• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
Deniskka TP 9.12.2010 - KO 15.7.
Jajkaz TP 10.12.2010 - KO 14.7. - necháme se překvapit
Tereziee TP 11.12.2010 - KO 15.7
Elyn.s TP 13.12.2010 - KO
Simasla TP 15.12.2010 - KO 2.7.
Samule TP 16.12.2010 - KO 12.7.2010
Chita TP 21.12.2010 - KO 28.6.
Jajulik TP 22.12.2010 - KO
Alena36 TP 23.12.2010 - KO 20.7 klasická kontrola., 7.7. tripple testy
Mirkf TP 23.12.2010 - KO 12.7. - necháme se překvapit - jména ??
Nicoleta3 TP 24.12.2010 - KO 23.6.
Bardotka TP 26.12.2010 - KO
Rozalenka TP 30.12.2010 - KO 12.7-tr.test, KO23.7
Suzix TP 1.1.2011 - KO 29.6.
Adrous TP 2.1.2011 - KO 30.6.
Kacerka TP 3.1.2011 - KO 29.6.
Verunka TP 3.1.2011-KO 20.7. - vypadá to na klučíka-jméno nevíme
Hehe TP 5.1.2011 - KO
Janettka TP 17.1.2011 - NT screening 16.7.
Petulke TP 18.1.2011 - KO 1.7.
Dimi TP 27.1.2011 - KO 26.3.

ahojky holky, takze dneska az tak pozde pisu...upravila jsem tabulku..dneska jsem byla jeste na kontrole...tak rikal dr ze screening dopadl vyborne...ze je to super...tak su strasne rada...prohlidka ok a uz prej jde i pres bricho nahmatat i delohu tak ju meril....a rikal ze je vsechno ok...akorad mam porad problem s tema zadama tak me opet presvedcoval o neschopence...tak jsem opet rekla ze jeste zkusim pockat....aspon do pristi kontroly...a pak uz si ju asi necham napsat...nebo mozna do konce cervence...uvidime...jinak jsem dostala zadanku na cviceni...tak budu chodit aspon tam...treba se ty zada trochu spraviju....uz se tesim :slight_smile:
25. čer 2010 v 15:56  •  2 děti  • Odpověz
@dimi jj,je to brzy,já se zkusila zeptat jestli už je možné vidět co má mimi mezi nožkama,tak se dr.podíval a řekl,že tam něco vidí-tzn.klučík,ale že je ještě velmi brzy a příště si to potvrdíme-tak třeba na nás ještě vykoukne malá pipinka :grinning:
25. čer 2010 v 19:54  • Odpověz
@rozalenka gratuluji k úspěšné kontrole
25. čer 2010 v 19:54  • Odpověz
Ahoj dámy,

vy jste toho nakecaly - dva dny tu nejsem a nestíhám to dočíst :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My měli dva nádherné dny. Včera ráno jsem odvezla Karlíka k mojí mamce a já si odjela s kámoškou na nákupy do Drážďan - pokoupila jsem nějaká dlouhá a elastická trika na břuch a krásné zavazovací bolérko - potom pár hadříků Karloskovi a nádherné saténové povlečení ve slevě :wink: Přijela jsem až v osm, K. už byl připravený do postýlky, tak jsme se jen pomazlili - měl za sebou nárčný den - celý venku, tak usnul hned. No a dneska jsme jeli z Hřenska do Bad Schandau po Labi parníkem a po menší procházce, obědě a zmrzce jsme frčeli zase zpět. Jsem teda docela KO - tohle vejletění začíná být náročné, hlavně jsem toho dost nařídila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taťku máme tady ve vedlejší vesnici na tenisovém turnaji, tak mu zítra pojedeme fandit.

Jinak jak jsem to letmo pročetla, tak jsem koukala, že je za Vámi spousta kontrol a screeningu - gratuluji k dobrým výsledkům :wink:
25. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz
ahoj holky,kačerko to by se vybíralo,ale když já nevím pohlaví to je těžký :frowning2: :sweat_smile:
26. čer 2010 v 09:18  • Odpověz
@kacerka Je děkuji za info, celou dobu na to čekám. Švagrová má ten teploměr do vany z loňska a nemůže si ho vynachválit. Určitě taky pořídím.
26. čer 2010 v 10:04  • Odpověz
@adrous já myslela spíš ty hadry pro nás těhule - mají tam ty pásy, ty asi pořídím - jsou za super cenu :wink: a pak se mi moc líbí to pyžamo :slight_smile:
26. čer 2010 v 19:02  • Odpověz
ahoj
zdravím po delší době .... dnes jsme se vrátili z dovči ... jsem si trošku odpočala ale počasí bylo na houby

