• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
autor
ahoj holky :slight_smile: jaj - tak já jsem taky jako žíravina... ujíždím silně na banáncích v čokoládě - říkám, že jsem na nich závislá a včera jsem se přímo nacpala obalovaným květákem.. mňam to byla dobrota
holky, tak já pořád chodím do práce a vypadá to, že budu až do mateřské... reálně bych odešla na mateřskou až po 25.10.2010 - teda pokud bude vše v pořádku a já to budu zvládat... jo a také s tím, že budu září, říjen dělat pár dní v týdnu z domova
23. črc 2010 v 17:13  • Odpověz
autor
jinak holky, nevím, jestli jste to nepsali tu, ale zaregistrovala jsem se také do DM baby programu... a na základě toho mi přijde spoustu bonusových slev od DM, a to se určitě hodí.
http://www.dm-drogeriemarkt.cz/bb
23. črc 2010 v 17:35  • Odpověz
ahoj holky, VŠEM které měly kontrolu gratuluju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tady od rána poprchává a je docela snesitelně... já zítra ještě pádím do práce dorazit ty zakleté DPH a uklidit si trochu v kanclu neb tam mám total bordel :zipper_mouth: app. když se registrujete do toho dm programu posíláte jim tam tu kopii těhotenské průkazky? Nejdu do toho jelikož je tam hned na první stránce rodné číslo a to fakt nerada dávám takovýmto nestátním institucím :unamused:
23. črc 2010 v 18:54  • Odpověz
U nás se zrovna jedno DM-ko zrušilo. Aspoň teda v tom našem bylo dost draho. Nevím, teda jak velké slevy tam jsou, ale asi by se to přiblížilo klasickým cenám.
23. črc 2010 v 19:08  • Odpověz
autor
suzix - já jsem to tam poslala, ale vymazala jsem rodné číslo :slight_smile: uvidím zda mi něco přijde, no a ty zatracená DPH budu dělat zítra i já :(
23. črc 2010 v 19:14  • Odpověz
@suzix já jsem si to zařídila přímo vDM, ukázala jen průkazku a to jim stačilo+vyplněný dotazník a hned jsem dostala kuponky na slevy. Já taky ujíždím na sladkém, skoro celé těhu a taky někdy v noci se probudím hladem a musím něco zobnout :slight_smile:
23. črc 2010 v 19:46  • Odpověz
@aleks kurec holky jak to ze mate neomezene vychazky???ja chci taky!!!
24. črc 2010 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz
@rozalenka Buď v klidu, mě doktor říkal, že pokud chci na neschopenku, tak že mi dá vycházky 10-12 a od 14-16, takže taky mazec. Že na rizikové těhotenství jinak nemůže, ale pokud by to byla pracovní neschopnost z důvodu nemožnosti vykonávat své povolání , tak pak se mohou dát neomezené. Ale i tak dost rozhoduje, jak se mu chce a jestli po něm nechodí kontroly a neotravují ho.
24. črc 2010 v 10:46  • Odpověz
no jo ale tak nemoznost vykonavat povolani...to je taky takove divne....kdyz tu musim sedet a boli me brich tak co to je???no to je jedno....snad to bude ok....radej to neresme...ze jo holky... :slight_smile: uzivejme tehuleni dokud to jde....co bricha jak vam rostou???ja uz mam poradny pupek....obcas mi to prijde uplne prcovni jak rychle roste.... :grinning:
24. črc 2010 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky těhulky :slight_smile: , taky je u vás tak ošklivě? Z deště jsem měla radost, ale takový ochlazení se mi už moc nelíbí :frowning2:. Já vím, vymýšlím si :confused: . Nj, to jsem celá já.
Jinak bříško mi taky už pěkně roste, mám radost, připadám si konečně těhotně :grinning: . A malý potvůrce se ten noční déšť nějak nelíbil a už vůbec ne předešlá noc, kdy byly bouřky :confused: . A poslední dobou se v noci budím a nemůžu usnout a ráno se naopak nemůžu vykopat z postele a chce se mi spát přes den.. Nějak to mám celý přehozený :pensive: .
24. črc 2010 v 11:59  • Odpověz
autor
elyn tak to znám - přes den bych spala a i večer, ale v noci se vzbudím a nemůžu spát.. prostě síla
jinak já tu zimu taky nemusím - vlastně ani to horko - spíš bych chtěla něco mezi tím, pak bych byla spokojená
24. črc 2010 ve 13:05  • Odpověz
Ach jo, zase jsem si chtěla vyrazit koupit jídlo a začalo pršet. Jsem zvědavá, jak dlouho to vydrží tentokrát :rolling_eyes: .
24. črc 2010 v 15:43  • Odpověz
čau holky, tak jsem konečně přistála doma :slight_smile: DPH hotový, kancelář uklizená a mám nakoupeno... tak ještě uvařit večeři a vyprat a vyžehlit a mám padla :slight_smile: :sweat_smile: a jak se vede při propršeném víkendu?
24. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz
celkem dobře ... představte si, že jsem si koupila vyšívání :sweat_smile: dříve jsem si říkala, že já nejsem ten typ, co bude vyšívat, plést nebo háčkovat ... a hle, nějak mě to začíná zajímat :grinning: koupila jsem si i skicák a pastelky, zkusím si něco načmárat :slight_smile:
24. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz
Tak dnes pohyby cítil i tatínek :slight_smile: :slight_smile:
24. črc 2010 ve 23:21  • Odpověz
Ahoj holký
konečně ochlazení a trochu lepší vzduch :wink:
Jinak byla jsem v tescu a zase jsem utrácela, ty slevy jsou něco na mě :grinning: naše mimi bude fešátko :wink:
V DM-babyprogramu jsem taky, už jsem využila slevu na čaj, akorát teda mi moc nechutná, ale co by člověk neudělal pro svůj poklad :wink:
V pátek jsem cítila první zašimrání do ruky, ale manža furt nic, má dost hrubý ruce je stolař, tak snad brzy, moc se těší :dizzy_face:
25. črc 2010 v 10:14  • Odpověz
@rozalenka - no, když tak čtu to, cos napsala, tak možná na tom povolání něco bude, i když to můj MUDr. nezmiňoval. Pracuju jako terénní sociální pracovník na péči o děti, takže rizikový prostředí. Možná, že tím to jde odůvodnit, ale jak říkám, záleží na doktorovi. Ke stejnýmu chodí i kamarádka, ta pracuje jako dispečerka, a tý sám nabídl, že její povolání je psychicky náročnější, protože na ni třeba lidi křičí apod., tak jestli nechce zůstat doma. Ona ale nechtěla, protože těhu i porod měla naprosto bezproblémový.
Zkus se na doktora usmát :slight_smile: :grinning:
Ne promiň, vím jak se asi cítíš, už jsem psala, že já kvůli tomu změnila gynekologa. Ale zase svýho jsi dosáhla, doma jseš, a to je hlavní.
25. črc 2010 v 11:15  • Odpověz
jasnacka holky...ja to nejak neresim....vite co i chlapi muzou mit obcas blbou naladu...ja ji mam taky a celkem casto...no a sveho doktora jsem zazila poprvne takovehoto trochu mimo...tak snad to bude priste uz ok....nijak to nehodlam resit....proste kazdy mame nekdy svuj den D....to je jedno...hlavne ze me prohledl a rekl ze mimik je v poradku...to je to na cem mi ted nejvic zalezi :wink:
25. črc 2010 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz
@aleks ty máš neomezené vycházky?
mě doktor říkal že by mi je rád napsal ale že už více než rok se neomezené vycházky psát nesmí
já je mám od 8 do 20 hod.
25. črc 2010 ve 22:23  • Odpověz
holky neprudte uz s tema vychazkama....kazdy doktor to dela asi podle sebe a podle momentalni nalady....uzivajme brichy a budme radi za to ze je mame :wink:
26. črc 2010 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz
hej holky mam takovou jednu hodne kuriozni a intimni otazku....jak jste na tom se sexem????jakoze moje chut se stale nejak nevraci takze dame sexik jenom obcas...tak jednou za tyden...nekdy i za dva...no a nevim teda co na to chudak mimis rika...v nedeli po dlouhe dobe po ranu jsme hodili jedno ciselko a nas drobek byl uplne nasadleny na te sve prave strave a byl uplne skuleny v klubicku...uplne me tahlo bricho ....mazec. no ale pak sem si lehla na zada a zacala sem ho hladit tak se asi po te bouri uklidnil a najednou jsem citila jak se tam prevalil a pekne se natahnul....tak sem ho jeste chvilku hladila a uz to bylo dobre....ale jako fakt mazec... :slight_smile:
26. črc 2010 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz
@jajulik - jo, v neschopence mám napsáno vycházky neomezené
26. črc 2010 v 08:53  • Odpověz
@rozalenka - jsem na tom stejně, taky se mi stále nevrací moje původní libido, takže u nás doma o mojí iniciativě nemůže být ani řeč. A je pravda, že mě potom pobolívá břicho. :frowning2:
26. črc 2010 v 08:56  • Odpověz
dneska jdu na velký UZ a závěrečnou genetickou konzultaci, tak mi držte pěsti...díky
26. črc 2010 v 09:06  • Odpověz
@aleks jeje to su rada ze jenom ja na tom nejsu takhle ze nemam chut....sice me bricho nepobolivalo ale v ten moment kdy byl mimisek nasadleny na ty pravy strane tak me to uplne tahlo to bricho....
26. črc 2010 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz
@alena36 - tak ať vše dobře dopadne :slight_smile:
26. črc 2010 v 09:23  • Odpověz
@rozalenka no u nás stejně, chuť na sex žádná :frowning2:, myslela jsem že se to zlepší, ale né. Břicho mě taky nepobolívá.
@alena36 určitě budu držet pěsti. Já za hoďku jdu na velký ultrazvuk, tak taky na mě myslete, večer jsem už mimisku domlouvala, ať má dnes dobrou polohu na vyšetření :grinning: :grinning:
26. črc 2010 v 09:24  • Odpověz
dnes jsem si koupila novou Maminku a jsou tam velice zajímavé články. O prvních pohybech, o kyselině listové. Čtete nějaký maminkovsky časopis? V sobotu jsem dala manžílkovi k narozkám bodyčko miluji taťku(mám ho v albu) no ten byl dojatý a všem se s ním pak chlubil. :slight_smile:
26. črc 2010 v 09:30  • Odpověz
@rozalenka, tak u nás ta vaše frekvence je naprosto normální stav jak před těhu, tak teď jsme se k ní vrátili - ono s tím malým prckem není kdy, takže jednou za týden je to dobrý. Ještě teď se naučil chodit později spát a na nějaké sexování kolem půlnoci nejsem uzpůsobená, to už spím :wink: A chuť mám tak normální a i požitek je super :dizzy_face:
26. črc 2010 v 09:47  • Odpověz
@deniskka asi budu muset taky zakoupit nějaký časák, já je kupovala v prvním těhu, teď už mě to tak netankuje, ale občas bych si něco ráda přečetla - i když po nějakém čase vždy zjišťuju, jak se tyhle časáky opakují :stuck_out_tongue_closed_eyes: No jsme zrovna včera zkonstatovali, jak to druhé těhu vůbec neprožíváme, ale asi je to naprosto přirozený stav :sweat_smile: Holt druhorozeňátko no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. črc 2010 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.