• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
Teda Adrous, já bych se taky mohla trošičku urazit :wink: Sice jsem nejmenovala konkrétně, ale ke gratulce jsem přidala nejen kontroly ale i výborné testy :grinning:
Co se týká kočárku, tak mám po bráškovi starý, klasický, který necháme přešít. A jako sporťák už jsem sehnala můj vytoužený x-lander x1. Není to žádná novinka,je to z druhé ruky, ale vypadá jako nový a pohodlíčko v něm bude :sunglasses:
22. črc 2010 ve 22:27  • Odpověz
Jo a Adrous, fotky krásný, užívejte dovču, ale hlavně opatrně na ty kopce :confused:
22. črc 2010 ve 22:27  • Odpověz
aleks – A s dovolením jsem se přidala do tabulky:

Deniskka - TP 9.12.2010 – holčička Dorotka
Jajkaz - TP 10.12.2010 - necháme se překvapit
Terezie - TP 11.12.2010 - kluk Kubík
Elyn.s - TP 13.12.2010
Simasla - TP 14.12.2010 - Vojtíšek / Michaela
Liptonek - TP 15.12.2010
Sonik23 - TP15.12.2010
Samule - TP 16.12.2010
Malicka25 – TP 18.12.2010 – Kubík / Pavlínka
Bluemchen- TP 20.12.2010
Chita - TP 21.12.2010 - kluk Zbyněk
Jajulik - TP 22.12.2010 – Eliška/??
Alena36 - TP 23.12.2010 – Daniel / Petra
Cadynka – TP 23.12.
Mirkf - TP 23.12.2010 - necháme se překvapit
Aleks - TP 23.12.2010 - necháme se překvapit
Nicoleta3 - TP 24.12.2010 – holčička
Kaatinka – TP 24.12. – kluk Tobias
Bardotka - TP 26.12.2010
Rozalenka - TP 30.12.2010 – Deniska / Radeček
Suzix - TP 1.1.2011 – Kristýna / Vojtíšek ??
Adrous - TP 2.1.2011
Kacerka - TP 3.1.2011- necháme se překvapit - Ella/ Klára /Richard
Verunka - TP 3.1.2011 - vypadá to na klučíka-jméno nevíme
Hehe - TP 5.1.2011
Janettka - TP 17.1.2011
Petulke - TP 18.1.2011
Dimi - TP 27.1.2011

Taky jsem se pridala do tabulky
23. črc 2010 v 08:27  • Odpověz
Jinak holky, jsem vcera byla na kontrole. Mimi potvora se zase otacelo zadeckem, takze nevime porad, co to bude... Jinak mi doktor delal 3D utz. a dal mi i DVD... Bylo to vazne krasny... Jeste jen vydrzet tech 14 dni na vysledky a pak uz hura se tesit a nakupovat :slight_smile:
23. črc 2010 v 08:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem ten včerejšek nějak přežila, ale bylo to úmorné, od čtyř začala hrozná bouřka a skončila a o pul noci, v bříšku jsem cítila divné napětí díky kterému jsem nemohla vubec usnout. A ted bych spala jako medvěd brtník!

Jinak holky, 1.7. hned když jsem dostala těhu průkazku, jsem se registrovala na stránkách dm drogerie v programu babybonus. A včera mi přišly kuponky se slevami na nákup kosmetiky, olejíčku a výživy pro těhotné, a kosmetika, plenky, ubrousky, a ruzné věci potřebné pro těhotenství a čerstvě narozené miminka. Jsem opravdu nadšená a natěšená a proto vám to tady doporučuji aby jste takové suprové šance taky využily. Byla by škoda takových slev nevyužít. Navíc po narození miminka, které potom tam taky nahlásíte, vám budou do věku 3 let dítěte posílat kuponky se slevami. Tak já začnu utrácet penízky na nákup takových věcí než se pustím do oblečení pro miminko.
23. črc 2010 v 08:39  • Odpověz
Zatím vedou chlapečci :wink: U nás v tématu se ve druhém kole rodí skoro samé holčičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: máme tam snad jen dva kluky, tak jsem zvědavá, kde zvedneme průměr :grinning: :grinning: :grinning: Ale u nás to bude fakt až v tom lednu, jako zvědavka jsem, ale vzhledem k tomu, že se mám mimi narodit na mé narozky, tak si to asi opravdu nechám jako překvapení k narozeninám :dizzy_face:
23. črc 2010 v 08:42  • Odpověz
cauko holky tak su zpatky z ko... takze trippel testy dopadli dobre tak su velice rada....jinak mam od pondeli tu neschopenku...no vychazky nic moc ale snad to bude v poho...no dr. dneska mel asi svuj den...byl nejaky protivny...ale tak beru to s rezervou...kazdy mame nekdy svoje dny ze jo....no a na ten velky ultrazvuk ve 20tt jedu opet do Brna...a jedu tam ve ctvrtek 19.8...a to budu 21tt+1 ....tak me objednali...no a dneska me uzv nedelal....ani jsem se nezeptala...pres tu jeho naladu....rekl ze je vse ok a tak sem podekovala a sla:slight_smile:
23. črc 2010 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz
tak porad jeste nevime co to budeeeeee :frowning2:
23. črc 2010 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz
@rozalenka Gratuluji k výsledkům. Jinak to pohlaví nechtějí říkat před 20tt, a když tak prcek musí být prý aspoň 18tt a velmi dobře natočen. Tak to ber s rezervou a toho 19.8. to na tom velkém UTZ bude rozhodně lépe vidět.
23. črc 2010 v 11:26  • Odpověz
Ahoj holky@rozalenka a jak ti napsal vycházky? Jsem zvědavá,co?