na ty věcičky v tchibu jsem koukala ... škoda že tam nemají něco v neutrálních barvách a pro sebe se bojim něco objednávat .... jsem jak velryba a bojim se že neodhadnu velikost
26. čer 2010 ve 22:32  • Odpověz
jinak jsem volala pro výsledky na ten NT screaning prý dopadl dobře ... tak se mi ulevilo
na další kontrolu jdu 7.7.
26. čer 2010 ve 22:33  • Odpověz
@jajulik , gratulace k NT screeningu. Jinak ty Tchibo věci můžeš omrknout normálně v prodejně, nebo mají takové koutky ve větších supermarketech :wink: Od středy by tam toto nové zboží měli mít. Jinak já se nechystám nakupovat na holčičku moc růžového, takže by mi třeba ani ty jakoby klučičí bodýčka nevadily :wink:
27. čer 2010 v 08:59  • Odpověz
@jajulik , gratulace k NT screeningu. Jinak ty Tchibo věci můžeš omrknout normálně v prodejně, nebo mají takové koutky ve větších supermarketech :wink: Od středy by tam toto nové zboží měli mít. Jinak já se nechystám nakupovat na holčičku moc růžového, takže by mi třeba ani ty jakoby klučičí bodýčka nevadily :wink:
27. čer 2010 v 08:59  • Odpověz
holky, co máte NT screening za sebou - dělá se UZV přes bříško nebo vnitřně????
27. čer 2010 v 10:54  • Odpověz
ahoj kacerko, NT se dělá už přes bříško... on se vnitřní UTZ nedělá od 12tt :wink:
27. čer 2010 v 11:41  • Odpověz
@suzix díky za odpověď - jen to asi není úplně 100% pravidlo, páč mně v prvním těhu dělali ten vnitřní UZV ještě ve 14 tt - mám zakloněnou dělohu a měla jsem mrňavé bříško, takže na tom břišním toho moc vidět nebylo :wink: Ptám se jenom, že chceme vzít s sebou Karlíka, tak aby z toho nebyl nějak v rozpacích :wink: :wink:
27. čer 2010 ve 12:25  • Odpověz
autor
jajulík taky moc gratuluju k výsledkům z NT
kacerko - no mě dělali NT screening - vnitřním ultrazvukem - já si myslím, že je to lékař od lékaře a také od osoby - já mám pěknou pneumatiku, tak říkal, že by to šlo hůř vidět, děloha byla ještě malá a tím pádem radši zvolil vnitřní ultrazvuk
27. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz
Ahojky, tak u nás už konečně ví o miminku Zuzanka i moji rodiče a tchýně. Zuzanka reagovala nadšeně, ale chce pouze bráchu - ségru ne Tak jsem zvědavá, jestli se jí to splní.

Mně NT dělali jen přes břicho a to mám taky slušnou pneumatiku.

Krásné odpoledne, já jdu žehlit horu prádla.
27. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz
@kacerka, no vidíš to, já četla, že když je normální průběh od vnitřního utz se ustupuje v 12tt :slight_smile: ale že máš takovouto vypečenost to jsem nevěděla :confused: :slight_smile:

ale s tím Kalímek bych teda možná počkala do toto 20tt na ten velký utz
28. čer 2010 v 08:15  • Odpověz
no a jak se po ránu máte holky? tady svítí sluníčko a nebýt dnes té uzávěrky, kterou musím dodělat tak by se dozajista rýsoval překrásný den :slight_smile:
28. čer 2010 v 08:17  • Odpověz
@suzix Ahoj, máme se po ránu dobře, za chvíli si pro mě přijede manžel a pojdeme k doktorovi na kontrolu :slight_smile: Už se moc těším, až uvidím naše mimi.
28. čer 2010 v 08:40  • Odpověz
cauko holky, tak jsem zase v praci tak i tady na netu:slight_smile: no vikend byl celkem narocny....v sobotu jsme meli sraz ze zakladky po 10 letech....mazec..i striptizku jsme se dockali od spoluzaka...on to byl vzdycky takovy tridni sasek:slight_smile:ale paradni zabava byla.no a v nedelu jsme s tim mojim chlapem poradali velky uklid...aj me pomahal tak to bylo super. akorad vecer se mi nejak zmenila nalada...bylo me zle chtelo se mi blinkat...no hnus...muj se tak tesil na nejaky sexik po vic jak tydnu a me se chtelo jen rvat a blinkat...tak nic nebylobyl z toho uplne chudak sklamany....ja nevim proc ale na sex vubec nemam chut...jak jste na tom vy???dneska mu to musim chudakovi vynahradit...doufam ze uz me bude lip. jooo a patecni kontrola dopadla dobre...opet jsem odmitla neschopenku..ale dostala jsem papir na cviceni...tak bych mela jit dneska odpoledne poprve cvicit...a aj do bazenku tak se tesim....zase bude neco noveho:slight_smile: chodite taky nektera cvicit??
28. čer 2010 v 08:41  •  2 děti  • Odpověz
suzix:hezké dopoledne :slight_smile: :wink: no byli na tom utz na genetice a byl s náma a moc se mu to líbilo :slight_smile: :wink: říká mimi mimi :grinning: :grinning: :grinning: pro mě to byl krásný zážitek :slight_smile: jinak my jsme dopoledne doma a po obědě jdem na oční s lukym docela se modlím aby to bylo v pořádku :slight_smile: :wink:
28. čer 2010 v 08:42  • Odpověz
hezké ráno holky....tak tento týden má být nádherně tak doufám,že si to užijeme...my se chystáme na dovču v pátek a ještě furt lítáme na stavbu domečku tak jsem z toho dost utahaná....ale zas když vidím jak domeček vyrostl za týden tak mám strašnou radost.To vyřizování stavebního povolení mi vzalo veškerou radost z nového bydlení,ta ale určitě zas přijde hihi, při zařizování :wink:
28. čer 2010 v 09:11  • Odpověz
@adrous blahopřeju k utz...určitě to byl zážitek a já už se na něj těším ale zároveň mám strach aby bylo všechno v pořádku.
28. čer 2010 v 09:12  • Odpověz
autor
Krásný prosluněný den :slight_smile:
suzix - tak to jsme na tom stejně, taky musím udělat jednu uzávěrku a pak se budu muset vrhnout do 700 položkového salda a celé ho položku po položce překontrolovat s majitelem.. fuj..asi si to nechám až na zítra
rozalenko - tak to byl zajímavý víkend :slight_smile: a striptýz jooo - no ty bláho, úplná divočina :D. Jinak já a sex.. teď teprve se to pozvolna lepší, ale stejně nic moc.. nějak si to nedovedu vychutnat poslední dobou, asi ve skrytu duše myslím, co ten mimísek tam dělá
chita - držím palečky na kontrolu
adrous - tobě také, ať je vše OK
28. čer 2010 v 09:15  • Odpověz
no já sex teď taky nemusím,navíc my ho máme zakázaný...takže se sem tam snažím myslet na potřeby mm ale moc mi to nejde hihi
28. čer 2010 v 09:19  • Odpověz
no ja su z toho sexu celkem smutna....ten muj chlap se na to celou nedeli tak tesil...a nakonec nic...no jeste ze byl v tv ten fotbal...nebo by me asi znasilnil... :unamused:
28. čer 2010 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz
@rozalenka no manžel to taky zatím bere s humorem,ale je takový podrážděnější a co si budem říkat když po chlapovi něco chceš tak když je ukojený je jak mílius...holky nám montují okna!Měli až ve čtvrtek,ale prý to stihli dřív...no když si představím že minulý týden byla jen základová deska...já to ani nestíhám dát na internet...
28. čer 2010 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak nás čeká pořádné parno! Ani netuším, jak to přežiju. Já to stím sexíkem mám už dobré. Musela jsem počkat na doporučení lékaře na uzavření čípku a teď když už je uzavřený tak se tomu nebráníme :dizzy_face: Akurát, že už tolik nedivočíme :frowning2:
@janettka objednali si mě na NT 14.7. odpoledne až na 16.30
28. čer 2010 v 11:00  • Odpověz
holky jak je to s tema tamponama na koupani?????
28. čer 2010 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz
@rozalenka To zaleží na co se ptáš? Jsou to speciální tampony napuštěné vazelínou, určené na koupání i pro těhotné bez komplikací.
28. čer 2010 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.