• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
@elyn.s článek teda dost dobrý, jsem se pobavila :grinning: souhlasím s názorem suzix - velice citově chudý člověk :wink:
26. črc 2010 ve 20:31  • Odpověz
@elyn.s . si spíš léčí nějaký mindrák když musí šmírovat na webech, které jsou dle jejího názoru až strašidelné... a pak ukazovat jak je povznesená... no dost hovoru na toho téma... moc hezky to teď napsala paní do diskuse pod ten článek...
26. črc 2010 ve 20:34  • Odpověz
@elyn.s . si spíš léčí nějaký mindrák když musí šmírovat na webech, které jsou dle jejího názoru až strašidelné... a pak ukazovat jak je povznesená... no dost hovoru na toho téma... moc hezky to teď napsala paní do diskuse pod ten článek...
26. črc 2010 ve 20:34  • Odpověz
Já jsem věděla, že se nad tím článkem pobavíte :slight_smile: .
26. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz
Hlavně se nad tím článkem nerozčilujte. Nechci, aby se tím rozčilením ještě přitížilo vaším drobečkům.
26. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz
nene nebudeme si já MIMÍSEK ANI MANŽA, takovou zlou paní kazit hezký večer :grinning:
26. črc 2010 ve 20:39  • Odpověz
nene nebudeme si já MIMÍSEK ANI MANŽA, takovou zlou paní kazit hezký večer :grinning:
ty jo proč mi to skáče furt 2x?!
holky zlate mam problem občas mi tvrdne břicho a mam jakoby stah nevíte co to muže byt?Měla jste to některa?Kamoška mi říkala že bych měla brat hořčík tak mam zítra poradnu tak to musím doktorce říct,Jen doufam že to nebude nic važného :frowning2:
26. črc 2010 ve 20:44  • Odpověz
26. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz
nic děvčata loučím se a jdu do hajan, zítra opět do roboty :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobrou
26. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz
@aleks na bess.sk, ale jde tam obj.i české texty.
@jajkaz jejda, jsi mě vystrašila, než jsem to dočetla, hlavně že to je jen "zánět", atb to vyléčí. Jak jsi přišla k takovému zánětu?
Jdu si taky přečíst ten článek.....
26. črc 2010 ve 21:30  • Odpověz
@nana.76 prý je na to dobrý hořčík(magnézium), buď v tabletách, nebo zkus pít minerálku.
tak to je opravdu drsný článek, to mám jako říkat: tak jsem svému harantovi utřela prdel od hoven, nebo co? Vždy co se týká dětí, tak se to lidé snaží zdrobňovat.... ale každý má právo vyjádřit svůj názor.
26. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz
@jajkaz držím palce ať se brzo uzdravíš
26. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz
Holky, díky moc za palečky a podporu. První tabletku jsem si vzala v 7 a potom taky pastilku Uroval (ta se může i v těhu a je to doplňěk stravy, který podporuje léčbu. Je to z brusinek), nalila jsem se litrem teplého čaje a lehla pod deku k TV. Moc jsem toho neviděla a usnula. Teď jsem se probrala - vydržela jsem 2 hodiny bez nucení jít na malou!!! :wink: Bude to OK :slight_smile:
Ten článek je fakt divnej. I dr. říkává svým pacientkám maminko a né matko apod. :sunglasses: Občas se najde člověk, který za každou cenu musí mít jiný názor než převážná většina :wink: A nebo je to bezcitný člověk a potom chudák dítě :frowning2:
26. črc 2010 ve 22:58  • Odpověz
Nana, nijak se nepřetěžuj, více odpočívej a to magnezko, to ti dá i dr. Hlavně odpočívat a drž se :wink:
26. črc 2010 ve 22:59  • Odpověz
@nana.76 Ahoj , já to měla taky. Pak mi dali hořčík v šumivých tabletách 2x denně a už dobrý, jen ho budu muset asi až do konce. Dělali mi rozbor krve, jestli mi nechybí ještě nějaké jiné mineráli.
