• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce, vánoce, přicházejí...

(Zamčená)
20. prosince 2008 
Ahoj holky, jak to zvládáte? Já se každý rok dušuji, že další vánoce pojmu v klidu, míru, jen koledy, pár dárečků pro radost...a každý rok mě to spláchne. Dnes jsem byla dopoledne chvíli ve městě a vrátila jsem se uplně vyšťavená, všude blázinec, shon, lidé jakoby zrychlují, všichni chodí strašně rychle, je to děs. Ale i tak budou letošní vánoce přeci jen jiné, budou první naší holčičky, což je malý zázrak. Ale příští rok to udělám úplně jinak - klid, pohoda, koledy, s malou procházky k jesličkám a světýlkům...už se těším. :wink: :wink: :wink:
20. pro 2008 v 18:21  • Odpověz
martimari...ja ten shon a blazinec nevidim...lezime nemocne s Elishkou doma...doufam, ze do pondelka budem o.k., pak musime blaznit taky at to stihnem... :grinning: ...zabalit darky, nastrojit stromecek, nakoupit na peceni(!)...jeste jsem ani nepekla...uklid nehrotim, uklizim prubezne podle potreby...

...ja jednou zazila neco neuveritelneho na Vanoce...tak moc jsem se na ne tesila (23let mi bylo), az mi proklouzly mezi prsty a tolik ocekavana vanocni nalada se nekonala...uz nikdy to neudelam, pze ocekavani vsechno kazi....krasny Vanoce... :slight_smile:
20. pro 2008 v 18:54  • Odpověz
tak ja uz napecino mam a jinak to neresim...dnes trochu pouklizime s pritelem a na stedrej den to jeste pretru pac to nebude poznat ze jsem dnes neco delala,natsrojime stromek a budem cekat az se nam tata vrati z prace chvilu pobudem pak udelam veceri najime se rozbalime darky a udelame dite a pak zalehnem k telce...nic moc ze..?no al v globu ty lidi jsou na zabiti... :angry: :angry: bohuzel v ztery jedem nakoupit...opet do globu.. :rolling_eyes:
20. pro 2008 v 19:02  • Odpověz
Holky, vždyť stejně člověk uklízí průběžně. Cokroví musím ještě dozdobit. Jinak mám už i převlečený postele.

Asi tak, rozbalíme si dárečky, co nám přinesl Ježíšek a hodíme relax k telce, no, třeba si zahrajeme novou společenskou hru, co jsem koupila manželákovi k Vánocům.
Přesně tak, lidi v krámech jsou na zabití.
20. pro 2008 v 19:06  • Odpověz
klouzavka...mam taky spolecenskou hru Novou)...S.H., ze? :grinning:
20. pro 2008 v 19:07  • Odpověz
no uklizim prubezne ale nejak se s tim neparam ...tak ted to udelam poradne...prevlikat budu asi zitra...jinak darky uz mam zabaleny hned jak jsem je kupovala-strasne rada balim darky...no a v utery udelam poradne obyvak a je to... :grinning: ve cer nazdobime stromek udelame salat a ve stredu jen usmazim rizky... :grinning:
20. pro 2008 v 19:12  • Odpověz
autor
Já taky strašně ráda balím dárky, to jsou chvíle pohody, vždycky jsem si zapálila svíčky, pustila koledy, nalila vínko a balila. Včera měl taťka vánoční večírek v práci, takže jsem si to užívala, akorát místo vína jsem si dala svařáček pro dětičky, to kvůli kojení :frowning2: Mám to pěkně zabaleno a tak doufám, že dárky potěší, když už jsem si dala tu obrovskou práci vymyslet pro každého něco, co by ho potěšilo.
20. pro 2008 v 19:20  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.