• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
Nicoleto - tak to bude kluk příště - a nějak jsem nepostřehla, tobě už holčičku potvrdili?
7. črc 2010 v 19:42  • Odpověz
@mirkf :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...příště už zřejmě nebude...plánujeme dům, ale museli bychom asi postavit hrad :grinning: :grinning: :grinning: Zase by to byl další jedináček, kterému bychom do party museli pořídit ještě toho druhého...a skončili bychom na čísle 6!!!Tolik dětí to už bych opravdu asi nezvládla :grinning: :grinning:
Na velkém ultrazvuku to tvrdili dva na sobě nezávislí doktoři...nicméně táta stále doufá, že ocas ještě naroste! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2010 v 19:48  • Odpověz
@nicoleta3 nicoletka muže Antonie-tonička :grinning: :grinning: :grinning: takže může dobrej kompromis :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz
děkuju, tohle je i náš případ, myslím tím odlišná příjmení. Takže nám zbývá jen dořešit to s partnerem. On by totiž kvůli miminku chtěl svatbu,ale já se nechci vdávat nahonem. Přestože bylo mimi chtěné a plánované, chci si svatbu užít, cítit se fajn a nepřemýšlet, jestli ve svatební den nebudu mít nevolnosti nebo si nebudu moci dopřát dobroty. :wink:
7. črc 2010 ve 20:38  • Odpověz
@aleks když jsi to načala tak jsem teď čumákovala na naše foto ze svatby dnes je to 4 roky co jsme se brali jestli chceč čihni :dizzy_face: :dizzy_face:

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=596296&vReferer=/album/myalbums.php%3F
7. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz
@adrous fotečky máte moc krásný, je vidět, že jste si to užili :wink: A líbí se mi i tvoje šatky, mám ráda jednoduchost, protože v ní je krása. A taky to prostředí, kde jste se brali, prostě úúúúžasný :slight_smile:
7. črc 2010 ve 20:49  • Odpověz
@aleks díky díky a to jsem zázrakem zhubla těsně před svatbou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bylo to na hradě Bouzov a byla to paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz
Zdravím vás děvčata, jste se činily, nestíhám to číst :slight_smile: :slight_smile: . No k těm vycházkám, já mám 2hodiny dopolene a 4hod.odpoledne,mám to vedené jako rizikové těh., ale jsem v poho.No a kontrola na mě už přišla, každý mi taky tvrdí, že na těhotné nechodí, ale mě se to nepotvrdilo :frowning2: A téma čůrání, tak já teď taky chodím pořád, v noci sice né, ale jinak ano. A mám ještě problém, že když mám hodně plný močák a třeba kýchnu, tak mi trošku ucrkne, je to nepříjemné, máte to taky některá? Nebo jen já? :frowning2:
7. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz
@deniskka buď v pohodě já když měla lukyho a mám to i teď kýchnu nebo zakašlu tak prostě ucvrknu to se nedá nic dělat to jak je svalstvo povolený je dobrý po porodu cvičit budu cvičit aby se mi to vrátilo k normálu je to fakt nepřijemný :sweat_smile: :frowning2:
7. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz
@adrous jé tak to jsi mě uklidnila :wink: jsem si říkala, že to až po porodu bývají tyto problémy. Taky budu cvičit, ať to je v normálu.
7. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz
@deniskka mně se to stává taky :wink:
7. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz
Taky mě napadlo, když probíráme to cvičení. Jsem vyloženě antisportovní typ (nejspíš i proto, že mi byla hubená postava dána do vínku a tudíž nejsem nucená si ji udržovat). Je pravdou, že budu mít asi těžší porod? Abyste rozuměly, nesportuju opravdu VUBEC......
7. črc 2010 ve 21:05  • Odpověz
@aleks no tak to nevím, ale dnes jsem byla na kurzu kde nám paní doktorka říkala, že nezůstat ležet třeba měsíc před porodem, nebo nikam nechodit, že pak by jsme ten porod nemusely udýchat. Nějaké předporodní cvičení jen prospěje. Já taky vůbec nesportuji, jen s pejsanem chodím několikrát denně ven a jednou denně na aspoň hodinovou procházku.
7. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz
@deniskka Je pravda, že jsme s kamarádkou začaly chodit cvičit Pilates. Chodily jsme asi 3 měsíce, pomalu jsem začala na sobě cítit výsledky (svaly mě nebolely potom ještě 4 dny v kuse, ale jen dva :wink: ) Ale když si to zpětně zrekapituluju, od jistý doby mi sedy lehy začaly připadat naprosto úděsný a břicho mě fakt hodně bolelo. Pak jsem přišla na to, že už jsem v té době byla na úplném počátku těhotenství a tak mě to vylekalo, že to asi pro mimi nebude dobré, když to tak hodně bolí. Proto jsem tam přestala chodit. Vím, že existuje i Pilates pro těhotné, ale nějak jsem se nedokopala to vyzkoušet. Na procházky se snažím chodit taky. A ohledně těch předporodních kurzů, chci se zeptat gynekologa na kontrole, kterou mám příští týden. Kurz si musíš najít sama, nebo poradí gynekolog a od kdy by se na něj mělo začít chodit ?
7. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz
@aleks neboj - taky jsem absolutní nesportovec a rodila jsem v pohodě a vcelku i rychle :wink:

Jinak s tím cvrknutím si mám od prvního porodu taky trochu problém - i když už to bylo dobrý a teď se to zase rozjíždí v těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: K. měl dost velkou hlavičku po obvodu - normál je 33-34 cm a on měl 37 cm, což je skoro 10% víc než obvykle. Zatím to vypadá, že i druhé dítko bude velkohlavé, tak se chci zeptat dr., zda jako prevence proti inkontinenci by nebyl lepší císař :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale myslím, že mi ho jen tak neudělají - jako nemít tenhle problém a mít dítko s normální hlavičkou, tak do toho dobrovolně nejdu - ale po prvním porodu ty první týdny a měsíce byly docela peklo - naštěstí se to upravilo, ale 100% to asi už nikdy nebude :pensive:
7. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz
@kacerka To zní fajn, nebudu se tím stresovat. A velká hlavička určitě značí geniální dítko :wink:
7. črc 2010 ve 21:33  • Odpověz
@aleks zatím geniální na vymýšlení ptákovin - to sedí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Jinak já taky nesportuju - jen jsem si s MM chodívala jednou týdně na hodinku pinknout tenis a pak ráda chodím pěšky, takže jako úplně pecka nejsem, ale nemám žádnou velkou fyzičku - prostě normální člověk. A přesně jako Ty jsem neměla nikdy velký důvod ke sportu - prostě poděděná štíhlá až hubená postava a nic mě pořádně nechytlo, abych se do toho zažrala - max. mě baví ten tenis, ale nežeru ho :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2010 ve 21:39  • Odpověz
právě jsem letmo pročítala tuto diskuzi - http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/epi-no/?page=last&post=last&lastref= to je právě k tomu našemu tématu pánevního dna :wink: Akorát nevím, jestli k tomu najdu odvahu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz
7. črc 2010 ve 21:42  • Odpověz
Tak dnes děkuju za pokec, vrhnu se ještě na špinavý nádobí ve dřezu a pak dobřeju našemu mimískovi zasloužený odpočinek. Přítel podlehl fotbalovému šílenství a sleduje s kamarády zápas, tak jsem zvědavá, s jakou dorazí domů. Jestli to bude pěkný fotbal, tak přijde spokojenej a určitě bude říkat něco v tom smyslu jak je rád u mě doma, jako vždy. Já mu to ale vážně věřim, tváří se u toho tak láskyplně :slight_smile:
7. črc 2010 ve 21:45  • Odpověz
aleks - manžel u toho fotbalu usíná, takže asi nic moc :grinning: Měj se hezky a pěkně odpočívej, půjdu se taky zkulturnit a zalehnout. Dobrou :wink:
7. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz
@aleks kurz jsem si našla sama na netu,je to rozděleno na prenatal a předporodní kurz. Myslím, že ti pak i dr doporučí nějaký předporodní kurz, nebo přímo v té porodnici, kde budeš rodit. My tam máme potom i cvičení, kde také procvičujeme pánevní dno, měla bych to cvičit i doma, ale musím si obstarat gymnastický míč. Zrovna taky dnes říkali, že cviky na břicho se po prvním trimestru už nedoporučují.
7. črc 2010 ve 21:49  • Odpověz
Taky vám všem přeji dobrou noc.
7. črc 2010 ve 21:50  • Odpověz
holky zdravim vas po ranu....mazec jste se nejak rozepsali.....vubec nestiham psat....jo dneska rano zase boule...sem se chlamala..aj sem ju musela vyfotit... :grinning:
8. črc 2010 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz
rozalenka:mě včera mimi boulelo kolem 23 v noci :grinning: :grinning: :grinning: najednou se převrátínebo otočí a boule hrozná.hoď fotečku :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2010 v 09:55  • Odpověz
autor
ahoj holky... rozal hoď fotku - taky jsem zvědavá.. já zas cítím, že občas se tam něco děje.. třebas i kopanec - ale to boulení - to jsem nějak nesledovala.. taky poznat to na těch mých špecích :D
8. črc 2010 v 09:58  • Odpověz
holky mam to vyfocene na mobilu....vecer to kdyztak zkusim pretahnout do pc....no me to boli vzdycky rano..a musi se mi chtit curat...aso tam to mimiso ma men mista nebo nevim....ja se tomu vzdycky uplne smeju....doufam ze to mimiskovi nijak neskodi:slight_smile:
8. črc 2010 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz
Hoj holky, nevim, jestli to uz bylo ONO, ale snad mi poradite. Vcera jsme grilovali a sedim a najednou citim na boku dole takoy, jako kdyby se mi 3 krat rychle mrskla v brise rybicka ( pocit jako kdyz drzite v ruce plastovy mekky kelimek s vodou a s rybickou) Ale od te doby vubec nic. Byly to uz pohyby? A jak dlouho muze trvat, nez se to objevi znovu?
8. črc 2010 v 10:03  • Odpověz
@bluemchen Ahojky ja tohle pocituji uz od soboty presne jak rikas takove jakoby vlneni tesne pod pupikem a necitim to kazdy den vetsinou jak lezim v klidu v postely tak se mi to tam zvlni a rekla bych ze pohyby to urcite jsou :slight_smile:
8. črc 2010 v 11:03  • Odpověz
@tereziee me se prave nevlni brisko( na pohled to neni videt) jen citit... A taky se ti to stalo jednou a pak nejakou dobu nic?
8. črc 2010 v 11:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.