• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
autor
Ahoj holky gratuluju mirkf - že je všechno v pořádku
nicoleto - určitě to bude dobré, teď se držte, držím moc palečky, aby bylo dobře
Jinak já dnes šílený pracovní den až jsem se pohádala se šéfem - nakonec ale uznal, že toho je na mě moc a nějaké věci mi ubere - tak uvidíme.. už jsem měla sto chutí to zabalit a užívat si jenom miminka
17. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz
ahojky holky tak jsem včera vyfasovala průkajdu,babybox a spoustu papírů na odběry krve a na cukrovku...blééé
18. čer 2010 v 09:03  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: @adrous ....ani nevím jestli mě ten pupík ještě těší, a to jsem se ho nemohla svého času dočkat, vlastně mě teď nebaví vůbec nic...snad se ze mě nestane zapšklý morous§ :grinning: :grinning: :grinning: Pustila jsem se do boje a pomocí mejla hodlám kontaktovat postupně špičková centra v Čr. Píšu raději mejly, protože telefonem by mě jistě odbyli raz dva, písemně už si to nikdo tak moc nedovolí a navíc můžu přiložit i lékařskou zprávu a fotku ze sona.. začala jsem u FN Olomouc, ta je nejblíž, pak budu pokračovat Zlínem, Brnem a Prahou. Pokud se mi Brno ozve, samozřejmě se ti na tvůj dotaz zeptám...snad už nebude pro tebe příliš pozdě :wink:
18. čer 2010 v 11:54  • Odpověz
Ahojky, gratuluju mirkf ke kontrole. Já mám za sebou 2. Štítná žláza na ultrazvuku ok, ale stejně jsem dostala lék s hormonem štítný žlázy a budu teď navíc ještě chodit každý měsíc na kontrolu a odběry krve na edokrinologii. Genetika mi vyšla taky dobře, sestřička mi dnes vycucla 3 zkumavky krve, už dlouho mi žádnou nebrali :unamused: . Díky bohu, že má ten můj gynekolog šikovnou sestřičku, ani jsem sebou nešvihla a to většinou pěkně vymetám podlahy :confounded: . Asi to bude tím, že má šikovný ruce a nemá k těm odběrům průpovídky typu: Kampak se nám ty žilky schovaly? Snad se do nich trefím. Trochu v nich zarejdíme a snad to poteče apod.
18. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz
@elyn.s haha tak to bych sebou sekla i já které nebývá při odběru špatně,ale moje dera je na tom podobně jako ty,jak vidí jehlu tak jde do kolen a to si teď v těhu řádně užívá,protože je pobledlá tak mají dr tendenci ji kontrolovat pořád.Já jdu ve čtvrtek a protože teď reaguju úplně jinak než obvykle,doufám,že se nesložím taky.
18. čer 2010 ve 14:28  • Odpověz
Ahojky, tak mám za sebou sreening, takže podle UTZ vše v pořádku NT 1,94, srdíčko krásně pravidelně bije, byl vidět močák i žaludek i komory srdíčka. Jen mimísek spal, takže se nám moc neukazoval. Ale doktor byl spokojený. Výsledky z krve bude mít moje gyndařka do týdne a kdyby tam byl nějaké problém, tak se ozvou mně na mobil. Takže budu nervozní celý příští týden, když mi bude volat neznámé číslo na mobil.
Ale už to konečně řekneme i malé, že bude mít sourozence a taky mým rodičům a tchýni. A pak už klidně i dalším lidem v okoli - ale to ještě počkám, jestli budou i ty výsledky z krve v pořádku.
18. čer 2010 v 16:45  • Odpověz
@mirkf já ti tak závidím ale v dobrém :wink: tak blahopřeju k dobrým výsledkům...
