• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
holky díky, já sem už tak zvyklá, že mé těhu testy jsou vždy negativní již několik let, že si ani nedovedu přestavit, že by se to fakt mohlo stát...a to mě ještě kámoška pořád ujišťuje, že ona měla testy negativní, i když už měla těhu dávno potvrzené, takže s každým negativním testem se pořád ještě uklidňuju, že to můžu mít jako ona...te´d jsem tady kvíkala, že už chci čárku a manža prej "dyť jednu máš" :slight_smile: a já "ale já chci dvě", tak se smál, že taky nejsem nikdy spokojená :grinning:
11. dub 2010 v 19:43  • Odpověz
autor
liptonek - fíha no to musí být strašné, ale radši na to nemyslet máš v bříšku miminko.. tak se teď nestresuj
seci - ono to přijde neboj - buď teď a nebo příště.. ale vyjde to určitě..
11. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz
Lip, to muselo být teda peklo. Tak hlavně že jsi do toho šla znovu a neuzavřela jsi to. jsi jednička! :wink:

Seci- moc ti držím palec, určitě to vyjde!

Holky ( mám nakoupeny testy do foroty :grinning: :grinning: ) sem si dělala ted večer a je silnější :slight_smile: nahodim photo :slight_smile:))
11. dub 2010 ve 22:19  • Odpověz
market - šup sem s ním :wink: Já už dotestovala. Zítra budu muset dokoupit :grinning: Do jedničky mám dost daleko. Dušičku mám hooodně malou :sweat_smile:
11. dub 2010 ve 22:24  • Odpověz
Už to mám v pc, hnedle to bude....No hele mám ještě dva, tak se zastav :slight_smile:)
11. dub 2010 ve 22:28  • Odpověz
autor
taky tu na něj čekám - než půjdu spát :D
11. dub 2010 ve 22:30  • Odpověz
autor
jo a lip.. podle mě máš jedničku s hvězdičkou - čárka je krásná... fakt jsem měla slabší a už je to tlustice :slight_smile:
11. dub 2010 ve 22:30  • Odpověz
Holky je to tááááám :grinning:
A ještě nahodím ranní :slight_smile:))
11. dub 2010 ve 22:33  • Odpověz
autor
market - krásně to sílí, takže žádný strach... určitě bude všechno v pořádku
a já se dočkala a jdu spinkat - takže krásnou dobrou noc holky
11. dub 2010 ve 22:35  • Odpověz
jeee, děkuju sim. a ty market nepochybuj! krásně sílej :wink: to je paráááda :sweat_smile:
11. dub 2010 ve 22:36  • Odpověz
dobrou, sim :dizzy_face:
Jo a chcio se vás zeptat, taky se pokaždý muset vracet na určitou stranu? potřebovala bych, aby mi to zamrzlo vždcky na poslední straně...když řeba skočím jinam, tak musím listovat....Víte jak to myslím že jo :sunglasses:
Brou Simíku :slight_smile:
11. dub 2010 ve 22:37  • Odpověz
market, taky preskakuju na posledni stranu. je to vopruz
11. dub 2010 ve 22:38  • Odpověz
autor
zkus klikat na nejnovější odpověď a budeš rovnou na konci.. ale teď fakt už letím... pa
11. dub 2010 ve 22:38  • Odpověz
autor
jo a ještě doporučuji přidat si do oblíbených témat - pak si dám jen moje oblíbená a nejnovější odpověď a jsem tu :slight_smile:
11. dub 2010 ve 22:39  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky, tak mám za sebou první regulérní ranní nevolnost... normálně jsem ráno byla v koupelně a konám ranní očistu a natáhlo mě to, ale fest...fuj... a to jsem si lebedila, že mi nic není...třeba se to podá.. tak já frčím do práce - zatím papa...
12. dub 2010 v 06:40  • Odpověz
Dobré ránko :wink:
Lip, to muselo být neskutečně bolestné. Já zažila zklamání 2x, ale ne v tak pokročilém týdnu..... :cry: Neumím si to představit. Ale fakt jsi dobrá, že jsi to nevzdala! Bojuj :wink:
Market, to už je krásná čárka. Na to, že jsi tu poslední dělala večer, je super :wink:
Sim, gratuluji k šouflíku :grinning: :grinning: :grinning: Zní to divně, ale patří to k tomu :wink:

Tak holky, kde jsou ty ranní testy? :wink:
12. dub 2010 v 07:19  • Odpověz
Brý ráno-poledno :slight_smile:
Jáji,musím vzít svůj fotoaparát a nahodit .) jinak bych řekla že oproti včerejšku to velký rozdíl není..Ale dneska se mi zdálo, že jsem porodila v pátém měsíci 8kg holčičku....už mi z toho hrabe
:slight_smile:
12. dub 2010 v 09:35  • Odpověz
Market, tak to je fakt divný sen :grinning:
12. dub 2010 v 09:39  • Odpověz
Vid, kdo by to byl řekl? :astonished: :grinning:
12. dub 2010 v 09:42  • Odpověz
No kdyby to byla 5kilová holčička narozená v 8. měsíci, byl by to mazec, ale pořád trochu reálnější....
Já mám snem od kamarádky předpovězeného klučinu :wink:
12. dub 2010 v 09:44  • Odpověz
Jo táák, já myslela, že to ymslíš jako ironickej humor :slight_smile:)) No to je fakt...se mi zdávaj někdy úlety :slight_smile:) Myslíš Stroužka, nebo jinou kámošku? No já na té holčičce hodně lpím, abych pravdu řekla...tak strašně bych si ji přála :pensive:
12. dub 2010 v 09:51  • Odpověz
Nene, moje kamarádka, ne přes net. Říkala, že se jí to prozatím vždy splnilo... Já bych ale taky chtěla nejdříve holčičku. Já mám 4 bráchy a vždycky jsem chtěla sestřičku, víš, tak to pořád ve mě je... Ale jasné je, že kluka bych neměla ráda o nic méně.... :dizzy_face:
12. dub 2010 v 09:53  • Odpověz
Joo to je jasný....navíc o ty holčičky je větší strach....Ty jo 4 bráchy, to je slušný....no aby naše holčička neměla taky třeba 5 bráchů, než se jí dočkáme :grinning:
12. dub 2010 v 09:59  • Odpověz
Naopak znám i případy, kdy mají 4 holčičky a do 5. pokusu už se raději nepouštěli :grinning:
12. dub 2010 v 10:06  • Odpověz
No já myslím, že mi tři děti, ač to budou třeba jen kluci stačit budou...když tak si dcery udělám z jejich manželek :grinning:
12. dub 2010 v 10:09  • Odpověz
Teda, mě je pořád zima... Normálně jsem doma já ten, kdo větrá a zastavuje topení, poslední týden jsem pořád ve svetru, právě jsem i nazula teplé papuče..... A to není jen tím hnusným počasím....
12. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
To je krásné předsevzetí - být hodná tchýně :grinning: Market, třeba se to podaří a vaše nejmenší princeznička bude opravdu jak opečovávaná růžička... :dizzy_face:
12. dub 2010 v 10:11  • Odpověz
A nemáš nižší tlak?? To je možný, pokud máš třeba normální, že ti trochu ted klesl a je ti zima...To víš, topíš za dva :slight_smile:)
12. dub 2010 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.