• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
ahoj holky,gratuluji ke všem kontrolám a nt screningu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: my jdem zítra na kontrolu na gyndu :dizzy_face: :dizzy_face: tak snad vše bude ok :slight_smile:
29. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz
hodila jsem do alba fotečku tý naší ségry, jak říká Karlík. A když se ho někdo zeptá, jak se bude jmenovat - odpovídá: "Brácha!" :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2010 ve 13:40  • Odpověz
@kacerka a pohlaví ses dr neptala nebo nebylo vidět??
29. čer 2010 ve 13:47  • Odpověz
Ahojky, jsem ráda, že kontroly a screeningy dobře vycházejí, gratuluju :slight_smile: já se stále kurýruju se svojí angínou, už konečně vypadám trochu jako člověk a ne jak zombie :slight_smile: měly jste mě vidět před pár dny, to jsem se lekla i sama sebe :grinning:
Představte si, že nám v baráku dělají nový výtah, takže až do srpna musím pěkně pěšky do 5. patra. To bude trénink :slight_smile:, budu mít pěkný stehýnka :grinning:
29. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz
@adrous - nechceme vědět - dr. nám stejně řekla, že se to teď ještě těžko odhaduje - penis je prý ještě malý naopak klitoris velký, takže je velká pravděpodobnost, že by se spletla :wink:

@elyn.s tak hurá, snad už budeš zdravá :wink: Hele, my bydlíme ve 3. patře bez výtahu, takže to mám dennodenně a s malým nechodícím rambouskem to byla věc - tak hlavně, aby Vám potom fungoval, až bude mimčo - teď to ber jako trénink :wink:
29. čer 2010 ve 13:56  • Odpověz
Nazdárek děvčata, všem vám gratuluji, co jste byli na kontrolách. My dnes byli na 4D uzt. S největší pravděpodobností to bude holčička :slight_smile: , a byla strašně stydlivá, měla ručičku přes obličejík a otočená, tak jsme jí do obličeje moc neviděli. Tak půjdem ještě jednou za 2 týdny a snad už se bude na nás koukat. Je to super pocit :slight_smile:
29. čer 2010 v 18:55  • Odpověz
@kacerka Já doufám, že až bude miminko na světě, tak už budeme s přítelem bydlet na domku a tam lezení do vyšších pater nehrozí :slight_smile: .
A koukám, že tvoje dítko už vymyslelo jméno pro mimi :grinning:.
29. čer 2010 v 18:59  • Odpověz
hezký cečer holky,blahopřeju k dobrým UTZ...já už dodělávám práci a pomalu se vidím na dovče...taky baráček nám krásně roste...jen ty finance trápí,ale to všude,že....takže hezký den!
29. čer 2010 ve 20:21  • Odpověz
Dobré ránko,

tak jsem byla na přeměření toho TK a je v normě - včera mi ho měřila nějaká brigádnice, takže mi ho asi i blbě naměřila Tak jsem ráda, že jsme opravdu bez komplikací.
30. čer 2010 v 08:34  • Odpověz
Dobré ránko,
@kacerka tak to je super, stres je hroznej prevít :slight_smile:

a chtěla bych se zeptat vás všech, mažete už bříško? případně čím? :slight_smile:
30. čer 2010 v 09:06  • Odpověz
autor
ahoj holky
suzix já už mažu, už se mi objevily i strie - trpěla jsem na ně i v pubertě, když jsem hodně přibrala a teď je to to samé.. a to mažu poctivě každý večer :( kupodivu se mi objevili nahoře a ne dole na bříšku
jinak já také gratuluji všem k dobrým kontrolám - super zprávy :slight_smile:
30. čer 2010 v 09:12  • Odpověz
kacerka:to jsem ráda že máš dobrý tlak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

suzix:chystám se koupit si krém s elasti-q jsem u lukyho byla dost zklamaná dost i naštvaná udělaly se mi strie :cry: :cry:
ale po porodu jsem měla bonellu a naprosto senzační a tak jsem se rozhodla že si koupím bonellu pro těhulky myslím,že je to celkově dobrá značka,ale každý má jiné zkušenosti :slight_smile: :wink: ¨