@jajkaz Ty se holka drž pěkně v teple a dostaň se z toho. Švagová to měla taky v 6 měsíci a Matyáš měl pak 4,5 kg , no prostě kluk jak buk :wink:

Jinak holky, mimís mi celý den v břiše dost řádí, až to je někdy moc, a když manža dá ruku na břicho, tak přestane a je klid. Tomu říkám spravedlnost, já ho celý den prosím, hladím a nic a manža ho chce cítit a on bude v klidu :grinning:
27. črc 2010 v 06:53  • Odpověz
@jajkaz - přeju hodně zdraví tobě i mimískovi
27. črc 2010 v 07:32  • Odpověz
@jajkaz , přeju, aby Tě to rychle přešlo, ono je to nepříjemné pro netěhuli natož pro Tebe s mimískem :pensive:

Jinak hlásím se z poradny - vše ok. Ještě jedu do Gennetu na ty tripply - jsem tu snad poslední :sweat_smile:
27. črc 2010 v 08:16  • Odpověz
cauko holky...takhle po ranu...nejak nestiham vzdycky rano cist....pochopila jsem ze jajka ma nejaky nemocny mocat bo co...tak preju brzke uzdraveni...jinak ja byla vcera cvicit...no fajne byly jsme tam jen dve tak nam sestricka dala celkem zabrat...a v bazenku pohoda...akorad me zacalo bolet do rana v krku coz je takove nemile....jo dneska jsem byla za sefem a rekla sem at se teda zaucuje nejaka nova ze tady nebudu vecne...bo jak se mi ten krk jeste vic rozjede tak to bude pekne v pytli...tak rekl ze jo a dokonce uvital i muj napad...a doufam ze ta holcina dojde uz dnes....jinak ten muj zaskok je stale nemocen...vcera mi rekla ze teda snad v pondeli dorazi...no ale nevim nevim...nebyla o tom nijak presvedcena....no sak on si to myslim sef jeste rozmysli jak tady ta nova bude behem dvou dnu umet vsechno...a ta stara se umi jen vetrit lidem ale na pc plave jako mala rybicka ve velkem mori....
27. črc 2010 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz
Dobré skoro ještě ránko,
Děkuji všem za povbuzení :wink: Teda můžu říct, že jak bleskurychlý nástup měly ty problémy, tak se mi taky krásně ulevilo. :wink: Ještě to není stoprocentní, ale o proti včerejšku je to super. Je to můj první problém s močákem, fakt jsem to nikdy nezažila a je to pěknej hnus (prý říkali včera v TV, že je to důsledkem těch šílených teplotních výkyvů). Dala jsem si večer, jak jsem přijela z pohotovosti jednu tabletku, k tomu taky brusinkovou pastilku, lehla k telce pod deku a vypila hrooomady teplého čaje. Pod dekou jsem usnula a vzbudila se s údivem a spocená jak myš až za 2 hodiny. Pak jsem do sebe nalila ještě jeden půllitrovej hrnek čaje a šla spát. K mému fakt obrovskému údivu jsem byla v noci na záchodě jen 1x. Asi se mi to podařilo chytit hned v začátku. :wink:

Kači, gratulka k poradně a držím palečky na tripply :wink:
Chita, to je jak naschvál, že taťku ne a ne kopnout :wink:
27. črc 2010 v 09:04  • Odpověz
@deniskka Ahoj, v tvém případě naprosto chápu, že je lepší být doma na neschopence, přece jen je to rizikové zaměstnání. Já dělám sociální pracovnici v jednom denním stacionáři a nemůžu si to vynachválit a jelikož sem chodím ráda, tak to snad vydržím až do té mateřské, ale uvidíme, může se stát cokoliv a ze dne na den třeba půjdu marodit kdo ví. Na druhou stranu:slight_smile: - popravdě už se těším až budu doma, ráno mě dělá problém vyhrabat se z postele a odpoledne hned po pířchodu domů padnu minimálně na hodinu a půl za vlast, abych pak byla aspoň něco málo schopná podělat v domácnosti:slight_smile:..ale to znáš jistě taky:slight_smile: A na dovolenou se chystáte???
27. črc 2010 v 09:16  • Odpověz
@rozalenka já myslela, že už jsi na nemocenské, nebo jsem to špatně pochopila? Kde vlastně pracuješ?
