• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
@deniskka me take zatim nikdo nic o testu na cukrovku nerikal
9. črc 2010 v 10:51  • Odpověz
Tak me delohu nasel pritel :grinning: a jak sem si tam sahla taky tak sem to ucitila a je hnedka kousek pod pupikem asi 2cm... Kdyz si lehnu na zada tak boulicku tam uz mam je kolem a pod pupikem a je to i takove tvrdsi takze je to nase miminko :slight_smile:
9. črc 2010 v 11:14  • Odpověz
@tereziee joooooo to su rada ze nemam boulu jenom jaaa:slight_smile:
9. črc 2010 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz
neboj to sou nasi prcove ta boulicka a je to krasne
9. črc 2010 v 11:22  • Odpověz
na tu cukrovku máme dost času dělá se mezi 25-28. týdnem
9. črc 2010 v 11:53  • Odpověz
Ahoj zdravím po delší době,
průběžně dočítám,abych byla v obraze
ad test na cukrovku:nebyla jsem ani u prvního těhu,nepůjdu ani teď.myslím,že některý dr.posílá jen pokud k tomu má důvod,zdá se mi zbytečné hnát na to každou těhulku
bouličku mám taky,je to super,každý večer si lehnu na záda,natáhnu nohu a hladím mimi,určo už jsem cítila jak se hýbe
přikládám fotku bříška
vítám nově příchozí a gratuluji k úspěšným kontrolám
super super,že u Nikoletky vše ok
mějte pohodový víkend
9. črc 2010 ve 13:27  • Odpověz
Tak dneska je mimouš aktivní :dizzy_face: Dnes už jsem to cuknutí / kopaneček cítila vícekrát. Nejčastěji ale když sedím u PC :grinning: Asi vás mám všechny tady pozdravovat :wink:
9. črc 2010 ve 13:29  • Odpověz
@verunka62 hej luxusni pupik mas na 15tt...a to sem si rikala jestli to neni divne ze mi taky takhle roste....hej holky uklidnujete me...i s tou boulou:slight_smile: super ze je nas vic...
9. črc 2010 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz
Nejak vas tu nestiham holky :o)
Veru, to teda, na 15tt peknej pupik a ja se bala, ze ho mam moc velkej, na tebe ale este nemam :o)
Bavite se tu o pohybech, u me este nic, ale jeste je asi porad brzo, pocitam az tak za dva tydny.
Pristi pondeli jdu na kontrolu v 17tt, co bych mela cekat? UTZ uz mi ted asi delat nebude, co? Ted asi az ten veliky ve 20tt.
Jak zvladate ty vedra? Ja nic moc, neumim si predstavit, ze bych byla treba v 8.mesici!
10. črc 2010 ve 23:04  • Odpověz
ahojky, mě je z těch veder na umření, funím jak bernardýn v létě :angry: včera jsem byla na nákupech a moje platební karta zaplakala, ale konečně jsem si nakoupila oblečení, netěhotenské, které můžu nosit i když mám bříško a taky jsem ulovila 3/4 kalhoty ve slevě, konečně :grinning: takže oblečení na teplé dny mám vyřešený :slight_smile:
a pohyby pořád necítím :frowning2: žádný cuknutí, kopnutí, rybičky v břiše :frowning2:
11. črc 2010 v 11:38  • Odpověz
Zdravím, holky,
vedra snášíme taky špatně. U mě to tak bylo vždycky a co jsme dva, je to snad ještě horší. S oblečením mám taky problém, vejdu se jen do šatů a ty mám troje, takže je střídám. V týdnu se chystám na nákupy. Stejně jako elyn.s necítím taky nic :frowning2:
Mám za sebou odběry na VVV a ve středu jdu na kontrolu.
Ohledně toho ultrazvuku bych některou z vás taky ráda poprosila o odpověď. Přítel ještě v reálu mimčo neviděl, nemohl jít se mnou, byl v práci. Tuto středu má volno. Udělá mi gynekolog UTZ na požádání, aby se tatínek podíval, nebo musím počkat tedy až na ten ve 20. tt ?
11. črc 2010 ve 12:05  • Odpověz
@aleks co se týče toho UTZ, tak můj gynekolog ho na požádání dělá, ale za poplatek 300 Kč. Tak si myslím, že by neměl být problém, ale asi budeš muset počítat s tím, že si ten UTZ nad rámec vyšetření zaplatíš, ale u každého doktora je to jinak. Zavolej do ordinace a poptej se, za to nic nedáš :slight_smile:.
11. črc 2010 ve 12:20  • Odpověz
jinak já ty horka nikdy moc nedávala, zvlášť při výcviku, to byl masakr :grinning: natož v tomhle stavu :grinning: ale nejvíc mě zabíjí to, že nám nejede výtah, je to opravdu děs a hrůza v tomhle počasí vyjít do 5. patra :angry:
11. črc 2010 ve 12:22  • Odpověz
@elyn.s
nic si z toho nedělej já taky nic necítím ...doktor taky říkal až kolem 20. týdne
11. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz
@jajulik nj, ti naši prďolové si dávají načas :slight_smile:
11. črc 2010 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se po týdnu válení na chatě vrátila domů a děsím se co bude zítra v práci (se upeču). Jinak pohyby zatím taky necítím, ale myslím, že je ještě brzo a za druhé přes můj mega špek to bude trvat déle. Co se týče oblečení, tak do letního se ještě vejdu relativně v pohodě, ale kalhoty už neobléknu. Foto pupku jsem umístila do fotoblogu, tak se můžete kouknout, tak vypadá začínající velryba :grinning: .
