• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
K pohlaví-manžel by rád kluka, já holku, tak jsem zvědavá jak to dopadne :sweat_smile: U nás v rodině jsou samí kluci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz
@dimi mame to uplne stejne.....sestrenky maji dohromady 5 kluku!!!
16. črc 2010 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz
@rozalenka takže mně chápeš... :rolling_eyes:
Nj, nějak to dopadne. Já jsem v rodině jediná holka, jinak mám 2 bráchy a starší má 3 kluky :stuck_out_tongue_closed_eyes: se z toho picnu...ale zase manžel se zblázní radostí :sweat_smile:
16. črc 2010 ve 14:04  • Odpověz
ale tak to je jedno...hlavne at je mimis zdravy....to je dulezite...vic nic... :wink:
16. črc 2010 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz
jj, samozřejmě zdraví je prvotní :wink:
16. črc 2010 ve 14:24  • Odpověz
holky já se dnes rozplývala nad holčičíma oblečkama v cherokee no,ale nic jsem nekoupila pořád čekám co řekne dr,ale ja chci táááááááááák tu holčičku :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. črc 2010 ve 14:47  • Odpověz
@adrous taky bych chtěla :slight_smile: já si dnes jedu pro tu zamluvenou sukýnku, ač nevím, jestli to je holčička nebo kluk :slight_smile: holt, když kluk, tak si ji schovám pro příště, nebo někomu daruji :slight_smile:
16. črc 2010 ve 14:49  • Odpověz
priznam se ze ac bych chtela holku tak spis ocekavam kluka....takze zatim vsechno co kupuju je zelene... :slight_smile: ale mi chcem i zeleny kocar...ja su proste na tu zelenou trochu ujeta...
16. črc 2010 v 15:43  •  2 děti  • Odpověz
@rozalenka a proč si myslíš že čekáš kluka co tomu nasvědčuje???mě by to zajímalo :sweat_smile: :dizzy_face: já třeba zatím nepřibírám a mám škaredou pleť a vlasy se mi mastí šíleně :slight_smile: :wink: tak já nevím :slight_smile:
16. črc 2010 v 16:11  • Odpověz
no tak podle babskych povidacek....strasne mi vyskocilo bricho....ale jen bricho....plet se zacina pomalu lepsit...neni to zadna tragedie....par jebacku na brade...ale nikdy jsem nemela nijak hezkou plet...takze je to v podstate normal...no vlasy uplne v pohode....kdyz nejsem uplne spocena jako ted...tak si je umyvam tak po 5 dnech...proste mi vydrzi hezke a nemasti se...i tvar celkem drzi....no a proste mam takovy nejaky vnitrni pocit ze to bude kluk...to je asi to hlavni....ale jiste to samozrejme nevim....jo a jeste kamoska...povida si s andelama...je to takova carodejka.....tak ta taky rikala ze ji andele rekli ze to bude kluk:slight_smile:toz tak...
hej holky....uplne me nejak boli brich....
16. črc 2010 v 16:23  •  2 děti  • Odpověz
jo a asi me zacina brich i trochu tvrdnout....vcera vecer sem ho mela nejaky tvrdy....a taky me bolel...tak dnes piju magnesku...
16. črc 2010 v 16:25  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky těhulky, tak já výbavičku naštěstí nekupuju, mám vše po Zuzce - je taky zimní dítě. Jen se mi nechce prát se s růžovými věcmi, kdyby to byl kluk :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi ty vyloženě holčičí - ve vel. 62, 68 nechám u naší mami, aby je kdyžtak vyprala. Ale je pravda, že těch úplně pidi veciček v růžové moc nemám - ty byly spíš neutrální. Kočák mám zelený- lahvový s trochou oranžové, postýlku s nebesy taky mám a dokonce i obrovskou kolébku ještě po moj prprababičče.
Takže já až pak později nakoupím papírové pleny a kosmetiku.
A ohledně pohlaví fakt nevím - ze začátku jsem si myslela, že to bude kluk - šlo mi hodně břicho a boky a zadek ne, teď se břicho trochu zastavilo a zase bych řekla, že jsou boky. Chutě mám jiné než s malou - to jsem byla strašně na sladké, to teď nejsem. Jinak pleť mám jak puberťák, o vlasech ani nemluvím.
16. črc 2010 v 16:26  • Odpověz
@mirkf :vítej do klubu s těma vlasama a pletí,ale já zatím nic moc nepřibrala a ani břicho kdo ví jak nezvětšilo jako je to poznat,ale moc né.prsa jsou větší a hodně mě bolí :frowning2: :sweat_smile: tak nevím,ale kdyby to byl kluk tak nemam tak hroznou ple´t a vlasy u lukyho jsem byla kočka :sweat_smile: :sweat_smile:
16. črc 2010 v 16:54  • Odpověz
@mirkf se máš-my budeme kupovat vše...

