• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
cauko holky, cvicenicko a plavanicko bylo uplne uzasny....supeeer....kez by to bylo kazdy den....chjooooa taky jsem se stavovala za kamoskou v porodce...maji Filipka jsou mu tri dny...a je uplne nadherny....
13. črc 2010 v 08:03  •  2 děti  • Odpověz
Ali, tak tahle skvrna opravdu za nějaký ten den zmizí :grinning: :grinning: :grinning: :wink: Pokud přítel nepřidělá další podobné :wink: :grinning: Ještě, že ty chlapy máme, co? :slight_smile:
Cadynka, to vedro je hnusný, celý den jsem doma (naštěstí nikam nemusím) a nos vystrčím až slunko zalízá, jinak se to fakt nedá. Sice mají přijít bouřky, ale nic moc ochlazení, tak mám obavy, aby to nebbyly takové ty hnusné dusné bouřky, které způsobí jen nějakou škodu :frowning2: Aspoň teda tady u nás na severu Moravy má být stále kolem 30, tak to s úlevou a ochlazením vidím bledě :confounded:
13. črc 2010 v 08:24  • Odpověz
ahoj holky,já taky moc nelezu ven,ale zítra musím na gyndu na tripply :sweat_smile: :rolling_eyes: se mi nechce a něco dokoupit v drogerce a tak v neděli konečně razíme na dovolenou bude konečně změna :slight_smile: :wink: má být 26 stupňu tak to nějak přežiju :sweat_smile: :sweat_smile:
13. črc 2010 v 08:37  • Odpověz
Ahoj holky, tak to já teď trpím jak pes. :frowning2: Jak jsem celou dobu neměla nevolnosti, tak těď si to snad užívám i za 3 měsíce zpětně :stuck_out_tongue_closed_eyes: . V noci z horka skoro nespím, ve dne je mi na omdlení a to mi z horka začali ještě otékat nohy. Do toho, musím pořád chodit do práce, doktor mi nechtěl napsat neschopenku, že prý nemá důvod. Tak si tu v práci kolikrát připadám úplně k ničemu, protože mě věškeré puchy nakopávají :zipper_mouth: a do výroby nemohu skoro vůbec.
Trippl testy mi asi dělat vůbec nebudou, neboť jsem na kontrolu pozvaná až za týden a bez odběrů krve, tak nevím.
13. črc 2010 v 08:48  • Odpověz
Ahoj holky, u nás na severu Čech je dnes docela obstojně. V noci byla bouřka, a i teď je pod mrakem, takže se chystám po 3 dnech konečně ven :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jsem pozvaná k babičce na oběd a tomu se přeci nedá odolat. :wink:
Chito - co se týká té neschopenky, měla jsem stejný problém u předešlého gynekologa. Pokud budeš chtít neschopenku jen kvůli zaměstnání, tak ji prý někdo nechce dávat. Sestřička mi ale řekla, že stačí při příští návštěvě říct, že cítíš bolesti v podbřišku a trochu špiníš a on si pak prý nemůže dovolit to ignorovat a měl by tě doma nechat.
Mě gynda čeká taky zítra, tak snad bude vše O.K.
13. črc 2010 v 10:18  • Odpověz
no joooo v cechach maji bourku a destiky!!!a nas tady na morave nechate umrit horkem cooooo taky se podelte!!!nebudte hamutaci!!!
13. črc 2010 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky, já mám takovou radost, konečně se ochladilo, slunce nepraží, nádhera :grinning: to je úplný balzám na duši po těch vedrech
13. črc 2010 v 11:04  • Odpověz
Elyn, úplně vám to ochlazení závidím. Tady je fakt na zdechnutí. Nechte nám taky trošku toho deštíku, prosím :wink:
13. črc 2010 v 11:08  • Odpověz
Hm, koukla jsem na teploměr a na okně, kde je už asi hodinu stín, máme 32 stupňů :confounded:
13. črc 2010 v 11:10  • Odpověz
@elyn.s pokusím se k vám ty mraky nasměrovat :grinning: ale nic neslibuju :wink:
13. črc 2010 v 11:11  • Odpověz
já si píšu sama sobě :grinning: ta zpráva samozřejmě patřila jajkaz :slight_smile:
13. črc 2010 v 11:40  • Odpověz
Super, u nas je 25°C po děšti a zataženo, takhle mi to bohatě stačí. Konečně se tu dá dýchat.
13. črc 2010 v 11:44  • Odpověz
tak můj pokus o zaslání mraků nejspíš vyšel, protože tu krásně svítí sluníčko :rolling_eyes:
13. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz
:dizzy_face: Tak už i já začínám být okopávaná zevnitř - zatím tedy jen jemňoulince - taková ta rybička to je :slight_smile:
13. črc 2010 ve 12:12  • Odpověz
Jinak přidám informaci o počasí - polojasno, teploty kolem 26 st. a nedočkavě vyčkáváme spršku :slight_smile:
13. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj holky. U nás je vedro jako blázen. Pořád čekám, až se konečně ochladí. Jen si myslím, že to příjde až zítra, protože to mám jít na kontrolu, takže jako naschvál bude určítě lít jako z konve. Ale aspoň nebudu mít strach, že z toho vedra omdlím. Už aby to tu bylo.
