• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Víkendový sraz květňaček 07 z BRMS

(Zamčená)
18. března 2009 
Tak takhle je ten penzion Pod lipami popsaný na nasehory.cz:
http://www.nasehory.cz/vysocina/bystrice-nad-pernstejnem/apartmany-pod-lipami/
14. únor 2009 v 01:44  • Odpověz
Pražský srazík - mě by se to asi hodilo víc v to pondělí 23.2. - kór jestli se chcete scházet třeba po poledni... jdu totiž ráno od 9 ke kadeřnici, tak bych si udělal celý den volno, a jak mám teď celkem zase práci, bude to pro mě i tak lepší, než dva dny po sobě být jen půl dne...
14. únor 2009 v 09:00  • Odpověz
holky a další návrh? co takhle zkusit i nějaký penzionek? asi to bude zavánět trochu lenorou :grinning: , ale bylo by fajn mít se i kde najíst a mít to po ruce, protože představa, jak najednou vypravujeme tolik dětí, tak to všichni umřem hlady :grinning: je to asi dražší varianta, myslím, že Meďa psala, že hlasuje pro něco levnějšího... já bych se teda penzionu nebránila... tak pište názory

díky za schválení Toma - uvidíme, třeba vůbec nebude třeba, ale zálohu si tam prostě nechávám...
14. únor 2009 v 09:18  • Odpověz
Já jsem kůže líná, takže mě by taky penzionek, kde nám někdo uvaří, vůbec nevadil... ale samo se přizpůsobím většině :wink:
14. únor 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
jaji : ja uz 23.2. jeden sraz mam :frowning2: a nechce se mi ho rusit, protoze bylo slozity najit spolecny termin (sraz se dvema kamoskama), ale kdyby to jindy opravdu neslo, zkusim jestli by ty kamosky precijen nemohly jindy, ale nevim.... :sweat_smile:

me penzionek neavdi. Idealni by bylo, kdyby tam byla restaurace, kam by se dalo zajit s detma, nebo aspon pizzerie, kde bychom si pripadne mohli objednat pizzu domu....
pochybuju ze se nam bude chtit varit pro tolik lidi, to zabere hodne casu. Ale kdyby mi nekdo hlidal Tondu, pripadne uvarim....

jinak, na dva dny taky nemusim mit neco extra levneho, ale mam takovy limit za noc : 350....vic uz mi pride fakt hodne, taky nemame moc penez (ted jsmee meli velke vydaje) atd..

