• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
@adrous já mám to riziko taky vyšší kvůli věku, ale dr. říkala, že je to super :wink: že to šíjové projasnění je naprosto v pořádku, tak to zkresluje jen ten věk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2010 ve 14:27  • Odpověz
@adrous mladší, ale tak max. o 3/4 roku :slight_smile: a čekám svoje první dítko.
15. črc 2010 ve 14:27  • Odpověz
je už bych strašně moc chtěla vědět jestli je to Eliška nebo "Elišák" :confused:
15. črc 2010 ve 14:37  • Odpověz
@jajulik tak to já taky jseem napnutá jak gatě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: furt tam vidím tu holčičku,ale nevím no :sweat_smile: :sweat_smile: mám v oblibě te´d ostrý jídla a po salámech a utopenci hodně brkám,ale čert ví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2010 ve 14:47  • Odpověz
holky, tak dneska mi v práci řekli, že u mě určitě vidí kluka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vůbec nechápu proč - prej se ke mně ti kluci tak nějak hodí :sweat_smile:
15. črc 2010 v 15:02  • Odpověz
@kacerka fakt kluka a jak to poznaly,že bys měla břicho do špičky? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ikdyž u mě nasvědčuje ta pleť a vlasy u lukáška jsem byla fakt moc hezká a bez problému.co se týka postavy tak roste jen bříško jak jsem psala zhubla jsem 2 kila :slight_smile: :wink: takže dle postavy se neodhadne co to bude :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2010 v 15:08  • Odpověz
@adrous ne, podle těhle příznaků ne - spíš tak nějak vnitřně jsou přesvědčení, že ke mně ti kluci sedí víc :wink:
15. črc 2010 v 15:12  • Odpověz
@kacerka hihi no já nevím na to bych nedala to muže říct každý že mu kluci sedí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2010 v 15:18  • Odpověz
@kacerka jo a u prvního jsem taky do půlky těhu myslela,že čekám holčičku a bylo to jinak :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2010 v 15:22  • Odpověz
ahojky, tak mám po kontrole - dopadla dobře, akorát mimčo vůbec nechtělo spolupracovat a ukázat, jestli je holčička nebo kluk, a ani ksichtík jsem neviděla :grinning: asi tu potvoru zmohlo to horko víc jak mě :angry: doktor na mimi ťukal, ale nic, akorát pěkně zamávalo a to byl konec představení, mělo to tzv. na háku :grinning:.
@simasla ten velký UTZ mám ve stejný den jak ty, 29.7. :slight_smile:
15. črc 2010 ve 22:57  • Odpověz
autor
@elyn.s - tak to sice nepotěší.. ale hlavní je, že kontrola dopadla dobře :slight_smile: třeba je to herečka (tedy holčička), když se nechce ukázat :slight_smile:
já začínám mít pocit že to je kluk.. ale radši na to moc nedám :D
holky tohle bylo zvláštní - pustila jsem si pár oblíbených písniček celkem nahlas, ještě jsem k tomu zpívala a vypadá to, že si mimčo chtělo zatancovat.. protože najednou cítím jak se hýbe.. :slight_smile: a nebo tam křičí mamko nech toho.. to se nedá poslouchat to tvoje kvílení :D
15. črc 2010 ve 23:05  • Odpověz
@simasla já si myslím, že tvůj zpěv oceňuje a líbí se mu to :slight_smile: zřejmě čekáš malého tanečníka :grinning: jak tak koukám, budeme mít umělecky nadané děti :grinning:
15. črc 2010 ve 23:24  • Odpověz
cauko holky, tak jak se mate??u nas byla konecne destiva noc a dneska uz je zase pekny parak...uplne ze me tece...a to je rano.chjo a to jdu do prace jeste aj zitra....asi tady chcipnu....
16. črc 2010 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz
Dobre rano... u nas zase vedro.. Dnes odjizdime do uterka do Nemecka, a ve ctvrtek jdeme na kontrolu... Ja uz se tak tesim a zaroven bojim...
