• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
Vid? No uvidím..třeba budu prudérní :angry: :slight_smile:
Ale holčičku bych si pěstovala to asi jo....
12. dub 2010 v 10:13  • Odpověz
Jé, jak já byla natěšená, že budu česat copánky a strojit do šatiček... a oba ti bráši (jejich příchod na svět už jsem tak nějak vnímala) mě teda pěkně vypekli.... Já jsem druhá v pořadí. Mladší brácha je jen o rok a půl. Pak dlouho nic a pak ti dva... Už s nima ale řádně tříská puberta. Měla jsem 12 let, když se narodil ten druhý nejmladší a 16 při tom úplně nejmladším.....
S tím tlakem to možná tak bude. Trochu se mi motá i hlava. Přisuzuju to spíše utrogestanu, ale je fakt, že minulý týden se mi tak motala, že jsem si musela udělat kafe. I když jsem nechtěla ho v těhu pít, ale pomohlo.
12. dub 2010 v 10:21  • Odpověz
u nás žádné novinky, test opět negativní, samozřejmě jsem do něj půl hodiny čuměla, jestli se něco neobjeví, no a neobjevilo, tak jsem zas usla (dnes den 13 po předpokládaném pokud vůbec oplodňovacím styku)...já už bych snad radši i ms než tady toto "bezvládí" :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...je to nuda, pruda, ale všechno bych to zkousla, pokud by za osm dní na utz přece jen něco vyskočilo.... :slight_smile:
12. dub 2010 v 10:52  • Odpověz
Seci, já to moc držím palce, aby to klaplo.....človšk už pak z toho všeho magoří....Pamatuju jsi, když čekala Honzíka, že jsem málem oslepla, jak jsem hypnotizovala testy, byl to zoufalje stav, tak si myslím, že aspoň v tomhle ti trochu rozumím.....určitě to přijde, jen otázkou času kdy...bud trpělivá a to ty jsi! Přečti si příběh Stroužka, jestli jsi ho už nečetla...
12. dub 2010 v 11:36  • Odpověz
marketovna-četla, četla, akorát že já se teda snažím už skoro čtyři roky :unamused:
12. dub 2010 v 11:41  • Odpověz
A všechno je kolem tebe a manži v pořádku??? Zdravotně myslím
12. dub 2010 v 11:43  • Odpověz
no nějaké drobnosti tam jsou, ale ne natolik zásadní, abychom to chěli nějak drasticky řešit...
12. dub 2010 v 11:46  • Odpověz
Tak to spíš hraje roli psychicka ne? Já o tobě nevím nic, takže nechci dávat přihlouplý otázky.....určitě jste udělali maximum proto, aby jsi otěhotněla.......
12. dub 2010 v 11:55  • Odpověz
autor
holky? jak to dáváte v práci... jsem nějak mimo - usínám u počítače a soustředit se celkem nemůžu a to tu mám tolik práce... přijde mi, že jsem strašně unavená
12. dub 2010 ve 13:04  • Odpověz
Ty vole, mě objenali až na 6.5. jako jo? Jenže já jsem těhu stejně tak max 14 dní, tak co bych tam ted dělala že? :rolling_eyes:

Sim - to zvládneš....začátek je blbej, ale pak to bude ok :wink:
12. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz
Ahojte holky, nechtěla jsem sem dneka moc lezt není mi dobře, ráno na testu čárka stejná jako před dvěma dny :frowning2: (říkám si že to může být tím, že prve jsem šla čůrat až po celé noci a dneska jsem byla dvakrát v noci a pak až dělala test), ale stejně mě napadají šílený myšlenky :frowning2:. Takže se prostě jen nějak snažím přežít do zítra.
Jinak Simi já jsem taky šíleně moc unavená a neschopná vůbec ničeho. I jít si udělat pití i přijde děsně namáhavý :frowning2:. Řekla bych že únava je na začátku těhu normální.
12. dub 2010 ve 13:36  • Odpověz
Markét ty jo! To jdeš na ko až opravdu za hodně dlouho :confused:. Ale aspoň uvidíš na UTZ rovnou všechno a nebudeš muset nervovat že ještě není srdíčko a tak :wink:.
12. dub 2010 ve 13:37  • Odpověz
Jo a moc tu vítám Liptonku a blahopřeju!!! :wink: A kdybys chtěla do tabulky tak mi dej vědět údaje, ju? :wink:
Viz. http://www.modrykonik.cz/fotoblog/vendulak/album/vanocni-a-novorocni-tehulky-2010-2011/5146307/
12. dub 2010 ve 13:45  • Odpověz
jj...tak doktor by tam stejně nic neviděl......Vendul, ona zesílí.... :wink:

Holky trochu špiním, je to normální??
12. dub 2010 ve 13:45  • Odpověz
Markét já nešpinila, ale možná protože já beru Utrogestan. A nevím, já v tomhle žádné zkušenosti zatím nemám :grinning:. Ale co jsem četla tak špinění - nepodobné menstruaci v době očekávané ms je na začátku těhu normální...
12. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz
autor
market - já taky nešpinila ani nešpiním, ale když si nejsi jistá - tak můžeš zavolat Dr. a on ti přinejlepším předepíše Utrogestan na podporu uhnízdění a při nejhorším tě odbyde - nemáš co ztratit....ale četla jsem to samé, co vendulka
vendul - neblbni - ukaž čárku - já ti řeknu, že je silnější...
12. dub 2010 ve 14:22  • Odpověz
Market, toť otázka. Prý je to normální zhruba v době, kdy by jsi měla mít ms. Dokonce i jakoby při té druhé vynechané... Některé mají slabé krvácení, proto je nenapadne, že by mohly být těhu... Doktoři na špinění většinou dávají utrogestan. To pomáhá udržet těhu... Myslím na tebe a držím palečky!!! A tu kontrolu, je fakt daleko. Já osobně si myslím, že např. pro vyloučení mimoděložního je lepěí si zajít i dříve, tak ten týden po vynechání. Sice uvidíš jen gestační váček, ale zase víš, že je to tam, kde má...
Nevím, jak to ten můj dr. dělá, ale nátřesk jsem tam zažila jen jednou a sice ráno, kdy berou odběry..... Jinak čekám max. 15 minut a to bez objednávky. A to je machr doktor. V nemocnici ve vedlejším městě dělá primaře...
Simi, já jsem dnes naprosto nepoužitelná. V práci bych to nezvládla (dělám v MŠ, takže by mě dětičky převálcovaly). Strašně se mi točí hlava. I když už je to malinko lepší, dala jsem si slabounký kafe - půl lžičky nesky. Tak je mi trochu líp. Asi se půjdu malinko vyvenčit, jen tak projít kolem baráku.
Vendul, odpočívej, kurýruj se, myslím na tebe a držím palečky :wink:
12. dub 2010 ve 14:30  • Odpověz
Simi nemám jí vyfocenou, neba mě to a moc mi nejde ty detaily fotit, nechám to pak na příťovi. Ale je fakt úplně stejná jako ta ze soboty, možná i o malilinko světlejší :unamused:.
Markét možná by fakt nebylo od věci se zeptat doktora na Utroš, fakt tomuhle prý pomáhá :wink:.
No u mého Dr. taky není nikdy moc lidí, ale to je tady prostě na malém městě no. Ale je fajn. A ani v CAR jsme nikdy nečekali moc dlouho.
Jaj mě se taky občas trochu zatočí hlava a sem prostě unavená. Zívám už od rána :grinning:. I když tedy mě asi vysiluje i ta rýma děsná. Už jí mám plný zuby :angry:. Vždy když nainhaluju tu Vincentku tak je trochu líp, ale pak to zase přijde. I když dneska sem už spala líp než včera tak doufám že pomalu ale jistě to bude odcházet.
12. dub 2010 ve 14:36  • Odpověz
autor
vendul - tak neplaš.. protože tím ničemu nepomůžeš.. a možná nejlíp zaspat.. chvilku si dáchni.. a zítra bude čárka určo silnější, hlavně už aby jsi byla zdravá... no a myslím, že to čůrání v noci to mohlo ovlivnit...
12. dub 2010 ve 14:58  • Odpověz
Simi však já právě vím, že tím stejně ničemu nepomůžu. Já se snažím prostě jen nějak přežít do zítřka a když mě napadnou špatný myšlenky tak si říkám "ty si ale pitomá! Hned s tím přestaň!". A já našemu miminku prostě věřím. My si toho v životě vybojovali už hodně a věřím že ono bude stejnej bojovník! :slight_smile:
Jinak já se plánuju jít natáhnout v půl, jako každej den s Utrošem. A kouknu na Krok za krokem a kdo ví třeba to zalomím. Ale asi ne. Vím že tělo by si chtělo odpočinout, ale prostě v leže se tou rýmou ucpává úplně všechno a je to děs a stejně s tím spát tedy nejde :frowning2:.
12. dub 2010 v 15:16  • Odpověz
holky, já jsem akceptovala myšlenku, že to těhu nemůže být, i když mrcha ještě nedorazila.... prostě to nevychází s termíny styku, že by tam doktorka mohla vidět rané těhu a pět negativních testů už fakt stačí...je sice jen 13 dní od dne D, ale to už by určitě bylo znát.....prostě to odpískávám, bylo ode mě hloupé, nechat se od paní doktorky tak zblbnout...vždy´t mám stý den cyklu, krucišpic :unamused:
12. dub 2010 v 16:28  • Odpověz
autor
seci fííha 100. den cyklu.. no tak to je síla.. já měla také šílené cykly - co takhle clostil? mě tedy pomohl no a hned první ovulka po roce snažení byla úspěšná... a uvidíš, co ti Dr. řekne - ještě neházej flintu do žita - a když nic - tak příště se to povede - zkus se s ní když tak domluvit na nějaké léčbě
vendulko - hezky odpočívej, myslíme na vás
12. dub 2010 v 17:28  • Odpověz
Tak jsem tu zase nakoukla, holky, já jsem dnes úplně hotová... :confounded: Padla na mě nějaká šílená únava, navíc se mi příšerně točí hlava... Byla jsem se chvíli projít, tak mi čerstvý vzduch udělal trochu dobře, ale fakt bych spala.....