Stani, ja se vlaku taky nebranim, naopak bych asi jela radsi vlakem, aby Frantisek nemusel jet nekam daleko 4x a vlastne jen kvuli me.
Ale jde o veci s sebou, ze bych je nepobrala. Takze se tu nabizi varianta, ze by nam treba nekdo z holek, kdo pojede z Prahy vzal tasky (pripadne postylky, kdyby se vesli) a my bychom spolu jeli na lehko jen treba s nejakym batohem a kocarkama.
A taky, kdyby se dalo spatne dojet primo na misto, tak ze by pro nas treba nekdo dojel autem tam, kam bychom byli schopne dojet. Benzin bychom hlkam pochopitelne uhradili....
14. únor 2009 v 09:57  • Odpověz
Holky, mně se líbí obě možnosti, tak záleží na vás :wink: Jelikož jsem bězdětná, dojedu skoro kamkoli, ale mám limit cca 6 hodin cesty, dýl se kvůli víkendu moc neoplatí cestovat, to by člověk víc času procestoval než tam pak strávil :unamused: Mám podobný limit na cenu ubytování jako Petru a možná bych taky spíš hlasovala pro "dosažitelný" servis - tj. nějakou restauraci, ať si odpočineme a nemusíme pořád myslet na vaření :grinning: Na duben zatím nic nemáme, ale hlasovala bych spíš pro víkend 24.-26.4. či jiný víkend lichého týdne, v sudých týdnech dělám v pátek do 18.00 a nemůžu se uvolnit. Manžela brát nebudu, proti Tomovi nic nemám, naopak ho ráda poznám :wink:
14. únor 2009 ve 13:32  • Odpověz
holky, tak já jsem nás blbě spočítala, já myslela, že je nás 10 + Tom, tak to se omlouvám, je nás tedy 9 + Tom. :wink:, jde o to jestli brát v potaz ty přistýlky, protože to pak ubírá v pokojích místo a my tam přeci jen musíme dát postýlky.
já bych řekla, že potřebujeme ideálně něco,kde bude nějaký společná místnost, protože večer budeme chtít někde sedět, na což je ten penzion Pod lipami super. já bych tam zkusila napsat, jestli mají volno.Já bych do toho šla, budeme tam mít soukromý a co se týče vaření, tak já se klidně hlásím taky, myslím, že to tak hrozný nebude.
14. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz
Ahojky,
tak já bych taky nebyla proti, aby v penz. byla restaurace a nemusely jsme vařit. Ale přesně, jak píše Léňa. Když tam bude restaurace, už tam asi nebude společenská místnost. A vzhledem k tomu, že s sebou budeme mít 5 lezců - plazičů, tak by to nějaký prostor chtělo. Jedině, že by v rest. byl dětský koutek, ale to asi moc často není a taky by tam byli asi další lidi...
No a všechny přikrmující maminky určitě ocení, pokud budeme mít vlastní kuchyňku s mikrovlnkou, lednicí, rychlovarnou konvicí a nádobím. :slight_smile:
Tak večeře bysme snad nějak zvládly, třeba bysme mohly grilovat. No a na obědy můžeme zajít během procházky. U toho penz. Pod lipami píšou, že hostinec je 150m a restaurace 1,8km.
Petru, koukala jsem na spojení a busy by to bylo asi 3,5hod, takže asi bude nejlepší jet autem, pokud to půjde. Teda pokud nevybereme něco jinýho. No a jsem zvědavá, jak Mišák zvládne cestu, nejdál jsme jeli 60km. A když nespí, tak se mu vůbec nelíbí, že je přivázanej. Sice už bude v nový sedačce,... no uvidíme.
Mám do toho penzionu nezávazně napsat?
14. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
ahoj, Penzion pod lipami se mi taky libi.
Stani, ten jsi davala ty ? asi by bylo fajn , nezavazne tam napsat co a jak....
14. únor 2009 ve 23:36  • Odpověz
autor
jinak, zitra se dovim, jestli pujde presunout ten sraz ze 23.2., tak pokud jo, muzeme se sejit v tento den (prazsky sraz)
14. únor 2009 ve 23:37  • Odpověz
Ahoj holky, a ještě mrkněte sem: http://www.penzionnakrizankach.cz/
Vypadá penzionek taky krásně a na Vysočině je krásně a na jaře vůbec :slight_smile:
15. únor 2009 v 11:57  • Odpověz
Holky a co tohle, je to jenom typ, ale ta chalupa je krásná a je to pro 12lidí, kousek je restaurace a cena taky a je to i na víkendy: http://www.e-chalupy.cz/vysocina/krizanky-ubytovani-pronajem-chalupa-v-budine-0935.php
15. únor 2009 ve 12:45  • Odpověz
a mrkněte na ty ceny:
Provoz, poplatky, ceny
Provoz chalupy: celoročně. Možnost ubytování na víkend. Minimální délka ubytování: 2 dny.

Rekreační poplatek obci (15 Kč/den ), spotřeba elektriky, spotřeba dřeva do krbu ( 40 Kč/koš ) Rozmezí ceny za osobu (100 - 200 Kč) je dáno podle počtu osob.

