• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
Vítám nové těhulky :wink:
Tak já rozdýchávám nevolnosti a teď nestíhám dočítat... :grinning: Holky, dušíci zesílí a vše bude super :wink: držím palečky!!!
Amelie, tvoje dušíky jsem viděla už včera, nebo kdy to bylo a fakt mě rozesmál ten nadpis : Hledej ducha.... :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 ve 21:13  • Odpověz
jajkaz: děkujiiii :wink:
12. dub 2010 ve 21:43  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky... tak dneska ráno jdu na kontrolní odběr krve - jak roste HCG - výsledky budou zítra....
Vendulko držím palečky u doktora a i všem ostatním přeji krásný den :dizzy_face:
13. dub 2010 v 06:23  • Odpověz
ahoj holky, tak mě vzbudil normálně hlad, a teď jsem zjistila že se mi zvedá žaludek u parfemovaných kapsníčků :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2010 v 06:37  • Odpověz
Ahoj holky...
Já si ráno dělala o5 test a je ještě silnější, takže věřím :slight_smile:
Snow, co ty? Budeš testovat? :slight_smile:
13. dub 2010 v 09:32  • Odpověz
marketovna: ta druhá je slabší gyndr mi říkal ať naklušu, udělal krev, výsledky budu vědět okolo 2 hodiny. Bodnul mi augmentin s tím že pokud jsem těhu plodu to neublíží a pokud nejsem dostanu to ...................... holky mám strach :cry:
13. dub 2010 v 10:01  • Odpověz
Dobré dopoledne,
já se dnes nějak nemohla vyhrabat z postele....
Market, už to není žádný náznak, už je to krásná regulerní čárka :grinning: tak ať ještě zesílí :sunglasses:
Snow, už to všechno začíná, ty nevolnosti. Já to taky prožívám. Chvíli ok, chvíli jsem mimo :wink: Ale je to pro miminko :dizzy_face:
Vendul, drrrržžžžíííímmm palečky!!! Pisni, jak jsi dopadla :wink:
Sim, teda čekat do zítra, to je o nervy... U nás to bývá za pár hodinek.. A vidíš, mě ještě krev nevzali. Mamka (zdrav. sestra) říkala,že asi proto, že byl tak jasný nález na utz. :slight_smile:
13. dub 2010 v 10:04  • Odpověz
jajkaz: no jenže dokyn je jiného názoru
13. dub 2010 v 10:08  • Odpověz
Jáji, já nechápu, proč mě neobjedanly sestry k Mudrovi aby mě nechal nabrat a objendaly mě rovnou na UTZ...I když snes ráno čárka silnější, parádička....hodím tam pak všechny najednou.... :wink: e pochlubím vlastním pééříím :slight_smile:))
13. dub 2010 v 10:12  • Odpověz
Snow, držím palce, určitě to dopadne!! Musí, čárka je vidět.....Hned dej vědět, budu na tebe myslet.
13. dub 2010 v 10:13  • Odpověz
marketovnaže tou včelou se to rozlouskne, prej jestly sem těhu tak cca 3 dny. Když mi řekl o tej iněkci začala sem protestovat a skoro z brekem sem ho prosila že jí nechci, on si mě vzal do vyšetřovny a uklidňoval mě. Říkal že se občas stane i to že centra v mozku začnou produkovat hcg (těhu hormon) aniž by těhu bylo že je to tak trochu psychika. A skoro 20minut mi vysvětloval že ten augmentin j lék který nějakým způsobem dokáže detekovat těhu a pokud tam je tak ho podpoří a vnt. plodu neublíží spíš ho podpoří a pokud ne a je tam hormon.porucha tak se to srovná a dostanu to. Já mu pak na férovku řekla že pokud sem i kdyby ta hodnota měla bejt třba i 2 a dostanu to tak mu přídu rozmlátit přední dálkový. Pak sen šla jetě do lékárny s tím včerejším testem ukázala ho lékárnici a ta řekla že tam je a ukázala mi leták z toho augmentinu a je tam napsáno že se píchá při podpoř těhu event když je zpoždění a nní těhu tak mrchu vyvolá

Do 2 hodin je ještě dlouho
13. dub 2010 v 10:16  • Odpověz
Snow, to já jsem nečetla, přidaly jsme ten příspěvek těsně po sobě.... Držím palečky, aby to bylo ok :dizzy_face:
13. dub 2010 v 10:18  • Odpověz
Snow, určitě jsi těhu....hned to sem hod, jak jsi dopadla, já věřím, že ti řekne, že výsledky jsou pozitivní.....Kolik sis dělala těch testů? určitě je to doma!
