• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vaše představa o dovolené

(Zamčená)
3. července 2009 
Jak byste ideálně podle svého přání strávili dovču - kde, s kým a tak

Já osobně můžu být klidně v ČR, na pěkném místě u vody, ráda se koupu, ale zase se nevydržím na slunci vyvalovat celý den a ráda podnikám výlety do přírody, chodím na houby a tak...
samozřejmě mořem nepohrdnu, ale s malou prdelkou bych si to ještě asi moc neužila a co budu povídat, hrajou roli i finance...
ale jsem ráda všude kde jsou dobrý lidi a dobrá nálada a klidně budu spát i ve stanu :grinning:
2. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz
tak od vtedy, co som 2 tyzdne pred porodom stravila v nemocke a jedinou utechou mi bol obrazok krasnej bielej piescitej plaze s tyrkysovym oceanom, co visel na stene v jedalni, tak moja predstava o dovolenke je presne taka :stuck_out_tongue_closed_eyes: je mi jedno kde len nech to tam aspon trochu podobne vyzera, no horsie je ze kedy (ako pises, s malym mimcom si zatial netrufame) a este horsie za kolko :confounded: no a v poslednej dobe, ked padaju lietadla ako muchy po dazdi, tak nie je celkom nepodstatna otazka aj ako sa tam dostat?
no co, ale ved snivat mozem, no nie? :wink:
3. črc 2009 v 01:12  • Odpověz
Tak to my tento rok jedeme už k moři. Já osobně poprvé :grinning: tak se moc těším. Malému budou za chvíli tři roky tak si to už taky užije. A jedeme vlakem :grinning:
3. črc 2009 v 06:07  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.