• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
@elyn.s :grinning: :grinning: :grinning: ...tak velký prsa ...tak ty už konečně taky po čase zase mám...a jásááám! :grinning: ...v plavkách i v různých tričkách tam konečně zase něco je! :grinning: :grinning: :grinning: ...jen ten pupík co vypadá více vykrmeně než těhotně...ten mi dokonalý efekt kazí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...no člověk nemůže mít všechno! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2010 ve 22:21  • Odpověz
@adrous ...no tak tomu říkám nespravedlnost! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......mě se po kojení prsa markatně vždy zmeší, tak si říkám...ještě jedno dítě a budu tam mít díry! :grinning: :grinning: :grinning: holky to co vám přebívá...já beru!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2010 ve 22:24  • Odpověz
@adrous měla jsem malá B, teď jsem si musela koupit Cčko .. sakra, mě rostou prsa a ne břicho :confused:
11. črc 2010 ve 22:27  • Odpověz
@elyn.s :grinning: :grinning: :grinning: ...mě roste oboje :wink:)))))))))))))...teď jen čekám co víííc??? :wink:))))))))
11. črc 2010 ve 22:52  • Odpověz
@nicoleta3 já bych spíše uvítala nárůst bříška než prsou :confused:
11. črc 2010 ve 22:58  • Odpověz
@elyn.s ...ááále ...já beru oboje...no a kdyby prsa trochu měly náskok aspoň teď v létě ...vůbec bych se nezlobila :grinning: :grinning: :grinning: ...kdo ví jak dlouho si jich budu užívat?? :wink:)))))))))))))))) nebo aspoň aby ten pupík začal růst pořádně...vždycky mám takové malé nic :wink:)))
11. črc 2010 ve 23:01  • Odpověz
@nicoleta3 uvidíme, jak na tom budeme :slight_smile: můžeme to brát jako závody mezi prsy a bříškem :grinning:
11. črc 2010 ve 23:04  • Odpověz
@elyn.s ...dobrá jdu se připravit na start!!! :grinning: :grinning: :grinning: ..jen ten pupík...jestli nebude mít doping, když se několikrát denně pravidělně mastí???!!! :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2010 ve 23:08  • Odpověz
@nicoleta3 tak to musíš začít mastit i vršek, to by jinak bylo vůči prsům nefér :angry:
11. črc 2010 ve 23:14  • Odpověz
@elyn.s ...no právě...ale aby na mě taťka nějak divně nezhlížel, cože to v té koupelně dělám??? :wink:))))))
11. črc 2010 ve 23:16  • Odpověz
@nicoleta3 třeba se táta i rád připojí a pomůže :grinning: myslím, že vůbec nebude proti se účastnit masírování horních partií :wink:
11. črc 2010 ve 23:22  • Odpověz
@elyn.s ...no jo, ale to by pak chtěl jistě masírovat i jiné partie a mimouš je nějak proti! :wink:)) Chudák táta! :wink:))
11. črc 2010 ve 23:26  • Odpověz
@nicoleta3 co nato říct :grinning: tak holt budeš muset mazat krémy potajnu, abys mu nedělala chutě :grinning:
já už mažu do postele, jinak pak neusnu a budu tu zírat do stropu až do rána :sweat_smile:
11. črc 2010 ve 23:34  • Odpověz
cauko holky, tak jsem opet v praci....a musim se pochlubit!!!!vcera sem poprve citila mimika....mazeeeec!!!!!a jednou se docela snazil a asi kopnul ze to bylo i videt jak se zvedlo bricho.....fakt holky byla to bomba ...konecne vim ze tam je...dneska sem byla na ty krvi...a ptala sem se sestricky na to bricho a tak....a rikala ze mam byt v poho ze je to vsechno v poradku takze na kontrolu jedu 23.7.....
12. črc 2010 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz
Tak to gratuluju. Já poslední dobou taky něco cítím, ale asi to není ono. Moc se pozoruju a čekám, kdy to přijde a pak mi všechno přijde jako pohyb.