Ceník ubytování (kapacita 12 osob)
Ceny za noc
Zimní sezona: 150-200,- Kč za osobu.
Letní sezona: 150-200,- Kč za osobu.
Mimo sezonu: 150-200,- Kč za osobu.
Cena za víkend
Zimní sezona: 150-200,- Kč za osobu.
Letní sezona: 150-200,- Kč za osobu.
Mimo sezonu: 150-200,- Kč za osobu.
15. únor 2009 ve 12:48  • Odpověz
15. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz
Já jsem spíš pro chalupu než pro penzion, ale pokud se rozhodnete pro penzion, podřídím se :sweat_smile:
Jenom si nedokážu představit zatím jít se najíst třeba někam do restaurace s Danečkem (on teda zatím ani v restauraci nikde nebyl), přijde mi spíš lepší být právě proto v chalupě, že se prcek položí třeba na deku na zem, kde si bude hrát a tak ... já bych se s ním v klíně ani nenajedla :dizzy_face: A taky třeba chalupa si myslím je lepší i v tom, že si večer někde sedneme v obýváku nebo co tam bude, děti budou moct být v klidu na zemi, nebo na válendě nebo v postýlkách, než se mačkat v malém pokoji v penzionu s dětičkama. Ale jak říkám, nějak by se to určitě zvládlo tak i tak :wink:
15. únor 2009 ve 13:04  • Odpověz
já to mám s tím jídlem stejně jako Móňa, s Jendou se v restauraci nenajím, proto mi přijde jako lepší varianta nějaká chalupa a to i proto, že budeme mít večer kde sedět. ale přizpůsobím se většině. :wink:
15. únor 2009 v 19:47  • Odpověz
a nejvíc se mi líbí ta chalupa Pod lipami a i ta Chalupa v Budíně je super, Stáni, Moni, nechcete tam jen orientačně napsat?
15. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
no tak ja jsem jednoznacne pro chalupu v Budíne....je uzasna...hrozne se mi libi to staorbyxle vybaveni a jak ma ta jedna loznice i postylku...i okoli je hezky a vubec...fakt se mi to libi...
jakej vikedn jsme se teda dohodli ? 24. 4. -26.4 ?
klidne tam napisu, kdyz mi reknete konecny termin, kdy tedy pojedeme...
16. únor 2009 v 00:45  • Odpověz
Tak ještě v rychlosti než odjedu...
přesvědčily jste mě, že penzion by asi nebyl pro vás to pravé ořechové :dizzy_face: , tak pojedem klíďo na nějakou tu chatu... :grinning:
Ta chalupa Pod Lipami vypadá fakt super !!!!!!
16. únor 2009 v 07:37  • Odpověz
Holky, jen tak pro přehled, zda je vůbec volno jsem volala na tu chalupu v Budíně, paní zrovna nebyla doma, ale mám volat po 20hod večer, ale ten ternín od 24-26.4. by snad prý mohlo být volno, tak uvidíme. Nejdřív se tedy musíme domluvit kam ... :slight_smile:
Kdyby tento termín byl plný, tak jsem jí říkala, ještě ten termín před tím toho 17-19.4.
My teda zrovna máme ten termín od 24. v rodině narozky, ale tak snad by to nevadilo ... vy můžete všechny zatím jenom tento termín?

