• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
holky, mám dotaz. Co to je ten porodní plán? Já tedy nejsem nějak extra náročná, spíš vůbec, takže vůbec nemám představu, co tam mám napsat.
20. črc 2010 v 19:23  • Odpověz
teda Vás tady je :slight_smile: taky čekáme miminko v prosinci. Je fajn, že je tato stránka, kde se člověk dozví co a jak :slight_smile: jste tu někdo z Hradce Králové?
20. črc 2010 v 19:24  • Odpověz
@malicka25 mi tam bydleli ale přestěhovali jsme se na podzim do Brna
20. črc 2010 v 19:26  • Odpověz
@kaaatinka to taky není špatné město? koukám, že jsi v 18tt vše v pořádku?
20. črc 2010 v 19:27  • Odpověz
@alena36 taky velká gratulace, jsem ráda že se dneska neraduju z dobrých zpráv sama :slight_smile:
20. črc 2010 v 19:31  • Odpověz
@alena36 to netuším :slight_smile: asi jak si představuš porod :slight_smile:
20. črc 2010 v 19:32  • Odpověz
@malicka25 jj vše v pořádku :slight_smile: dnes jsem volala na výsledky krve a moči a vše o.k. :slight_smile: a co u vás??
20. črc 2010 v 19:33  • Odpověz
tak to jsem moc ráda. Já jsem si na výsledky volala minulý týden a byla jsem z toho dost vyklepaná. Měla jsem hrozný strach. Ale taky máme vše O.K. :slight_smile: úplně mi spadl kámen ze srdce :slight_smile:
20. črc 2010 v 19:51  • Odpověz
@alena36 tady je odkaz, je tam .pdf ... je tam asi vše :slight_smile:
http://www.ds-soft.info/mimino/view.php?cisloclanku=2005081903
20. črc 2010 v 19:52  • Odpověz
Ahojte kocky tak zitra jdeme s pritelem na velky ultrazvuk tak se tesim a verim ze vse dobre dopadne a snad nam taky dr rekne co se nam tam schovava. Jinac broucek nam krasne radi v brisku jsem moc rada ted uz pohyby citim kazdy den a nejvice na vecer :slight_smile:
20. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz
@sonik23 ahoj já pocházím z Třince, ale nyní bydlím v ově. No pokud jsi z čt, tak asi nejlepší volba bude Třinecká nemocnice. V Těšíně žádná ani není(porodnice), pak je karviná, Havířov, ale to je celkem z ruky. Možná budu zrovna u rodičů a chytne mě to a budu rodit v Třinci :wink: né, to asi né. Kámoška mi říkala, že musím přijet rodit do Třince, ať můžou za mnou přijít, už se vidím, jak v bolestech jedu hodinu do Třince :grinning: :grinning: a pak to budou jen poslíčci. :sweat_smile:
@jajkaz jé čtyřlístek, to je super. Tak to budete mít štěstíčka, přeji vám to. A ty jsi už na nemocenské, nebo pracuješ?
@rozalenka pokud je ta možnost, tak běž na PN, doma klid, žádné stresy, uvaříš si pořádne jídlo. Já jsem taky od začátku a je to v pohodě, ani s těma prašulema to není tak hrozné.
20. črc 2010 ve 21:38  • Odpověz
ahoj těhulky,
napsala jsem dlouhý příspěvěk a on mi zmizel
vítám nově příchozí a všem moc gratuluji k úspěšným kontrolám
naše dnešní ko ok.znovu potvrzen chlapeček,má něco přes 10cm,vše je na svém místě i prstíky na rukou jsme počítali,krásně si tam cvičil,další ko za 4 týdny

chita:chodila jsem na ten kurz když jsem nosila Vítka,stihla jsem ho 2xpo sobě,ted nevím jestli se přihlásím

ad porodní plán:je hezké si tam něco napsat,ale jen aby pak člověk nebyl zklamaný,že věci nešly přesně podle jeho představ,např. můj porod byl celkem fofr
20. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz
@malicka25 vid..po tom všem co se píše jsem taky měla strach :slight_smile: nejvíc mě pobavilo (i když pak mi to nepřišlo k smíchu ...kdyby se to potvrdilo) když mi sestřička řekla že syfilis ani HIV nemám
20. črc 2010 ve 22:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak zitra jdu na utz a na kontrolu, tak nam drzte palecky... V patek jsem byla na pohotovosti - nemohla jsem chodit jak mi bolel podbrisek - pry vazy... tak se bojim, aby bylo vse ok... Jelikoz jsem necitila broucka... Tedy jsem se na nej ani moc nesoustredila
21. črc 2010 v 08:49  • Odpověz
@bluemchen tak drzim pesti aby bylo vsechno ok...

