• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
Ahoj holky, mohla bych se k vam pridat?
2. črc 2010 v 09:54  • Odpověz
bluemchen:určitě se přidej budeme rádi :slight_smile: :wink:
2. črc 2010 v 09:57  • Odpověz
ahojte holky, mazeeeec....me dneska rano neco jakoby bublalo v brise....myslite ze to mohlo byt mimiso???bylo to jenom takovy jemny pobublani...nebo nevim jak bych to nazvala....
jo vcera jsme byli v kine...na tom zatmeni...o tech upirech...no bylo to fajne...ale pri te nejlepsi scene kdy vsichni meli zatajeny dech....jestli se spolu teda vyspi nebo co...tak ja zacala rvat...no hruza...taky mate tyhle brecici stavy???
jinak vitam bluemchen....
2. črc 2010 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz
vítej v klubu bluemchen :slight_smile:

no rozalenko, já jsem poslední dobou schopná uronit slzu i u čištění zubů :grinning:
2. črc 2010 v 10:21  • Odpověz
@adrous dekuji, ze jste me vzali mezi sebe
@rozalenka - ja prave nevim prevcirem jsem vecer mela taky neco takoveho a vcera odpol taky, ale prislo mi to jako streva, tak nevim

Jinak holky, uz mate pupky ? :wink:
2. črc 2010 v 10:21  • Odpověz
@suzix je tak to me tesi ze nejsem jenom ja taky urvanec:grinning:
2. črc 2010 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz
@bluemchen jojo pupek mam festovny....no u me bych nerekla ze to byli streva....ja vdycky rano sleduju jestli nemam takovou tu boli na brichu a nikdy se nic nekona...a pak sem si polozila ruku na bricho a jakoby jemne zmackla...ale jenom trosinku a v tom to zabublalo:slight_smile:
2. črc 2010 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz
@rozalenka - tak to uz mozna opravdu bylo mimi... Ja uz se taky nemuzu dockat az ho uslysim, ja jsem silenej plasan, od zacatku se bojim aby bylo vse v poradku. Uz vis, co cekate?
2. črc 2010 v 10:34  • Odpověz
holky u mě je to mimi včera už dělalo kotrmelce.a dělá na mě ťuk a když ležím tak se hýbe břicho a když stojím vyvalí se mi bříško a jemně se hýbe :slight_smile: :wink: manža nato taky čuměl :grinning: :grinning:
2. črc 2010 v 10:39  • Odpověz
@adrous a kde ti to bublalo na strane u pupiku nebo spis v podbrisku?
2. črc 2010 v 10:49  • Odpověz
@bluemchen u mě to není bublání ale malý kopance nejsou sice cítit tak moc když je dítě větší ale citím je.je to jak kdy někdy u pupíku někdy výše :grinning: :grinning:
2. črc 2010 v 10:55  • Odpověz
ja citim trosku v pravo kdyz polozim dlan pod pupek....tak nekde vevnitr bricha se to tam nejak divne...nevim co:slight_smile:
2. črc 2010 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz
holky, ja z vas zacinam mit depky - ja asi vubec nic necitim :astonished:
2. črc 2010 v 11:45  • Odpověz
@bluemchen jo jenže si všimni já jsem druhorodička a u více rodiček se doba kopání zkracuje :sweat_smile: :sweat_smile: a u prvního to bylo v 5 měsíci.
2. črc 2010 v 11:54  • Odpověz
tak já pohyby zatím vůbec necítím, je brzo a navíc přes ty mé špeky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2010 ve 12:05  • Odpověz
@adrous a jo, to jsem prehlidla, ze uz mas 1 mimi doma :slight_smile:
2. črc 2010 ve 12:14  • Odpověz
@bluemchen no jo je to už větší mimi :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz
a holky...ja taky nevim co to bylo...to je jen takova moje domenka....treba to byl jenom zarazeny prd :grinning:
2. črc 2010 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz
haha tak to byl asi opravdu ten prd :grinning:
2. črc 2010 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak pupek už mi taky řádně roste, jak to nazval manžel, tak už je větší než prsa.
Jinak já se s Vámi na pár dní loučím, jedu si užívat klid a pohodu na chatu :slight_smile:
2. črc 2010 ve 14:23  • Odpověz
ahojky, tak to já skoro žádný bříško nemám :frowning2: lidi se mi smějou, že vypadám, jak kdyby se mi v břiše zpříčilo zrnko rýže :cry: už jsem z toho na prášky, že to na mě nejde vidět
2. črc 2010 v 15:23  • Odpověz
@elyn.s neboj urcite to prijde coby dup....ja si zase pripadam jako bych uz byla pri nejmensim v 6-7 mesici...a to su teprv ve 4!!!no nechci to videt dal jak to poroste...budu jak velryba.
2. črc 2010 v 15:32  •  2 děti  • Odpověz
@elyn.s co já bych za to dala , už teď si připadám jako velryba
2. črc 2010 v 18:49  • Odpověz
Když já začínám mít strach, jestli je vše vpořádku a mimi správně roste, když tu čtu, jak už máte bříška a pěkně se zakulacujete. Jsem švihlá, co? :frowning2: Já bych opravdu snad potřebovala chodit na ten ultrazvuk co 2 týdny :unamused: .
2. črc 2010 v 19:09  • Odpověz
@elyn.s buď za to fakt ráda :wink: V prvním těhu na mně do 20 tt nikdo nepoznal, že jsem těhule a potom se mi bříško vyvalilo během pár týdnu a v 7. měsíci mě kolegové posílali do porodnice s tím, že to není možné, abych rodila nejdřív za dva měsíce :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2010 v 19:15  • Odpověz
Ahojky, tak já dneska opravdu odpočívám, malá je u mých rodičů od včera odpoledne až do zítřka - je tady "nepříjemné" ticho, jak tu nikdo nehuláká. To bych udělala práce, ale nemůžu - radši nebudu riskovat.

Ohledně pohybů - už mám opravdu pocit, že mimíska cítím - sice to ještě není pravidelně, ale střeva už to rozhodně nejsou.
A břicho už taky mám - i když já jsem měla pořádný špek i před tím. U Zuzky jsem těhotenství v pohodě zatajila ještě v 5. měsíci, ale u porodu jsem měla panděro pořádné.
2. črc 2010 v 19:32  • Odpověz
elyn:přidávám se co bych dala za malé bříško :grinning: :grinning: :grinning: já verlyba holky nedáme si albumu každá bříško ať mužem trošku porovnat protože každa si myslí že má pupek ale nedokážem posoudit co vy nato???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aspoň pro recesi néé :grinning: :grinning:
2. črc 2010 v 19:34  • Odpověz
Holky, tak jsem narazila na NIcolety fotoalbum a má tam dneska dobrou zprávu:

"Opět jedna pozitivní zpráva! :wink:)) Kontrolní genetické vyšetření neprokázalo přítomnost amniového pruhu (prý ustoupil), miminko má zatím všechny orgány a k jejich poškození nedošlo. Tak snad už máme vyhráno.... "

Tak to je moooooc dobře
2. črc 2010 v 19:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.