• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
Holky, já včera na večer snědla hrooomadu melounu a byla jsem v noci taky snad 3 nebo 4x. A navíc, nevím, co se sousedovic psovi dělo, ale tak šílené záchvaty zuřivého štěkání jsem ještě neslyšela. To byl přímo hysterický výkon!!! 5 minut štěkal, pak si dal půl hoďky pauzu - to asi na to, abych zabrala - a hned pak začal znovu.... Něco takového jsem fakt ještě neslyšela... :angry:
26. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz
@jajkaz no to jo meloun je plnej vody :frowning2: :unamused: já chodila na chatě asi 2-3x v noci,ale holky ty proudy vody jak nějaký niagáry hadr :grinning: :grinning: :grinning: holky s psama máme zkušenost vyjící fena jak hára stojí zato.Dnes ale začaly za barákem bagry rachotit za barákem dělají parkoviště to mám radost rambajz jak sviňa snad to bude brzo hotový :angry: :angry: :frowning2:
26. črc 2010 ve 13:47  • Odpověz
holky, tak všechny testy vč.triplů negativní, velký UZ vyšel bezvadně, Na odběr plodovky nemusíme (hurá). Jinak je to kluk ....takže přítel juchá radostí (i když holčička by mu taky nevadila)
26. črc 2010 ve 14:46  • Odpověz

renca_hanych – Jen nepatrná aktualizace: přidávám jména našeho miminka ( uvidíme jestli bude kluk nebo holka)

Deniskka - TP 9.12.2010 – holčička Dorotka
Jajkaz - TP 10.12.2010 - necháme se překvapit
Terezie - TP 11.12.2010 - kluk Kubík
Elyn.s - TP 13.12.2010
Simasla - TP 14.12.2010 - Vojtíšek / Michaela
Liptonek - TP 15.12.2010
Sonik23 - TP15.12.2010
Samule - TP 16.12.2010
Malicka25 – TP 18.12.2010 – Kubík / Pavlínka
Nana.76 - TP 19.12.2010- Matyaš/Natálka
Bluemchen- TP 20.12.2010
Chita - TP 21.12.2010 - kluk Zbyněk
Jajulik - TP 22.12.2010 – Eliška/??
Alena36 - TP 23.12.2010 – kluk Daniel
Cadynka – TP 23.12.
Mirkf - TP 23.12.2010 - necháme se překvapit
Aleks - TP 23.12.2010 - necháme se překvapit
Nicoleta3 - TP 24.12.2010 – holčička
Kaatinka – TP 24.12. – kluk Tobias
Bardotka - TP 26.12.2010
Renca_hanych - TP 26.10.2010 - necháme se překvapit, ale představu máme: Jakub nebo Terezka
Rozalenka - TP 30.12.2010 – Deniska / Radeček
Suzix - TP 1.1.2011 – Kristýna / Vojtíšek ??
Adrous - TP 2.1.2011
Kacerka - TP 3.1.2011- necháme se překvapit - Ella/ Klára /Richard
Verunka - TP 3.1.2011 - vypadá to na klučíka-jméno nevíme
Hehe - TP 5.1.2011
Janettka - TP 17.1.2011
Petulke - TP 18.1.2011
Dimi - TP 27.1.2011
Dnes v 10:47 • čeká miminko, termín má v prosinci 2010 (19. tt)
26. črc 2010 ve 14:47  • Odpověz
@alena36 tak to mockrát gratuluji k chlapečkovi a hlavně ke skvělým testům :dizzy_face:

Vítám nově příchozí těhulky :wink:
26. črc 2010 ve 14:51  • Odpověz
Jinak holky, to moje mimčo je nějaké moc klidné - jak jsem v prvním těhu si byla naprosto jistá, že cítím pohyby, tak teď něco podobného cítím tak jednou za 2-3 dny, už jsem z toho pomalu nervózní. U Karlíka si hned druhý den MM sáhnul a cítil to taky - to jsem byla 17tt a teď tedy cítím něco v sobě, a to minimálně a na pohmat ani náhodou a to jsem vyhublina :angry:
26. črc 2010 ve 14:53  • Odpověz
@renca_hanych jsem doma od 2.měs.těhu. Určitě to zvládneš i bez kurzů :wink:
alena 36: Gratuluji, super zpráva.
26. črc 2010 ve 14:55  • Odpověz
@deniskka Díky, budu se snažit:slight_smile: Pokud to situace a zdravotní stav vyžaduje, tak je potřeba být doma, pěkně v klídku a pohodě. Já jsem ráda, že mě zatím nic neomezuje, jsem docela čiperka a aktivní člověk, tak jsem ráda, ale to se může kdykoliv změnit.
26. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz
@alena36 gratuluji ke klučíkovi a k super výsledkům to je super zpráva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2010 v 15:07  • Odpověz
Hm, tak sestřence se právě narodila holčička a jmenuje se Ella - to mám radosti teda :unamused: :grinning:
26. črc 2010 v 15:19  • Odpověz
@kacerka a proč máš radost?jakože chceš holčičku?? :slight_smile: :wink:
26. črc 2010 v 15:24  • Odpověz
@renca_hanych no mě spíš omezovala práce, jsem dravotní sestra a pracovala jsem v nepřetržitém provozu, noční 12-tky, zvedání pac., tak jsem šla na pn. Jinak jsem úplně v poho, naštěstí. A ty děláš co, máš fajn že můžeš pracovat. ale mě to též vyhovuje být doma. Protože se mi nikdy nechtělo o víkendu do práce a teď nemusím :slight_smile: :slight_smile:
26. črc 2010 v 15:28  • Odpověz
@adrous podívej se do kolonky jméno u mě v tabulce :wink:
26. črc 2010 v 15:29  • Odpověz
@kacerka promiň už tě chápu je to kravka,ale stejně když budete to jméno chtít ho dáte a ne že ho dal někdo ve vaší rodině :slight_smile: :frowning2:
26. črc 2010 v 15:38  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
vítám nově příchozí těhulky :slight_smile:
alena 36 - gratuluji ke kloučkovi - hlavně, že je všechno v pořádku :slight_smile:
Jinak téma sex - s tím jsme u nás také na štíru.. tak 1x - 2x týdně a někdy třeba ani to ne.. :( Myslím, že manžela to mrzí, ale když mě vidí, že večer usínám už v sedě, tak nijak nenaléhá...
co se týče žravosti - tak poslední dobou tím trpím a nikdy jsem nebyla na sladké a teď musím mít alespoň jednou denně něco sladkého - u mě se tedy jedná o závislost na banánkách v čokoláde :D Kupodivu jsem ale dnes vlezla na váhu a mám stále +2kg oproti váze před otěhu - to jsou tedy +3kg od první ohlášené váhy (protože jsem ze začátku kilčo zhubla) No doufám, že si udržím limit max. do 9 kg - jsem totiž těžká váha a nerada bych ještě víc přibrala.. hlavně tedy ze zdravotních důvodů.. však oni říkají, že silné těhulky.. by měly přibrat méně.. tak se toho chci držet.
26. črc 2010 v 15:47  • Odpověz
Zdravím nově příchozí, to by bylo, abychom ještě ke konci roku nepozvedly ekonomiku ČR, protože je nás tu už dost a za ta naše zlatíčka budeme pořádně utrácet. :slight_smile:
Alena 36 - taky moc gratuluju, není asi nic krásnějšího, než slyšet, že je mimi zdravé
26. črc 2010 v 17:00  • Odpověz
@deniskka - prosím, můžeš napsat, kde se dá sehnat oblečení s nějakým textem o taťkovi? Nevím, jestli se to tu už psalo nebo ne. Ale v krámě je dost problém něco takového objevit. A když, tak jen v AJ, a to mi přijde hloupý......
26. črc 2010 v 17:05  • Odpověz
Ahoj holky
zdravím nově příchozí :wink:
@alena36 gratuluji k výsledků a ke klučíkovi, jen tak dál :slight_smile:
@aleks já teda s utrácením už začla, budu se muset krotit :grinning:
@kacerka to je mi líto, měla jsi vybrané moc pěkné jméno :dizzy_face:
26. črc 2010 v 17:48  • Odpověz
a ohledně "žravosti" tak u mě hrůza celkově jsem na sladké ale teď teda je to maso, furt bych jedla :grinning:
26. črc 2010 v 17:58  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:, vítám nově příchozí a gratuluji k úspěšným kontrolám/výsledkům :slight_smile:. Já momentálně zápasím s vyšíváním. Já blbec jsem si koupila sadu, takovou roztomilou kočičku v červeným máku. Ale už jsem si nevšimla, že je to pro pokročilé :angry: . A s ohledem na to, že vyšívám poprvé a jsem velice "trpělivý" člověk, tak si asi dokážete představit, jak to vyšívání probíhá. Moc vklidu ne :rolling_eyes: . Ale řekla jsem si, že když už jsem za to dala takový peníze, tak to dovyšiju, i kdybych měla lézt po stropě.