16. črc 2010 v 09:24  • Odpověz
holky,nevíte v kterém týdnu je nejlepší na vyšetření 3D ultrazvuku???vím,že je to možné provádět do 28 tt :sweat_smile: :sweat_smile: kdyby některá věděla napište prosím :slight_smile: :wink:
16. črc 2010 v 09:52  • Odpověz
Ahoj holkýýý tak my se právě vrátili z kontroly - genetika je v pořádku a mám se objednat na velký UTZ
a už zhruba víme co to bude, ale zatím nepovíme, manža je ještě mimo město, tak čekáme :dizzy_face:
@adrous na 3D je nejlepší 18-24tt, aspoň podle těch pracovišť kde to dělají
16. črc 2010 v 10:48  • Odpověz
@sonik23 díky jejda vy to víte já to chci už vědět takýýýýýýýý :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. črc 2010 v 10:56  • Odpověz
@adrous me zase doktor rikal, ze nejvic videt je na 3D - tedy on ma 4D az tak po 24. TYDNU. Kamaradka na tom na Genetice byla az nekdy v pulce zari a mela rodit na Vanoce
16. črc 2010 v 11:03  • Odpověz
@adrous mezi 24tt a 28 tt - tak ´ho aspoň dělají v Gennetu, kam se chystám objednat :wink:
16. črc 2010 v 11:06  • Odpověz
akorát si říkám, jestli nejsme padlí na hlavu, když nechceme znát pohlaví a půjdeme na 3D - ale hrozně se těším na rysy v obličejíčku, jestli bude mimčo podobné Karlíkovi :dizzy_face: Já si myslím podle těch UZV, co máme, že budou jako vejce vejci - oba kulaté hlavičky :grinning:
16. črc 2010 v 11:08  • Odpověz
a v tom Gennetu je i docela solidní cena -800 Kč za 4D UZV + fotky + DVD :slight_smile:
16. črc 2010 v 11:09  • Odpověz
@kacerka no dr.polák má myslím 3D a bere si 1000 kč jen nevím jestli ma u toho fotky+ dvd se musím zeptat :sweat_smile: :wink:
16. črc 2010 v 11:15  • Odpověz
@adrous http://www.gennet.cz/sqlcache/liberec.pdf docela slušné ceny - když vyjdou pěkné fotky, tak si nechám ještě jednu k tomu balíčku :wink:
16. črc 2010 v 11:18  • Odpověz
tak jsem se dovolala a říkaly mi,že když mimi bude dobře otočené a vidět udělají mi to ve 20 tt a je k tomu nahrávka a asi 4 ks foteček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. črc 2010 v 11:19  • Odpověz
@kacerka nefunguje ten odkaz :frowning2: :cry:
16. črc 2010 v 11:20  • Odpověz
@adrous musíme počkat, radši asi až po velkém UTz ať to je na 100% :wink: jiank u nás o pod mrakem teď je zas vyhěň a dusno
16. črc 2010 v 11:29  • Odpověz
@adrous tak zkus www.gennet.cz a tam odkaz úhrady služeb a potom Liberec :wink: Jinak ta Vaše cena je teda taky super :wink:
16. črc 2010 v 11:29  • Odpověz
Nazdarek tehulky tak vcera jsme byly v poradne a vse je v poradku nas mimisek vazi 295g :slight_smile: tak sem si myslela ze pani dr. nam rekne co se nam tam schovava ale bohuzel mimisek mel nozky prekrizene tak snad priste nam uz ukaze to tajemstvi :grinning: Zaroven jsme byly vcera i na 4 D ultrazvuk ale nebylo poradne co videt tak nas dr pozval za 3 tydny tak snad uz budeme vedet co cekame.Jinac jsem od zacatku tehu pribrala 6kg :confused: a zda se mi to strasne hodne i kdyz nevim kde sem to dala :grinning: zatím sve puvodni veci oblecu ale je pravda ze uz me to trosku zacina tlacit...
16. črc 2010 ve 13:27  • Odpověz
@tereziee ty malé potvory nás holt napínají :slight_smile: já taky doufám, že se příště už dozvím, co to schovává mezi nožkami :angry:
16. črc 2010 ve 13:30  • Odpověz
Ahojda,
tak vás po dlouhé době jdu pozdravit.
Máme za sebou screening v 1.trimestru,ale výsledky nevím-brali mi krev (výsledky v pondělí) a na UTZ jsme měli místo miminka tanečníka, tak říkala Dr., že to nemá cenu, že ho neuklidníme (fakt tam dělal dřepy, házel rukama nad hlavou a pak do mně začal bouchat pěstičkama...) :grinning: Takže v pondělí znovu a to už bychom měli znát celkové výsledky.
Jinak dnes nám přivezli výbavu do pokoje-budeme nakupovat postupně-ať to pak není taková "rána" najednou...
K 3D-objednám se v to pondělí, čekačka je asi 5 týdnů-to bych měla být 18.týden-není to brzo? Ráda bych měla možnost se objednat ještě jednou kdyby třeba mimčo bylo otočené zády...
Co jsem vás přelítla, tak jste všechny v poho-večer dočtu podrobněji.
16. črc 2010 ve 13:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.