jinak holky jak se mate tak po ranu....ja uz to zacinam odpocitavat....jeste dneska a ctvrtek a patek a 3 hodinky v sobotu a konec zvonec....chjo uz aby to bylo...
jo vcera se prcek pekne predvadel....asi poustel prdiky nebo co:slight_smile: bylo to jakoby tak nekdo foukal brckem do vody....ale celkem dlouho a casto...
21. črc 2010 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz
hej holky taky tak prozivate kdyz ctete nejaky ten clanek o porodu...jak to probihalo a jak to bylo krasny az mimise videli a tak...taky se vam z tech dojaku chce pomalu brecet????su z toho uplne nameko...pripadam si jako nejaka mekota:slight_smile:
21. črc 2010 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme po kontrole. Vše je v pořádku , prcek má 23 dkg. Fotku jsme žádnou nedostali, ale bylo nám prozrazeno, že určitě čekáme KLUKA. Já jsem to tušila od začátku, takže obrovská radost, že mi to vyšlo :slight_smile:
21. črc 2010 ve 12:05  • Odpověz
@chita gratulka :wink:
21. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz
@chita taky gratulka a malicka zavist...ja uz chci taky vedet co to nase male prdidlo je..jestli holka nebo kluk...
hej holky mazec...vcera i dneska si tam asi mimo pekne kopka nohama....co chvila citim ty bublinky...je to jakoby prdelo:grinning:
21. črc 2010 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,
Chita, gratuluji :wink:
Blumchen, držím palečky!!! :dizzy_face:

Tak já co jsem viděla jeden dotazník / porodní plán, tak tam byly takové věci, jako zda souhlasím s přítomností studentů a studentek u porodu, jestli chci hned po porodu přiložit mimiško, nebo nejdříve umýt, zda si přeji nějaké utišující prostředky, nebo třeba až v případě nejhorším... No takové záležitosti, které by mě třeba ani nenapadly řešit. Jasně, že člověk nikdy neví, co bude a jak to půjde. I kdyby měl už 10 dětí, 11 porod může být úplně jiný, ale taková nějaká všeobecná domluva je určitě dobrá. :wink:
21. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz
@chita gratuluji :slight_smile: a tiše závidím :angry:
21. črc 2010 ve 13:08  • Odpověz
@chita super - moc gratuluji k vytouženému chlapákovi :wink:
21. črc 2010 ve 13:14  • Odpověz
Všem moc děkuji :slight_smile:
21. črc 2010 ve 13:16  • Odpověz
Deni, já jsem na nemocenské od začátku. Jednak kvůli tomu, že pracuji s malými dětmi a tam to pořád jen smrká a kucká, ale hlavně po dvou potratech vs. žádný porod mě dr. tu neschopenku napsal už automaticky. A jsem za to nesmírně ráda. Obzvlášť v prvních třech měsících. Brala jsem utroš a to celkem ve velkém dávkování a byla jsem jak medvěd v zimě. Ráno v 8 z postele, po obědě už jsem zase odpočívala a v 8 večer už jsem zase usínala... Co jsem ho přestala brát, je to o 180stupňů obrat. Chodím spát až kolem 10. někdy i později a kolikrát se v noci vzbudím a nemůžu spát........

Dnes má naše bublinka nějaký akční den :wink: mele se tam, že jsem i rukou cítila, jak se mi hýbe břicho. Škoda, že to nezachytil manža :wink:
21. črc 2010 ve 14:29  • Odpověz
@chita taky ooobr gratulace..taky moc chceme klučinu tak snad se nám tak potvrdí :slight_smile:

@jajkaz já to taky tak měla, první tři měsíce jsem furt jen spala...8-9 budíček, v 11 už zase usínala...spala do 2-3 a v 9 už zase klimbala....a ted..v 7 vstanu a jdu spat v 22, dle TV :slight_smile: a v noci se 3x vzbudím :/
21. črc 2010 v 15:48  • Odpověz
ahooooj holky,chita:gratuluji ke klučíkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jinak holky u mě super zpráva volala jsem a nevydržela to a tripply mám negativní :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mám velkou radost a teď už jen vědět co je mimi zač :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak všem uspěšným kontrolám gratuluji nemám teď přehled kdo kde byl :sweat_smile: :sweat_smile:
21. črc 2010 v 18:13  • Odpověz
@kaaatinka už jsi někde koukala na kočárek? já mám docela obavu, že si nedokážu vybrat z toho co je na trhu :slight_smile: (je toho děsně moc) :slight_smile:
21. črc 2010 v 18:30  • Odpověz
Ahojky - všem moc gratuluju k výborným výsledkům a chitě ke klučíkovi :wink:
21. črc 2010 v 18:52  • Odpověz
@malicka25 no pro mě je díky zkušeností s první dcerkou volba jasná....rozhodně nechci trojkombinaci. je dost těžká, což je obr minus pokud ji pak musíš tahat do šaliny..... takže na zimu budu mít klasiku hluboký kočár. Vzhledem k tomu že všichni kolem mě už děti mají a mám docela dost na výběr budu mít kočár po někom...asi po jedné za švagřic no ale na jaro atd. pořídím už nový nějaký sporťák který obhlížím už teď..hrozně se mi líbí tříkolky který mají přední kolečko jakoby pod korbou...už jen proto že tříkolky klasické se prostě málokdy vlezou do klasického sedanu který máme. a ten co má kolečkou pod korbou by se vejít měl :slight_smile: takže totok mám celkem promyšlené :slight_smile:)) ty uvažuješ nad čím??
21. črc 2010 ve 20:44  • Odpověz
Nazdárek těhulky tak dne jsme byly na velkem ultrazvuku a máme všechno na svém místě jsme moc ráda že to je ok. Konečne se nám ukazal a čekáme chlapečka Kubíka :slight_smile:
21. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.