• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
@bluemchen u me to taky na pohled neni videt ani kdyz prilozis ruku tak to necitim ale vevnitr se mi to jakoby zavlni.. kazdy den to necitim ale jen kdyz sem v klidu tak jo
8. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz
autor
bluemchen - mě se taky bříško nevlní, ale cítím, jak kdyby se mi o nohu otřela rybka :wink: a myslím, že to pohyby jsou
8. črc 2010 ve 13:40  • Odpověz
holky nejak nam to tady vazne....vy se zase rozpisete vecer...to ja tady nebudu a pak nebudu stihat cist rano!!!
8. črc 2010 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz
@tereziee
@simasla
holky, tak to jsem asi vazne vcera citila pohyb... ale je mi divny, ze od ty doby vubec nic - tedy bylo to vcera tak kolem 7. vecer....Ja se tak tesim...az je budu citit poradne...
8. črc 2010 ve 14:52  • Odpověz
jo holky taky se moc tesim az to ucitim.....ja chci takyyyyyy!!!jak si mam lehnout...nebo co delat aby to prislo???kamoska je o tyden vic jak ja a uz to citi....a to je taky prvorodicka....mazec...
8. črc 2010 v 16:18  •  2 děti  • Odpověz
@rozalenka já taky co zatím cítím je asi jak se napínají vazy, je to taková píchavá bolest buď v pravo nebo v levo dole... :confounded: a docela už přemýšlím jestli neskočím k doktorce...
8. črc 2010 v 17:56  • Odpověz
No ja to poprve ucitila a to bylo ze jsme skoro cely den nebyly doma a vecer jsme lahla utahana do postele a jak sem lezela na zadech tak najdnou 3krat po sobe uplne jak by se rybycka mrskala byla jsem stoho fakt hotova krasny pocit :slight_smile:
8. črc 2010 v 17:57  • Odpověz
@rozalenka ja to citila taky tak, jak pise Tereziee... Furt jsem se pozorovala a furt nic a najednou jsme grilovali kecali a zacalo se mi neco mrskat v brise... trvalo to asi jen 3 vteriny a od te doby nic..
8. črc 2010 v 18:33  • Odpověz
Ahojky,

holky ty první pohyby jsou takové jakoby, kdyby se v bříšku mihla rybka, nebo někdo říká, že cítí takové bublinky :wink: Já zatím nic, ale říkám si, že se na to ani nesoustředím - večer lehnu a spím a přes den zase tolik času na pozorování se není :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2010 v 19:35  • Odpověz
Ahojky,
tak rybku v bříšku jsem taky párkrát ucítila. Asi jen 3x, ale byl to takový mžik, že sotva jsem si toho všimla, už to bylo pryč. Teď občas ucítím jakoby tik. A právě před chvílí mi kamarádka potvrdila, že to už je ono :wink: Už aby to tikalo častěji, abych byla klidnější :dizzy_face:
8. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj holky, tak to vám závidím. Já jediný, co cítím, je bolest v levém třísle, a to skoro pořád. Cítím ji už od začátku těhu a doktor říká, že je to tím, jak se roztahují břišní svaly a vazy, aby se tam mimi vešlo. Prý to víc trápí hodně hubený holky, ty normální tam mají i ze začátku na mimi dost místa a proto to tolik necítí.
Já zatím necítím ani rybičku, ani bublinky, ani nic. Ale věřim, že to přijde a strašně se na to těšim. :wink:
A vy, co čekáte první mimi, už něco pořizujete? Najednou jsem se dostala do období, kdy mám pocit, že už pro mimi musíme budovat to hnízdo, pokojíček, kočárek a všechny ty nezbytnosti, a přítel mě jen krotí, že je ještě dostatek času.... Nechce se mu do tapetování pokojíku :wink:
9. črc 2010 v 08:05  • Odpověz
ahojky holky, vite co jsem zjistila...ten muj najemnik bydli porad jenom na prave strane....normalne i kdyz lezim na zadech a sahnu na bricho tak ho tam citim....neni to nejak spatne ze je furt na pravo ze ne???
9. črc 2010 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz
@jajkaz Ja od predvcerejska nic necitila, nevim, co myslis tikem... Ale jeste pozoruju takove jakoby tuk tuk, ale nevim, jestli to jsou streva, protoze je to slyset nahlas a vcera vecer, kdyz jsem lezela jsem citila jakoby tannuti nebo jak to mam popsat, ale bylo to prijemny taky tak 2 vterinovy....Myslis, ze to bylo ono?
@rozalenka ja nechapu, jak tam muzes mimi citit, to ja necitim vubec nic... Vubec si nedokazu tipnout, kde by mohlo moje mimi lezet :wink:
9. črc 2010 v 08:45  • Odpověz
@aleks me to takhle tahlo a pichalo do 3 mesicu, pak to preslo... Jen ted, kdyz prudce vstanu, tak me hrozne pichne v podbrisku, tak doufam, ze se nemusim strachovat...
