 2010 v 09:20  • Odpověz
Ahojky holky, nějak nestíhám, takže jen v rychlosti:
včerejší kontrola v pořádku, viděla jsem mimíska - má 6,7 cm a lišíme se od PM jen o 1 den (starší). Zítra mě čeká screening v 1. trimestru na genetice - takže 3D UZT s podrobným zkoumáním a odběr krve. Tak na mě ve 12.30 myslete. Fotku ze včera snad vložím večer - nebo o víkendu

Nestihla jsem vás vůbec dočíst - jen něco u Nicolty - takže držím palce, ať je vše v pořádku
17. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz
@adrous ...no to by bylo super,pokud máš kontakt budu moc ráda! A jak dlouhé jsou objednací doby?
17. čer 2010 v 16:36  • Odpověz
@nicoleta3 máš to v ip :dizzy_face: :wink:
17. čer 2010 v 16:48  • Odpověz
@nicoleta3 moc pěkné fotky pupíčku máš hezký pupík :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. čer 2010 v 17:38  • Odpověz
@nicoleta3 krásná fotečka mimíska :dizzy_face:
@mirkf , super, že kontrola byla v pohodě :wink:
17. čer 2010 v 18:21  • Odpověz
@nicoleta3 krásná fotečka mimíska :dizzy_face:
@mirkf , super, že kontrola byla v pohodě :wink:
17. čer 2010 v 18:21  • Odpověz
@nicoleta3 Ty jsi z Jeseníků - neměla bys nějaký tip na pěkný penzionek, který by byl uzpůsobený pro děti - dětský koutek, hřiště apod.? Rádi bysme vypadli na prodlouženej víkend v červenci a tam se nám kdysi líbilo :wink:
17. čer 2010 v 18:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.