• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Větší blbost jsem nečetl

(Zamčená)
5. března 2008 
Tak já jsem si přečetla jen nadpis a dál jsem nečetla, protože to je fakt hovadina.
5. bře 2008 v 08:04  • Odpověz
To by jsme fakt potom nic nemohli :astonished:
5. bře 2008 v 15:54  • Odpověz
Ale zase bysme umřeli naprosto zdraví :wink:

Jinak si myslím,že se poslední dobou opravdu umírá na rakovinu víc.Jestli to není tak trochu i tím,že se toho teď dožijem-dříve přece lidi umírali podstatně dřív na spoustu jiných chorob,takže k rozvoji rakoviny dojít nestihlo.
Mě zemřela sestřenice na rakovinu ve 20- měla ji asi od 13-nepila,nekouřila,mobil neměla(tenkrát začínaly) a antiperspirant nejspíš taky ne.A stejně měla rakovinu plic. :frowning2:
5. bře 2008 v 16:37  • Odpověz
Tak to je smutný :frowning2:
5. bře 2008 v 16:40  • Odpověz
autor
astrane ... to je mi líto .... rakovina si nevybírá --- a bohužel je to chyba ve vlastním těle ----
no jo, ve středověku umírali hodně brzo třeba ...

a s tím nic nenaděláme
5. bře 2008 v 16:44  • Odpověz
Ahoj sem nakoukla před odchodem z práce. A docela jsem se pobavila.
Jo, jo černý humor.
Nobady, Aponchie proč se hned zabíjet. Pojďte se raději hromadně ožrat. Pak nám bude fuk co všechno je karcinogení. :sunglasses:
5. bře 2008 v 19:05  • Odpověz
autor
laolo, už jsem v pohodě, dneska mě bolí rameno :grinning:
kalci --- jo tak můžem ---- jsem pro :grinning:
5. bře 2008 v 19:36  • Odpověz
ja bych sla ale bude to hrozne levne a rychle pac houby vydrzim ale dam si asi finlandiu na ledu nebo absolutku jinak me nic nenapada ...mozna sampano v lednici od vanoc,zeby rum? :grinning: nebo absinth kazdopadne to bude masakr :grinning: kde to bude a v kolik
5. bře 2008 ve 21:34  • Odpověz
Hale, s chlastačkou počkejte, až my mladší(dětmi, ne věkem :wink: ) dokojíme :grinning: :grinning: zatím vyberte termín, ju? :wink:
5. bře 2008 ve 22:02  • Odpověz
nekde na puli cesty od vsech ,nebo co treba chatu?anebo skatule hejbejte se ..jednou ja u vas pak vy u nas a tak dokola.pro jednou odstrikas a jedes :grinning:
5. bře 2008 ve 22:04  • Odpověz
Tak jo :grinning: to než objedem škatulema celého MK, budem mít játra v čudu :sunglasses: Ale republika bude čubrnět, co dokáže miminkovský web :grinning: A ty děti, ty se budou mít, rodiče v nekončícím opojení, žádná otravná péče a výchova.. :grinning: už to vidím-hippies modries konies :grinning:
5. bře 2008 ve 22:10  • Odpověz
tak to je super napad :grinning: ja bych do toho sla hned.kdo k nam dojede tento vikend ??? :grinning:
5. bře 2008 ve 22:14  • Odpověz
autor
:grinning:
5. bře 2008 ve 22:15  • Odpověz
nobody:jeste nespis? :grinning:
5. bře 2008 ve 22:21  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.