12. črc 2010 v 09:18  • Odpověz
Jinak ohledně bříška teď soutěžíme s přítelem. Já si přeju, aby mi co nejvíc narostlo a on, aby co nejvíc shodil (podle mě tedy vůbec nemusí, čtyřikrát týdně sportuje a ještě chodí po večerech běhat). Ale když si chlap umane, že prostě nevypadá dobře, tak mu to asi nevymluvíme, že?? Najel teď na zdravou stravu, tak snad z něj za chvíli nebude králíček :slight_smile:
12. črc 2010 v 09:22  • Odpověz
@rozalenka - tak veliiikanska gratulace :slight_smile: ja musim rict, ze od minuly stredy jsem uz tak intenzivni stouchanec necitila.
Jen kdyz si prilozim ruku, na bricho, tak citim kolem 7-8 vecer takovy jakoby tukani...Ale to tukani nejsem si jista, jestli to nejsou streva. Na kontrolu jdu pristi ctvrtek, tak jsem taky cela nedockava...
12. črc 2010 v 09:43  • Odpověz
@aleks a co citis ty? Necitis taky nejake klepani nebo tukani?
12. črc 2010 v 09:44  • Odpověz
@bluemchen - právě, že ne :frowning2: když už něco začne, tak se z toho vyklube zaražený prdík :wink: Asi si moje mimi dává na čas......
12. črc 2010 v 09:52  • Odpověz
@bluemchen - Ale včera mi přišlo, že cítím takový jako šimrání, ale hodně vlevo na boku. Ale bylo to tak vlevo, že si říkám, že tam snad mimi ani být nemůže, ne?
12. črc 2010 v 09:54  • Odpověz
@aleks tak s tema prdikama tak to jsem mela presne taky... nebo mam... Ja se zkoumam az moc, ale to tukani je prave tomu podobny, akorat , ze z toho potom nic nevyjde :wink: A co je divny, ze to je porad ve stejnou dobu a hlavne pritel, kdyz si dal ruku na bricho, tak rikal, ze tam neco tuka, ze to nejsou streva...Ale jak jsem rikala, taky se silene pozoruju, asi az moc...
Mas fotku briska?
12. črc 2010 v 09:56  • Odpověz
A propos - nevíte někdo, jestli existuje něco proti bolesti prsou? Nebo alespoň, jak jí zmírnit? Trápí mě už asi 8 dní a je to fakt nepříjemný. Větší podprsenku už jsem si koupila, ale i tak mi dotyk prostě vadí. Jestli existuje řešení, budu za něj vděčná :wink:
12. črc 2010 v 09:56  • Odpověz
@bluemchen - včera jsme je s přítelem dělaly, jsou ještě ve foťáku. Určitě poskytnu.
Odkud jsi?
12. črc 2010 v 09:58  • Odpověz
@aleks - jinak, ja jsem to tu popisovala - ja "rybku" citila v pravem boku - to bylo jednou minuly tyden - a to muselo byt 100% mimi, byl to vazne hrozne divny pocit, ktery jsem mela poprvy v zivote...
12. črc 2010 v 09:58  • Odpověz
@aleks ja bydlim kousek od Plzne, ty?
12. črc 2010 v 10:00  • Odpověz
@aleks me taky strasne boleli prsa...bylo to silene...a dokonce se mi zvetsily bradavky a zacali praskat...silene to svedilo a bolelo...pak sem si koupila bephanten a super...pomohl temer okamzite....a ted si prsa mazu tim kremem co brisko....proti striim....aby se ta kuze trozku napruzila....a pomaha mi to uz me prsa skoro neboli....ono to za chvili asi prejde....proste se ty prsa musi trochu zvetsit....
12. črc 2010 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz
@bluemchen - Já jsem ze severu Čech, Teplicko
12. črc 2010 v 10:11  • Odpověz
@rozalenka - děkuju za typ, zkusim ten bephanten. Bříško i prsa taky mažu, na prsa používám klasickou indulonu, protože mi byla doporučená, že je nejlepší. Na bříško střídám Enju a GS Mamastrie
12. črc 2010 v 10:14  • Odpověz
@aleks ja pouzivam gs mamastrie....ale urcite kazdemu sedne neco jinaciho....ale ver ze ta bolest prejde...me drzela snad dva mesice....ale ted uz ok...:slight_smile:
12. črc 2010 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz
holky, tak 1.biochemický screening totálně negativní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ... doufám, že vyjdou dobře i tripple testy
12. črc 2010 v 11:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.