@petulke taky jsem se už do toho programu přihlásila. Už jsem i jeden kuponek využila.
Každý se mě ptá a co nenudíš se doma? A já říkám né, ale opravdu pořád něco. Od rána vyřizuju, telefonuju, odpoledne musím jet ještě nakoupit, protože zítra oslava narozenini manžílka, mezitím uklidit, uvařit oběd........no a jak příjde mimčo, tak to bude ještě větší zápřah :astonished: a příští týden se taky nebudu nudit: v po uzt(velký), ve čt zubní a v pá opět echo vyš. :wink: :wink:
23. črc 2010 v 11:33  • Odpověz
@rozalenka jo a samozřejmě gratuluji k dobrým výsledkům. On by to ještě asi opravdu neviděl co to bude. a na 3D uzt se mezitím neobj.?Tam by ti to už asi řekli.
23. črc 2010 v 11:35  • Odpověz
@kacerka - v prvním trimestru jsem asi nic takového neabsolvovala
23. črc 2010 v 11:42  • Odpověz
@rozalenka - taky gratuluju k výsledkům :slight_smile:
23. črc 2010 v 11:48  • Odpověz
no holky tak vychazky mam rano od 8 do 10 a odpoledne od 5 do 7 no jako nic moc....no ale tak snad to bude ok....no a s tim uzv....na ten 3D asi ani nepujdeme...mi ted mame celkem fofry...v patek pristi tyden jedeme pect k babicce kolacky na oslavu..a v sobotu velka oslava narozenin no pak tyden odpocinku jeste musim doma neco podelat a posit...no proste vsechno mozne a pak chceme jet na malou dovcu a pak jsou u nas slavnosti...a po slavnostech uz jdeme na ten velky uzv....tak myslim ze to celkem rychle utece....a tesim se az na tom uzv budeme zase oba dva a uvidime veeelikeho mimika:slight_smile:
23. črc 2010 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz
@rozalenka předně gratuluji ke kontrole a pohlaví se dozvíš za chvíli, to už vydržíš. Jinak ty procházky jsou docela hrozný :zipper_mouth: Já jsem paradoxně ráda, že chodím do práce - odpočinu si tam od toho mého divocha a 2x-3x do týdne mi to fakt vyhovuje - bez stresu :wink:
23. črc 2010 ve 12:43  • Odpověz
@rozalenka taky gratuluji k vysledkum...