13. dub 2010 v 10:20  • Odpověz
Snow, bude to ok, moc na tebe myslíme :wink: :dizzy_face:
13. dub 2010 v 10:24  • Odpověz
marketovna: no dneska s mi teprv ukázal slabounkej na rapidclaru a ten má citlivost 10 a na mama byl slabounke dneska 2 no a když sem přišla od dokyho tak 3
13. dub 2010 v 10:25  • Odpověz
Hele tak to je jasný...neměj strach, určitě jsi těhotná! Tohle jsou spolehlivý testy, je blbost, aby jsi těhu nebyla.
13. dub 2010 v 10:29  • Odpověz
marketovna: já teď lovím všude info o vyvolávačkách jestli to fakt neublíží...asi mi z toho hrabe
13. dub 2010 v 10:32  • Odpověz
Snow, vyvolávačka ti fakt neublíží, taky mi říkali, že to miminku jen prospěje...už jsem o tom slyšela dřív......pokud těhotná opravdu jsi, MS nedostaneš a je to pro mimi :wink: Toho se opravdu neboj, potrat by ti to nemohloo způsobit...
13. dub 2010 v 10:35  • Odpověz
Snow, kamarádce taky dávali vyvolávačku a dr. furt mlela, že to nesedí do tabulek, že to nežije a teď je to někdy až moc živá 3 letá krásná holčička :wink: Kamarádka měla jen opožděnou ovulku, proto to té dr. nesedělo. Přešla k jinýmu dr., který byl schopen respektovat právě ten fakt, že ovu byla pozdě a naráz vše sedělo a bylo ok. Z nervů ta kámoška i špinila a slabě krvácela, ale pak se uklidnila a bylo vše ok :wink: Neboj, miminku to neublíží :dizzy_face:
13. dub 2010 v 10:38  • Odpověz
holky moc děkuji za uklidnění, no ve 2 mu zavolám a uvidíme co tam bude nebo nebude
13. dub 2010 v 10:52  • Odpověz
Kdepak máme tu Vendulku??? :wink:
13. dub 2010 v 11:58  • Odpověz
vendulak kdeeeeeeeeeee sííííííííííííí :grinning: :grinning:
13. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz
No Vednul napíná, nechává se přemlouvat :slight_smile: a taky mě zajímá Amelie, jak to s ní vypadá
13. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz
Já ztrácím přehled, kdo kdy kde.... No kde jsou ty holky, doufám, že budou ok :wink:
13. dub 2010 ve 12:17  • Odpověz
autor
snow - vážně to těhu jen pomůže - jestli tam mimísek je... jako že určitě je - je to jen forma progesteronu, která pomáha uhnízdění
já mám za sebou pigáro a zítra odpoledne výsledky - což je teda pěkná doba... a sestřička říkala, když jsem se ptala kolik by mělo být - že kolem 1000 - to se mi zdá strašně moc.. já měla minulou středu 164 a ani ne za týden už mám mít 1000? Co si myslíte vy?
13. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz
autor
vendulko - moc na tebe myslím, aby jsi viděla krásnou bublinku :slight_smile: i když mě dneska sestra také říkala, že právě při hodnotách nad tisíc už je v té děloze něco dobře vidět - takže pak se dohodneme s panem Dr. kdy bude ultrazvuk
13. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz
Sim, nevím kde, ale někde někdo psal, že ta hodnota hCG roste cca 60%, což zprvu moc velká změna není, ale pak to naskakuje hoooodně :wink:
13. dub 2010 ve 13:32  • Odpověz
HOLKYYYY hcg 17
13. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz
Snow a kolikátý DPO jsi?
13. dub 2010 ve 14:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.