• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Víkendový sraz květňaček 07 z BRMS

(Zamčená)
18. března 2009 
Tak snad se sejdeme. Můj první návrh na ubytování je tento : http://www.ubytovani-polnicka.cz/index.php?lng=cs

navrhnete kdy. Miso, asi to nejvic zalezi na tobe, jak se na to budes citit. :wink:
10. únor 2009 v 01:19  • Odpověz
Petru, ta chata vypadá moc hezky, ta terasa s tím krbem, to je úžasný!! koukám, že tam jsou 4 dvoulůžkové pokoje + 1 jednolůžák s přistýlkou, vejdeme se tam? Je nás 10, teda jestli dobře počítám, tak bychom měly. ty pokoje vypadají docela velký, budeme mít ještě cestovní postýlky, tak snad jo. Takové chaty se taky pronajímají třeba jen na týden, Petru můžeš zjistit, zda by nám to pronajali i na víkend?

já navrhuji červen. květen nemůže Méďa a dřív to asi nemá cenu dělat, lepší by bylo, když by už bylo tepleji, i když to je otázka, v dubnu už může být taky hezky. napište asi každý svoje názory.
10. únor 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
lennik : pozeptam se. červen je fajn. Sice je uz hnusny vedro, coz ja dost blbe snasim, ale pokud budete chtit vsechny cerven, prizpusobim se. v cervenci zase casto prsi a zari uz je moc daleko... :slight_smile:
me se libi ten duben, tak holky hazejte svoje nazory. :wink:
v dubnu muze byt teplo a kdyby ne, tak me to zas tak nevadi, deti stejne jeste nebudou chodit, takze na nejaky hrani venku to nebude a prochazka je fajn, i kdyz je trochu chladno.
ale to je jen muj nazor. ..
v prvni rade se zeptam, jestli se tam da jet i na vikend...
ale az se holky vyjadri, jestli se jim ten penzion taky libi....
10. únor 2009 v 11:45  • Odpověz
Petru, s tím horkem máš asi pravdu, když si vzpomenu, jaký byli vedra minulý rok v červnu, jak jsem chcípala těhotná v 8.měsíci :slight_smile:,tak je to fakt, to je asi už lepší ten duben. To budou Filípkovi už 4 měsíce, tak to by možná už šlo, co Míšo?
10. únor 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
koukala jsem na mapu a nejbliuz to ma Monisek a prave Míša, tak to by snad taky mohlo být plus, ne ? :slight_smile:
10. únor 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
pride mi to hrozne levny a hezky podle fotek a takovy idelani, ze by byla cela chata jen pro nas. Premyslim, ze bych tam jela i s Frantiskem + nejaky kamaradi s kolama, protoze tam pisou, ze tam jsou v lese asfaltky...tak ze bychom zase mohly oprasit vozik za kolo. uvidime.
10. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz
holky ja predbezne nemuzu 11. a 12. dubna, to tu budu mit kamaradku z Ameriky
10. únor 2009 ve 12:58  • Odpověz
Holky, mně je to skoro fuk, zatím nemáme nic v plánu, i když bychom asi v druhé půlce června rádi jeli za kamarádem do Anglie. Ale záleží na té Míše. Bydlení se mi líbí a oceňuji i cenu :wink: Doprava od nás není nejpřímější, ale dá se to.
10. únor 2009 v 18:42  • Odpověz
aha, tak vy tu vesele debatíte... svůj názor jsem napsala na naší diskuzi...
rekapitulace :

termín je mi fuk
místo taktéž - jsem plně mobilní a dojedu kamkoli (takže záleží spíš na ostatních - např. Herminka)
a já určitě bez chlapa...