jak ja uz tu psala, vcera mi delal taky 3D, byla jsem v 18 plus 0 a opravdu se nechtel vubec mimis natocit... Mrskal se ale neukazal
23. črc 2010 ve 13:09  • Odpověz
no holky mazec ja si to ted teda zavarila:grinning: jsme kecali se sefem...byl celkem v pohode...prislibyla jsem mu jeste vypomoc...takze v poho no a neco jsme se bavili a on ze kdy budu mit vychazky a tak sem mu to rekla a ze jestli bych mohla jeste ten pristi tyden vzdycky na ty dve hodky prijet...ze by se udelala predavacka a tak...tak rikam ze jo...ze stejne tech prvnich 14 dni kontroluje vychazky v podstate on....no a to on vubec nevedel...ze jooo to sem ani nevedel tak to je dobreeee:slight_smile: tak jsme se nad tim jako vsichni zacali smat....no ale ted me vlastne muze zkontrolovat....su to ja ale trubka ze sem mu to rekla:slight_smile:
23. črc 2010 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz
@rozalenka nebo Ti řekne, že Tě nezkontroluje a Ty budeš celý den v práci :sweat_smile:
23. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz
no tak to teda nebudu...rekla sem ze su ochotna tu moji nahradnici ted tyden max. 14 dni vzdy dopoledne zaucit....ale ne cely den....hej holky mimik se vzbudil a prdikuje:grinning: asi vas zdravi...
23. črc 2010 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz
@rozalenka Nechci strašit, ale mám pocit, že tě klidně i těch prvním 14 dní může skontrolovat i sociálka.
23. črc 2010 ve 14:42  • Odpověz
no to uz je jedno....stejnako sem rikala ze tu budu byvat ty dve hodky co mam vychazky....a sef souhlasil....takze ok..
23. črc 2010 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz
holky vzdyt mi chceme jet i na malou dovcu:grinning: doufam ze tu nejte zadna ze socky:slight_smile:)))))))))))))))))))))
23. črc 2010 ve 14:44  •  2 děti  • Odpověz
@rozalenka tak gratuluji k dobré kontrole hlavně,že je tak jak má být :slight_smile: :wink: ale strašně se mi líbí jak jsi nedočkavá na první pohyby a potom hned zas jaké je mimi pohlaví :grinning: :dizzy_face: já teda jsem zvědavá nato pohlaví no holt prvorodičky jsou jiné já hlavně prožívám jestli je mimi zdravé a v pořádku,ale to asi každá maminka :sweat_smile: :sweat_smile:
23. črc 2010 v 15:32  • Odpověz
@jajkaz no hele já to taky nějak přehlídla,že jsi gratulovala takže je to vyrovnaný snad si to nebereš osobně :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 15:35  • Odpověz
@adrous no sak jasne taky mi jde predevsim o to zdravi....a ani bych to tady neprozivala to pohlavi...ale holky tady s tim zacaly ze cekaji kluky a holky a tak....tak mi to prijde lito ze to chci taky vedet:slight_smile: ale zdravi je na prvnim miste...a pohyby...jo je to super jak to mimiso tam prdikuje:slight_smile:
23. črc 2010 v 15:54  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,
gratuluji ke kontrolám - za včera ještě i Blumchen a dnes Rozalenka :wink:
Rozal, teda tak jsi konečně doma na neschopence a hned razíš na dovču? Teda máš ale odvahu. Tak držím palec, aby to bylo ok hlavně co se sociálky týká.
Adrous, neboj, mám v tom tady občas trošku guláš a taky někdy nedočítám úplně poctivě, takže to chápu :wink: :grinning:
23. črc 2010 v 16:13  • Odpověz
Rozal, co já bych kolikrát za to dala, si takhle krásně ulevit a prdíkovat :dizzy_face: Závidím tvému mimískovi :wink:
U mě včera večer bylo vlnobití. Už to není jen tak mimochodem a náhodou, ale fakt cítím, že je Bublinka aktivní... Mimochodem poslední dva dny jsem jak stádo kobilek, sežrala bych snad úplně všechno. Pořád mám hlad. Dokonce i v noci jsem se probudila - na záchod, napít se a dokonce jsem si musela aspoň půlečku chleba ukrojit, jinak bych asi neusnula. A ještě mimoušek si v mém bříšku asi hrál a dělal trampolínu, nebo co... Nemohla jsem usnout. Tak si říkám - už to začíná.... :dizzy_face:
Kdyby se aspoň ochladilo.......
23. črc 2010 v 16:16  • Odpověz
@jajkaz no tak ten pristi tyden bude asi jeste takovy pracovne nepracovni....budu jeste asi na cerno tak nejak pobyvat v praci...no bude to vesele...jo a s tou dovolenou....neni to az taka dovolena....chceme jet na sobotu a nedeli ke kamosce do kutne hory a pondeli az streda do praglu....taky ke kamoskam....tak snad to nejak projde...a doufam ze se ten muj zaskok brzo uzdravi a ja budu moct trochu lebedit doma...
23. črc 2010 v 16:35  •  2 děti  • Odpověz
@rozalenka - já sem doma už od 8. 6. a za celou dobu žádná kontrola nepřišla :slight_smile: Myslím si, že to zase OSSZ tak neprožívá.....Je pravda, že mám neomezené vycházky, ale předtím jsem po laparoskopii marodila přes 2 měsíce a taky nikdo nepřišel
23. črc 2010 v 16:44  • Odpověz
@rozalenka - zapomněla jsem napsat, že předtím jsem taky měla vycházky 2 hodiny odpoledne a 2 dopoledne
23. črc 2010 v 16:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.