• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
@alena36 je diky, ja jsem v praci a nejak vubec nestiham :slight_smile:
28. črc 2010 ve 13:01  • Odpověz
Soukromé téma : Zimní miminka 2010 - můžeme začít novou diskuzi :slight_smile:
28. črc 2010 v 15:04  • Odpověz
ahojky :slight_smile: já jsem četla zimní maminka, nj, jsem slepota :slight_smile:
28. črc 2010 v 15:10  • Odpověz
čau, a pošleš mi chito prosím heslo :slight_smile: díík
28. črc 2010 v 15:42  • Odpověz
Takže pro všechny, kdo je napsaný v tabulce na straně 82, tak žádné heslo ani žádost nepotřebuje. Má vstup do soukromé skupiny " Zimní miminka 2010 " automatický - bez hesla, ostatní mě musí poprosit. Tak holky doufám, že se tam všechny přesuneme. Jen jméno Kaatinka - to nebere, nevím kde je chyba. Tak prosím dotyčnou , ať se mi ozve :wink:
28. črc 2010 v 16:52  • Odpověz
autor
holky já sem chodím... jen jsem byla teď 2 dny na inventuře.. a nevím, nevím, zda není uzamčené téma zbytečné.. vždyť přece vítáme rádi každou novou těhulku, která by se ráda přidala.. a když budeme v uzamčené skupině, tak se k nám nikdo nedostane
Jinak jsem dneska jela až v půl osmé domů zničená jako blázen - ta inventura byla děs - nedalo se tam sednout, takže jsem 2 dny stála, nohy jako konve, bolí mě záda a nic nestíhám kvůli tomu.. to znamená, že v práci mi stojí jiná práce, takže dneska jsem bulela v autě, jako, že už to nedávám a jsem z toho všeho s nervama v pytli :(... nevím co dál, zda to nějak zvládnu - zvládnu, ale za jakou cenu nervů.. chjo mám dost
28. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz
@simasla neboj, když se bude chtít někdo přihlásit, tak dá vědět některé z nás a my jí přístup umožníme. S prací je to naprd, ale až bude mimčo, tak bude taky pár vypjatých chvilek a budeš si říkat - zlatý pracovní stres - věř mi :wink:
28. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj holky,
já jsem sice moc nepřispívám ale jsem taky pro uzavření skupiny - myslím , že nás je tady docela dost a přiznám se , že už se kolikrát docela ztrácím.
Dneska jsem začala 20tt, je to šílený jak to utíká. Další kontrola 9.8., a UTZ 10.8. - snad i s manželem.
Jen ještě dotaz - naše nová skupina Zimní miminka je uložena v sekci společný termín ?
29. črc 2010 v 07:48  • Odpověz
Jinak jsem se chtěla zeptat jak jste na tom s předporodními kurzy - už jste přihlášené? nebo už chodíte? Já mám pořád nějak pocit že je pořád čas - ale nevím jestli si to myslím správně ? Aby pak nebyl v porodnici humbuk, že už jsem tam dávno měla být. Sestra v ambulanci mi totiž o předporodních kurzech říkala snad v první TP a to se mi teda zdálo až moc brzo - když jsem ještě neměla ani po žádných testech.
29. črc 2010 v 07:51  • Odpověz
@samule ne v soukromých skupinách :wink: Už tam jedeme, tak přijď tam :slight_smile:
29. črc 2010 v 07:56  • Odpověz
ahojky holky, tak se opet hlasim z prace....dneska mam o poledni pauzicce dulezity ukol....mamka tady objevila jeden sekac a prej tam maji hafl tehu obleceni a kalhot tak tam musim dneska skocit a treba vyberu nejake gatata na tu oslavu a nebudu si muset opravovat stare...kez by...
29. črc 2010 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz
@kaaatinka ahoj, tak to moc gratuluju. To hned spadne kámen ze srdce, viď :slight_smile:
u nás je taky všechno v pořádku a navíc jsem se dozvěděla, že čekáme kluka, takže jsme moc šťastní :slight_smile:
takže hodně štěstí
29. črc 2010 v 19:13  • Odpověz
@malicka25 no tak to gratulace moooc snad mi to potvrdí zítra taky :slight_smile: už mám totiž hromadu modrých hadříků :grinning: :grinning:
5. srp 2010 v 16:00  • Odpověz
tak to budu moc moc držet pěstičky a snad se to zítra dozvíš. Vždyť ona modrá sluší i holčičce :slight_smile:
5. srp 2010 v 19:36  • Odpověz
@malicka25 to jooo ale některý věcy tammám fakt vyloženě klučičí.....autíčka apod.... ale co, hlavně že budem o.k. at už tak či tak :slight_smile:
5. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
@kaaatinka no pokud máš tušení jako jsem měla já... :slight_smile: od začátku jsem tušila, že to bude kluk :slight_smile: určitě dej vědět, jak jsi dopadla...
5. srp 2010 v 19:39  • Odpověz
@malicka25 jj mám :slight_smile: i na tom UZV jsem viděla první já něco a doktorka prej "no jo..fakt " :astonished: :grinning: prostě....... budem Tobískovat a bude :grinning:
5. srp 2010 v 19:44  • Odpověz
@kaaatinka určitě se ozvi, budu na vás myslet :confounded:
5. srp 2010 ve 20:50  • Odpověz
jasně hned jak se dostanu zase k PC tak dám vědět :slight_smile:)
5. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz
ahoj děvčata...tak zase po nějaké době jsem zavítala domů z chaty, tak hned musím nakouknout :wink: Rychle aspoň kousek dočtu... :wink:
Holky chci se zeptat, nemá některá z vás problémy s placentou? tedy mám na mysli její uložení....já jsem zjistila, že ji mám poměrně nízko a to je prý problém....nejste na tom někdo podobně? ....s tímhle nemám žádné zkušenosti... :frowning2:
6. srp 2010 v 19:06  • Odpověz
Nazdárek těhulky. Tak jmse byly v poradně a odpoledne jsme byly na 3D ultrazvuku bylo to moc krásne vydět našeho Kubíčka ale tvářičku nám moc nechtěl ukázat ale to nevadi hlavni je že vše je v pořádku tak se zatím mějte hezky
9. srp 2010 v 11:49  • Odpověz
ahoj terezi, jsme všecky přesunutý do nového tématu zimní miminka :slight_smile:
9. srp 2010 v 15:27  • Odpověz
@suzix ahojik nejak to nemuzu najit :confounded:
9. srp 2010 v 17:53  • Odpověz
@tereziee klikni na mnou vložený odkaz z 29.července 7.57 na této stránce :wink:
9. srp 2010 v 17:57  • Odpověz
@kacerka pise mi to ze to neexistuje :confused:
9. srp 2010 v 18:04  • Odpověz
@tereziee najeď si na soukromé skupiny a tam najdi Zimní miminka 2010 :wink: Nevím, jestli máš přístup, pokud Ti to nepůjde, tak se nahlaš chitě a ona Tě doplní :slight_smile:
9. srp 2010 v 18:11  • Odpověz
@kacerka dekuji uz jsme ji napsala :wink:
9. srp 2010 v 18:36  • Odpověz
Jak často chodíte na prohlídky k doktorovi a dělá vám pokaždé ultrazvuk?
13. srp 2010 ve 14:26  • Odpověz
@ludmilad - ahoj, jednou za tři týdny a vždy mi dělá UTZ...ale je to jak u kterého doktora...některý utz nedělá
18. srp 2010 v 19:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.