• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Varnsdorf a široké okolí

(Zamčená)
15. března 2009 
Najde se tu někdo na pokec o běžném životě?Jmenuji se Alena a je mi skoro 35 a mám 15 měsíčního klučinu.Napíšeš?
15. dub 2008 v 10:50  • Odpověz
Ahojky!
odkud jsi? já bydlím kousek od Rbk.
30. říj 2008 ve 14:06  • Odpověz
ahojky holky, můj je z RBKu a ´jezdíme tam k babičce a dědovi :wink:
30. říj 2008 v 17:10  • Odpověz
opravdu se nikdo nenajde z této oblasti? :confused: :frowning2:
8. pro 2008 ve 22:01  • Odpověz
Tak to je mazec, že sem od vás nikdo nechodí :confounded:
8. pro 2008 ve 22:02  • Odpověz
Ahojky holky, koukám, že asi nikdo z Rbk a okolí neví o těchto stránkách. Já jsem z Rumburka, ale přes půl roku tam už nebydlím. Chtělo by to informovat ostatní maminy o těhle stránkách.
13. bře 2009 v 11:09  • Odpověz
švagrová je z Rumburku a má 2letého chlapečka...zkusím jí říct o těchto stránkách :wink: my tam jezdíme na víkendy k rodičům od manžela.
13. bře 2009 v 11:14  • Odpověz
a ty ted bydlíš v Kolíně? Tak to si děláš srandu? Můj manžel je z Kolína a přestěhovali se, když šel do 4.třídy do Rumburku :grinning:
13. bře 2009 v 11:15  • Odpověz
No já i přítel pocházíme z Rumburka, ale min. rok v červnu jsme se přestěhovali, protože má v Kolíně práci. To je hezký, jak je ten svět malej.
13. bře 2009 ve 12:19  • Odpověz
a kde jste v Rumburku bydleli?
13. bře 2009 ve 12:50  • Odpověz
No dřív u nádraží v kolonce, ten barák naproti plynárně byl náš. A teď bydlej naši na Podhájí kousek pod Větruší.
13. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz
v pohájí bydlí tcháni, teda pod ním, jak se jde do lesa a švagrová bydlí v podhájí...i Jirky kamarádi.
13. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz
Koukala jsem na fotky a tvýho manžela asi od vidění znám. Kolik mu je?
13. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz
letos 32...má bráchu Martina...přihodím tam fotku jeho rodinky, taky přihod, ukážu u tě
13. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz
Byla jsem s malým venku a dávala fotky do alba. Tak se tam na ně podívej
13. bře 2009 v 16:45  • Odpověz
jj, kukala jsem a manžel taky a zná Tě taky od vidění...kolik máš roků Ty?
14. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz
Mě bude v červnu 25. To víš, Rumburk je malý město, tam se znají od vidění snad všichni :wink:
14. bře 2009 v 15:03  • Odpověz
no to ano...mně se tam ten kraj líbí, Rumburk znám už nazpamět...tak to jsi mladá...
15. bře 2009 v 09:20  • Odpověz
No nejstarší nejsem, ale taky ne nejmladší. Zeptej se manžela, jestli nezná Kameníkovi. Mám ještě bráchu staršího.
15. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
jj, to je Tvoje rodina...bráchu poznal :wink:
15. bře 2009 v 10:43  • Odpověz
prý jste měli modelářkou prodejnu... :wink:
15. bře 2009 v 10:43  • Odpověz
Ted mi říkal, že chodil s Tvým bráchou na učnák jeden rok...
15. bře 2009 v 10:46  • Odpověz
No to je možný, ale chodil s Vlastikem nebo s Martinem? Naši měli modeláře, ale nešlo to. Dnešní děti už si neumějí normálně hrát, tak museli skončit víš. A kolik je Tobě?