:sunglasses:
10. únor 2009 ve 22:15  • Odpověz
Tak a teď ke srazíku. :slight_smile:
Ta chata vypadá moc hezky, snad by stačila kapacita. :slight_smile: Petr by asi jet nechtěl, možná kdyby tam nebyl jedinej chlap, tak by jel, ale jinak určitě ne. :slight_smile:
Míšo, Toma jako kuchaře bereme všema deseti (dvaceti). :grinning: :grinning: :grinning:

Co se týče termínu, tak je to asi jedno. Jak v dubnu, tak v červnu můžou být horka i zima.
Jen nemůžu 26.6. (svatba ségry) a koncem dubna (čarodějnice a taky táta bude mít 60tiny, tak asi bude někdy oslava). No a pak nemůžu asi 3 dny v květnu (Petrovy 30tiny a svatby kamarádek), ale to jste stejně psaly, že by to nebylo.
Ještě mě napadlo - chcete jet jen na víkend nebo i na dýl, když už tam budeme? Samozřejmě, jen kdo by mohl. Já teda nevím, jak bude Mišák zvládat cizí prostředí a vůbec, co bude,... ale snad by to šlo tam zůstat dýl. :slight_smile:

A když jsme u toho plánování, nenaplánujeme na někdy teď ten pražský srazík? :slight_smile:
10. únor 2009 ve 22:35  • Odpověz
autor
holky a co vikend jak je 26.4. ? Stani, to nemuzes ? carodejnice jsou ve ctvrtek a pak uz je kveten. Na 1.5 bych taky jet nechtela, to si s Frantiskem zajdem na prochazku. :slight_smile:
a nebo 17.4. - 19.4.
a me osobne by nevadilo jet na vic dni, s breznackama jsme po jednou spolecnem vikendu usoudily, ze vikend je malo, zvlast, kdyz clovek jede nekam daleko.
ale zalezi na penezich a taky holky, co deti nemaji, aby si nemuseli placat dovolenou a tak...
u me taky zalezi na tom, ze me bude muset vest frantisek, tak aby mel cas. ja neridim.
Tondovi cestovani nevadi. je od malinka zvyklej cestovat aspt jinde.
Stani, vy jste s Misakem nebyli na zadne dovolene ?
Kdyz jsme byli s breznackama o vikendu na srazu, tak byli vsechny deti hodne (tedy pres den) a to nektere holky byly taky poprve z domova (detem bylo pul roku).

a navruhuju terminy na prazsky sraz : tyden od 16.2. - 20.2.a tyden od 23.2. - 27.2. mam uplne volny, takze hazejte dny, kdy muzete :wink:

Asi bych ho dala v te pizzerce, protoze venku je jeste zima ana Vysehrade (v te uzasne levne kavarne se musi nechavat kocarky venku, coz je pitomy, kdyz tam chce clovek treba uspat dite. Na Vysehrad bych sla spis az bude teplo.
ale napiste , jak se to hodi vam.
11. únor 2009 v 00:39  • Odpověz
autor
omlouvam se za hrubky....materska dovolena meho mozku ma posledni dobou grady.... :pensive: :sweat_smile:
11. únor 2009 v 00:40  • Odpověz
tak prazsky srazik prosim v tom poslednim unorovem tydnu.... pristi tyden mam plno... jo a nemuzu zadnej ctvrtek. Jinak bych asi mohla i vypadnout driv z prace...
11. únor 2009 v 08:17  • Odpověz
ten poslední únorový týden nemůžu v pátek, jinak je mi to jedno.
11. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz
Petru, nepsala jsi, že koncem února jedete na tu Moravu?

Nám se nehodí St a Čt, ideální je Po, ale můžeme i Út a Pá.

Petru, my jsme v létě byli jen 14 dní na chatě, jinak nikde.

Táta má narozeniny právě na čarodějnice, ale oslava bude spíš jindy. My tedy budeme asi slavit i na čarodějnice, ale rodinná oslava bude asi jindy a řekla bych, že spíš v květnu. Ale to se musím domluvit s našima, jak mají závody.
Takže ty dubnový víkendy bysme snad mohli oba. Nebo i ten týden (část týdne) mezi. :slight_smile:
11. únor 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
ja posledni unorovy tyden nemuzu od stredy (to budem balit a ve ctvrtek jedem)

tak 23.2.v pondeli nebo 24.2. v utery ? Datumy si nejsem jista.

holky, vcera jsem mluvila z kamoskou co na te Polnicce byla a rikala, ze to neni nejaky extra luxus, tak nevim, jestli by se to libilo Mise :grinning: , ze pry je to jen chata, kde asi majitele driv bydleli...vite co, zkopruju vam ten jeji meil.