26. črc 2010 v 18:00  • Odpověz
@elyn.s jasně s chutí a vervou do toho a půl je hotov, držím palce ať jsos stehy přesné :wink:
26. črc 2010 v 18:02  • Odpověz
@sonik23 Já budu ráda, když to ve výsledku bude alespoň zdánlivě připomínat jakési 4nohé zvíře s kytkami :grinning: .
26. črc 2010 v 18:35  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem holky byla na pohotovosti. Od dopoledne lítám na záchod co 10 minut, jen tak cvrknu a nic víc... Nic nebolí, nepálí.... Kolem 5hod. jsem byla na wc a na toaleťáku takový krvavý kousíček a toaleťák narůžovělý....... Nečekali jsme ani vteřinu a jeli na pohotovost...
Miminko je vpořádku, podle uzt 20+6, srdíčko bije krásně pravidelně, v pochvě žádné stopy krve..... Počůraný papírek hlásí vyšší bílkoviny a krev v moči. Takže na urologii, zánět jak prase a antibiotika. Tak jak celý den žádné bolesti při močení, tak v té nemocnici jsem se u toho málem po..... Taková bolest.
Hlavně, že je bublouš ok Strachem jsem málem brečela, pak se mi neskutečně ulevilo!!!!!
26. črc 2010 v 19:42  • Odpověz
@jajkaz panejo, ještě že mimísek je ok, teď jen dát tebe dopořádku, drž se :confused:
26. črc 2010 v 19:54  • Odpověz
@jajkaz brzy se uzdrav, ať i ty jsi vpořádku jako malý/á :slight_smile:
26. črc 2010 v 19:59  • Odpověz
Teď jsem si na IDNES četla jeden článek.
http://ona.idnes.cz/mimisek-tehulka-manza-aneb-maji-tehotne-misto-mozku-chrastitka-pvt-/deti.asp?c=A100726_172001_deti_lf
To, že někdo používá zdrobněliny, přeci neznamená, že má v hlavě piliny :confused: a každá, ať si tomu drobátku v břiše, manželovi apod. říká jak chce :slight_smile: .
26. črc 2010 ve 20:03  • Odpověz
néééééé, jsem napsala takový dlouhý příspěvěk a je fuč :angry: :rolling_eyes:
26. črc 2010 ve 20:06  • Odpověz
@suzix to naštve ... mě se tohle stává často u psaní e-mailu na yahoo, který považuje některé mé pracné výplody za spam :grinning:
26. črc 2010 ve 20:08  • Odpověz
takže znova... Ahoj holky,
hned z kraje gratulace k úspěšným kontrolám a Alče k chlapečkovi ...
jajkaz ty se drž a na oplátku držím palec já tobě aby bylo brzo vše OK :slight_smile:
taky zdravím nově příchozí - vítejte, čím nás bude víc nebudeme se bát vlka nic :grinning:
elyn.s tě obdivuju vyšívat... já jsem občas ráda, že přišiju správně knoflík :wink:
chitě děkuju za doporučení gelu ke angelsound... už jsem slyšela srdíčko a je to supeeer VELIKÁNSKÉ DÍKY byla jsem trošku zoufalá :slight_smile:
co bych řekla na téma sex? :sweat_smile: my musíme mít vždycky něco extra, takže v roce 2008 3x potrat a zkuste si spočítat jen to dodržovaný 6ti nedělí po... :confounded:, rok 2009 mi našli zvýšenou buněčnou imunitu způsobenou manželovo spermatem... takže sex jen s kondomem... :unamused: :unamused:, no a po rozloučení se s latexem jsem na druhý sex v prvním měsíci otěhotněla a zákaz na 3 měsíce od doktora... kvůli těm potratům... :confounded: :unamused: :frowning2: no a teď nemám moc chuť asi mi to kalí obavy ... nevím... ještě, že existují i jiné metody :dizzy_face: ale i k těm se dostaneme tak 1-2 za týden... takže jak to tak čtu, normál... :grinning:
elyn.s jsem to četla... to ale psala blbka, dovedu si ji představit jak se baví s kamarádkou na téma těhotenství:
"ahoj heleno, takže jsem těhotná, termín mám v lednu, výbavu pro dítě nakoupím od 6-9. měsíce a jméno zdědí po svém biologickém otci" ..... velice citově chudý člověk-dle mého soudu
26. črc 2010 ve 20:17  • Odpověz
@suzix Tak to jsi trefila :grinning:. I když je i možný, že dotyčná chtěla ukázat, jak ona je nad vše spojené s těhotenstvím povznesená, jak to bere racionálně a jej jiná atd. a třeba ve skutečnosti někde za rohem švitoří o malém drobečkovi a jak se těší na ty jeho malé pacinky :grinning: .
26. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.