• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
@rozalenka ...no já v tomhle docela plavu, nemocná nebývám, tak neporadím... :cry: Ale prý na těhotné kontroly nechodí...říkaly kamarádky :wink:
7. črc 2010 v 15:05  • Odpověz
no to uvidime...snad budu mit taky nejake delsi vychazky...jo holky mam hrozny probleeeem porad ale porad se mi chce curat....jsem schopna jit i 3x po sobe a stejnako se mi bude chtit hned zase....asi mi tam ten mrnous nejak divne tlaci....si asi sednul na mocak ci co....
7. črc 2010 v 15:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
čau holky :slight_smile:
jajulík taky moc gratuluju ke kontrole - je dobře, že tu jsou poslední dobou samé dobré zprávy
nicolet - moc jsem na tebe myslela a moc mě potěšilo, že to všechno dopadlo tak krásně :slight_smile:
rozalenko - to je možné, že ti sedí na močáku, to já mám spíš jiný problém, piju, piju vodu jako duha a vyčůrám minimum. V těch vedrech jsem měla dokonce i oteklé nohy a to jsem šla na kontrolu a holky - normálně vážila jsem o kilo víc než třeba dneska ráno.. myslíte, že to může být zadržovaná voda - někde jsem četla, že až 50% toho co vypijeme si tělo nechává v zásobě, kvůli výměně plodové vody.. no tak to moje tělo asi zadržuje víc.. jinak si to nedovedu vysvětlit - pořádně se vyčůrám snad jen ráno, nebo v noci, když musím.. jinak jsou to miničůrky
nechápu :( snad to nijak neubližuje
7. črc 2010 v 16:03  • Odpověz
ja taky nemam nejake veletoky....vzdycky se vycuram jen kousek...a za chvilu musim zase...hej holky dneska jsem rano spala na boku a mazec...probudila jsem se lehnu si na zada mrknu na puposa....haaaa a on byl celej nakrivo :grinning: uplne byl nasackovany na te prave strane jak jsem tam lezela....hrozna sranda to byla....mate taky takove stavy po ranu??? :slight_smile:
7. črc 2010 v 16:11  •  2 děti  • Odpověz
@simasla .....i já mám občas oteklé nohy, zřejmě kvůli té zadržované vodě....ale zatím je vše vcelku v normálu. To u posledního těhu, kdy se malá narodila v červenci a v těch vedrech...to byly nohy jako konve :wink:)))...ještě, že teď rodím v zimě, tohle bych už opakovat nechtěla :wink:))))
@rozalenka ....zjisti jak to s vycházkama vypadá, nevím podle čeho je určují, zda záleží na doktorovi nebo je nějaká norma... :wink:...kdo ví? :wink:))))) Pupík nakřivo se občas taky objeví, ale zatím nic moc, těším se až nastane takové to správné boulení a žďoubání :wink:)))
7. črc 2010 v 17:24  • Odpověz
Nazdarek tak dnes sem jsi koupila tehotensky pas tak sem vlkadam fotecku s briskem :slight_smile:
7. črc 2010 v 17:52  • Odpověz
@tereziee ....jůůůů tak to je naprosto supeeer!!!:wink: Kde tohle mají a za kolik?:wink:))
7. črc 2010 v 17:58  • Odpověz
nazdárek holky, jste to ale dneska spisovatelky :slight_smile: tak ponejprv nicoletko super, že je to všecko v pořádku, ale musím ti vyčinit, že ses tak dlouho neozvala jsme tu byly celý napnutý :unamused: :slight_smile:
nově příchozí srdečně vítám, ale začínám se pomalu obávat jestli se vejdu do porodnice když koukám kolik termínu je na prosinec a leden :zipper_mouth: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jájulíku závidím ti s tou "dovolenou" já musím makat, neb finančnímu úřadu je naprosto fuk, že potřebuju odpočívat :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Taky gratuluju kontrolářkám k úspěchům u lékařů. Rozalenko to čůrání mě teda trápí taky jsem jak průtokový ohřívač, jsem zvědava kam až do zajde, když teď čůrám co 1/2 hodiny :astonished: jinak mě trápí migrény, takže zobu mandličky atp....no a fotečku bříška přidám asi až večer, neb fotoaparát trůní v batohu mého drahého, který ještě pracuje... :frowning2:
a jak jste vůbec prožily prodloužený víkend? my jezdili po celé republice :slight_smile: byli jsme na moravě u rodičů, u druhých rodičů u benešova, v české lípě 2x :slight_smile:, v karlových varech, v hradci králové... takže hezké pošušňáníčko...