co se týče Polničky:
my tam byli loni s mým bráchou, švagrovou, miloškem a babičkama na prodloužený víkend (4 dny) jak bylo volno 8. 5. a chystáme se i letos, ale asi až v červnu. Bylo nás 6 dospělých a nikdo jiný už na té chatě nebyl, docela by mě zajímalo, kdyby se jim nahlásil i někdo jiný, jestli by ho vzali, není to tam totiž oddělené, takže by vlastně cizí lidi měli společnou kuchyň a společenskou místnost. myslím ale, že by to nešlo, že chtějí, aby tam jezdila vždycky jednolitá skupina, proto ubytovávají minimálně 4 lidi.

na víkend tam určitě ubytovávají, jak jsem psala, byli jsme tam na prodlouženém. nečekej žádný zázrak, je to prostě příjemná chata, docela dost zařízená, takže v těch pokojích jsou třeba plné knihovny, ti majitelé, co teď žijou jakoby v suterénu té chaty, tam zřejmě dřív žili. tomu pánovi je asi 80, vypadá ale na 60 a je to nějaký reprezentant na běžkách, má tam všude medaile jediné, čeho bych se bála je, že tam budete muset na děti fakt dávat pozor - uvnitř chaty je to schodiště nechráněné a je tam krásná terasa, která ale nemá zábradlí, takže je nutné hlídat, aby tam dítě nevběhlo a nespadlo o patro níž

prostředí je tam moc hezké a na kola obzvlášť.
12. únor 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
co si myslite k te bezpecnosti ? ja myslim, ze se to bude tykat asi jen Misaka a Tondy, ne ? A kdovi jeslti bude Tonda v te dobe chodit (asi spis ne)
Ja osobne tam chci jet urcite s frantiskem a s tou kamoskou na kola, takze si myslim, ze Tondu uhlidame, ale co mysite vy ? Stejne asi clovek nenechava dite plazit se nekde po zemi, kdyz jeste neni poradny teplo, ne ?

a schodiste ? taky si myslim, ze nikdo nebude nechvat dite, aby se plazilo nebo lezlo samo po chodbe.
Fakt si myslim, ze hlidat budu muset asi jen ja se Stanou (kluci si stoupaji a lezou)

co myslite ?
klidne muzem najit jine ubytovani. Me se ta chata libi moc, ale jak rikam, ja tam pojedu i s frantiskem.
12. únor 2009 v 10:53  • Odpověz
Petru, ja bych se te bezpecnosti nebala, mozna hlidat bude muset taky Meda, jestli Andulka bude delat takove pokroky :wink: ale stejne jsme porad s nima, tak v tom problem nevidim. Myslim, ze ani zadny luxus necekame, hlavne ze to bude cisty a za tu cenu je to super. Jediny co ja si asi vezmu, tak to bude asi povleceni.

Uz jsem rikala o srazu Anicce a rikala, ze pojede moc rada.

Tak jak to vypada s tim terminem? co tedy ten posledni vikend v dubnu?
12. únor 2009 v 15:13  • Odpověz
autor
leni, tak to jsem rada. Ja si taky myslim, ze deti jsou jeste hodne maly, aby o nich clovek par minut nevedel, takze je uhlidame...no nejvetsi zahul budu mit asi ja se Stanou....Tonda leze silene rychle a kdovi jestli uz nebude chodit....ale to spis ne....jen je tu ta moznost...uvidime...

leni , myslis ten 17.4......?
ja muzu !!!!!!!
12. únor 2009 ve 21:54  • Odpověz
petru, no Mišák ještě asi taky chodit nebude, ale lézt by mohl. A ostatní mimča (kromě Filípka) už klidně můžou lézt nebo se plazit taky. No ale na chodbě stejně asi samotný nebudou.

