• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
ahoj holky,tak já citím od malé nějaké pohyby :slight_smile: :wink: vydouvá se mi břicho dopředu a lehounce citím mini kopnutí :dizzy_face: :dizzy_face:

nevím kdo doplňuje tabulku simasla jdu na kontrolu 14.7 a budou mi brát krev na tripply :wink:
1. črc 2010 v 08:15  • Odpověz
cauko holky, tak ja vcera celkem zdarne zvladla inventuru...tak su cela happy...jeste tady musim teda pouklizet...
a jinak teda ja zadne pohyby ci neco podobneho teda necitim....a to kolikrat kdyz lezim tak tak jemne stouram do bricha...aby se mimous probudil a odpovedel ale nejak to nefunguje...mozna vcera...Martin dal cho na moje bricho a jak si na nej tak jemne lehl tou hlavou tak to tam tak divne tlacilo....a rikal ze to tam jenom kruci:slight_smile:tak nevimmm
1. črc 2010 v 08:44  •  2 děti  • Odpověz
@rozalenka ale ty jsi prvorodička néééé??u více rodiček se doba zkracuje a cití dřív kopání :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2010 v 08:47  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mi bylo řečeno, že je skoro čas si vybrat dětskýho lékaře a už se předem zeptat, jestli nás vezmou. Moje panimáma dělá dětskou sestru, tak mi to kladla na srdce, ať si vyberem doktora ve 4-5 měsíci, později Vás už vzít nemusí. Tak my už máme pana doktora a říkal, že na prosinec, je těch dětí už těď nějak moc.
1. črc 2010 v 08:58  • Odpověz
Ahojky, tak jsem zpátky z kontroly v porodnici. Takže už nešpiním, ale bohužel vyhráno nebude až do porodu (v nějakém rozumném týdnu). Placentu mám přes celou vnitřní branku, takže tam hrozí riziko, že se začne odlupovat. Tak mám zákaz pohl. styku, jakýchkoliv rychlých pohybů, tahání něčeho těžkého atd. Do práce ale můžu, takže budu ještě příští týden doma a pokud už se žádné špinění neobjeví, tak půjdu od 12.7. zase do práce - to mám i kontrolu na gyndě. Ale budu chodit asi jen na dopoledne a některé dny budu doma - což jsem tedy chtěla i původně kvůli hlídání Zuzky.
1. črc 2010 v 09:44  • Odpověz
@mirkf tak se hlavně šetři, bude to dobrý, neboj. Já poslední dobou nějak blbě trávím, všechno mám v žaludku hrozně dlouho, je na tom některá z vás podobně?
1. črc 2010 v 10:00  • Odpověz
ahoj holky,
@mirkf přidávám se k alence šetři se, bude to dobrý
@alena36 jo jo přesně tohle pociťuju, zároveň nezvládnu sníst "běžnou porci, kterou jsem jedla před" ze všeho jsem nafouklá jak balon :fearful: :slight_smile:

jinak včera jsem pořídila nový olejíček na břísko od Hippu, zatím dobrý a i hezky voní, tak doufám že zítra nebudu zase kropenatá :unamused:

jé adrous už pohyby jo, teda ty máš nějakého rychlíka :sweat_smile:
1. črc 2010 v 10:20  • Odpověz
přesně po večeři vždy vypadám, jak když jsem v osmém měsíci... :grinning: :grinning: :grinning: .
1. črc 2010 v 10:22  • Odpověz
mám dotaz. Kdy se má jít k obvoďákovi a na EKG. Moje doktorka je až do 14.7. na dovolený, tak abych něco neprošvihla
1. črc 2010 v 11:33  • Odpověz
@alena36 haha tak to me prijde ze su jako v osmem mesici porad....mam uplny pupek...nechcu se videt potom az budu opravdu v tom osmem mesici....jinak holky taky s tim jidlem mam celkem problem...porad mam hlad ale jak uz si sednu k jidlu tak snim detskou porci a koncim...a funim u toho jako by byla porce pri nejmensim dvojta....
1. črc 2010 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz
přesně tak rozalenko to mám i já, hlad furt ... takže jsem jak ptáček... furt něco zobu a zobu :grinning:
1. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz
@alena36 Ahoj na EKG, jdi kdyžtak hned po dovolené doktorky, bylo mi řečeno, čím dřív tím líp.
1. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz
@suzix tak na tom jsem uplně stejně, pořád mám hlad, ale sním toho drobet a už nemohu.
1. črc 2010 ve 12:11  • Odpověz
holky vy tady furt mluvite o nejakych tech vysetrenich...ekg a zubar a kdo vi co jeste....asi ted budu za blbce...ale jsem v 15tt a na gynde mi zatim nic nerikali ze bych mela nekam jit...rikala mi sestra neco o plicnim ale ze az pozdejc ze na to je cas...a jinak nic...na co vsechno teda mam jit...a kdy asi????
1. črc 2010 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz
no já mám v průkazce kolonky obvodní lékař, EKG a jiná vyšetření (zubní)....jestli ještě něco, nevím
1. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz
Na gyndě mi taky nic neřekli, to si máš ohlídat sama, tam mě to jen teď zkontrolovali a zapsali si to do karty. Mě to říkala známá, že je nejvyšší čas, že když to nebudeš mít, tak je pak problém v porodnici( porod císařem, srdeční vady apod.). A zubaře musíš stihnou 2x za těhotenství s rozestupem min.3 měsíce. Já jsem volala k praktické lékařce a ta mi říkala, že EKG je dobré stihnou do 15 týdne, že pak mimčo zkresluje výsledky.
1. črc 2010 ve 13:12  • Odpověz
a jako jak to ma normalni zenska vedet kdyz ji to nereknou na gynde....ja jeste nikdy tehule nebyla....tak vubec nevim kam mam jit a kam ne....
1. črc 2010 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz
no já to EKG stihnu nejdříve přespříští pondělí - příští týden mám dovolenou
1. črc 2010 ve 14:20  • Odpověz
navíc jsem měla EKG naposledy v lednu před IVF a všechno v pohodě
1. črc 2010 ve 14:21  • Odpověz
já si myslím, že se to nepo...když tam přijdu v 17.týdnu (na to EKG)
1. črc 2010 ve 14:40  • Odpověz
no já byla na EKG včera a k zubaři jdu v červenci :sunglasses:
1. črc 2010 ve 14:42  • Odpověz
a byla jsi jen na EKG nebo i na té prohlídce od obvoďáka???
1. črc 2010 v 16:24  • Odpověz
holky mrknete na tehotenske hadriky na bon prixu....aj sem si vybrala...
1. črc 2010 v 16:33  •  2 děti  • Odpověz
já byla na EKG i na té prohlídce
bonprix super, kdyby jim netrvalo doručení objednávky 3 týdny :(
1. črc 2010 v 18:27  • Odpověz
já k němu zkusím naklusat zítra, snad tam bude a budou ordinační hodiny interny a EKG.
1. črc 2010 v 18:59  • Odpověz
já mám to štěstí že moje obvoďačka je internitstka, takže jsem to sfoukla najednou :slight_smile: app. právě jsem douklízela vytečenou pračku?! :angry: ten vodní kámen je ale prevít
1. črc 2010 v 19:16  • Odpověz
Ahoj holky,

já s tím EKG vůbec nevím, že by mělo být :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vím, že mám jít na kontrolu k obvodní dr., 2x k zubaři a na plicní pro potvrzení, že jsem se nikdy neléčila s TBC :wink:

Jinak já včera mimouše vytáhla na koncert Aerosmith a byl to naprosto skvělý zážitek - dědci zahráli a zazpívali jako zamlada. Karlíka jsem v 6. měsíci vzala na Ozzyho, ale to zrovna nebyl z jeho nejpovedenějších koncertů a na klukovi to žádné následky nezanechalo - zpívá o 106, tak snad to prďousovi v bříšku neuškodilo a naopak ho to nabudí na rockový směr :grinning:
2. črc 2010 v 09:24  • Odpověz
holky nic proti,ale mam těhu prukajdu a když jsem byla s lukym u obvodní jsem byla 1x a ne 2 x :rolling_eyes: :rolling_eyes: a u nové průkajdy nemám ani zubní,plicní,ekg a nic jako prevenci jdu k zubní,ale zbytek se domluvim s gynekologem tam prostě nejsou žadný kolonky na potvrzení od dr tak kam to mají asi psát :angry: :angry:
2. črc 2010 v 09:35  • Odpověz
čau děvčata,

no tak já zase nevím o tom plicím... se picnu z těch doktorů :confounded:
2. črc 2010 v 09:35  • Odpověz
ani minule jsem nebyla na plicním :sweat_smile: :sweat_smile: a nic se nestalo jen si zajdu na kontrolu srdíčka jestli je vše ok mám vrozenou vadu :wink: myslím že to bude ok :slight_smile:
2. črc 2010 v 09:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.