Seci, to snad není možný... nevím, co všechno máš za sebou. Nezkoušela jsi třeba i to cvičení? Já už to na koníkovi psala snad milionkrát a připadám si s tím už trapná. Ale moje argumenty: 2x zamlklý potrat (tzn. mimi se nezvládlo vyvíjet), rok snažení před druhým těhu (nakonec se podařilo, ale velice špatně, už při prvním utz byl doktor zamračený, neviděl to dobře). Rok snažení po druhém potratu - a to aktivního snažení. Zkoušela jsem bylinky, polohy, prstíčková metoda.... Psychika šla do háje, každou ms jsem probrečela........... V lednu jsem byla poprvé na mojžíšovce. Po vyšetření mi bylo sděleno, že mám špatné držení těla, tudíž taky hromadu bloků, které brání dostatečnému prokrvení = vyživování reprodukčních orgánů.....Což bylo taky nejspíš příčinou těch zamlkých potratů (nedostatečné prokrvení, výživa plodu). Dostala jsem doporučení 3 měsíce se nesnažit. Já prožila 3 mrchy bez slz a utrpení - úžasné... Na druhé kontrole mě hodně pochválila, že moje situace je o 2/3 lešpí, že to ani sama nečekala... Že příště už budeme chystat na snažení......... Já to nevydržela, to příště má být za týden.... :wink: Snažení proběhlo o měsíc dříve a na první pokus je to tam :dizzy_face:
Vím, že to není recept na každý problém, ale já jsem ukázkový případ.
Jo a má to své účinky taky při nepravidelných a anovulačních cyklech...
12. dub 2010 v 17:47  • Odpověz
Seci neházej flintu do žita! Dál držím palce! A i kdyby né na tenhle cyklus tak na další!!! :wink:

Simi já se snažím, ale fakt to moc nejde, poloha ležmo je pro mě docela utrpení :unamused:.

Tý jo koukala jsem teď že včera jsem si dala do albíčka ten odškrtávací kalendář, sama jsem ho urobila. Zbožňuju Ijáčka a tyhle mimi Ijáčci mi dali hodně práce najít. No a už si ho holky ve velkém kopírujou :confused:. By se měli zavést nějaká autorská práva :grinning:.
12. dub 2010 v 18:05  • Odpověz
Jojo, já už jsem to taky viděla. Ale první u tebe. A zvládly tam vymazat i ten tvůj podpis :grinning:
12. dub 2010 v 18:09  • Odpověz
Tak dnes můžu říct, že celodenní motání mi přerůstá ve večerní nevolnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2010 v 18:10  • Odpověz
autor
vendul :D autorská práva? no to myslím, že žiješ v blbé době :D a jinak zkus polosed v sedačce ale nožky pěkně nahoru :slight_smile:
víš co vendul - myslím, že plašíš zbytečně - všechno je určitě v pořádku nešpiníš... miminku se u tebe líbí - tak nemá cenu plašit...
Jo jinak já jsem blázen - jsem šla pěkně zatopit, takže jsem sekala polena a třísky, tahala uhlák - ale zase stálo to za to - je tu už krásně teploučko :D a kupodivu mě přešla únava :slight_smile:
12. dub 2010 v 18:12  • Odpověz
autor
tééda jajka - nevolnosti? a zatím to rozdýcháváš? já měla jen ten ranní záchvat, kdy mě to natáhlo celkem hnusně při čištění zubů...
12. dub 2010 v 18:14  • Odpověz
No Jaj to jsem si taky všimla, kdyby aspoň to autorství mi neupírali, co? :grinning: :sunglasses: Když už kopírujou...

Simi už mám doma příťu, už neplašííííííííííííí :grinning: :dizzy_face:. Jinak se ani nedivím, že sis šla topit, mě je taky poslední dobou pořád a všude zima! A jasněže se u mě miminku líbí. Vždyť kvůli němu papám i poctivě zeleninku :grinning:. Tedy mimo jiné samozřejmě :grinning:.
12. dub 2010 v 18:16  • Odpověz
Holky já se cjci jen zeptat jo.....Ono to něco znamená, když čárka neslílí???
12. dub 2010 v 18:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.