A jinak mě se ta chalupa taky líbí strašně moc, je stylová a taková útulná ... :slight_smile: Ale jak říkám, podřídím se ...
16. únor 2009 v 09:34  • Odpověz
holky a co termín v květnu, až bude teplejší počásko, to už ne?
16. únor 2009 v 11:30  • Odpověz
Moni, květen byl původně v plánu, ale pak myslím psala Méďa, že se jí to nehodí, že tam bude mít sraz se zářijovkama. No a když nad tím přemýšlím, tak taky nevím, jak bych mohla. Ty prodloužený víkendy asi ne (nebo by se vám to hodilo?) a pak 15. a 23. mají kamarádky svatby. Takže pak až ten poslední víkend. No ale možná by to bylo lepší, na Vysočině bývá chladněji, ne? Tak aby tam v dubnu ještě nebyl sníh. :grinning: Nebo jestli až začátek června...
Toho 17.4. se myslím nehodí Hermince, že bude v Pá v práci do 18h.
16. únor 2009 v 11:42  • Odpověz
jj, Méďa psala, že se jí květen nehodí. Já si taky myslím, že ten poslední dubnový víkend je asi pro všechny nejlepší, i kdyz fakt doufám, že už bude aspon trochu teplo!!:slight_smile: Stáni, to doufám, že tam sníh už v dubnu nebude!! :grinning:
Moni, jestli budeš mluvit s tou paní, tak se jí prosím zeptej, jak jsou veliké ty ložnice, jestli se nám tam vejdou cestovní postýlky pro mrňouse. Jinak mě se ta chalupa taky hrozně líbí, je tam velká zahrada, je to parádní.
Petru, když jste měli sraz s březnovkama, spalo víc dětí v jednom pokoji? a nebudili se navzájem?
16. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz
Souhlasím s tím posledním víkendem v dubnu, bude to tak nejlepší :slight_smile: Kamarádka, která se vdávala na Vysočině a měli svatbu 29.4. tak bylo krásně, fakt až dost velké teplo, takže věřím, že sníh určitě už nebude a že bude hezky :sweat_smile:
Večer se paní zeptám, zda bychom se tam vešly, ale ptala se mě, kolik tam bude dospělých, tak jsem jí říkala, že 9 a k tomu mimča. Ptala se, jak budou děti velké, tak jsem jí říkala, že fakt mimča do jednoho roku, tak říkala, že v pohodě. Ale večer se jí zeptám ještě na postýlky, zda se do pokojů v pohodě vejdou.
Mně se ta chaloupka taky moc líbí, člověk vypadne z města do takového krásného prostředí ... :dizzy_face:

Ohledně buzení ... tak to by mě taky zajímalo ... ¨Dany teda v noci vstává, teď měl dvě noci, kdy nepovídal dvě hodiny v kuse, ale i tak se budí s křikem na kojení :sunglasses:
A taky ještě nespal nikde jinde než doma, tak ho budeme muset vyzkoušet, než vyrazíme ... nemáme ani cestovní postýlku, doufám, že to bude v pohodě, ale nějak zvykat ho musíme :slight_smile:
16. únor 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jen pro upřesnění ... vychází 9 dospělých a 6 dětiček, že jo?
16. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz
Moni, nás je 9 + možná Tom + 6 dětiček. :slight_smile:

Mišák se taky buidí s křikem. Tak uvidíme, jestli se budou nebo nebudou budit. Já bych řekla, že když je Mišák v 1. fázi spánku, tak ho toho moc nevzbudí. Ale jindy naopak stačí málo. No a kdyby se budili, tak to 2 noci zvládneme. :slight_smile:
Třeba tam nějaký postýlky budou mít, když je mají na fotce.

Tak počkáme, jestli tam budou mít volno, ta chalupa je moc pěkná. A kdyby ne, budeme shánět dál. :slight_smile:
16. únor 2009 v 15:56  • Odpověz
Ahoj holky, tak já teda tuhle diskuzi fakt nestíhám...

ten víkend v dubnu je pro mě asi blbej. Moje babi má narozeniny 25.4.... :unamused:
JInak v PRaze je mi to jedno, klidně v po nebo v út, jak se dohodnete
16. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jinak ta chalupa v Budíně je moc prima, se mi líbí..

Jinak jestli budete brát někdo chlapy, tak ten můj by možná jel taky, ale pokud budete bez nich, tak nemusí...
16. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz
Holky, tak jsem paní volala ... bohužel celý duben a květen plný, volno je pouze začátkem dubna a to tam bude zima ještě na Vysočině a potom je volný provní víkend v červnu 5.-7.6., předběžně jsem to zamluvila a do zítřka mám dát vědět, zda se nám to hodí ...
Jinak se tam v pohodě prý s mimčama a postýlkama vejdeme ... takže teď záleží, jak se nám to všem bude hodit ... já zatím můžu ... :slight_smile:
16. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.