18. čer 2010 v 16:48  • Odpověz
Janettko - neboj u tebe bude taky vše v pořádku :wink:
18. čer 2010 v 16:49  • Odpověz
tak jsem se nacpala hovězím na houbách a budu čekat jak to se mnou zas zacvičí :grinning: už jsem četla návody co dělat abych se pak nepoto...a nic nepomáhá,ovšem nejvíc se mi líbila rada si pak jít lehnout hihi
18. čer 2010 v 17:33  • Odpověz
janettko, já taky zrovna 2x "zdravou" barvu pleti nemám, jsem bílá jak ředitel vápenky :grinning: Zatím nejhorší zážitek jsem měla z odběru krve z tepny. Jen jsem nevěřícně koukala na sestru, když mi začala potírat dezinfekcí zápěstí a odmítala jsem si připustit, že odtamtud se taky krev bere :angry: po odběru jsem musela běžet hned do laboratoře, protože se testy musí udělat pěkně začerstva, jinak by mi museli brát krev znova. To jsi měla vidět, jak jsem pelášila. Ani špatně se mi nestačilo udělat :grinning:.
To hovězí na houbách ti tiše závidím, taky bych si dala, nechceš mi poslat na ochutnávku? :grinning: Jsem vděčný strávník :sunglasses: .
18. čer 2010 v 18:25  • Odpověz
mrikf, držím pěsti, aby to vše dobře vyšlo a nevolali ti :slight_smile:
18. čer 2010 v 18:29  • Odpověz
@elyn.s klidně bych ti poslala kdyby to šlo,já jsem zas ráda kuchařkou...no tak teď mám bílou barvu já,houby se zřejmě chtějí podívat ještě jednou na svět hihi...prosím tě a proč ti brali krev ze zápěstí?To bych asi nezvládla...ale asi bych pelášila taky jen při představě ještě jednoho odběru.
18. čer 2010 v 18:54  • Odpověz
Šla jsem na léčbu do barokomory kvůli sluchu a musela jsem na předoperační vyšetření. Ten odběr krve z tepny se dělá kvůli vyšetření krevních plynů, říká se tomu Astrup, co si pamatuju. Rozhodně bych to znovu zažít nechtěla. Jednou stačilo :angry: .
18. čer 2010 v 19:07  • Odpověz
Ahojky holky tak jsem byla v cera na screeningu a musim rict ze jsem trosku smutna :frowning2: jelikoz me celkem dr. odbyla jelikoz sestricka ji spletla pacienty tak byla jakasi nastvana na ultrazvuku mi rychle ukazala srdicko hlavicku a rucicky a nozicky a to bylo vse takze sem mimco videla asi tak 30 sekud ale vse je v poradku tak aspon za to jsem rada :slight_smile: a dalsi kontrola je za 4 tydny uz ted se nemuzu dockat tak snad to rychle utece....
18. čer 2010 v 19:08  • Odpověz
@elyn.s no tak teď už jen to samé hezké ne?I když jak jsem četla co psaly holky tak se lítá furt po nějakých vyšetřeních,z toho budu mít nervy...
18. čer 2010 v 19:09  • Odpověz
Tereziee, to zamrzí, ale na druhou stranu, vše je vpořádku :slight_smile:, tak to potěší. A kdy přesně máš další kontrolu? Já jdu taky za 4 týdny, 15.6.
Janettko, těch vyšetření si ještě užijeme. Ale co neuděláme pro ty naše malý nadělení :slight_smile:
18. čer 2010 v 19:18  • Odpověz
autor
nicoleto - držím vše co můžu, aby bylo všechno v pořádku... drž se
terezie, mirkf - super zprávy - to nejdůležitější je, že je mímo zdravé, takže prohlídky paráda ne?
18. čer 2010 v 19:30  • Odpověz
@tereziee ..nesmutni, příště se určitě podíváš déle :wink: hlavně, že je vše o. k., já se kochala nekonečně dlouhé minuty a pak jsem na závěr odešla s kamenný obličejem...:wink:
18. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz
hezké ráno holky!!Já začínám být s tím spaním nemožná.Včera jsem se v 8 po koupání natáhla na posteli a ani nevím kdy jsem to zalomila.Pak se divím,že jsem v 6 vzhůru!!Ten můj manžel si brzo najde bokovku,když mi není blbě večer tak pro změnu spím.
19. čer 2010 v 07:48  • Odpověz
Ahoj holky, já se už nemohu dočkat pondělí. Jdu na NT screening a výsledky z krve tam už na mě čekají. Teď ještě přečkat víkend ve škole, do které se mi už vůbec nechce.
19. čer 2010 v 07:53  • Odpověz
@chita to ti věřím,člověk je před každým vyšetřením je člověk tak vynervovaný,že by nejradši popohnal čas a nemůže se soustředit na žádnou práci.Co děláš za školu?