app. tereziee pás je báječný a přidávám se k otázce od nicoletky ..
7. črc 2010 v 18:14  • Odpověz
napsal mi je sám doktor ... ale nejdou napsat neomezené (prý už něco přes rok se to nesmí)
ale já nejsem marod - tedy rizikový těhu, jen máme teď v práci blbý zakázky který nemůžu dělat
7. črc 2010 v 18:19  • Odpověz
@suzix ...ahoooj :wink: no já se za prodlevu moooc omlouvám, ale byl tu zmatek, stěhovala jsem se s dětmi na léto na chatu a tam není net :frowning2: ...přiznám se, že jsem bez něj byla jak bezrukááá :wink:)). teď jsou velké děti na táborech a já s malou občas zajedu omrknout, zda nám táta doma nevlčí :wink:)) ....tak takto pro vysvětlení :wink:
7. črc 2010 v 18:20  • Odpověz
@nicoleta3 v pořádku.. omluveno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: app. tátové sami doma vždycky vlčí :zipper_mouth:
7. črc 2010 v 18:22  • Odpověz
@tereziee ten pás je krásnej,
no já budu muset taky nakoupit nějaký těhu oblečení ... mám jen plátěný kalhoty, ale pak na zimu to bude chtít nějaký džíny a hlavně podprsenky mi jsou nějaký malý :wink:
7. črc 2010 v 18:24  • Odpověz
@jajulik ...ale 12 hodin v kuse, to je přeci úúúplně super!!!! :sunglasses: ..... kamarádky měly jen 4 dopoledne a jedna i dvě odpoledne :wink: ....asi máš rovněž skvělého doktora! :wink: ...tiše ti tu zááávidím :wink:))
7. črc 2010 v 18:24  • Odpověz
no mě se dnes vrátil táta po 5 dnech domů a vypadá to že moc nezvlčil ... jen je strašně poštípanej od komárů, ještě že jsem s ním na tu vodu nejela
7. črc 2010 v 18:25  • Odpověz
@nicoleta3 no možná byly doma ze dzravotních důvodů ne?
kámoška co byla doma na rizikovým mi říkala že byla ráda když vůbec zvládla umýt doma nádobí

jj doktor je sympaťák ... jsem měla trochu strach co mi řekne když mu to oznámím že potřebuju zůstat doma
7. črc 2010 v 18:27  • Odpověz
@suzix ...no to mi povídej! :wink:))) včera jsem se tu nečekaně objevila a táta byl zrovna na odchodu ...na nějakou oslavu co dámy pořádaly :wink:)))...přišel sice za hodinu...áááále kdybych tu nebyla...kdo ví, zda by k domovu dorazil??? :wink:)))))))))))))))))))))))
7. črc 2010 v 18:27  • Odpověz
@jajulik ...no to já nevím jak to holky měly :wink: ,ale nijak se výrazně šetřit nemusely ...nevím :wink: Asi je to fakt na doktorovi... :sunglasses:
7. črc 2010 v 18:29  • Odpověz
@nicoleta3 no já doufám že tu mateřskou nestihnout snížit ... jinak se fakt půjdem pást
na penězích nijak nelpím , ale tu hypotéku z něčeho platit musím že :frowning2:
7. črc 2010 v 18:30  • Odpověz
no uvidím ... třeba seženu nějakou práci na doma ... manžel si občas s něčím přivydělává tak bych mu mohla pomoc
aspoň by pak večer na mě měl víc času :wink:
7. črc 2010 v 18:32  • Odpověz
poridila jsem ho na Aukru od tohoto pana ale kdyz napisete ciste tehotenky pas tak vam vyjedou ruzne druhy tak se muzete kouknout :slight_smile: :wink:
http://www.aukro.cz/item1099085124_tehotensky_pas_otisky.html
7. črc 2010 v 18:32  • Odpověz
tak koukám, že spousta z vás už má vybraná jména.. jen my máme asi jen jedno ... neboť můj drahý manžel je přesvědčen, že je to holčička... takže když zavedu diskusi na téma jméno pro chlapečka nebo si pohladím bříško a povím teda vojto, ty dneska řádíš... tak mi hned opáčí... neříkej naší kristýně vojto! :slight_smile:
7. črc 2010 v 18:35  • Odpověz
@jajulik Dekuji...Zatim jsem si koupila jen ten pas a taky budu muset co nejdrive koupit podprsenku taky me zacinaji tlacit :grinning:
7. črc 2010 v 18:37  • Odpověz
@suzix nezoufej my máme taky jenom Elišku ... všichni nás zlobí a říkají Elišce Elišák .... ale manžel je neústupnej a říká, že přece ví co dělal ne? :grinning:
7. črc 2010 v 18:38  • Odpověz
@jajulik ...no nás by se to týkat nemělo, my snad stihneme i to porodný, změna má nastat až po Novém roce a to už budou naši mimouši doma v postýlkách :wink:)))...v to pevně doufám jáááá! :wink:)))
7. črc 2010 v 18:59  • Odpověz
My jména taky zatím vůbec nemáme - nebo tedy kluk bude nejspíš po tátovi Jíra (Jiří), ale pro holku zatím nevím. Já jsem chtěla tu Ivu, ale ta je 1.12. a jestli budu mít opravdu toho plánovaného císaře, tak bude někdy koncem listopadu, tak to bych jí nemohla udělat.

Jájulíku - mooc gratuluju k dnešním dobrým zprávičkám i k neschopence s dlouhými vycházkami. Kámoška je taky měla takhle dlouhé, ale myslím, že je můžou dávat až od 12tt, před tím to není moc brané jako rizikové těhotenství, ale jako "nemoc". Ale asi to taky hodně záleží na ochotě doktora.
7. črc 2010 v 19:00  • Odpověz
@suzix ...my máme vybraného Toníka :grinning: ...škoda, že se holčička nemůže jmenovat Toník :wink:)))))))) Táta to nese velmi těžce :wink:)))))))))))
7. črc 2010 v 19:02  • Odpověz
@nicoleta3 jedině že by jste měli Toničku :wink:
7. črc 2010 v 19:06  • Odpověz
@jajulik ....to mě též napadlo, leč u dětí neprošlo!:wink:)))))))))))
7. črc 2010 v 19:12  • Odpověz
no asi by vás za takový jméno neměla ráda
7. črc 2010 v 19:18  • Odpověz
@jajulik ..no právě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2010 v 19:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.