@kacerka tak fajn, že je vše o.k, jen tak dál :wink:
@jajkaz brusinky jsou dobré na zánět močáku. Hlavně, že to ustupuje, to je důležité. No to počasí je opravdu divné, z takových veder najednou ochlazení. Ale dnes to vypadá slibně, občas i vykoukne sluníčko, ale mě spíš vyhovuje toto počasí, ty vedra byly záhul, i když trochu tepleji by mohlo být :wink:
Jinak budu asi muset taky začít brát magnézko, poněvadž mě ráno vzbudila strašná křeč v noze a nebylo to poprvé :frowning2:
27. črc 2010 v 09:17  • Odpověz
@renca_hanych tahoj, tak to máš super místečko, to by se mi taky líbilo. určitě tam vydržíš až do mateřské, proč bys měla začít marodit? Určitě vše bude o.k. :wink: No opravdu je super se jít kdykoliv natáhnout, nedovedu si představit teď v těhotenství vstávat na denní směnu o půl 5, to bych opravdu nezvládla, já tak ráda spím :slight_smile: Zvlášť první 3 měsíce mi daly zabrat, bylo mi zle a pořád jsem spala, bohužel jsem si ani tak neužila svatební cestu, jak jsme vyrazili na výlet, tak jsem hned v autě usínala :unamused:
27. črc 2010 v 09:23  • Odpověz
@jajkaz teď dočítámm chuděrko odpočívej aleč se ať jsi ty a mimisek v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: myslím na tebe :wink: musíme se držet už kvůli miminku :slight_smile:
27. črc 2010 v 09:31  • Odpověz
@deniskka :slight_smile:, místo je to vážně super, jen jsem se tu moc neohřála, nastupovala jsem teprve v březnu (což už jsem byla těhotná, jen jsem o tom nevěděla, zjistila jem to až v šestém týdnu... :sweat_smile: ):slight_smile:....a dneska odcházím dřív, jdu se domluvit s doktorem, jestli mi napíše doporučení na UTZ v 22. týdnu...nebo jestli si to zaplatím sama...a odpoledne přijede "tchýně" (mamika přítele, mám ji moc ráda, tak se těším, bude o zábavu postaráno):slight_smile: Já jsem taky první 3 měsíce prospala:slight_smile:, jsem jak mědvěd, nejradši bych vylezla a probudila se až na jaře:slight_smile: a přitom jinak jsem takovej akční človíček.....Takže jsi vdaná teď čerstvě??? Moc gratuluju :wink:
27. črc 2010 v 09:32  • Odpověz
@deniskka no si celkem chapava a pochopila si spravne:slight_smile: na nemocenske opravdu su uz od vcera ale jelikoz sef za me nema nahradu- ta co mela nastoupit je nemocna tak me poprosil jestli bych mohla i pres neschopenku zustat...takze tu porad jeste trunim...hruza. ale dneska uz jsem si vydobila novy zaskok...a snad do konce tydne bude uz delat aspon odpoledne....
27. črc 2010 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz
@renca_hanych jo,jo čerstvě v. 17.4 jsme měli svatbu, tak jsme to vše vzali hopem :slight_smile: miminko jsme oba chtěli, říkali jsme po svatbě se začnem snažit, pak jsem říkala, v dnešní době to je někdy problém otěhotnět(v okolí bylo hodně takových případů), tak jsme už to zkusili před svatbou, a podařilo se hned napoprvé :wink: tak na svatbě už jsem čekala mimi. Ale svatbu jsem si přesto užila :slight_smile: a co vy, vám se taky zadařilo napoprvé, ještě nejsi vdaná? Konečně jsem si tu nahrála fotku.
27. črc 2010 v 09:37  • Odpověz
sice mě tam vůbec není vidět, ale snad to neva.
27. črc 2010 v 09:38  • Odpověz
@rozalenka no já jsem holka šikovná :wink: tak snad bude záskok šikovný a rychle se zaučí :sweat_smile:
27. črc 2010 v 09:40  • Odpověz
@deniskka vdaná nejsem, ne že by jsme se vzít nechtěli, ale nechtěli jsme svatbu řešit teď, když svatbu tak tak, abychom si ji mohli oba pořádně užít:slight_smile: No nám se jaksi zadařilo tak aniž bychom to plánovali, zapomněla jsem si vzít prášek a bylo to:slight_smile:..a nikdy bych nevěřila, že to půjde tak rychle....a nějak jsem to neřešila, nějaký zpoždění atd až po delší době jsem si uvědomila, že něco není uplně normální, tak jsem si koupila testy, oba byly pozitivní...následovaly slzy překvapení a šoku z mojí strany (prostě jsem to vážně nečekala a byla jsem tak zaskočená, nejen z toho, že budem mít miminko ale taky z toho že se to vůbec povedlo, že jsme zdraví a schopní přirozenou cestou splodit dítě) neskutečná radost ze strany partnera a po potvrzení u lékaře, že jsem v šestém týdnu nepopsatelný pocity radosti a štěstí...no však to znáš, nedá se to dost dobře slovy popsat:slight_smile: a teď je to každodenní téma u nás doma, porstě se vše točí klem mě, nás a našeho těhotenství:slight_smile: a jsem z toho prostě hotoví :wink:
Takže jste taky měli obrovské štěstí a matka příroda byla velice štědrá, k nám oběma:slight_smile: tak to moc gratuluju :wink:
27. črc 2010 v 09:52  • Odpověz
@renca_hanych jo,jo opravdu je to zázrak. My jsme tomu nevěřili, dokud nám to Dr.neptvrdil, pořád jsme si říkali to není možné, to nemůže být pravda. Jsme za to nše zlatíčko strašně rádi a už se ho nemůžeme dočkat :slight_smile: Musíme být za to rády a užívat si to. a co vy, chystáte se někam na dovču?
27. črc 2010 v 10:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.