@rozalenka to moje pidi midi bříško zatím O.K., ale berou mně občas křeče do lýtek-takže piju Magnesii a O.K. :wink:
16. črc 2010 v 16:58  • Odpověz
Ahojky,
Adrous, tak moje kamarádka byla v prvním těhu - nechci říct škaredá, no prostě napuchlá, pupínkovatá, vlasy nic moc... A byl to kluk. Při druhém těhu jí to vyloženě slušelo. Fakt kočka..... a druhou mají holčičku :wink: Takže asi ani tohle není úplně přesný ukazatel :dizzy_face:
16. črc 2010 v 17:02  • Odpověz
@jajkaz achich joooo :frowning2: :sweat_smile: tak už te´d nevím mám čekat ještě měsíc než to budu vědět mě švihne :frowning2: :frowning2: :frowning2: jsi mě teda nepotěšila :grinning:
16. črc 2010 v 17:07  • Odpověz
Adrous, tak to mě mrzí :frowning2: :wink: Já mám 4 bráchy, vždycky jsem chtěla sestřičku, ty sukýnky, copánky, prostě to čančáníčko, takže taky tak podvědomně toužím po holčičce :dizzy_face: Ale hlavně, že budeme rodina :wink:
16. črc 2010 v 18:07  • Odpověz
@jajkaz to je jasný taky říkám hlavně že bude mimi zdravé,ale vnitřně chci holčičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. črc 2010 v 18:16  • Odpověz
zdravím holky :slight_smile: koukám že debatujete nad pohlavím, brzy se vám to rozluští
jinak hlásím že u nás je vedro k zbláznění, právě se ségrou pečeme maso, takže tady v paneláku 100°C, no maso, teče z nás jako z vodopádu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2010 v 10:31  • Odpověz
zdarecek holky tak ja uz mam skoro padla..jeste necelou pulhodku....no tady taky hrozny parak...jo ukradla jsem tady holkam z kanclu vetracek...tak super...akorad me z toho asi zacina pobolivat ucho...no za chvilku uz povalim domu....porad nevim jestli mam jit marodit uz ted v pondeli nebo v patek....co vy na to???
17. črc 2010 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz
@rozalenka Platí i u vás, že první 3 dny marodíš zadarmo? Já jak jsem voják, tak vůbec netuším, jak to je v civilním sektoru. To by se ti spíš vyplatilo, kdyby jsi šla marodit v pátek a 2 dny neplacený ti vyšly na víkend? Já se v tom moc nevyznám, tak mě tu, prosím, nekamenujte :slight_smile:.
17. črc 2010 v 11:25  • Odpověz
Teď mě napadla otázka: jak je to s čerpáním dovolené? Mám ještě 23 všedních dnů + nějaké sobota/neděle. Přemýšlela jsem, že bych si ji vzala před nástupem na mateřskou dovolenou, abych mohla být dříve doma a odpadlo by mi placení za nájem a peníze za dojíždění.
17. črc 2010 v 11:30  • Odpověz
@elyn.s čerpat můžeš a nemusíš - po skončení mateřské by Ti ji firma měla proplatit :wink: Jinak jsme v práci zjistili, že pokud mateřskou načnete nový kalendářní rok, tak máte nárok na dovolenou za celý rok - docela nářez, ale je to tak - jen maminka o proplacení celé té dovči musí písemně zažádat :wink: Takže i když mi budeme čerpat v roce 2011 jen cca 20 týdnů mateřské, tak máme nárok na 20 resp. 25 dní dovolené. V prvním těhu mi propláceli jen poměrnou část za dobu mateřské :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď jsme zpětně došly k tomuto :sweat_smile:
17. črc 2010 ve 12:14  • Odpověz
@kacerka Děkuji za info :slight_smile:. Já si ji asi raději vyberu a "uteču" tak dřív z toho blázince :grinning:. Jestli se ale pak ze mě nezblázní můj přítel :angry: . Jsme zvyklí se vídat o víkendech a "teď" mě bude mít doma pořád :slight_smile: .
17. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz
Pršííííííííííííííí :grinning: . Já mám radost jak malé děcko :slight_smile:. A ani mi není tak horko při smažení bramboráků :grinning: .
17. črc 2010 v 17:24  • Odpověz
a tady nezaprší a nezaprší

teď se mi zdálo že jsem poprvé cítila mimčo ... zvláštní pocit
17. črc 2010 v 17:48  • Odpověz
jajulik, my jsme taky v zóně, kde skoro neprší :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak gratulace ke kopanečkům - já nevím, jestli to bylo mimčo, co jsem v týdnu cítila - od té doby nic, takže si asi ještě chvilku počkám. I když v 17 tt jsem jako prvorodička cítila pohyby s přehledem, tak je to zvláštní, že by zatím nic :wink:
17. črc 2010 v 18:05  • Odpověz
je tu pořád strašný vedro.... asi budem večeřet melouna
17. črc 2010 v 18:08  • Odpověz
chm, tak moc dlouho nepršelo ... už je tu zase nesnesitelný horko :frowning2: ten meloun není vůbec špatný nápad, jen by se mi muselo chtít vytáhnou paty z baráku a doplazit se do obchodu :unamused:
17. črc 2010 v 18:28  • Odpověz
@elyn.s já se doplazila hned ráno ...teď už bych to taky nedala
17. črc 2010 v 18:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.