11. črc 2010 ve 13:43  • Odpověz
@chita neboj já se v pátek taky svlékla do plavek a greenpeace mě nezachraňovali :grinning:
11. črc 2010 v 15:10  • Odpověz
@chita já se do letního taky vejdu, ale problém je s prsy :slight_smile: já je mám docela malá a jak se mi teď zvětšily, tak v těch vršcích, co mám, mi lezou teď prsa nechutně ven a to já zrovna nemusím :slight_smile: a ani by se to nehodilo do práce ... doteď jsem chodila v uniformě, ale tu už neoblíknu, tak začnu chodit v civilním a prostě některý oblečení se do práce nehodí :slight_smile:
11. črc 2010 v 15:27  • Odpověz
@elyn.s No to pak chápu, mě se naštěstí zatím prsa nezvětšili. Já pro změnu do práce mám mít montérky a ty už taky neobléknu. Takže to jistím jen pracovní obuví a starými tričky :wink:
11. črc 2010 v 15:56  • Odpověz
@chita Monterky mám taky, jenže už jak začalo být trochu hezčí počasí, tak v nich bylo nehorázný teplo, co teprve teď :confounded:. To bych se asi usmažila. A jaké k tomu mám pěkně teploučké botky :grinning:. Nechci si ani představit ten smrad potom, co bych si je zula :angry:. Leda že by měli nadřízení v úmyslu mě použít jako zbraň hromadného ničení :confounded: .
11. črc 2010 v 16:03  • Odpověz
zdar holky,jsem včera chtěla udělat prckovi radost,že půjdem na bazén :slight_smile: :wink: malýho jsem mazala,ale i sebe,ale menším faktorem a prsa a záda mám spálený je to utrpení říkám že snad na koupaliště nepujdu :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
11. črc 2010 v 19:17  • Odpověz
@rozalenka Rozalenko, mám úplně stejnou bouličku jako ty, úplně stejně ráno, pak se jakoby slije zase zpátky, ale mám ji vlevo. Poprvé jsem ji ucítila ve středu 7.7., kdy jsem se vzbudila ráno na zádech. Prvně jsem uvažovala, jestli to není jen naplněné střevo, prochází tam sestupný tračník , ale asi ne, když se to " slilo" do středu.
Já myslím, že je to prostě děloha s miminkem, nic jiného :slight_smile:.
Pohyby ještě necítím, ale zvětšující se dělohu jo, ale jen, když si lehnu na záda rovně. Je nad sponou stydkou cca 5 cm , do šířky ji cítím asi na 15 cm.
Břicho ještě ani nemám, ráno by nikdo nehádal, že jsem od zítra v 17+0, večer vypadám min. na 20. t.g. A já se na to břicho tak těšila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
11. črc 2010 v 19:37  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se ještě přidat?
V prosinci je nějak mrtvo??? :sweat_smile:
11. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz
sonik23:klidně se přidej,ale jsou tu i maminy co už děti mají tak není toho času no kdo by se divil :sweat_smile: :grinning: :grinning:
11. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz
@adrous jasně to chápu :grinning: já mám čas taky většinou jen večer, v práci net nemáme, takže smůla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
koukám že ty už jednoho usměvavýho šikulku máš co? je moc pěkný
11. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz
@sonik23 no jo luky je pěkný ďáblík akorat si pořád maluju že to druhý bude hodnější :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz
Ahojky,
tak zvějšující se objem v horních partiích se velice líbí mému drahému... Ale uvidíme, co řekne, až uvidí částku za novou podprdu. V těch stávajících už mám fakt dost. :confounded:
Candynka - mě dr. dělá UTZ pokaždé a jednou mi ho udělal i mimo kontrolu, kdy jsem šla jen pro potvrzení a poprosila o fotku, abychom se mohli pochlubit rodině. Nic za to nechtěl. A manžela určitě vezmi, stojí to za to :wink:
11. črc 2010 ve 21:21  • Odpověz
@jajkaz nechci tě strašit,ale po kojjení se mi ještě víc zvětšily a ty ceny podprsenek jsou hrozný 600-800 kč pokud chceš kvalitní a aby ti držela prsa :frowning2: :rolling_eyes: já jsem rozhodnutá po kojení nato zmenšení protože mám i zdravotní problémy no snad dopadnu dobře.
chita koukla jsem na fotky ty máš taky docela velký prsa že??
11. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz
@jajkaz přítel je taky nadšený, já už tolik ne, protože jak jsem psala výše, mám pak problémy s oblečením ... podprsenku jsem si teď koupila ve slevě za 169,- Kč a přemýšlím, jestli si nepořídím ještě jednu větší za tu cenu :confused:
11. črc 2010 ve 21:43  • Odpověz
@elyn.s kolik máš velikost ted??po nalitití mlékem se zvedly o 2 čísla :angry: :frowning2:
11. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.