• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Varnsdorf a široké okolí

(Zamčená)
15. března 2009 
Nee, jen o rok, je mi 26let. No tak to já bych bez Jirky takovou dobu nevydržela. No i když mě to čeká, bude lítat pryč i na měsíc, takže si budu muset zvyknout. No tak to máme víc na mateřské jak v autoservisu. A jak se jmenuješ? Verunka, že? No a co dělá ted? Vy nejste manželé?
15. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz
Dělá v automobilce v TPCA, ale má tu fakt slušný peníze - teda v porovnání s výplatama v Rumburku. Manželé nejsme, nějak na to nebyl čas, ale chceme se vzít dřív, než půjde malej do školky. To víš, skoro 2 roky jsme se mo nevídali. Vždyť Radek tenkrát měsíc marodil a já otěhotněla. Kdyby pořád makal, tak by se to asi nikdy nepovedlo. Snažili jsme se 7 měsíců a někdy přijel na volno domů a já měla svý dny. jak se vlastně jmenuješ ty?
15. bře 2009 ve 21:59  • Odpověz
Já jsem Janča...my jsme manželé od září, malá měla 4měsíce, když jsme se brali, původně jsme měli v dubnu se brát loni, ale malá nás předběhla...pošlu odkaz na fotky svatební...

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=208337&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
15. bře 2009 ve 22:03  • Odpověz
Měli jste krásnou svatbu a nádherný šaty, takovou nějakou bych taky chtěla, ale to musím nejdřív zhubnout. Pořád se mě držej ty kila, který jsem v těhotenství přibrala (22kg). Neumí si ale představit Radka v obleku, on má nejradši tepláky a montérky - no jo, automechanik :grinning:
15. bře 2009 ve 22:11  • Odpověz
Na mě nemáš, já 35kg a zhubla jsem jen 15kg, ty jsem prakticky nechala v porodnici, otěhotněla jsem na 64kg, ted jsem hrozně tlustá, nemůžu se na sebe ani podívat. No Jirka pracuje taky v montérkách, ale v obleku jsem ho viděla předtím mockrát...a co jsi dělala Ty před mateřskou?
15. bře 2009 ve 22:15  • Odpověz
No na to že jsem vystudovala management textilu a oděvnictví, tak jsem skončila v Lidlu. Není nahoře fakt práce a když už něco bylo, tak chtěli praxi, kterou já neměla. Nejhorší je, že dneska už ze školy nic neumim, člověk všechno zapomene, když v tom nedělá. No já otěhotněla na 70 kg, když jsem šla rodit, tak jsem měla 92kg, po porodu 85kg a teď 93. No strašný, připadám si jako koule, skříň mám plnou hadrů a nic z toho mi není. Ale pryč to nedám, jednou to dokážu a zhubnu :sweat_smile:
Nemáš ICQ? Bylo by to psaní rychlejší :slight_smile:
15. bře 2009 ve 22:23  • Odpověz
jj, mám najdi si mě pod honzinecka nebo 227-288-037, teda snad si to pamatuji dobře. No já jsem dámská krejčová, pak maturita a pak VŠ, ale tu jsem nedodělala, chci se vrátit tento nebo další rok. No já mám ted taky tak 90kg, nesnáším se, taky mám oblečení a oblečení a ted kupuji jen malé, to velké na mě se mi nelíbí. Já jsem pracovala pro Kooperativu jako finanční poradce, měla jsem dobré peníze, bylo to těžké, když můj VELKÝ plat odešel, ale už jsme si zvykli. Jirkovi ted přidali, tak už je líp. Já jdu pro dnešek spát, ještě si mě najdi na ICQ, autorizuji Tě a půjdu.
15. bře 2009 ve 22:27  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.