My předběžně můžeme jak 17.-19.4., tak 24.-26.4.Teda s našima jsem se ještě nedomluvila, ale ty narozky bych radši slavila až v květnu.
A jak jsem se dívala do kalendáře, tak Mišák bude mít 1. narozky na velikonoční neděli. :slight_smile:

A co se týče pražského srazíku, tak se nám víc hodí Po 23., ale můžeme i v Út 24. V kolik a kde? :slight_smile:
12. únor 2009 ve 23:47  • Odpověz
Hele holky,
jen mě tak napadlo, když tu některé uvažujete, že sebou vezmete i manžílky, tak bychom rovnou měli hledat nějaké větší ubytko???
Když počítájm jen nás ženský, tak je to 9 lidí + 6 dětí. Ta chata má 4 2-lůžkové pokoje a jeden 1-lůžkový s přistýlkou. Takhle bychom se tam vešly podle mě tak tak... koukaly jste na ty fotky pokojů??? Kam dáte postýlky? Ty pokojíky vypadají pidi...
A když by chtěl jet byť jen jeden manžel, tak už si pomalu nemá kam lehnout...
Jako ta chata vypadá hezky, ale přijde mi pro nás malá :frowning2:
13. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz
Petru, myslela jsem ten poslední týden v dubnu 24.-25.-26. nebo i ten předtím, dejme zatím do placu tyto dva víkendy a uvidíme na čem se shodneme, ještě se musí vyjádřit Meda, Monisek a Misa.

Alča má pravdu, musíme se tedy domluvit, zda vezmeme drahé polovičky nebo ne a případně tedy najít něco jiného, protože do té chaty se vejdeme tak tak. Já za sebe říkám, že jedu bez manžela :wink: Myslím, že by to s chlapama mělo jinou atmosféru, ale to je jen můj názor. :wink:
13. únor 2009 v 19:23  • Odpověz
hoj, tak jsem teda tu jako... zatím v rychosti, před cvhílí jsme přijeli, byla jsem celý den pryč, takže rychle jo?

já můžu zatím všechny víkendy, případné akce (Tom narozeniny), klidně přesunu jinam - takže je mi to šumák...
chata se mi líbí, když tam nebude špína, tak jsem ok, povlečení vezmu s sebou - jen souhlas s Alčou, zdá se mi to malý... no nevím no..
jinak cena - ač na mateřské, je mi to fakt jedno - beru to jako jednu z dovolených, takže jsem ochotna zaplatit i větší cenu než je ta supr cena v téhle chatě
ad manžel -v dubnu budou F. teprv tři měsíce, takže já bych tam asi Toma vzala - možná bude F. takové zlatíčko, že ho tam nebudu potřebovat, ale raději si to dopředu posychruju, aby tam případně mohl Tom se mnou, protože ten víkend bych ráda jako trochu relaxační a proto bych brala chůvu :wink: - ale jak snad sami víte, tak Tomovi společnost nevadí, ale zároveň bych to chtěla tak, aby tam s námi moc nebyl a nechal babinec babincem :grinning: takže by byl taková hlídací chůva - mluvila jsem s ním o tom a nevadilo by mu to :wink: ale kdyby tam měl parťáka, tak by asi byl taky rád - ale on se přizpůsobí situaci..- teď nevím, jestli je to k pochopení - abych si já vás mohla užít, Toma tam asi budu potřebovat, počítám ale s tím, že nechá babinec svému osudu a on si tam vystačí sám a rozhodně tam s námi nebude vysedávat a poslouchat nás :wink:

Prima, že by jela i Anninka :dizzy_face:
13. únor 2009 v 19:36  • Odpověz
Ahojky,

no já nevím, jestli by chtěl Petr jet. Spíš ne, ale kdyby tam nebyl sám chlap, tak třeba jo. Nevím. No asi hlavně kvůli cestě. Je to dost daleko na to, aby nás tam v pátek vezl a v neděli pro nás jel. No ale třeba to vymyslíme jinak. :slight_smile: Třeba, že bysme tam zůstali o pár dní dýl, ale Petr asi ještě nebude mít v práci nárok na dovču (je tam od února). Uvažujete někdo, že bysme tam třeba zůstali o pár dní dýl? Zatím čistě teoreticky. :slight_smile:
Nebo jet vlakem...
Dívala jsem se na nasehory.cz a na Vysočině mě zaujalo toto: http://penzion.podlipami.sweb.cz/
Původně jsem nenašla ceník, ale nakonec jo (v sekci služby) a vypadá to na 350/os/noc při kratším pobytu, ale třeba by byla nějaká sleva. Mám tam napsat mail? A jestli budeme hledat jiný ubytko, tak na Vysočině?
13. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz
Stáni, vypadá to krásně, ale je to taky malý, když by nás jelo víc, je to 6+1 a 2+1, teda jestli dobře vidím. Já jsem ted hledala něco, ale nemůžu najít nic na Vysočině nad 10 osob, všechny ty chaty jsou max. pro 10 lidí, ještě jdu hledat dál.

