• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
@deniskka :slight_smile:. přesně tak, my už se taky nemůžeme dočkat až bude prcek tady s náma, to bude nádhera. Na dovču se nechystáme, řešíme bydlení atd, takže nejsou finance to za prvé a za druhé třeba cestování k moři nás nikdy nelákalo, takže podniknem maximálně prodloužený víkend, lákají mě jižní Čechy a nebo taková naše klasika - Jeseníky, tam se nám moc líbí. Pro dnešek se s tebou loučím. Opatruj vás a zase brzy pa :wink:
27. črc 2010 v 10:13  • Odpověz
Teda, Renco, z jedné vynechané tabletky? Že se to stává, jsem slyšela, ale zatím nikoho takového jsem nepotkala. :wink: Kamarádka antiko brala tak nepravidelně, že se divím, že se jim taky takhle nezadařilo... :dizzy_face: Přeji hodně štěstíčka a zdravíčka.
27. črc 2010 v 10:14  • Odpověz
@renca_hanych taky se opatruj. Hezký den.
@jajkaz no to asi fakt musí být velká náhoda.
27. črc 2010 v 10:21  • Odpověz
@jajkaz :slight_smile: já musím mít vždycky něco extra:slight_smile:, no samotné se mě to mu nechtělo věřit, ale je to skutečnost.....na druhou stranu mě tak napadá...v lednu jsem podstoupila darování vajíček, je možné že i to tomu přispělo, že jsem byla tak dobře nahormonovaná (nebo jak to nazvat jinak:slight_smile:), že to bylo natotata..ale kdo ví???
27. črc 2010 v 10:24  • Odpověz
@jajkaz Taky přeji jen zdravíčko a pohodu, a ať nám ty naši melounci krásně rostou
27. črc 2010 v 10:25  • Odpověz
Holky, tu se někdo ptal na věcičky s nápisem pro tatínka... Já jsem si všimla tohohle, jen mi to příjde dost drahé. Ale chtěla bych koupit celou soupravičku bráchovi a jeho nastávající rodince na vánoce :wink: Jen doufám, že do té doby rozšíří možnost výběru barvy x motivu. Psala jsem tam a ptala se, zda nabízí i jiné barvy (chtěla bych např. lososovou, nebo zelenkavou) a bylo mi odpovězeno, že teprve začínají, ale časem se nabídka určitě rozšíří. Strašně se mi líbí to kojící triko pro tatínky :grinning:
http://www.spokojenec.cz/eshop?page=shop.browse&category_id=12
27. črc 2010 v 11:11  • Odpověz
http://www.spokojenec.cz/eshop?page=shop.product_details&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=792&category_id=14
set pro celou rodinku - je to krásný dáreček. Jen bych chtěla neutrálnější barvičku, jelikož nevíme, co to bude
27. črc 2010 v 11:13  • Odpověz
ahojky holky tak jsem z kontroly doma.Dostala jsem to šumivé magnezko a doktorka říkala že je to tím jak se tam mimísek šploucha tak děloha naraží do těch stěn a to uděla tu neplechu.Taky musím více odpočívat.Jinam mimnko je v pořadku,jen se nam nechtělo ukazat,jasně nam dalo najevo že nas ma na zadech :slight_smile: takže jsme viděli jen ty zadička :slight_smile: Holky díky za radu jsem rada že je to všechno o.k :slight_smile:
27. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz
Tak jsem i objednaná na 4D UZV - 1.10. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už se moc těším. Dneska mi dělali 2x odběry - jednou v poradně na takové ty klasické testy a potom v tom Gennetu na tripply - byl tam se mnou i Karlík a byl úplně perfektní, pamatoval si to z minula, jak jsme se byli juknout na mimíse, hlavně jsme byli rychle hotový, tak ani nestihnul zazlobit :sweat_smile: Potom jsme zvládli ještě nákup v Globusu, u kámoše, který dělá kuchaře, jsme vyzvedli oběd a teď už jsme po o a čekám, až to zvíře vytuhne. Po spaní se chystáme do Šťastné země - je to obrovský areál s atrakcemi pro děti - máme to za rohem :wink:
27. črc 2010 ve 12:44  • Odpověz
@nana.76 tak super, že je vše, jak má :wink:
27. črc 2010 ve 12:45  • Odpověz
@nana.76 tak fajn, že to dopadlo dobře
@kacerka tak to máte naplánovaný hezké odpoledne. Já zas půjdu odpoledne unavit to své zvíře(psa) do parku, kde ho můžu nechat vyběhat, protože taky jinak zlobí :slight_smile:
27. črc 2010 ve 13:07  • Odpověz
holky diky moc :slight_smile:
27. črc 2010 ve 14:03  • Odpověz
@nana.76 - taky se přidávám a těší mě, že jsi v pořádku
27. črc 2010 v 17:31  • Odpověz
jinak já dnes byla na kontole před odběrem plodovky, protože mě pobolívalo břicho. Paní doktorka ale k mýmu štěstí říkala, že já i mimi jsme v pořádku, jen prý mám trochu sestouplou placentu, což by mohlo v budoucnu možná dělat problém, tak se mám prý hodně šetřit. Asi si tedy její radu vezmu k srdci.
Ten čas strašně utíká. Dnes už je úterý a v pátek bych měla jít na tu amniocentézu. Stále ještě nejsem rozhodnutá, jestli tam půjdu nebo ne. Přirozeně mám strach o mimi, uvědomila jsem si, že vlastně jen o něj. To, že by to event. bolelo mě, to bych už nějak přežila. Jediný pozitivum by bylo to, že bych měla i o víkendu ležet a tchýně chtěla, abychom k ní přišli v neděli na oběd. A to by byla přijatelná výmluva - nemůžu na oběd, protože se musím moooc šetřit :grinning: No, jenže tím to samozřejmě jen zhlehčuju. Jsem vnitřně přesvědčená, že test byl falešně pozivitní a čekám zdravé mimi, ale okolí se diví tomu, když říkám, že možná amnio nepodstoupím, že je to prý ode mě nezodpovědný......No, mám ještě 2 dny na rozmyšlenou, event. to můžu do čtvrtka zrušit, nikam nejít a vybodnout se na to, nestresovat se.
27. črc 2010 v 17:40  • Odpověz
no já amnio odmítla, ale měla jsem všechny testy na genetiku negativní. Vzhledem k tomu, že jsem se o mimčo snažili dlouhých 5 let a povedlo se to vlastně zázrakem i podle doktorů, tak i genetička a doktor, co dělal velký UZ (by to mimochodem ten samý, ke kterému jsem chodila do CAR) to chápali, že nechci dráždit kobru boso nohou.
27. črc 2010 v 19:30  • Odpověz
@aleks ani nevíš, jak Tě chápu a vůbec bych Ti to neměla za zlé - já na 99%, že ty testy vyšly falešně :wink:

Přidávám svůj aktuální břuch :wink:
27. črc 2010 v 19:57  • Odpověz
samozřejmě, že na 99% věřím :sweat_smile:
27. črc 2010 v 19:57  • Odpověz
aleks:držím palečky ať se rozhodneš jak chceš ty i tak věřím že se ti narodí zdrave miminko :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

@kacerka ty jsi hubená matka to je děs :astonished: :grinning: :grinning: chudák mimi podvyživený tak nikdy asi nebudu vypadat :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz
@adrous se podívej na podvyživenýho Karlíka - takhle jsem vypadala i s ním a pak jsem vyprdla čtyřkiláčka :sweat_smile:
27. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz
Ahoj, muzu se pridat?:slight_smile: cekame mimiska 17.12 :slight_smile:) takze super darek k vanocum:slight_smile:
27. črc 2010 ve 20:34  • Odpověz
@kamisek2000 vítej mezi námi - to je paráda, jak se rozrůstáme.

Jen by bylo skvělý, kdybyste si pomalu všechny doplnily fotky do pasu - já se občas neorintuju, kdo je kdo - prostě s těma fotkama je to líp zapamatovatelný :confused: :wink:
27. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz
. . . koukám, že se to týká už jenom asi aleks a elyn.s a ty dvě si zrovna pořád pletu :grinning: Ale možná je to jen můj problém, nutit vás do toho nemůžu :wink:
27. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz
No koukala jsem jak je to tu plny:slight_smile:)) Ale to je dobre.. :slight_smile:)
27. črc 2010 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj holky
dneska jsem přímo z práce hopsla do hajan a probúdila se teprve v 19:00 :grinning: všechno prospím

@kamisek2000 vítej

@kacerka panejo ty jsi hubeňoučká, moc ti to sluší
@aleks okolí si vůbec nevšímej, myslím že to je jenom na tobě a tvém parnerovi jak se rozhodnete, protože je to jen vaše dítě ne? nechápu jak může někdo soudit něco do čeho mu vůbec nic není :angry:
27. črc 2010 ve 20:47  • Odpověz
@sonik23 to ja spala dneska skoro celx odpoledne:grinning:
27. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz
@kamisek2000 vítej mezi nás :slight_smile: :wink:
@kacerka no vidíš nato jsem zapoměla že karlík měl 4 kila tak to máš obdiv že jsi ho vytlačila :grinning: :grinning: :grinning: šikulka :dizzy_face:
27. črc 2010 ve 20:51  • Odpověz
@kamisek2000 no jo :grinning: ráno vstávám 4:15 a domů se dostávám okolo 16hod, takže nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz
@kamisek2000 Vítám tě :slight_smile:
@kacerka Já bych ráda přidala fotografii, ale bohužel nemám fotoaparát. Ten si přítel odvezl do zahraničí a já jsem líná si pořídit svůj vlastní. Přítel se vrací za 2 týdny, tak ho poprosím, ať mě zvěční :slight_smile: . P.s.: kacerka, to je fotografie před otěhotněním, ne? :grinning:
27. črc 2010 ve 21:05  • Odpověz
@sonik23 Taky hezky.... :slight_smile: To ja kdyz chodila do prace tak jsem stavala v 6 a domu se vracela, kdyz pro me nejezdili v pul 8 :slight_smile:) Ted uz jsem nastesti doma, ale stejne jsem furt utahana, jak kdybych delala buh vi co:grinning:
27. črc 2010 ve 21:05  • Odpověz
@kamisek2000 no maso teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jsi doma?
27. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.