13. črc 2010 ve 12:30  • Odpověz
No tak v Ostravě před chvíli obrovská výheň, byla jsem se projít s hafanem a přišla jsem totalně mokrá. No ale nyní se zatahuje, jupíííííí.
13. črc 2010 ve 12:33  • Odpověz
@chita tyo ze 25 stupnu...mazec...kam ze se to mam okamzite prestehovat????ja tady nastesti nemam teplomer....ale kolegynky rikaly ze maji asi 35-36 stupnuuuuuu :confounded: silim!!!!
13. črc 2010 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz
Rozal, já jsem venku před polednem naměřila 32 st. ve stínu a doma mám 29. Začíná se ale zvedat vítr, kéž by donesl ochlazení :dizzy_face: A vidím mraky!!!!!!! Možná i zaprší :sunglasses: :grinning:
13. črc 2010 ve 12:49  • Odpověz
Právě jsem slyšela zahřmění, snad to s tím přivoláváním deště nepřeženeme a nebude zas nějaká hrůza :confounded:
13. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz
no u nas se taky meri tech 35 ve stinu:slight_smile: uplne ze me tece!!!!smarja...a tady zatim nic nehrmi.poslite ty deste i sem.....ja chci taky ochlazeniiii
13. črc 2010 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz
tak teď už tu je zase znus, 33°C a sluníčko zase úřaduje na plno.
13. črc 2010 ve 14:13  • Odpověz
hurááááááááá tady se zatáhlo a trošku popršelo aspoň aspoň něco lepšího :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. črc 2010 v 15:21  • Odpověz
Tak u nás nic. Zatáhlo se, zahřmělo, mraky se ztratily a vedro je furt!!! Za chvíli půjdu ke kamarádce a pak na to plavčo, snad mě to trochu osvěží :dizzy_face:
13. črc 2010 v 15:36  • Odpověz
taky bych se nalozila do bazenku...vcera to bylo uzasne... :wink:
13. črc 2010 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz
Ty jo, jak to jako funguje to počasí - v Olomouci pršelo, v Praze a mezi nic, jo??? Co to má být - jsem přijela domů a tady už zase svítí a teploměr hlásí 32 st. Byla jsem cestou z práce koupit ventilátor, jinak další noc nepřežijeme - K. v noci každou chvíli kňučí a nemůže spát - na dnešek jsem dala 3 hoďky, včera to bylo taky nijaký a předevčírem jakbysmet. Tak se snad konečně dnes vyspíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2010 v 17:10  • Odpověz
Ty jo, jak to jako funguje to počasí - v Olomouci pršelo, v Praze a mezi nic, jo??? Co to má být - jsem přijela domů a tady už zase svítí a teploměr hlásí 32 st. Byla jsem cestou z práce koupit ventilátor, jinak další noc nepřežijeme - K. v noci každou chvíli kňučí a nemůže spát - na dnešek jsem dala 3 hoďky, včera to bylo taky nijaký a předevčírem jakbysmet. Tak se snad konečně dnes vyspíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kacerko:to byla jen malá sprška a už je tu zas horko a ze mě leje jak sviňa to jsem dělala lívance fuj ještě že mi tam manža dal malej ventilátor :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2010 v 18:13  • Odpověz
zdra holky
tak tady na severní moravě je teda pořád vedro, sice se mírně zatahuje, ale vedro se valí odevšad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
manža mi zítra odjíždí tak jsem mu pekla a málem jsem se vyvrátila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak jak píšete o pohybech tak u mě nic :frowning2: :cry:
13. črc 2010 v 18:56  • Odpověz
@sonik23 já taky stále žádný pohyby necítím, začínám být z toho čím dál víc nervózní a už se nemůžu dočkat, až ve čtvrtek půjdu k doktorovi ... snad se i dozvím, jestli čekám holčičku nebo kluka, protože dnes jsem se byla podívat v obchodě a narazila jsem na nádhernou sukýnku pro holčičku 6-9 měsíců, tak jsem si jí nechala zamluvit a uvidím :slight_smile:
13. črc 2010 v 19:36  • Odpověz
autor
elyn, sonik - nic si z toho nedělejte říká se, že i podle pohybů se dá poznat pohlaví - kluci kopou dřív, holčičky později...
no a u mojí kamarádky se to potvrdilo - ta cítila pohyby až v 21.týdnu a je to holčička :slight_smile:
podle toho já čekám kluka.. i když dědeček mi říká, že to bude holka.. tak jsem zvědavá snad to bude toho 29.7., kdy jdu na kontrolu, vidět
13. črc 2010 v 19:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.