• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
@mirkf jééééééééé to je super zprávička já mááám takovou radooooooost moc na nicoletku myslela celý dny jsem ráda že mimi v pořádku jupíííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. črc 2010 v 19:38  • Odpověz
Adrous - taky jsem moc ráda, že je vše v pořádku - jen by nás Nicoleta neměla zanedbávat :grinning:
2. črc 2010 v 19:39  • Odpověz
Adrous - určitě bříško vyfoť, já už tam jedno mám, ale musím vyfotit zase aktuálního "vorváňka"
2. črc 2010 v 19:41  • Odpověz
mikrf vyfotím zítra :slight_smile: :wink:
2. črc 2010 v 19:44  • Odpověz
Dobré ráno těhulinky,
celkem jste mě nahlodaly s těmi pohoby,vím že mám mimčo dole v podbřišku většinou na levé straně,když si lehnu na záda,boulička je viditelná a včera se mi jakoby zdálo že tam něco cítím,ale zdá se mi to šíleně,ale opravdu šíleně brzy,no budu to dál bedlivě sledovat :grinning:
raduju se za Nikoletku,to je super zpráva díky mirkf

mějte pohodovou sobotu
3. črc 2010 v 09:12  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: koukám, že nikde nikdo. Dneska jsem byla na nákupech a hrůza. 1. děsný vedro venku a v obchoďácích zase chladno, jak tam mají puštěnou klimatizaci 2. velký slevy, ale nic mi nesedělo a ani jsem nenašla žádný obchody specializující se na těhotné :frowning2:. Už mě to štve. Potřebuju sehnat nějaké kalhoty, sukni nebo kraťasy :frowning2:. Nějaký tip na obchody - kamenné? Nejlépe Praha nebo Olomouc.
3. črc 2010 v 17:25  • Odpověz
@elyn.s nevím kde všude jsi byla,ale na těhu věci chodím do H&M,něco by měli mít i v C&A
ty těhu věci jsou ale dost obr(teda pro mě)i když bříško mám myslím velký,koupila jsem si ted ve slevách normální 3/4 džínové právě v H&Mku,vyšly na 500 jen o jednu vel větší
3. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz
@verunka62 tak do H&M už jsem neměla sílu jít a na C&A jsem nenarazila. Zkusím se tam podívat. Díky za tip :slight_smile: .
3. črc 2010 ve 23:24  • Odpověz
@elyn.s taky jsem si koupila v HM tříčtvtťáky ve slevě za 300 Kč ... ale ten pás na břicho si ohrnuju dolu abych to mimčo v těch vedrech neuvařila a pak mám plátěný bokovky ... ty ještě obleču
4. črc 2010 v 09:59  • Odpověz
teda to vedro je hnus fialovej ... už mě nebaví nosit ten větrák z místnosti do místnosti
kdybych dnes nešla kámošce na svatbu tak už ležím někde za městem ve stínu a cpu se melounem
4. črc 2010 v 10:00  • Odpověz
@jajulik tak v tomhle počasí se mi taky nikam nechce jít, je pro mě utrpení vylézt do obchodu pro jídlo, ale pro ten meloun bych si mohla zajít :slight_smile:
4. črc 2010 ve 13:46  • Odpověz
Nazdarek tehulky musim se vam pochlubyt ze dnes pravdepodobne sem citila pohyby :grinning: bylo to takove jakoby vlneni pod pupikem citila sem to jak sem lezela v postely a i dnes u televize a bylo to super jsme stoho hotova :slight_smile: mejte se krasne a pohladte briska :wink:
4. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz
@tereziee já chci taky :frowning2:, mě akorát škrundá v žaludku :angry:
5. črc 2010 ve 13:53  • Odpověz
@tereziee jé, tak to závidím, já zatím nic. :unamused: Ale snad už to taky brzo příjde. Dnes jsem byla celý den po nákupech, to byla fuška, dala jsem své úlovky do albíčka, tak kukněte pokud chcete.
