• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
market - ahoj:slight_smile: tak to jsme na tom uplne stejne:slight_smile: taky testuju od 8.4. každej den....a taky mi přijde, že moc nesílí :grinning:
11. dub 2010 v 18:36  • Odpověz
Lip - tak e budem vzájemně uklidňovat :wink:
11. dub 2010 v 18:38  • Odpověz
Lipton, já byla poprvé ve středu 7.4., to jsem byla týden po vynechání. Ale já tam šla tak brzy kvůli nemocenské. Dělám s dětmi, tak ať zbytečně nejsem mezi těmi bacily...
Market, lepší je opravdu co dva dny. Líp vidíš ty rozdíly. :slight_smile:
11. dub 2010 v 18:38  • Odpověz
market, kdy se chystáš k doktorovi?
11. dub 2010 v 18:39  • Odpověz
lepší to je, ale kdo to má vydržet netestovat :D
11. dub 2010 v 18:39  • Odpověz
Holky, důležité je, že tam vůbec je :wink: Někomu to sílí pomaleji.... Někdo vůbec nemá ani ducha a už má vynechané... Je tam, to je hlavní :dizzy_face:
11. dub 2010 v 18:40  • Odpověz
Lip, zítra volám, tak možná v úterý už, aby mě nabral....Každopádně tento týden...
přesně tak, kdo to má vydržet se netestovat :slight_smile:)))
Ale máš pravdu Jáji :wink:
Lip, já se (tento cyklus) testovala poprvé v neděli - 11. DPO a našla ducha. Viděl ho i manža, tak to nebyla haluz, ale nemohla jsem tomu uvěřit. Říkala jsem si, že další test až ve čtvrtek (to měla přijít mrcha), no nevydržela jsem to, testla jsem v úterý - 13. dpo. Pak jsem si teda říkala až v pátek... No co byste řekly - testla jsem ve čtvrtek.......... Poslední jsem dělala týden od prvního.... :grinning: :grinning: :grinning: Chápu testovací mánii :wink:
11. dub 2010 v 18:43  • Odpověz
to máte prvadu. při prvním těhu, po ivf, to sílilo daleko víc. Každej den byl videt rozdíl. Tak mě to ted taky trosku zarazilo :sweat_smile: Já asi taky tenhle týden, ale nějak se mi do toho nechce.
11. dub 2010 v 18:43  • Odpověz
jaj, koukám, že jsme vážně všechny stejný :grinning:
11. dub 2010 v 18:44  • Odpověz
Lip, to je každá, která touží po dítěti :dizzy_face:
11. dub 2010 v 18:46  • Odpověz
jaj, to máš pravdu. ted už jen aby bylo vše v pořádku až do toho prosince :slight_smile:
11. dub 2010 v 18:47  • Odpověz
Hele je to fakt.....Jak tam jednou ač slabá, tak to nemůže bejt naše sugesce :slight_smile: I když manže je schopnej mi věřit, že jsem si ji tam podvědomě přivolala :grinning:
11. dub 2010 v 18:50  • Odpověz
Holky, koukněte třeba k Sim, taky to ze začátku bylo takové bledé a dnes??? Nádhera :wink: Já měla dálnici až 18. DPO, což je u mě 4. vynechaný den. Předtím mám pocit, že tam byly jen drobné rozdíly a najednou bum a je to tam... Já někde četla, že se ta hladina hCG zvyšuje zhruba o 60 procent předchozího dne. Což z počátku jsou takové jen malé nárůsty. 60% z 10... to je minimum. Pak to najednou skočí.... Bude to ok.
Lip, teď už to vydržet musí :wink:
11. dub 2010 v 18:51  • Odpověz
Zapomněla jsem - Sim, krásná dálnice :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
11. dub 2010 v 18:52  • Odpověz
Jo tak to já mám tak rozházenej cyklus, že já měla pozitvní test až 6. den po vynechání, pravděpodobně ovu byla později.....takže jsem to možná chytla fakt hodně brzy...
