• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
@simasla že by to byla v mém případě holčička? :grinning: mě zase kamarádky říkají, že určitě nosím kluka ... a ptají se mě, jaký mám já pocit, že ony se trefily, když čekaly ... já jsem z toho těhotenství tak zblbá a vykulená, že vůbec žádnou předtuchu nemám :sweat_smile:
toho 29.7. jdeš na ten velký ultrazvuk, co se dělá ve 20. tt. a kontroluje se srdíčko atd.?
13. črc 2010 v 19:57  • Odpověz
Holkýýý, právě jsem dorazila z těhuplaváníčka a byla to bomba :grinning:
Sim, kamarádka cítila pohyby hodně bzry a čekají chlapečka.... Že by to vážně fungovalo??? To bych měla naději na holčičku, tu si ve skrytu duše přeji :dizzy_face:
13. črc 2010 ve 20:07  • Odpověz
@elyn.s no tak to budu držet palce ať je suknička doma :wink:
no moje ségra cítila pohyby od 16tt a mám synovce, sestřenka zas od 18tt a má dcerku toš vám nevím :grinning:

jinak já to cítím na holčičku, kolegyně v práci to taky vidí na holku tak uvidíme snad se v pátek ukáže :grinning:
13. črc 2010 ve 20:44  • Odpověz
holky, tak to je nesmysl s tím kopáním - děti kopou už v době, kdy ještě není ani znát, jestli je to kluk nebo holka, jen jsou to tak jemné pohyby, že to necítíme :sweat_smile: Funguje spíš to, že druhorodičky většinou pohyby cítí dřív a taky hubené maminy si toho užívají dřív. Jedna holčina v říjnovém tématu cítila kopanečky od 15 tt a mají krásnou holčičku :grinning: Ale že těch babskejch povídaček je, co?? :grinning:
13. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz
@kacerka no to jo, ale na mě by to sedělo, pokud teda holčičky berou maminkám krásu - sice jsem nikdy neměla pleť jako broskev, ale teď je to teda dost maso :grinning:
13. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz
@kacerka víš jak se to říká: tonoucí se stébla chytá :grinning: a já bych tak chtěla holčičku :slight_smile:
když to bude chlapeček, plakat nebudu, důležitý je, aby byli drobečci zdraví :wink:
13. črc 2010 ve 20:56  • Odpověz
autor
@elyn.s ano toho 29.7. jdu na velký ultrazvuk, budu tedy už 20tt+2 a jsem na to zvědavá - bohužel manžel je v práci, tak se na miminko nepůjde podívat, je mu to líto.. ale tak půjde později ještě není všem ultrazvukům konec :D
jinak já nevím - na co se cítím.. nemám ani páru, co by to mohlo být a možná je to lepší... alespoň si nic nevsugerovávám.. a i je mi to jedno.. jestli kluk nebo holka.. hlavně ať je zdravé
13. črc 2010 ve 20:57  • Odpověz
@sonik23 já měla u Karlíka taky jeboně a je to kluk :wink: Já tomu fakt moc nevěřím - ještě tak teorii o početí během a mimo ovulace - na tom něco bude, ale těmhle povídačkám o vzhledu skutečně ne :slight_smile:
13. črc 2010 ve 21:01  • Odpověz
jinak já jsem si v 1. trimestru myslela, že to určitě bude holčička - teď to vidím 100% na kluka :grinning:
13. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz
@simasla přítel je mimo republiku a na UTZ se mnou nebyl, a ani ten ve 20. tt nestihne, vrátí se až 2 týdny potom, ale jak říkáš, není všem vyšetřením konec :slight_smile: zatím mu budou muset stačit fotečky :slight_smile:
13. črc 2010 ve 21:05  • Odpověz
@kacerka jjo - však je to stejně jedno hlavně ať je to zdravý :wink:
13. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz
@sonik23 právě :wink: Mně je to i podruhý jedno - jako byla bych šťastná za holčičku, ale stejně tak budu ráda za brášku pro Karlíka, se kterým si jednou užije určitě víc než se ségrou - takže fakt je to šumák :wink:

@elyn.s pak se dělá ještě velký UZV ve 30 tt :wink: Tak snad ten už stihne. Nebo můžete jít na 3D :slight_smile:
13. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz
holky stává se vám že se vám večer vříško nafoukne do obřích rozměrů? já ho teda mám obrovský, mírně tvrdý no docela koukám :confused:
13. črc 2010 ve 21:30  • Odpověz
@sonik23 jj, večer se fakt cejtím těhotně :grinning: :grinning: ale dneska jsem měla takové obepnuté strečové šaty a myslím, že už to kolemjdoucí taky poznávali :wink:
13. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz
@kacerka no tak na mě to už jde vidět i když nemám obeplý věci :grinning: koupila jsem si riflovou šatovku a v tom to teda nezapřu :grinning: ale jsem ráda, konečně jsem taky těhulka :grinning:
13. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz
nic já se loučím, brzy ráno opět do roboty :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dobrou
13. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz
@sonik23 dobrou, taky se chystám na kutě :wink:
13. črc 2010 ve 21:45  • Odpověz
Dobré ráno, tak já už sedím v práci. Já jsem nějak tak nějak vnitřně přesvědčená, že to bude kluk, tak jsem zvědavá, jestli se mi to potvrdí. Ale je mi jedno co to bude, hlavně ať je to zdravé. :slight_smile:
14. črc 2010 v 06:21  • Odpověz
Dobré ránko. Tak jsem si tu opět početla, vidím, že probíráte pohlaví. Se mnou je to tak, že pohyby ještě necítím, nebo občas něco, ale nejsem si jistá jestli to je ono :wink: , pleť mám úplně krásnou bez pupínku a včera nám byla na 95% potvrzená holčička :slight_smile: Sice se opět schovávala a nechtěla se ukázat, tak máme jen jednu rozmazanou fotečku. Před náma vyšli asi s pěti fotečkama, tak jsem jim záviděla, bude to asi stydlivka po mamince :grinning: :grinning:
14. črc 2010 v 08:08  • Odpověz
@deniskka třeba si to schovává na později a pak předvede úplnou přehlídku :wink: nakonec nebudete mít kam ty fotečky dávat :grinning:
14. črc 2010 v 11:17  • Odpověz
ahoj holky, já jsem taky v práci nějak se mi to tu zae nakupilo... včera jsem byla na genetice a jsem z toho taková rozpřekvapená... riziko DS mi rozdělili na riziko z věku je 1:850 a riziko ze screeningu je 1:27000, no ale pak mi řekla že mám zvýšenou hodnotu PAPP, ... řekla mi že mimi je v pořádku a že u mě by to mohlo někdy v budoucnu znamenat nějakou srdeční vadu... ale pak jsem četla zprávu a tam mi napsala, že ZATIM nemusím na žádné invazivní vyšetření a že počkáme na výsledky screeningu z 2.trimestru... a že se má udělat ECHO miminka a mě nabírali všechy zoonózy a virózy... :unamused: :pensive: tak nevím, jsem z toho nějaká přepadlá...
14. črc 2010 v 11:55  • Odpověz
tak já hlasím po kontrole a viděla jsem mimi zase je větší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vše ok braly mi ty tripply tak do 14 dní uvidím.

suzix:zatím nebuď z toho vystrašená zatím to není aktualní řekla bych já se narodila se šelestí na srdci a mám jí už 30 let a zatím mě to nějak neobtěžuje a nebrání normalnímu životu jen nedělám vrcholově sport a nato jsem neměla nikdy ambice :grinning: :grinning: :grinning: a 1x ročně kontrola protože si to hlídám pro jistotu :slight_smile: :wink:
14. črc 2010 ve 12:42  • Odpověz
@suzix neboj, to bude v pořádku. Raději ať to pohlídají a můžou včas zasáhnout, budeš aspoň pořádně vyšetřená. A hlavní je že je mimi o.k.