15. bře 2009 v 11:04  • Odpověz
to máš pravdu, Jirka modelaří...nevím, se kterým chodil. Nechtěl o tom mluvit
15. bře 2009 v 11:31  • Odpověz
Asi s Vlastikem, on už nežije víš. Jinak dneska modelaří spíš tatínkové než děti, ty mají radši počítače. Ale záleží taky na tom, k čemu jsou od malinka vedený.
15. bře 2009 v 11:49  • Odpověz
jj, říkal, že Ti to nemám psát, že s Vlastíkem, prý se máme bavit o dětech....no je to tak, malá vidí notebook a může se zbláznit...
15. bře 2009 v 11:52  • Odpověz
Jo, má pravdu, proč rozebírat smutný události, který se staly už dávno a je to pryč, když tu máme krásný děti, který nám dělají radost. Chci se zeptat, my jsme před dvěma týdny začali přikrmovat, dávám mu ty kupovaný od Hami. Myslíš, že mu to stačí dvakrát denně? jednou má přesnídávku a podruhý zelču třeba s masem. Jinak mu dávám sunar. Jak jsi začínala s příkrmama ty?
15. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz
já jsem začala v 6měsících a jen místo obídka zeleninka a na noc kaši....po 2měsících už i maso a k snídani ovoce(jablíčko, banán....) a když jedeme dál, tak jsme brali křupky kukuřičné a ted od 9měsíců dávám i sušenky. My máme alergii na bílkovinu kravského mléka a alergii. A jak se vám líbí v Kolíně?
15. bře 2009 v 18:25  • Odpověz
No já mu kaši dávat nemusím, protože mi od dvou měsíců spinká celou noc a vstává až kolem 7 nebo 8 hod. ráno. Takže mu mám přidávat tak po měsíci viď. Jinak v Kolíně se mi líbí snad víc, jak v Rumburku. Je to tady trochu větší a jsou tady fakt krásný procházky podél Labe. Vždycky jsem chtěla pryč z Rumburka. Už jen ty kopce mi vadily, bydlela jsem tam na třech místech a vždycky jsem musela do kopce. No hrůza. Akorát přítel je tu trošku nešťastnej, chyběj mu kamarádi.
15. bře 2009 v 19:05  • Odpověz
No tak to mu věřím, i Jirkovi chybí a je to do Rumburku odsud 420km, takže štreka. No mně malá celou noc nespala ještě nikdy, ale kadí na nočník, takže super...
No mně se Rumburk líbí, ale bydlet bych tam nechtěla, není tam práce. Jirka pracoval v Benteleru, ale z tama ho vyšachovali jako mistra a chtěli ho dát do výroby za menší peníz a odmítnul to, tak šel k letadlům, potatil se...
Nám se v UH moc moc líbí. Já jsem původně ze Zlína...Ty jsi mladší než já...
15. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
No Radek (přítel) právě měl práci tady v Kolíně. V Rumburku dělal v autoservisu za 7000 a ještě tam byla buzerace. Tady má krásný peníze. Bohužel jsme se viděli vždycky po týdnu a to na 4 dny a trvalo to 2 roky. Když jsem pak otěhotněla, tak jsme začali řešit bydlení v Kolíně. V Rumburku je to s prací fakt špatný.
Tobě už malá chodí na nočník? Tak to je skvělý. Hned jak začne Robin sedět, tak ho na něj budu učit taky. Robíček mi začal spát proto, že objevil paleček. Když se v noci vzbudil, tak mě se vždycky nechtělo vstávat a jednou prostě zakňoural a pak jsem slyšela, jak mlaskal ten palec. No a od tý doby spinká v noci. Když se občas vzbudí, tak nevstanu, dám mu do rukou plýnku a spinká dál. Já vím, že to vypadá, že ho trápím, ale párkrát jsem vstala a on si začal zvykat.
Ty jsi ze Zlína? Tak to je pěkná dálka. A o kolik jsi starší? Neměla bych Ti vykat??? :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.