• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
deniskka, deniskka.... opakujte nejméně 6x a bez chyb že :grinning:
25. čer 2010 v 09:16  • Odpověz
nicolettka mi taky dělá starosti holka jedna
25. čer 2010 v 09:17  • Odpověz
chápu to dobře tak,že pokud někdo byl na NT nemusí na trippl testy???
25. čer 2010 v 09:21  • Odpověz
@verunka62 no myslím, že né. Já jsem byla i na NT a i trippl testy, prý je to pořád ještě povinné ty testy, ale NT je určitě přesnější.
25. čer 2010 v 09:56  • Odpověz
Janettko, Ali, jste mě rozesmály :grinning: No na mě se třepe taky jen špek a ne jeden...
Verunko, na triply půjdeš i když máš za sebou NT s. aspoň si myslím. Ten je součástí standartní péče.
Suzi, mě brali ve středu krev na ty triply a že výsledky budou do 10 dnů. Pokud se do té doby sami neozvou, tak je to ok... Tak snad volat nebudou...
Taky myslím na Nicoletku
25. čer 2010 v 10:01  • Odpověz
autor
ahoj holky - no myslím, že to lze jen u některých lékařů, že jim stačí jen NT screening.. mě třeba na výběr nedal a na odběry na triple testy jdu příští pátek
jinak gratuluju k dobrým výsledkům
no a jinak já jsem taky xxl, takže můj špej je den ode dne větší a větší, dneska ráno jsem se vážila a mám od začátku těhu nahoře 1kg - no já totiž jedno kilo zhubla no a teď 2 kila přibrala - takže to spíš beru jako 2kg nahoře, ale ten pupek - to je síla, nejen podbřišek se mi zvětšil, ale i ten horní špek tak nějak nabyl do větších rozměrů, asi jak se tam rovnají ty orgány
25. čer 2010 v 10:02  • Odpověz
Já jsem se ptala sestřičky na ten NT a ona říkala, že i když je tam nějaký horší, nebo nejasný výsledek, že se prý stejně čeká do toho 16. týdne na triply. Tak nevím.
25. čer 2010 v 10:03  • Odpověz
no mě objednali na tripple hned v den NT screeningu, asi vzhledem k věku, jsem na hranici. Taky doufám, že je vše OK, v Motole to trvá 3 týdna ta krev z NT.... Jinak já mám to horní břicho taky takový nadmutější. :grinning:
25. čer 2010 v 10:11  • Odpověz
ahoj holky,myslim na nicoletku holku naši :frowning2: :dizzy_face: snad to bude dobré :slight_smile: jinak holky na tripply jdu taky a pak v 20 tt utz na krev jdu 10.7 a asi si budu volat protože měsíc to fakt nevydržím :frowning2: :cry: to je něco na moje nervy jak špagáty :rolling_eyes: :pensive:
25. čer 2010 v 10:13  • Odpověz
já du na tripple 7.července, to by už v Motole mohly ty výsledky mít...
25. čer 2010 v 10:15  • Odpověz
@alena36 ali tohle čekaní je pro mě hrozný :frowning2: :sweat_smile:
25. čer 2010 v 10:19  • Odpověz
jojo, miminko ten horní špek krásně vytlačuje, to je fakt :confounded: Ale pro miminko to beru :wink:
25. čer 2010 v 10:19  • Odpověz
já si ten strach snažím nepřipouštět....ale taky se bojím
25. čer 2010 v 10:21  • Odpověz
Ahojky, tak já se taky hlásím do skupiny XXL. Bříško vytlačuje špek. A jinak už mám taky pocit, že začínám cítit pohyby - sice si mi to zdá brzy, ale s malou jsem je cítila v 18+6tt - podle UZT 17+6tt a říká se, že u druhého to může být o 2-3 týdny dříve, tak nevím - budu to víc pozorovat. Ale myslím, že je to jedno, protože na termín podle pohybů už nikdo nedá. Ale už se na pohyby těším, budu pak klidnější, že je mimi O.K.
25. čer 2010 v 10:34  • Odpověz
autor
adrous to mi povídej... mimi jsem viděla naposledy v 13.tt a teď nic - k Dr. jdu sice teď co budu 16tt+3, ale to jen na odběry krve na ty testy, no a teprve si mě objednají na ultrazvuk ve 20. týdnu.. Takže to vlastně uvidím miminko až skoro po 2 měsících - no po 7. týdnech... Fíha už teď mi hrabe, jestli je v poho.