9. črc 2010 v 08:46  • Odpověz
no kdyz si sahnu na bricho tak tam citim takovou bouli...ale musim lezet...na leve strane mam bricho mekea na ty pravy strane je ta boule...vy to nikdo nemate????nestraste me!!!
9. črc 2010 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz
@rozalenka ja mam teda boulicku na prave strane, ale uz od narozeni mam pravou stranu trosku vyboulenou, ale opravdu nevim, jestli jde mimco uz takhle citit...
9. črc 2010 v 09:02  • Odpověz
@rozalenka jo a hybe se ta "boule"?
9. črc 2010 v 09:02  • Odpověz
ja nevim jestli se ta boule hybe....ale vetsinou tam je..nekdy mensi nekdy trochu vetsi...a obcas se stane ze tam neni...tak asi se hybe...ja na ni nechci nejak tlacit....hej nestraste me....ja se ted uplne bojim...
9. črc 2010 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz
Nazdárek holky, tak jí taky pořád nic necítím, ani žádnou boličku nemám. Ale pokud ji rozlenko máš, tak myslím že to je v pořádku. Já se asi na to málo sousdředím, nebo fakt nevím, ale už mto chci taky cítit.
9. črc 2010 v 09:14  • Odpověz
vzdyt tady na tech fotoblogach fotily holky uz spoustu boulicek....
9. črc 2010 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz
@rozalenka jo taky jsem jich viděla pár. A máš to vždy jen po ránu,jo? A ty čekáš první mimi?
9. črc 2010 v 09:21  • Odpověz
Blumchen, nedokážu přesně říct, jestli je to kopaneček. S tím nemám zkušenosti. Mám pocit spíše jako tik - slabý záškub svalu (nebo jak to říct) Ale když je to v tom podbřišku, tak si myslím (nebo asi hlavně doufám), že už je to ono a že miminko se tam má prostě dobře a dělá kotrmelce :dizzy_face:
9. črc 2010 v 09:21  • Odpověz
jojo je to hlavne po ranu...vecer to videt nejde...asi po ranu jak je to bricho takove splacle od lezeni..tak se ta boule tam ukaze...a kdyz na ni sahnu tak ji i citim...
9. črc 2010 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
ty tiky to mám taky - dokonce víc než to otření jakoby rybky..
jinak klid rozalenko - myslím, že boulička je prostě mimi, takže se nenervuj.. já si to třeba v těch špekách neumím najít.... max. kde končí děloha - a to je právě také konec tvrdšího místa a přechod do měkkého sádlíčka :grinning:
9. črc 2010 v 09:41  • Odpověz
@jajkaz Jo, tak ten zaskub svalu, to mam taky... Prave jsem nevedela, co to je, jestli to nejsou streva nebo neco... ty zaskuby mam casteji, tu rybku jsem citila jen jednou...
@rozalenka - jinak ja boulicku taky videla parkrat na fotkach - taky bych si s tim nedelala hlavu...
9. črc 2010 v 09:41  • Odpověz
@rozalenka
@simasla holky, ja ani nepoznam, kde mi konci deloha... prijde mi to vsude stejne tvrde :slight_smile:
9. črc 2010 v 09:43  • Odpověz
tak kde konci deloha tak to si zase naprosto neumim najit ja....nevim na to su asi tupa:slight_smile:a doktor to nasel hned...to sou mi zahady...:slight_smile:no jo asi ma praxi ze :grinning: nicmene v pondeli jdu na krev tak se na tu mou bouli zeptam sestricky jestli je to ok...a pak 23 na kontrolu tak se zeptam i doktora...doufam ze to bude vsechno v poho..
9. črc 2010 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz
@rozalenka jo určitě to bude v poho. Já mám zas nervičky, že nic necítím ani nevidím a vy všechny jo!!!!!!!!!!! Jsme prostě trošku přecitlivělé. Já teď všechno řeším a pak brečím, no hrůza se mnou :grinning:
9. črc 2010 v 09:52  • Odpověz
jo ještě jsem se holky chtěla zeptat, jestli nevíte zda na ten test na cukrovku musí všechny těhule, nebo jen podle výsledku.? Kamarádka mi včera říkala, že na to vůbec nebyla.
9. črc 2010 v 09:54  • Odpověz
jo ještě jsem se holky chtěla zeptat, jestli nevíte zda na ten test na cukrovku musí všechny těhule, nebo jen podle výsledku.? Kamarádka mi včera říkala, že na to vůbec nebyla.
9. črc 2010 v 09:54  • Odpověz
@deniskka každý doktor to má jinak, pokud jseš riziková, např. silnější, nebo cukrovka v rodině atd. tak tě pošle určitě
někteří doktoři posílají rodičky starší asi 24 let, ale můj doktor posílá všechny, ale moje sestra si toho roztoku jen cucla, řekla že to nedá a šla domů
9. črc 2010 v 10:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.