• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
uzel D 5.NP (ve vestibulu pravý bližší), oddělení UZ http://www.fnmotol.cz/registrace-k-porodum-ve-fn.html?pracoviste=22
28. čer 2010 v 15:44  • Odpověz
já tam byla už v půl druhý, nevěděla jsem, zda tam nebude fronta, čekali jsme zhruba do dvou, takže nás vzali o půl hoďky dřív , než jsou oficiální hodiny
28. čer 2010 v 15:45  • Odpověz
super díky, asi tam příští týden naklušu
28. čer 2010 v 15:52  • Odpověz
ahoj holky jsem celá unavená :frowning2: :sweat_smile: už jsem byla ve sprše :slight_smile: tak jsme byli na tom očním,ale jelikož luky moc nevydržel koukat paní doktorce do přístroje tak to není na 100%.rozkapala mu pak oči a koukala světýlkem a říkala,že tam ani žadnou dioptrii nevidí,ale že za rok uvidíme že zas luky bude klidnější a uvidí líp.no snad to bude ok :dizzy_face: :slight_smile:
28. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz
@adrous a jak jste přišli na to, že má Luky něco s očima??? My byli s K. na půl roce kvůli šilhání, ale než jsme se objednali, tak K. šilhat přestal - stejně jsme šli a k mému úžasu dopadla kontrola docela v pohodě :wink: :wink:
28. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz
@kacerka no manžel má tupozrakost a skoro na jedno oko nevididí a začalo to nenápadně bolest hlavy,vysoký tlak pak nosil brýle,ale stejně mu to nepomohlo a stejně na oko skoro nevidí.takže se bojím něco zanedbat luky myslím vidí krásně jen jsem opatrná :frowning2: :cry:
28. čer 2010 ve 20:45  • Odpověz
@adrous aha, tak to mi je líto, ale je dobře, že to hlídáte - snad to Luky nepodědí :wink:
28. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz
@kacerka díky říkam si že nemusí mít po nás všechno :frowning2: :angry: snad to bude dobrý :slight_smile: :wink:
28. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz
Přeji krásně ráno, těhulky! :dizzy_face:
29. čer 2010 v 06:56  • Odpověz
dobré ráno,thulky my právě s prckem snídáme :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2010 v 08:17  • Odpověz
hezký den holky to já už v plném pracovním od 5ti :wink:
29. čer 2010 v 08:35  • Odpověz
ale hlad mám taky akorát že tu je jen starý rohlík...musím skočit pro nějaký žvanec...
29. čer 2010 v 08:36  • Odpověz
zdarecek holky, no vcera cviceni bylo suprove....uplne jsem se protahla...strasne fajn- su moc spokojena...urcite budu chodit i nadale...uz se tesim na dalsi.skoda ze jste vsechny z tak daleka...mohly jste chodit se mnou...
29. čer 2010 v 08:41  •  2 děti  • Odpověz
@rozalenka to jo je škoda že jsme tak daleko...tady je těhobil ve vodě a pak každé pondělí a čtvrtek cvičení pro těhotné...60kč teda jedna lekce..chci se zeptat na tu vodu a jednou týdně budu taky chodit...ale až po dovolené a NT screeningu...až mi dr dovolí...
29. čer 2010 v 08:53  • Odpověz
@janettka kdepak máme takový bazenek pro cvičení těhotných? Taky bych chodila :dizzy_face:
29. čer 2010 v 08:59  • Odpověz
@petulke na aqadromu...zadej si www,chobotničky.cz je tam kontakt chci tam zavolat po dovolené a domluvit se...cvičení na míči je v Tornádě...dopoledne v pondělí a odpoledne ve čtvrtek...můžem se pak domluvit a někam chodit...tu vodu bych brala...
29. čer 2010 v 09:05  • Odpověz
@janettka mohly bychom zkusit i ten míč!
29. čer 2010 v 09:07  • Odpověz
@petulke jasně tak až půjdeš k doktorovi tak se ho na to zeptej,do toho tornáda musíš mít potvrzení od dr,že můžeš chodit na cvičení...ale s tím nebude asi problém pokud ti nic není....já se ho ptala na tu dovču a že jezdím na bruslích a on mi to nevymlouval,že prý z jeho pohledu je sport dobrý,samozřejmě omezený a s ohledem na to jak se cítíš...ale já si říkám,že v 9měsíci už budu funět tak ať se hýbu do té doby co můžu...
29. čer 2010 v 09:18  • Odpověz
ok! :wink: ale počkám na tebe, já tam sama nepůjdu :frowning2:
29. čer 2010 v 09:22  • Odpověz
@petulke jasně já bych měla jít k dr před tím nt screeningem tak se ho na to zeptám taky a pak po tom UTZ by jsme se domluvili...klient,nahlídnu za chvilku
29. čer 2010 v 09:29  • Odpověz
ahojte baby, ako ste to urobili, ze Vam pri kazdej odpovedi je vidiet v ktorom ste mesiaci a kolko mate deti? asi je to dost blba otazka ale zial neviem
29. čer 2010 v 09:55  • Odpověz
@renka100 najeď si na nastavení,pak na těhotenství a rodina a tam to vyplň a už se ti to bude načítat samo!! :wink:
29. čer 2010 v 10:10  • Odpověz
@renka100 ahoj..uplne nahore vedle sveho jmena najdes nastaveni a pak na te zelene liste kliknes na tehotenstvi a rodina...a pak uz to tam jenom dopises... :wink:
29. čer 2010 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz
@rozalenka jsem rychlejší :wink:
29. čer 2010 v 10:12  • Odpověz
29. čer 2010 v 10:27  • Odpověz
@janettka no joooo no...ale aspon ze sme se shodly:slight_smile:
29. čer 2010 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz
nazdárek děvčata :slight_smile:, tak jak Vám do dneska všem jde? já jsem právě přijela z kontroly... a obyvatel má 7,5 cm od temena k prdelce a je to divoch... :dizzy_face: :slight_smile: fotečku dávám do albíčka
29. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz
to se máš, já ho uvidím až 20.7....ty tři týdny jsou ještě dlouhá doba
29. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz
@suzix krásná fotečka, asi to vubec nepocituješ, že děla nějaké pohyby, co?
29. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz
Ahojky kočka,

tak my jsme zpátky z Gennetu a mám dobré zprávy - podle UZV je mimís v pohodě - pravděpodobnost DS 1:3350 - takže snad dobrý, aspoň to říkala dr., délka 6,5 cm a je o den mladší než TP dle PM, jen hlavička odpovídá je o 2 větší - i Karlík měl velkou hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: A máme nádhernou fotečku na A5 fotopapíře :dizzy_face: Karlík byl s námi, dělali mi břišní UZV a všechno bylo nádherně vidět :slight_smile: Akorát v poradně mi naměřili hodně vysoký KT, tak mám přijít zítra na přeměření - i dr. si myslel, že to bude asi nervozitou z toho screeningu. Přitom v prvním těhu jsem měla naopak nízký tlak :confused:
29. čer 2010 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.