• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Větší blbost jsem nečetl

(Zamčená)
5. března 2008 
někteří lidi jsou fakt divní
a chudáci lidi, co uvěří :unamused:

http://www.empatia.cz/aktuality/archivnews07/news_070603.htm
4. bře 2008 v 17:23  • Odpověz
no,tady v USA to taky jede,prej ot fakt tu rakovinu muze zacit,tak nevim
4. bře 2008 v 17:33  • Odpověz
no nevim nepřijde mi to zase tolik blbá myšlenka... Je to docela logický uvažování jenže je na snadě otázka... Co v dnešní době není karcinogenní že :sweat_smile:
4. bře 2008 v 17:34  • Odpověz
autor
jo, beru, že není antiperspirant jako antiperspirant a můžou tam být nějaký kovy ... ale to asi už skoro nikdo nevyrábí

musilka: přesně tak, to abych se bál pít pitnou vodu z kohoutku, když jsou tam estrogeny a kdví co ještě.. :slight_smile:
4. bře 2008 v 17:36  • Odpověz
je to blbost, a šíří se to už strašně dlouho, je to tzv. "hoax" - tj. poplašná zpráva - mrkněte na www.hoax.cz, najdete to tam, nesmíme všemu věřit :wink:
4. bře 2008 v 17:38  • Odpověz
nobody proto piju zdraví z novohradských hor :grinning:
4. bře 2008 v 17:38  • Odpověz
autor
musilko, já to radši nepiju,to víš, neplodnost spermií a čističky odpadních vod jsou ruku v ruce :grinning:
4. bře 2008 v 17:41  • Odpověz
autor
pardon ... jdou ----

ale takových divných věcí je na netu víc
4. bře 2008 v 17:42  • Odpověz
hoax se siri spis po icq...
tady se na to delaji vyzkumy,protoze tady muzes zazalovat za cokoliv...a prej to tak je...jenze tenb hlinik se uz skoro v tech antiperspirantech nedela
4. bře 2008 v 17:43  • Odpověz
hoax se šíří podle mě jakkoliv, a mimo jiné nejčastěji po e-mailu, na té stránce věnové hoaxu - www.hoax.cz se k tomu vyjadřují odborníci a kromě jiného se tam uvádí, že neexistuje seriózní studie, která by nebezpečí antiperspirantů potvrzovala :wink:
4. bře 2008 v 17:46  • Odpověz
no já se na před časem, když jsem tu zprávu dostala mailem, na složení nějakých antiperspirantů dívala a hliník byl skoro všude, ale já tomu fakt nevěřím, takovým fám je spousta :slight_smile:
4. bře 2008 v 17:48  • Odpověz
Hliník je fakt téměř ve všech, ale co já vím, tak jedna studie to slabě potvrdila (ta se šíří) a tři další spolehlivě vyvrátily, o tom už se pochopitelně nemluví, nezní to tak hrůzostrašně :grinning:
4. bře 2008 v 17:50  • Odpověz
Já teda nepoužívám klasické aniperspiranty i z jiných důvodů než hliník. Ale mě v tom textu totálně dostává, že prý muži jsou méně náchylní k rakovině prsu, protože jim antiperspirant uplívá na chlupech a nepřijde do styku s kůží... :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2008 v 17:53  • Odpověz
listicka: já myslela proto, že je míň používají :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2008 v 17:55  • Odpověz
No já bych na téma mužská neplodnost - estrogeny - odpadní vody moc nežertovala - máme u nás v laborce na tohle grant a naše výsledky nejsou úplně optimistické....
4. bře 2008 v 17:57  • Odpověz
autor
jumík> no jo, není to sranda ---
4. bře 2008 v 17:59  • Odpověz
jumik mlč prosím nebo si budu chodit do nemocnice jen na infuzní zavidňování :grinning:
4. bře 2008 v 17:59  • Odpověz
pojdme se hromadne zabit pac jinak nas to sezere zaziva vsecko :grinning:
4. bře 2008 v 19:10  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se bavím
4. bře 2008 v 19:50  • Odpověz
no a jinde se píše, že lidé používající mobily delší čas každý den jsou o 50% náchylnější k výskytu benigních či maligních nádorů v uchu Dokonce ti, kteří používají mobil na venkově daleko od celulárních antén riskují více výskyt rakoviny než lidé žijící (a používající mobily) ve městech. :wink:
Prostě dřív se umíralo na chřipku a teď na rakovinu...
4. bře 2008 v 19:51  • Odpověz
jj rakovina je previt.ja si stejne myslim ze nas to donuti driv nebo pozdeji pouzivat ty stare dobre jednoduche veci jako driv pac v jednoduchosti je krasa nebo tak nejak :grinning:
4. bře 2008 ve 20:28  • Odpověz
Na rakovinu se umíralo,umírá a umírat bude.Řekla bych,že jde v toto případě hodně o prevenci,protože rakovina skoro ve všech případěch vzniká z neléčeného zánětu. :pensive:
Takže čím dřív přijdete,tím větší šanci máte na vyléčení. :wink:
Zdravá výživa v tomto směru nehraje moc velkou roli.Znám hodně lidí ve svém okolí,co žili zdravě a umřeli na rakovinu žaludku. :rolling_eyes:
4. bře 2008 ve 20:33  • Odpověz
autor
Hliník se odstěhoval do Humpolce prej :grinning:

aponchie, začni .. a já se přidám ... musím najít nějakou zbraň :grinning:
4. bře 2008 ve 20:37  • Odpověz
nene zacni ty :grinning: az najdes pisni :grinning:
4. bře 2008 ve 20:55  • Odpověz
autor
jsem nenašel, ale píšu :grinning:

musím zkusit vodu z vodovodu, to mě zabije dřív
:grinning:
4. bře 2008 ve 21:24  • Odpověz
Dneska je karcinogenní snad všechno,asi radši přestanu jíst,pít a dýchat.A určitě umřu na něco jinýho :wink:
4. bře 2008 ve 21:37  • Odpověz
astrane:hehe tak nejak.
4. bře 2008 ve 21:40  • Odpověz
autor
astrane: modrý koník prej není karcinogenní ... ale nevím, bolí mě hlava :grinning:
4. bře 2008 ve 21:46  • Odpověz
nobody, to máš z chlastu :wink: :grinning:
4. bře 2008 ve 22:29  • Odpověz
Četla jsem že na karcinomy umírali už dinosauřiasi hodně telefonovali nebo pili vodu z kohoutku nevim :unamused:
Je to prostě nemoc která je tu od věku věků :pensive:
5. bře 2008 v 06:26  • Odpověz
a ještě podotýkám že to nebyl časopis 100+1 ale lékařský časopis :grinning:
5. bře 2008 v 06:27  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.