5. črc 2010 ve 20:23  • Odpověz
@elyn.s neboj taky se dockas :slight_smile:
5. črc 2010 ve 22:36  • Odpověz
@deniskka Moc krasne vecicky si nakoupila ja se jeste zdrzuji nakupovani ale uz me to laka neco dostanu i od sestry tak to zase nechci nejak prehanet stema vecama.... Je to fakt krasnej pocit a je to uplne neco jineho nez jak ti skrunda v zalutku zatim papa :slight_smile: :wink:
5. črc 2010 ve 22:38  • Odpověz
@tereziee jo, ještě čekáš, no já taky donedávna nic, ale musí se využít volna, kdy může i manžílek se mnou. A kdy ty tak plánuješ nakupovat? Některé známe už mají doma vše, od kočárku po výbavu pokoje. Byli jsme se kouknout i v Polsku(vidím, že jsi z Havířova, tak to je kousek) v kamenném obchodě a mají tam opravdu hezoučké věci.
6. črc 2010 v 09:20  • Odpověz
Cauky holky, jakpak se mate???u nas dneska nic moc...nasi nahore malujou a vsichni se jenom hadaji...pes nam hara a v noci jsme meli nehodu...pocurala se nam.takze si pocurala i cele kalhotky...no hruza- snazila se utikat na dvur ale proste to uz nestihla...takze mazec:slight_smile:no jinak u nas celkem zadne novinky...po ranu mam sisate bricho...vetsinou je mimis na prave strane.jo a musim se pochlubit...vcera jsem si presila kratase z minuleho roku na tehulici....vypadaji suprove...takze asi vytahnu ze skrine dalsi mensi veci co nedopnu a udelam z nich tehu hadry.... :wink:
6. črc 2010 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz
rozalenko:šup šup vyfoť pupana a šup s ním do albíka já odpoledne upravím a dám na koně :grinning: :grinning:
6. črc 2010 ve 12:35  • Odpověz
ahoj holky, zasilam fotku myho pupku
6. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz
a jeste jedna
6. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz
@bluemchen no pěkné už to je pěkně poznat.
6. črc 2010 ve 13:05  • Odpověz
@bluemchen jakýpak pupek, hezké bříško to je :slight_smile: tady v Praze pěkně sprchlo, co u vás?
6. črc 2010 ve 13:07  • Odpověz
@elyn.s ja jsem kousek od Plzne a tady zatim nic... Nevim kam porostu, uz mam nahore 8 Kg. sice jsem pred tehu drzela dietu, ale 5 mam nahore 100 PRO
6. črc 2010 ve 13:19  • Odpověz
@deniskka - Jo alespon si uz lidi nemysli, ze jsem tak ztloustla...

... Holky, vy, co jste poprve tehu, citite uz pohyby?
6. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz
@deniskka no zacnu nakupovat kolem 15.7 to se snad dozvime co se nam v brisku schovava. No do Polska taky sem tam jezdime.
6. črc 2010 ve 13:30  • Odpověz
@bluemchen já mám zatím nahoře asi 2 kg a to jím poctivě každý den. Pěkně snídaně, svačinka, oběd, svačinka, večeře a zase další svačinka, taková půlnoční většinou :slight_smile:. Nemáte někdo odkaz na tabulku, kde je uvedeno, kolik by se tak v průměru mělo přibírat v daných měsících?
Já jsem ještě ve velkém nenakupovala, jen jsem pořídila 3 bodíčka (nevím, jak se to správně píše :unamused: ) a pak když jsem byla v Ikee, tak jsem vzala 2 hračky, co byly ve slevě. Jinak zatím nic. Já čekám, až se přítel vrátí z mise a vyrazíme nakupovat spolu, ať si to taky užije :slight_smile:. A jak píše tereziee, čekám taky na 15.7., jestli pan doktor uvidí, co to bude :slight_smile:. Ne že bych chtěla vyloženě nakupovat v růžové nebo modré, ale některé oblečení, co se mi líbilo, měli třeba jen v té růžové.
6. črc 2010 ve 13:41  • Odpověz
@elyn.s a citis pohyby?Jinak ja chci nakupovat az po 19.7, TAKY cekam na to, co mi rekne doktor
6. črc 2010 ve 13:44  • Odpověz
@bluemchen já maximálně škrundání v žaludku :cry: na internetu jsem četla, že většinou bývají pohyby cítit okolo 20. tt, tak si asi budu muset ještě chvíli počkat :slight_smile: , bohužel nepatřím mezi ty šťastné, které je cítí dřiv :frowning2: .
6. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz
@elyn.s - ja prave taky citim jen skrundani a nebo tak maximalne vetry :grinning: :grinning:
6. črc 2010 ve 14:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.