25. čer 2010 v 10:34  • Odpověz
no já ho uvidím 20.7., takže ještě tři týdny a něco....taky z toho šílím, přítel si dělaá srandu, že bych potřebovala UZ i doma.... :grinning:
25. čer 2010 v 10:37  • Odpověz
Je to hrozné, jak nás ta moderní technika rozmazlila... :slight_smile: Já se tak těšila na utz, byla jsem teď ve středu a miminko si postavilo hlavu - doslova a dopísmene... Mělo hlavičku vepředu a tělíčko jakoby k páteři, tak jsme viděli jen tu hlavu, na ní krásně nějaký ten šev, chvilku byla vidět i ručka. Jinak nic... Dlaší utz 14.7.
25. čer 2010 v 10:39  • Odpověz
ahojky, připojuju se ke gratulacím k dobrým výsledkům
simasla, tu malou potvůrku jsem taky naposledy viděla na NT screeningu a pak budu mít možnost až ve 20. tt. Jsem z toho dost nervozní, jestli je vše vpořádku. To čekání je hrozný.
jajkaz, tak to čekáš malýho akrobata :grinning: .
25. čer 2010 v 10:49  • Odpověz
Elyn, taky se toho děsím :grinning: Na předposledním utz sebou řádně mlelo. Teď ještě asi spalo, prostě se za nic na světě neotočí...Jen tou ručkou mávlo... :grinning:
25. čer 2010 v 10:53  • Odpověz
holky no nevim na gyndu jdu 30.6 tak nevim zda mi udela utz :sweat_smile: :sweat_smile:
25. čer 2010 v 11:32  • Odpověz
jajkaz, tím máváním možná naznačoval: jj, jsem tu a teď mi dejte pokoj, spím :grinning:
25. čer 2010 v 11:32  • Odpověz
holky mam v albu taky ze včerejška a taky něco svití nevím zda je to tlapka či ne :sweat_smile: :sweat_smile:
25. čer 2010 v 11:34  • Odpověz
Elyn, bude to tak. Byla jsem tam brzy kvůli těm odběrům, je fakt, že v tu dobu se ještě válívám v posteli :wink: Nebo se taky ohnal, když ho něco tlačilo do hlavičky :grinning:
Adrouš, já mám štěstí, že můj dr. má svůj vlastní utz, takže ho dělá vždy. :wink: Třeba se taky dočkáš :dizzy_face:
25. čer 2010 v 11:39  • Odpověz
Adrouš, myslím si podle polohy toho světlého flíčku, jestli to spíš nebude pupečník, ale fakt nevím :zipper_mouth:
25. čer 2010 v 11:41  • Odpověz
@jajkaz můj dr má tež utz tak doufám že mi ho taky udělá :slight_smile: :wink:
25. čer 2010 v 11:42  • Odpověz
No nic, začínám mít hlad, jdu vařit :wink: Přeji dobrou chuť :dizzy_face:
25. čer 2010 v 11:44  • Odpověz
autor
tak můj Dr. má také vlastní ultrazvuk, ale nedělá mi ho vždy :(
adrous - koukala jsem na velikost 6,78 cm v 13+1 to je jak moje mimi - to mělo v 13+0 6,5 cm :slight_smile:
a já si letím také pro něco k obědu.. zatím papa
25. čer 2010 v 11:52  • Odpověz
ahoj u oběda,
já určo na tripl testy nepůjdu,ani u prvného těhu jsem nebyla
ale utz mi dr dělá vždy,ted v úterý dokonce 3x,ráno na NT,odpo u mého dr.vnitřní-tam právě viděl toho pindíka a pak jsem chtěla fotečku tak vnější,další ko mám za 4týdny,to budu 16tt a pak v tom 20tt půjdu zase do spec.pracoviště
chápu Vaše obavy-tak dlouho v nejistotě jestlije mimi ok,ale určo ano
nás čeká velkej nákup-jak já to nemám ráda
večer dočtu-snad se Nikoletka objeví
25. čer 2010 ve 12:12  • Odpověz
Ahojda,
jdu vás na chvilku pozdravit.
Kontrola v úterý dopadla na 1*- vše O.K.
Dostala jsem žádanku na screening, tak jdu 12.7. na krev a týden na to na UTZ...A týden po UTZ k Dr., tak tam budu furt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@verunka62 Vy už víte pohlaví takhle brzo? Já myslela, že až tak 16 tt... :confused:
25. čer 2010 ve 12:23  • Odpověz
nazdar při odpoledni :slight_smile:... tak já mám štěstí jdu v úterý na kontrolu a vždy mi dělala UTZ ... tak snad i teď... bych asi ale bez fotky neodešla :sweat_smile: jinak mm si vybral na internetu přenosný ultrazvuk... je to takový přístrojek na poslouchání srdíčka od 4 měsíce :slight_smile:
25. čer 2010 ve 14:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.