19. čer 2010 v 08:02  • Odpověz
@janettka dodělávám dálkově odhad nemovitostí, ale už jsem dnes přerušila studium a snad budu pokračovat za rok v září. Mám to už jen 1 rok, tak snad to už dodělám.
19. čer 2010 v 18:12  • Odpověz
Ahoj holky, všem kontrolám gratulace.. :dizzy_face: nicoletko ty se drž, věřím že to dobře dopadne... :slight_smile: držím palce
janettko ta únava mě trápí teď fest akorát v mnohem horší podobě :grinning: včera jsem usnula v 1/2 10 vstávala v 9 a ve 14 jsem si šla dáchnout.... no a probudila jsem se v 6 :fearful: :unamused: s tím, že kdybych nevylezla z postele spím klidně dál :slight_smile:

taky jsem byla na kontrole se ŠŽ a světe div se je v pořádku... ani dávkování eutyroxu nebudu měnit :dizzy_face: a taky mi odvolali genetiku, prý se stěhují a příští týden neordinují... takže mám přijít až 13.7. :frowning2:

ale už se nemůžu dočkat úterka, jdu na UTZ :dizzy_face: :dizzy_face: a dnes se mi dokonce zdálo, že je to kluk :grinning:
19. čer 2010 v 19:15  • Odpověz
cauko holky, teda vy v tom psani nelenite.....
nicolet...drzim pesti at to vsechno dobre dopadne...
jinak mi jdeme ve stredu na nt screening...na jednu stranu mam strach aby to dobre dopadlo ale na druhou stranu se strasne tesim....ze zase konecne uvidim mimiska...
21. čer 2010 v 08:06  •  2 děti  • Odpověz
holky já v tom mám zmatek a protože dr má novou sestru tak asi ta v tom má taky zmatek...když jdu na NT screening tak pak musím ještě speciálně na genetiku?Byla jsem si ve čtvrtek vyzvednout průkajdu,tak mi dávala všemožné doporučení na odběry...ženou mě i na těhucukrovku prý kvůli věku 2x...no to nevím jak to dám no a já ji říkám,že jsem objednaná na NT screening a ona no to vás dr posílá na genetické testy...tož teď nevím,aby jsme nebyli za exoty že chodím 2x na jedno vyšetření...
21. čer 2010 v 08:45  • Odpověz
Zdravím všechny zde přítomné. Narazila jsem na toto téma, tak se k vám přidám, teda jestli můžu. :wink: Myslím, že je to super, když si člověk může přečíst jak vše okolo těhu prožívají i jiní.
21. čer 2010 v 08:47  • Odpověz
@deniskka ahojík klidně se přidej,já jsem se tu taky nedávno nakvartýrovala...a je tu fajn...a já jsem tu asi s nejmenšíma tt tak já budu aspoň dobře informovaná :grinning: ale je fakt,že když si člověk pokecá s holkama co stejně čekají miminko tak je to fajn,protože mají stejné starosti. :wink: okolí nás za chvíli bude mít plné zuby haha...
21. čer 2010 v 08:50  • Odpověz
@janettka děkuji za přijetí do klubu :slight_smile: :slight_smile: Je to fakt super, že si tady můžu přečíst nějaké informace. Někdy opravdu koukám. Člověk si musí hodně věcí i zařídit sám, nečekat že vám to doktor řekne. A tady se aspoň dovím co kdo a jak měl. :slight_smile:
21. čer 2010 v 08:56  • Odpověz
@deniskka máš pravdu,spousta doktorů...jeden dělá to a jeden tohle :wink: ale já se hlavně těším jak si tu budem povídat kde co která viděla hezkého nebo jaký kočár vybrata tak....jsem starší garda a za "našich mladých let" tohle nebývalo :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2010 v 08:59  • Odpověz
@janettka no to taky, načerpat inspiraci, kolikrát je tady tolik krásných věcí, radost pohledět :slight_smile: já jsem totiž na nemocenské člověk má tolik času, tak ho trávím na netu prohlížením stránek o miminkách a těhotenství :wink: zatím se jen inspiruji, ještě nenám nic koupené. Asi až budem vědět co to bude, a to nejdřív za 4.týdny, kdy jdu na další kontrolu k dr.
21. čer 2010 v 09:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.