@elyn.s no to jsem zvědavá :slight_smile:
14. črc 2010 ve 12:59  • Odpověz
holky těch 14 dní nevydržím čekat na ty výsledky :angry: :angry: :cry:
14. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz
ahojky holky, tak jsem opet tu....byla jsem dnes dopoledne na socialce a ptala jsem se odkdy muzu jit marodit a co a jak s marodenim materskou a tak..jestli na ni vubec mam narok...no proste vsechno. musim uznat ze jsem trefila na uzasnou urednici- kupodivu....pac tyhle urednice moc vstricne nebyvaji ale tahle byla fakt super.vsechno mi to vypocitala a tak a vychazi mi to uplne suprove....mam tam rozdil asi 7 dnu....takze nic neprekrocim a mam i narok na materskou....fakt dopadlo to uplne super..nejlip jak jsem si mohla prat...takze 23.7 jak pujdu na kontrolu tak si reknu o neschopenku....hura hura nebudu tu muset porad sedet jako pecka...jo a jak sme mely s mamku z toho takovou radost tak jsme zacaly i nakupovat...mam pro mimise 2 bodycka a jedny dupacky a taky flasku a dudel....to sou moje uplne prvni veci:slight_smile: samozrejme vsechno do zelena:slight_smile: takze tak...
14. črc 2010 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz
@suzix držím pěsti a věřím, že bude vše vpořádku :slight_smile:
@rozalenka narazit na fajn úřednici je jak výhra v loterii :slight_smile:
14. črc 2010 ve 14:52  • Odpověz
@elyn.s jojo v tu chvili kdyz me to vsechno tak hezky vypocitala...tak sem byla uplne stestim bez sebe....takze to byla fakt jako ta vyhra...
14. črc 2010 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz
Zdravím, holky.
Tak mám za sebou kontrolu na gyndě, kde byl se mnou i přítel. V triplech nám vyšlo zvýšený riziko, takže jdeme příští týden ve čtvrtek na genetiku. MUDr. říkal, že by pak event. následovala amniocentéza. Jenže při objednání mi sestřička na genetice řekla, že ve čtvrtek si se mnou promluví doktor a v pátek pak HNED půjdu na amnio, tak jsem z toho taková zmatená. Probírali jsme to s přítelem a on nechce, abych na tu amnio šla, protože je tak přeci jen riziko, i když malý. Na mým postoji k mimískovi to stejně nic nezmění, tak nevím. Každopádně počkám na to, co mi ve čtvrtek řekne ten genetik.
Přítel je z toho docela dost špatný, nese to hůř než já.
Vy, co jste už event. amniocentézu absolvovaly, můžete napsat, jaké to je? Zjišťovala jsem si info na netu a prý je to jen nepříjemné, ale nebolí to.
A ještě jeden dotaz. Pokud by amniocentéza odhalila nějakou vrozenou vývojovou vadu, liší se pak nějak péče o těhulku až do porodu? Dle mého názoru ne, stejně se musí počkat, až se mimi narodí, ne?
Naše mimi je vážně dárek z hůry, podle doktorů jsme nikdy na vlastní neměli mít šanci, tak se nechci zbytečně stresovat nějakými vyšetřeními.......
14. črc 2010 v 15:50  • Odpověz
@rozalenka já jsem nakonec za tu nemocenskou taky ráda ... bych v tom horku chcípla
teď jen aby ti doktor napsal rozumě vycházky

mě dnes volala sestřička z gyndy že mě prý minule špatně objednala že mám přijít o týden dřív .... byla chudinka minule nějaká zmatená, blbě mi vyplnila neschopenku, blbě objednala a ještě jí nešla nabrat krev ... taky toho měla v tom vedru dost

na velkej ultrazvuk jdu 3.8. i s manželem tak doufám že nám řeknou že je vše v poho a co to bude

už týden vymýšlíme jméno pro kluka a furt nemůžem nic vymyslet ... tak to bude muset být holka :grinning:
14. črc 2010 v 15:53  • Odpověz
@aleks neboj určitě bude mimi v pořádku ... nemá cenu se stresovat předem ... těch falešně pozitivních testů je strašně moc
14. črc 2010 v 15:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.