Stáni, já bych asi zůstala jen na víkend, jde o to, že v týdnu by nás nemohl Láda vyzvednout.
13. únor 2009 ve 21:13  • Odpověz
Leni, na těch stránkách nasehory.cz píšou, že je tam 14 lůžek. Jestli počítají i přistýlky, nevím. To bysme se museli zeptat.
Kolik nás vlastně bude? 9 nebo 10 (+6 dětí)? :slight_smile:

Toto taky vypadá hezky, ale nevím, jestli už to není moc daleko:
http://chatyachalupy.cz/nabidka-ubytovani/benesov-rekreacni-dum-n624.html/f:2144/#foto
http://chatyachalupy.cz/nabidka-ubytovani/benesov-chalupa-v059.html

A něco trochu severněji:
http://chatyachalupy.cz/nabidka-ubytovani/luze-penzion-t824.html

A něco dalšího:
http://chatyachalupy.cz/nabidka-ubytovani/ctyri-dvory-penzion-t859.html

Nebo jestli hledat nějaký penzionek...
Tak a musím jít dělat něco jinýho. :slight_smile:
13. únor 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
jdu kouknout na odkazy chat.

ja myslim, ze asi pojede jen Tom (z chlapu), ale jestli mate pocit, ze je to male, tak muzeme jet jinam, me to nevadi. Kouknu na ty odkazy..

Prazsky sraz : ze Staninych terminu muzu 24.2.
Je to tedy termin definitivni ????????
Jestli jo, tak bych blokla palmovku. A v kolik? Me je to jedno, jestli Tonda spi doma, po ceste nebo v pizzerce....ja prizpusobuju Tondu akcim a ne akce Tondovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
delam si srandu, ja jen, ze ja casy vubec neresim podle spani nebo tak, protoze Tonda usne kdekoliv.
Takze chcete se sejit pred obedem deti nebo po obede ? ja jsem zvykla davat obed Tondovi v pizzerce, ale muzu mu ho dat doma a na sraz jet pak...fakt si holky reknete, jak vam to vyhovuje, my se prizpusobime...

Jinak vikend 24 - 26.4. je za me OK !!!
13. únor 2009 ve 23:49  • Odpověz
autor
jinak, jeste k chlapum...ja jsem za to je fakt nebrat, ale u Tma udelat vyjimku, z duvodu ktere pise Misa :wink:
13. únor 2009 ve 23:52  • Odpověz
autor
Jinak, jsem spis pro Vysocinu, pride mi, ze to je tak nejak nejspravedlivejsi....
Herminka to ma sice nejdal (tech mist abychom to meli vsichni stejne daleko asi moc neni, co ?), ale zase nas je z Prahy vic a vetsinu povezou manzele a aby jeli jen o vikendu 4 dlouhe cesty je fakt neprijemny....

Stani, ta chata Pod lipami (nebo jak se jmenuje) se mi moc libi, ja jsem klidne pro...
13. únor 2009 ve 23:58  • Odpověz
autor
myslim, ze nas nebude vic jak 10 nebo jo ? :astonished:
14. únor 2009 v 00:00  • Odpověz
Petru, loni na podzim nás 10 bylo. Tak záleží, jestli pojedeme všechny + Tom.
Všechny ty odkazy byly z Vysočiny, jen z různých částí.

Takže to vypadá, že pražský srazík bude v úterý 24.2. Jen se ještě nevyjádřila Méďa.
Mně je taky celkem jedno, v kolik to bude. Ale mohli bysme kolem oběda, ne? Když by měl Mišák oběd doma, tak bysme tam přijeli později, tak bude lepší, když ho dostane až tam. Doma usíná kolem poledne, ale v kočáru by mohl i dřív, jen pak už asi nebude spát tam, ale i to může být jinak. :slight_smile:
14. únor 2009 v 00:20  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.