11. dub 2010 v 18:53  • Odpověz
no já si to o sobě myslela. že ji vidim jen já, že už mám halušky :grinning: Nikdo jinej ji proste nevidel :grinning: Ale byla tam :grinning:
11. dub 2010 v 18:53  • Odpověz
rozházený, nerozházený, hlavně že se to chytlo :wink:
11. dub 2010 v 18:55  • Odpověz
Market, tak to bych už vůbec neřešila. Kamarádka taky letěla na gyndu s duchem na testu a dr. jí podle utz řekl, že je to malé, za týden kontrola. Tam jí řekl, že to asi nebude ok, že ještě vydrží... No měsíc se stresovala... dr. jí nakonec řekla, že vzhledem k poslední ms je to malé, že to ani nežije, že to nesedí do tabulky...... Tak přešla k jinému dr. Ten posunul datum ovu a hned všechno sedělo. Prý musela mít hooodně pozdě ovulku... Má tříletou krásnou holčičku :wink:
11. dub 2010 v 18:57  • Odpověz
holky, zejtra ráno budu zas testovat, držte mi pěsti, ať tam je.......mám teda ms bolesti, ale taky mám zácpu, ráno se budím mnohem dřív a mastí se mi rychleji vlasy, tak už si hezky vsugerovávám, že tam snad něco doopravdy bude....taky jak tu čtu ty jména, tak jsem se rozhodla, že vyjdu vstříc manžovi-jsme spolu sedm let a on chce dítě Míšu, ať je to holka nebo kluk....já mu předhodila za tu dobu desítky jiných jmen a nic ho neoblomilo a já zas nechtěla Míšu...zas jsem ale vždy plánovala, že si to nenechám říct, co to je a teď mě napadlo, že když to bude Míša, tak je to jedno...tak jsme se teď domluvili, že jestli tam je, tak to bude Míša a říct si to nenecháme a bude oběma vyhověno...ale jestli tam není, tak domluva neplatí :grinning:
11. dub 2010 v 19:26  • Odpověz
ještě jsem se chtěla zeptat..bolí vás břicho?
11. dub 2010 v 19:29  • Odpověz
liptonek-mě jo, ms bolesti...nejen břicho, ale i klouby, ty mě bolí vždy při ms...
11. dub 2010 v 19:31  • Odpověz
Seci, mocinky moc držím pěsti a zítra od rána vyhlížím, jak příjdeš se super zprávičkou :wink:
Liptonku, mě tentokráte ne. Poprvé jsem ani nečekala, že by to vyšlo a bolelo mě břicho, byla jsem si jistá, že mrcha příjde... nepřišla. Teď né, spíš mám takový pocit tlaku, plnosti - zácpa...
11. dub 2010 v 19:33  • Odpověz
Dnes už končím, krásný zbytek neděle a zítra se těším na testíky :wink:
11. dub 2010 v 19:33  • Odpověz
Lip, bolí mě břicho jako před MS a to je v pořádku...Teda....prej je to jak se chystá a zvětšuje děloha....

Seci držím palce, já ráno budu dělat taky, ale slabá tam bude určitě :slight_smile:) Tak piš už v šest ráno jo? :slight_smile:
11. dub 2010 v 19:35  • Odpověz
autor
ahoj liptonek - vítám tě tu
no s těma mýma čárkama - dlouho dlouho byly takové nijaké bleďoučké.. ten 17.DPO už byla výraznější a dneska 20.DPO - to už byla čára jako blázen... takže market i liptonek - hezky vydržte, myslete pozitivně, nepřipouštějte si ani žádnou jinou možnost, než, že je všechno v pořádku....
jinak mě bříško nebolí - teď už skoro vůbec - ale dřív mě občas sem tam píchlo...
11. dub 2010 v 19:36  • Odpověz
tak to je přesný. jako před MS. nědy víc, někdy míň, ale tak nějak o něm furt vím. tak to jste mě uklidnily. díkec :wink:
11. dub 2010 v 19:37  • Odpověz
autor
spíš jak píše jajka - jsem úplně nafouklá... jak létající čestmír - kdybych ovšem neupouštěla :grinning:
11. dub 2010 v 19:37  • Odpověz
sim - koukala jsem , jakou más dnes peknou dálnici :slight_smile: přímo ukázková :slight_smile: Nepřipoštět si jinou možnost bude docela voříšek. Před 3 měsícema jsem ve 22tt přišla o dvojčátka. Tkaže strach je velký.
11. dub 2010 v 19:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.