http://shop.bonella.cz/silvita/eshop/5-1-b-Pro-tehotne-b-Bonella/0/5/8-Bonella-forte-200ml
30. čer 2010 v 09:13  • Odpověz
holky dnes máme kontrolu tak nám držte vše co máte ať je vše ok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. čer 2010 v 09:14  • Odpověz
no já jsem koupila od DERMACOLU enya, ale osypala jsem se z něj... takže hledám nějaký šetrnější pokud možno bez parfému
30. čer 2010 v 09:21  • Odpověz
no já jsem koupila od DERMACOLU enya, ale osypala jsem se z něj... takže hledám nějaký šetrnější pokud možno bez parfému
30. čer 2010 v 09:21  • Odpověz
autor
já používám nějaký olej - těhotenský - koupila jsem v DM - promastí pěkně, ale stejně se potvory objeví - asi k tomu hold má někdo dispozice a nepomůže nic - může jen zmírnit
30. čer 2010 v 09:35  • Odpověz
ahoj holky, já už mastím preventivně a čímkoliv ráno i večer pupík i prsa preventivně. Protože knim mám sklony, už v pubertě se mi jich udělalo nespočet. Mastím co se doma najde za krémy. Ten olejíček z dm mám taky, ale moc mi nevoní! Ono asi spíš záleží na té predispozici, neboť jsem se na jiné diskusi dočetla, že jedna maminka mastila olejíčkem avirilkem a nemůže si stěžovat. Tak nevím!
30. čer 2010 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky, taky mažu 2x denně. Mažu Bonellu a Elasti-Q Original, ale stejně už mám strie kolem pupíku :unamused: . Hodně mi už naskákali v pubertě a tak si myslím, že do jisté míry je to dané i pružností kůže. Takže jsem se už smířila s tím, že to nezachráním a manžel, mě uklidňuje a říká, ať se tím vůbec netrápím. Jinak jsem se ptala doktorky , čím mazat a ta mi doporučila, že nejosvědčenější je něco od Avonu a Oriflamu.
30. čer 2010 v 11:05  • Odpověz
no tak vidíte, at mažete elastikem nebo bonelou ,anebo jinými serepetičkami, tak je to jedno, my už to nezachráníme, prostě to máme některé daný! :frowning2:
30. čer 2010 v 11:12  • Odpověz
já používám těhotenský pěstící olej od saloosu, krásně mi vodí a pěkně promastí. Zatím se mi strie neobjevily, ale můžou se objevit po porodu. Máte už nakoupené nějaké věci pro mimi? A jaké. Já zatím jen jedno bodyčko a teď s manžílkem zkoumáme kočárky, nemáte někdo zkušenost s kočárky Graco?
30. čer 2010 v 11:20  • Odpověz
Ahojky, tak já bohužel nemám dobré zprávy. Včera ráno jsem začala špinit a vypadl ze mě i kus sraženiny, takže jsem jela na ambulanci na porodnici (moje doktorka je na operaci a záskok to neumí s UTZ). A výsledkem je špatně uložená placenta - přesně se to jmenuje placenta praevia centrális. Takže mám nařízení přísný klidový režim, nasazený utrogestan a ascorutin. Zítra ráno jdu na kontrolu. Bohudík už nešpiním, tak doufám, že to bude v pořádku. Takže jsem doma a pracuju z domova - ale nejhorší je, že od zítřka už máme zavřenou školku, takže budu mít doma i malou a ta to nějak moc nechápe, že maminka musí odpočívat, že jí nemůže tahat a dělat s ní kraviny.
30. čer 2010 v 11:46  • Odpověz
@mirkf jejda, tak to nejsou dobré zprávy, ale budu držet pěsti, ať to je vše dobře dopadne!!!!!!!!! Snad pár dnů klidu zaberou a pak to zas bude v pohodě.
30. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz
@mirkf ježiš, to je mi líto :pensive: :pensive: Doufám, že to nějak zvládnete a bude vše v pořádku. Co hlídací babička - nemohla by trochu zafungovat???

add mazání - holky, je jedno čím mažete - myslím si, že je to spíš jen pro dobrý pocit, jinak účinek je asi minimální - buď ty sklony ke striím máte nebo ne. Já to docela flinkám - pro pocit jsem si koupila olej od Weledy a mažu max. večer a ne vždy se k tomu dostanu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale po Karlosovi jsem neměla jedinou strii a to byl 4 kilový macek, přibrala jsem 16 kg :wink:
30. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz

@suzix mně taky ta Enya vůbec nevyhovovala - dostala jsem jí při 1. těhu a vadila mi ta parfemace - dělalo se mi z ní blivno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz
autor
uff - mirkf tak se šetři - zuzanka to bude muset nějak pochopit... a zrovna tuhle jsem četla o špatně položené placentě článek - že prý to chce hodně klidu, ale časem se posouvá výše, takže klesá riziko.. takže to zvládněte...tfuj, tfuj, tfuj
30. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz
@mirkf to mě moc mrzí že se ti přitížilo,ale snad se to upraví a bude dobře zase :slight_smile: :wink:

add mazání:jestliže má někdo dispozice ke stiím což mám asi trošičku i já :frowning2: tak ho nezachrání olejíček od welledy za 250 kč jako kamošku má strie dlouhé na bříšku 10 cm.

kontola na gyndě OK :dizzy_face: :dizzy_face: mimíska jsem viděla ma cca s nožičkama asi 10 cm to říkal dr a jelikož se cítím dobře můžu sportovat a jezdit na kole a dělat co chci cvičit za co jsem moc ráda.akorát mi připsal váhu +0,5 kg ikdyž jsem nepřibrala.Tlak byl 100/60 myslím dobrý.jinak kontrola další 14.7 budou brát krev na tripply a to je asi všechno myslím :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2010 v 15:01  • Odpověz
@mirkf držím palce ať je vše v pořádku

teda vy jste toho napovídaly
já bříško zatím nemažu .... nezdá se mi že by zatím moc rostlo ... zatím ho kryjou ty moje špeky :wink:
30. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz
manžel jede o víkendu na vodu, mrzí mě že nemůžu jet taky, ale bojím se abych nenastydla, přece jen v lodi člověk ty suché plavky moc neuhlídá
takže budu 5 dní doma sama .... asi vyrazím na nákup a vyberu něco pro mimi
30. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
30. čer 2010 ve 20:14 • gimulka
ahoj těhulinky,

@mirkf úplně jsem se vyděsila,že jste o mimi přišli,šetři se a lež jak jen to půjde,vím že s malým dítke doma to není úplně snadné-ale všechny Ti moc držíme palce,abys byla zase v pořádku

bříško mažu ElastiQ-už i minulé těhu,tak doufám že i ted to bude bez strií
gratuluju k úspěšným kontrolám

holka ta Nikoletka se neobjevilo co
30. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz
no mě včera vyděsil jeden mail. Koukám od koho - genetika Motol, tak mě polilo horko, zda si mě nezvou kvůli blbým výsledků. Teprve po přečtení jsem zjistila, že se stěhují do jiného pavilonu....ale ty první sekundy byla hnusný, furt plaším :unamused:
1. črc 2010 v 08:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.