• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
No Markét....těžko říct, nemusí to znamenat vůbec nic....a nebo to může znamenat že hcg neroste a mimi tedy neroste a neprospívá...Ale spíš to nebude nic!!! :wink: Na fóru o našem CARu (NatalArt Plzeň) je holčina co měla čárku pořád slabší a pořád stejnou a teď už je dávno za půlkou těhu a ona i miminko se mají dobře! :wink:
12. dub 2010 v 18:35  • Odpověz
autor
tak zeleninku papám také a ovoce a spoustu, spoustu jiných věcí - nějak mi teď chutná :D
market - no může to znamenat, když čárka dlouhodobě nesílí např. 3 dny zůstává stejná, nebo slábne, že se netvoří nové HCG - tudíž se mimi nevyvíjí - ale také to nemusí znamenat nic.. protože to ovlivňuje hodně faktorů - jak jsi před tím pila, kdy testuješ atd.
12. dub 2010 v 18:36  • Odpověz
Simi tak to mě teď taky chutná. Ale to už od dne kdy beru Utroš, stejně jako minulej cyklus :rolling_eyes:. Ale tedy to ovoce docela flákám :frowning2:. Ale zeleninku jooo. A k tomu tedy se snažím jíst každej den nějaký mléčný výrobky a tak. A od příti mám nakázáno pít i jenom domácí šťávu bez chemie :grinning:. On je zlato :dizzy_face:. Ale tedy k tomu ještě papám Femibion 800.
12. dub 2010 v 18:46  • Odpověz
To samé i Petul samozřejmě!!!! :grinning: :wink:
12. dub 2010 v 19:01  • Odpověz
Jůůů, tak to předchozí patřilo jinam :grinning:.
12. dub 2010 v 19:01  • Odpověz
vendulak: jsem tuuuu :wink:
12. dub 2010 v 19:09  • Odpověz
autor
snow - já čárku vidím :slight_smile: mimi si dalo na čas.. ale je to určitě tam :slight_smile: tak ať to krásně sílí maminko :slight_smile:
12. dub 2010 v 19:11  • Odpověz
Snow super! Vítám tě tu! :wink: Kolikáte IUI se vám vlastně povedlo? :slight_smile:
Btw kdyby si chtěla přidat k nám do tabulky tak napiš údaje :wink:.
12. dub 2010 v 19:12  • Odpověz
vendulak: je to 1 IUI
12. dub 2010 v 19:14  • Odpověz
autor
no dalo na čas.. vlastně ani ne - já nevím, jak je to u IUI ale vždyť já měla čárku až 11DPO a to takového ducha, že jsem si myslela, že je to negativní takže je to spíš šikulka - to mě zmátla ta krev.. copak to, že jí brali tak brzy?
12. dub 2010 v 19:14  • Odpověz
Snow: Opravdu? Tak to je super!!! Krásný štěstí! :dizzy_face:
Jééé holky doufám, že tu budeme takhle krásně přibývat :slight_smile:.
12. dub 2010 v 19:15  • Odpověz
No právě! mě taky u Snow zmátla ta krev, proto jsem myslela že toho už je jakoby další IUI...no musím se víc koukat na datumy :grinning:
Já měla prvního ducha myslím 11dní po IUI a ten nebyl na mamatestu ani zdaleka tak vidět jako ten Snow! Podle mě je pěknej! :dizzy_face:
12. dub 2010 v 19:17  • Odpověz
holky krew dělal dokyn protože sem měla sliznici 17mm prej je větší než standart
12. dub 2010 v 19:21  • Odpověz
Snow, vítám tě a gratuluju!
Ty jsi tam toho testíka hodila dřív, než se pořádně vykreslil ne? :slight_smile:
12. dub 2010 v 19:31  • Odpověz
Ahoj holky, zdravila jsem vás už v tom původním prosincovém tématu, ale je fakt, že tam je mocmocmoc lidí... (což je samozřejmě super :wink: ale pro diskusi občas trochu kontraproduktivní), tak bych se spíš připojila k vám, jestli můžu. Teda ... doufám, že do konce týdne se odhodlám prohlásit samu sebe za těhotnou :grinning: K Dr. se takhle brzy nechystám, minule jsem dostala děsnou čočku, takže na krev nejdřív příští týden... Tak zatím si vás čtu :wink:
12. dub 2010 v 19:33  • Odpověz
markerovna: už byl zaschlej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2010 v 19:35  • Odpověz
autor
amelie jsem ráda, že tě tu vidím... hlavně v klidu určitě to dobře dopadne :slight_smile:
12. dub 2010 v 19:35  • Odpověz
Snow -tak jen tak vypadá, ale čárka vidět je :wink: se nečerti hned :slight_smile:

Amelie, vítej :slight_smile:
12. dub 2010 v 19:37  • Odpověz
marketovna: já se nečrtím, al můžu říct že sem si nejdřív myslela že mám halucinace :D koukala sem na něj z dálky :D
12. dub 2010 v 19:38  • Odpověz
Snow podle mě je prostě hezkej ať už zaschlej nebo nezaschlej :wink:. Kdy budeš testovat znova?

Amelie tebe tady taky moc vítám! :wink: Koukala jsem na tvoje testíky a taky krásně sílí!!! :dizzy_face: :wink:

Snow já si taky nejdřív myslela že mám haly :grinning:. A večer jsem se příti snad milionkrát ptala "ty si je taky viděl?" a "viděl si jí taky?" a "ty si jí fáááákt viděl?" :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 v 19:45  • Odpověz
vendulak: no polovička chce ať teď testim každej den, mrcha má dorazit zejtra
12. dub 2010 v 19:50  • Odpověz
Děkuju holky. No mluvila jsem dneska s milým (pracuje daleko za horama a je tu jen o víkendech) a ačkoli on je od přírody velmi skeptický a navíc doktor, takže těhotenství uznává asi až po UZ, a ten mě uklidňoval (protože jsem špinila), že prostě ví, že to je v pořádku, že to tak cítí. To je balzám na uši i na duši :wink:

Vendulko, tohle u nás taky probíhalo :grinning: Kdo co viděl nebo neviděl :slight_smile:

Na FF jsem projížděla galerie pozitivních tt a mám radost, že tam byly i slabší, než mám :grinning: A spouuuuusta vykuchaných kazetovch testů tam byla :wink:

Taky přeju vám všem, ať čárečky sílí a ať jste co nejvíc v pohodě.
Já bych nejradši nešla tento týden vůbec do práce, se tam budu zas rozčilovat, ve čtvrtek navíc třídní schůzky :unamused:
12. dub 2010 v 19:53  • Odpověz
Snow, já i kdyžto dalo dost práce testovala a testuju ob den, protože každý den to nebude moc vidět a já bych se nervovala, znám se :grinning:.
Ameli oni jsou ty naši chlapy stejně zlata, co? Mě taky vždycky tak krásně uklidní :dizzy_face:.
12. dub 2010 v 19:59  • Odpověz
autor
amelie - tak se neročiluj - zkus to v klidu - vždycky si řekni - nestojí to za to... :slight_smile:
a s tím hledáním čáreček to znám... vzbudila jsem Jardu dopoledne po noční a povídám mu miláčku vstávej... máme dvě čárky... brečela jsem u toho a říkala prosím řekni mi, že to není duch ale krásně růžová čárka... no byl ze mě trošku v šoku.. ale kouknul na to a řekl.. že to jsou ty nejkrásnější čárky, co kdy viděl a pak mě přimuchloval k sobě :slight_smile:
to už jsem mu den před ukazovala vypreparovaný kazetový - jestli tam něco vidí... a viděl ale moc se netvářil...
12. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz
Joo holky...mě manža říká, že kdyby mi ty čárky nesílily, tak by mi to nevěřil :slight_smile:) že tam musí být tlustý, jinak nic :slight_smile: nj..právník a programátor v jednom, tzn..fakta, fata, fakta :slight_smile: úplně tomu bude věřit až přijdu od Mudra.... :unamused:
12. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz
vendulak: ale mě to nedááá :grinning: :grinning:
12. dub 2010 ve 20:30  • Odpověz
marketovna:já tomu uvěřím taky až to dokyn potvrdí :grinning: :grinning:
12. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz
snow, já tomu věřím, nebot si říkám, že čárka na testu je taky fakt :slight_smile:
12. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz
marketovna: no jasně, ale pořád je tam ten strašák jménem mrcha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz
holky ale ty žíly na prsou se mi teda moc nelíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2010 ve 21:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.