• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vesmír, planeta Země, budoucnost, globální oteplování

(Zamčená)
12. července 2008 
Co je vesmír? Jak vznikl život a jsme tu sami? Co si myslíte o globálním oteplování? Jaký podíl na tom máme my? Jak vidíte svět pro naše děti? ... postěhujeme se na Mars? :grinning:
31. bře 2008 ve 22:15  •  2 děti  • Odpověz
Vesmír vzniknul Velkým třeskem .. údajně .. co bylo ale jinde za hmotu než se výbuch začal roztahovat, to je otázka.. jestli je nekonečný, to je otázka, jestli ano, co je za ním? Jestli ne, je to možný?
Nejsme, je hodně planet s možností mít život. Stačí se podívat na Mars a jeho bakterie. A DNA se nemohla na Zemi vyvinout za těch "málo let" ... to nejde. Někdo to spočítal - čistě teoreticky a bylo to několik stovek možností.

Globální oteplování tu částečně je..stejně ale zas přijde doba ledová, je to v cyklech ... prozatím se otepluje..ale neznamená to, že bude větší vedro, na některých místech bude větší zima..a co se stane třeba, až vymizí mořské proudy? Budou umírat druhy.... No Arktida se zmenšuje celkem rychle, ale zas že by globální oteplování bylo něco šílenýho..to si myslím, že ne.

A co teprv teorie černých děr :grinning: :grinning:

Já mám přece depku, já už jsem potichu
31. bře 2008 ve 22:22  • Odpověz
autor
Nezklamal :grinning: Ty nespíš? Už jsi tu přál dobrou noc :grinning:

Já si myslím, že globální oteplování prostě je vývoj, přirozený, možná tomu trochu napomáháme, ale určitě by se to událo i bez nás. No už není otázka kdo za to může, ale jestli s tím lze něco dělat a oddálit. Budoucnost vidím jako neustálý boj lidstva proti globálnímu oteplování.

Je hodně planet s možností mít život.........to určitě ano. Ale fakt se sem lítají na nás koukat? :grinning:
31. bře 2008 ve 22:28  •  2 děti  • Odpověz
Nelítají ...
Pa
31. bře 2008 ve 22:29  • Odpověz
autor
:grinning: a jak to víš? jo ty děláš v tom NASA...
pa popáté... :grinning:
31. bře 2008 ve 22:31  •  2 děti  • Odpověz
Ja si myslim ze sem chodia mimozemstani a beru si od nas medzizubne paratka :grinning:
31. bře 2008 ve 22:49  • Odpověz
autor
Hmmm, zajímavá teorie... :confused:
31. bře 2008 ve 22:51  •  2 děti  • Odpověz
aniska..už vím, proč k nám nechodí :grinning: :grinning:
2. dub 2008 ve 20:57  • Odpověz
autor
Děkuju :slight_smile:
2. dub 2008 ve 21:01  •  2 děti  • Odpověz
hele to este nic nejni, ak valstnite kupaciu kachynku do vanicky to sa este len mate na co tesit :sunglasses: to oni tez radi
2. dub 2008 ve 22:16  • Odpověz
autor
:grinning:
2. dub 2008 ve 22:32  •  2 děti  • Odpověz
:grinning:

Já se snažím aspoň třídit odpad, zrušíme druhé auto,... ať se můžu jednou podívat Klubíčkovi do očí :grinning:

A co se týče Marťanů? Denně jich potkávám desítky :grinning:
2. dub 2008 ve 22:37  • Odpověz
autor
Sylvinko :grinning: No tak to já taky. I tu jsou mezi námi :grinning:

Ne, vážně... co třeba znamená to, že se teď odlomil ten ledovec... stává se to běžně a jenom se o tom teď hodně mluví a nebo je to vážně NĚCO...? http://www.novinky.cz/clanek/136115-od-antarktidy-se-odlomil-ledovec-vetsi-nez-praha.html
2. dub 2008 ve 23:27  •  2 děti  • Odpověz
autor
To se se mnou nikdo nebude bavit o vážném tématu, jo? :grinning: :angry: :grinning:
3. dub 2008 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz
no nakonec je to oteplování jen habaďůůůra na lidi :unamused:
12. črc 2008 v 09:35  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.